vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6.Český pohár ve slalomu

24.06.2007   USD Troja
ředitel: Miloslav Říha   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha89.70 0 89.33 0 179.03  -
2. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B.90.62 0 91.49 0 182.11 3.08/1,7-
3. Mašek Jan 1978 MT USK Pha92.66 0 90.53 0 183.19 4.16/2,3-
4. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha94.63 2 91.05 2 189.68 10.65/5,9-
5. Karásek Petr 1986 1 USK Pha96.01 2 91.70 0 189.71 10.68/6,0-
6. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B.93.71 2 95.94 2 193.65 14.62/8,2-
7. Jáně Michal 1986 1 Dukla B.98.54 0 93.36 4 195.90 16.87/9,4-
8. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B.98.00 0 96.33 2 196.33 17.30/9,7-
9. Rašek Michal 1977 1 Dukla B.100.18 0 100.39 0 200.57 21.54/12,0-
10. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B.99.95 0 102.03 4 205.98 26.95/15,1-
11. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha100.36 0 100.29 0 200.65 21.62/12,1-
12. Jančar David 1974 2+ USK Pha103.48 0 100.17 0 203.65 24.62/13,8-
13. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha101.11 0 102.99 2 206.10 27.07/15,1-
14. Busta Jan 1989 1 USK Pha101.73 0 100.98 4 206.71 27.68/15,5-
15. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK107.67 2 96.74 2 208.41 29.38/16,4-
16. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B.106.37 0 105.15 0 211.52 32.49/18,1-
17. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B.107.79 2 99.84 4 213.63 34.60/19,3-
18. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha106.78 0 106.88 0 213.66 34.63/19,3-
19. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn107.08 0 106.59 0 213.67 34.64/19,3-
20. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV105.76 2 102.07 4 213.83 34.80/19,4-
21. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B.117.45 4 100.96 0 222.41 43.38/24,2-
22. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc105.96 4 112.58 0 222.54 43.51/24,3-
23. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK109.89 0 109.39 4 223.28 44.25/24,7-
24. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB108.91 2 113.18 0 224.09 45.06/25,2-
25. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B.111.08 0 112.01 2 225.09 46.06/25,7-
26. Říha Martin 1992 2+ USK Pha113.36 0 112.10 0 225.46 46.43/25,9-
27. Božek Radim 1992 2+ Olomouc112.35 4 106.49 4 226.84 47.81/26,7-
28. Vlček Jan 1990 2+ USK Pha110.25 8 105.75 4 228.00 48.97/27,4-
29. Jordán František 1991 2+ SKVeselí109.42 4 113.65 2 229.07 50.04/28,0-
30. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus111.42 4 113.07 2 230.49 51.46/28,7-
31. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK112.22 2 115.62 2 231.84 52.81/29,5-
32. Herink Jiří 1990 1 Olomouc131.24 2 100.39 2 235.63 56.60/31,6-
33. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy113.97 6 116.33 0 236.30 57.27/32,0-
34. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa113.70 6 112.75 4 236.45 57.42/32,1-
35. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK110.55 2 119.53 8 240.08 61.05/34,1-
36. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov124.53 8 107.91 2 242.44 63.41/35,4-
37. Janoušek Milan 1988 1 USK Pha115.70 0 123.15 4 242.85 63.82/35,6-
38. Mrůzek David 1976 2+ Dukla B.102.30 0 109.31 54 265.61 86.58/48,4-
  Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha98.04 0 102.27 0 200.31  -
2. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B.100.99 2 100.55 0 203.54 3.23/1,6-
3. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha107.16 2 101.25 0 210.41 10.10/5,0-
4. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B.103.20 0 103.98 4 211.18 10.87/5,4-
5. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B.105.31 0 107.33 0 212.64 12.33/6,2-
6. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha102.76 0 110.52 0 213.28 12.97/6,5-
7. Slováková Petra 1986 1 USK Pha110.81 0 103.26 0 214.07 13.76/6,9-
8. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha109.18 2 105.87 0 217.05 16.74/8,4-
9. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy113.43 0 104.78 0 218.21 17.90/8,9-
10. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B.114.84 0 106.94 0 221.78 21.47/10,7-
11. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha115.63 4 108.17 0 227.80 27.49/13,7-
12. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha115.87 2 113.41 0 231.28 30.97/15,5-
13. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B.119.05 4 114.26 0 237.31 37.00/18,5-
14. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha119.49 2 116.26 0 237.75 37.44/18,7-
15. Dandová Anna 1988 2+ Benátky117.52 2 116.35 2 237.87 37.56/18,8-
16. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha114.66 2 119.88 2 238.54 38.23/19,1-
17. Polívková Hana 1989 2+ Blovice114.88 4 120.90 0 239.78 39.47/19,7-
18. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc117.24 0 127.04 0 244.28 43.97/22,0-
19. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB132.14 0 112.05 2 246.19 45.88/22,9-
20. Lejsalová Blanka 1979 1 USK Pha122.02 4 124.26 2 252.28 51.97/25,9-
21. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha122.16 8 122.37 4 256.53 56.22/28,1-
22. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B.126.13 4 123.45 4 257.58 57.27/28,6-
23. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK120.06 4 131.69 4 259.75 59.44/29,7-
24. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV129.97 4 126.31 2 262.28 61.97/30,9-
25. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice138.52 6 126.54 4 275.06 74.75/37,3-
26. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek114.01 50 116.49 0 280.50 80.19/40,0-
27. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice119.87 4 122.76 52 298.63 98.32/49,1-
28. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B.109.79 100 112.24 4 326.03 125.72/62,8-
29. Benešová Martina 1986 2+ Sušice134.71 54 129.58 58 376.29 175.98/87,9-
30. Maršáková Eliška 1989 2+ Č.Lípa116.88 4 110.84 154 385.72 185.41/92,6-
  Hilgertová Štěpána 1968 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0  -
  Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec0.00 0 0.00 0  -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
99.53 0 97.67 2 199.20  -
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
100.99 0 98.13 2 201.12 1.92/1,0-
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
103.17 0 96.76 2 201.93 2.73/1,4-
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
100.81 2 99.35 2 204.16 4.96/2,5-
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
104.82 4 100.81 0 209.63 10.43/5,2-
6. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
106.99 2 107.92 2 218.91 19.71/9,9-
7. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
107.57 6 105.54 0 219.11 19.91/10,0-
8. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
112.74 2 114.26 4 233.00 33.80/17,0-
9. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
97.91 0 95.76 50 243.67 44.47/22,3-
10. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
112.15 0 0.00 999 1111.15  -
11. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
111.27 4 107.80 2 225.07 25.87/13,0-
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
117.10 2 116.64 6 241.74 42.54/21,4-
13. Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
123.75 0 118.26 4 246.01 46.81/23,5-
14. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
119.62 2 133.00 2 256.62 57.42/28,8-
15. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
130.92 8 124.55 4 267.47 68.27/34,3-
16. Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
128.78 2 134.98 2 267.76 68.56/34,4-
17. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
110.85 54 110.26 4 279.11 79.91/40,1-
18. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
130.24 10 134.07 6 280.31 81.11/40,7-
19. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
123.25 4 116.78 52 296.03 96.83/48,6-
20. Jindrák Petr
Větrovský Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
139.31 14 148.32 10 311.63 112.43/56,4-
21. Morkes Jan
Jonáš Vojtěch
1990
1990
2 KVS HK
KVS HK
129.02 158 140.25 12 439.27 240.07/120,5-
22. Šrámek Michal
Lhota Zbyšek
1982
1984
2 Č.Lípa
Žel.Brod
0.00 999 117.70 4 1120.70  -
  Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
0.00 0 0.00 0  -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha86.90 0 86.37 0 173.27  -
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B.87.70 0 89.15 0 176.85 3.58/2,1-
3. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B.88.14 2 88.71 0 178.85 5.58/3,2-
4. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha89.22 0 89.69 0 178.91 5.64/3,3-
5. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus89.33 0 89.43 2 180.76 7.49/4,3-
6. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B.89.74 2 90.72 0 182.46 9.19/5,3-
7. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB92.48 0 91.83 0 184.31 11.04/6,4-
8. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B.91.57 0 91.39 2 184.96 11.69/6,7-
9. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha89.67 0 95.57 0 185.24 11.97/6,9-
10. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc92.80 0 92.94 0 185.74 12.47/7,2-
11. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha93.36 2 88.22 0 183.58 10.31/6,0-
12. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus92.85 0 93.02 0 185.87 12.60/7,3-
13. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B.95.66 0 92.91 0 188.57 15.30/8,8-
14. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B.93.81 0 93.31 2 189.12 15.85/9,1-
15. Vondra Jan 1988 1 Dukla B.93.46 0 94.17 2 189.63 16.36/9,4-
16. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava94.62 6 89.37 0 189.99 16.72/9,6-
17. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc93.04 0 95.98 2 191.02 17.75/10,2-
18. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB93.98 0 96.78 2 192.76 19.49/11,2-
19. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B.95.25 0 97.57 0 192.82 19.55/11,3-
20. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice96.28 0 95.10 2 193.38 20.11/11,6-
21. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec97.80 0 96.26 0 194.06 20.79/12,0-
22. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec98.24 2 94.07 0 194.31 21.04/12,1-
23. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice92.43 6 92.39 4 194.82 21.55/12,4-
24. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha98.18 0 99.12 0 197.30 24.03/13,9-
25. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml.99.97 2 96.98 0 198.95 25.68/14,8-
26. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus98.10 0 99.55 2 199.65 26.38/15,2-
27. Potužák Jan 1988 2+ Sušice97.07 0 102.58 2 201.65 28.38/16,4-
28. Gorecký Petr 1981 2+ Kralupy100.22 0 102.44 0 202.66 29.39/17,0-
29. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec102.38 0 100.00 2 204.38 31.11/18,0-
30. Řezáč Jan 1989 2+ Olomouc98.31 2 104.30 2 206.61 33.34/19,2-
31. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice99.46 4 99.91 4 207.37 34.10/19,7-
32. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB98.64 0 107.03 2 207.67 34.40/19,9-
33. Míka Viktor 1977 2+ S.Žižkov101.36 2 101.83 4 209.19 35.92/20,7-
34. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech.102.67 4 100.25 4 210.92 37.65/21,7-
35. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava103.05 0 106.75 4 213.80 40.53/23,4-
36. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava96.20 2 124.91 2 225.11 51.84/29,9-
37. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy108.11 0 113.20 4 225.31 52.04/30,0-
38. Maršák Ondřej 1989 2+ Č.Lípa103.16 0 99.25 56 258.41 85.14/49,1-
39. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok.103.19 4 102.96 50 260.15 86.88/50,1-
40. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB99.75 0 115.54 50 265.29 92.02/53,1-
41. Taišl Filip 1976 1 Sušice96.28 2 100.34 204 402.62 229.35/132,4-
42. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha84.16 52 0.00 999 1135.16  -
  Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec0.00 0 0.00 0  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3