vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7.Český pohár ve slalomu - Lipno

01.09.2007   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha/98.42 4 96.03 2 200.45  75
2. Slavkovský Alexander 2000 SVK/102.64 0 97.31 2 201.95 1.50/0,70
3. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha/101.24 0 102.89 0 204.13 3.68/1,868
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B./105.08 2 101.54 0 208.62 8.17/4,162
5. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B./104.67 2 104.64 0 211.31 10.86/5,457
6. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B./104.21 6 104.82 0 215.03 14.58/7,353
7. Mašek Jan 1978 MT USK Pha/108.99 2 107.90 0 218.89 18.44/9,249
8. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha/110.12 0 111.95 0 222.07 21.62/10,846
9. Busta Jan 1989 1 USK Pha/102.50 8 103.86 8 222.36 21.91/10,943
10. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B./106.03 4 116.61 2 228.64 28.19/14,140
11. Rašek Michal 1977 1 Dukla B./110.30 4 109.46 50 273.76 73.31/36,637
12. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B./110.39 6 111.16 2 229.55 29.10/14,535
13. Božek Radim 1992 2+ Olomouc/113.92 4 114.32 2 234.24 33.79/16,933
14. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV/118.01 6 112.17 2 238.18 37.73/18,831
15. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK/117.70 6 114.01 4 241.71 41.26/20,629
16. Beňuš Matěj 1987 SVK/101.67 50 97.37 2 251.04 50.59/25,20
17. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc/117.73 4 125.36 4 251.09 50.64/25,327
18. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha/149.13 2 114.30 2 267.43 66.98/33,425
19. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB/110.29 50 113.48 0 273.77 73.32/36,623
20. Jáně Michal 1986 1 Dukla B./120.81 52 104.58 0 277.39 76.94/38,421
21. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn/124.34 52 107.89 2 286.23 85.78/42,819
22. Herink Jiří 1990 1 Olomouc/115.12 4 147.75 54 320.87 120.42/60,117
23. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB/134.20 58 123.00 6 321.20 120.75/60,215
24. Karásek Petr 1986 1 USK Pha/104.60 52 111.76 54 322.36 121.91/60,814
25. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy/118.47 4 108.38 104 334.85 134.40/67,013
26. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B./113.06 58 117.53 56 344.59 144.14/71,912
27. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK/122.80 8 117.01 108 355.81 155.36/77,511
28. Říha Martin 1992 2+ USK Pha/120.30 100 133.44 8 361.74 161.29/80,510
29. Jordán František 1991 2+ SKVeselí/146.33 100 113.14 8 367.47 167.02/83,39
30. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK/115.58 116 121.41 16 368.99 168.54/84,18
31. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK/111.80 4 107.02 204 426.82 226.37/112,97
32. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa/154.55 56 118.84 106 435.39 234.94/117,26
33. Fusek Radomir 1990 2+ Val.Mez./114.04 54 119.70 158 445.74 245.29/122,45
34. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B./117.60 208 118.85 6 450.45 250.00/124,74
35. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus/150.26 204 116.31 6 476.57 276.12/137,83
36. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha/128.91 110 0.00 999 1237.91  2
37. Foukal Pavel 1987 1 Dukla B./104.87 202 0.00 999 1305.87  1

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha/105.94 2 106.47 0 214.41  60
2. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha/106.01 4 104.57 0 214.58 0.17/0,153
3. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha/110.74 4 105.46 2 222.20 7.79/3,647
4. Jingjing Li 2000 CHN/109.97 8 107.94 4 229.91 15.50/7,20
5. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B./115.30 2 113.25 4 234.55 20.14/9,442
6. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek/118.68 4 114.37 4 241.05 26.64/12,438
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha/113.30 2 116.79 10 242.09 27.68/12,934
8. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B./118.84 6 113.92 10 248.76 34.35/16,031
9. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha/119.47 6 124.98 8 258.45 44.04/20,528
10. Mollison Kate 1988 AUS/124.15 6 118.95 10 259.10 44.69/20,80
11. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B./124.20 8 120.05 10 262.25 47.84/22,325
12. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha/119.76 8 116.82 60 304.58 90.17/42,122
13. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV/130.66 2 128.54 4 265.20 50.79/23,720
14. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha/124.77 10 125.19 8 267.96 53.55/25,018
15. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc/142.66 6 125.98 4 278.64 64.23/30,016
16. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B./143.77 10 126.92 2 282.69 68.28/31,814
17. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy/133.58 0 120.16 54 307.74 93.33/43,512
18. Dandová Anna 1988 2+ Benátky/128.10 8 123.56 62 321.66 107.25/50,010
19. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B./129.21 56 131.94 6 323.15 108.74/50,79
20. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B./111.64 54 122.76 54 342.40 127.99/59,78
21. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB/123.09 50 123.96 52 349.05 134.64/62,87
22. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha/117.21 108 108.81 54 388.02 173.61/81,06
23. Polívková Hana 1989 2+ Blovice/123.33 60 160.36 54 397.69 183.28/85,55
24. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice/135.55 156 127.55 4 423.10 208.69/97,34
25. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice/122.30 10 106.87 206 445.17 230.76/107,63
26. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B./108.70 150 135.51 54 448.21 233.80/109,02
27. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha/127.05 210 119.20 54 510.25 295.84/138,01
28. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK/154.66 64 133.17 160 511.83 297.42/138,70
29. Benešová Martina 1986 2+ Sušice/122.41 400 136.02 54 712.43 498.02/232,30
30. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec/132.93 108 0.00 999 1239.93  0
31. Slováková Petra 1986 1 USK Pha/114.76 156 0.00 999 1269.76  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
105.23 0 103.61 0 208.84  60
2. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
105.80 0 104.16 0 209.96 1.12/0,553
3. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
105.63 2 106.43 0 214.06 5.22/2,547
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
105.80 2 110.12 0 217.92 9.08/4,342
5. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
108.96 0 109.93 2 220.89 12.05/5,838
6. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
113.76 2 111.23 2 228.99 20.15/9,634
7. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
109.73 6 110.69 8 234.42 25.58/12,231
8. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK
KVS HK
114.41 8 110.76 4 237.17 28.33/13,628
9. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
110.79 0 113.75 54 278.54 69.70/33,425
10. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc
Olomouc
121.68 10 0.00 999 1130.68  22
11. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
134.56 8 129.91 12 284.47 75.63/36,220
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava
KK Opava
127.29 8 131.29 54 320.58 111.74/53,518
13. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB
118.40 106 115.39 4 343.79 134.95/64,616
14. Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B.
119.98 54 121.69 52 347.67 138.83/66,514
15. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB
122.63 58 123.14 58 361.77 152.93/73,212
16. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa
Č.Lípa
133.59 104 130.59 62 430.18 221.34/106,010
17. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
152.59 160 165.23 4 481.82 272.98/130,79
18. Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
118.25 106 119.37 154 497.62 288.78/138,38
19. Barcaj Adam
Beneš Vojtěch
1988
1988
2 Přerov
Přerov
137.60 108 139.15 164 548.75 339.91/162,87
20. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně
135.91 52 145.60 254 587.51 378.67/181,36
  Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
0.00 0 0.00 0  0
  Volák Jaroslav
Pánek Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
0.00 0 0.00 0  0
  Baroň Petr
Fusek Radomir
1991
1990
2 Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B./A 1194.24 0 93.65 2 189.89  75
2. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha/A 996.10 0 95.19 0 191.29 1.40/0,768
3. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B./A 796.91 0 95.47 0 192.38 2.49/1,362
4. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha/A 694.98 2 93.42 2 192.40 2.51/1,357
5. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B./A 896.90 0 96.63 2 195.53 5.64/3,053
6. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha/A 1093.39 2 106.15 0 201.54 11.65/6,149
7. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc/A 498.90 0 104.04 0 202.94 13.05/6,946
8. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B./A 2100.66 0 102.42 0 203.08 13.19/6,943
9. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice/A 399.61 0 102.10 4 205.71 15.82/8,340
10. Kaniscak Kamil 1987 SVK/A 598.42 0 130.20 2 230.62 40.73/21,40
11. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha/A 1101.00 0 107.61 104 312.61 122.72/64,637
12. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB/99.14 2 95.95 0 197.09 7.20/3,835
13. Vondra Jan 1988 1 Dukla B./102.93 0 97.17 2 202.10 12.21/6,433
14. Mrůzek David 1976 1 Dukla B./99.73 2 98.75 2 202.48 12.59/6,631
15. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec/102.60 2 99.30 0 203.90 14.01/7,429
16. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus/97.84 4 97.86 6 205.70 15.81/8,327
17. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus/99.75 6 100.47 0 206.22 16.33/8,625
18. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B./99.86 2 103.21 2 207.07 17.18/9,023
19. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice/103.57 0 106.03 0 209.60 19.71/10,421
20. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha/102.40 2 102.09 4 210.49 20.60/10,819
21. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy/109.12 0 103.80 0 212.92 23.03/12,117
22. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava/102.26 4 104.73 2 212.99 23.10/12,215
23. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B./104.93 4 105.05 0 213.98 24.09/12,714
24. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec/109.09 0 105.06 2 216.15 26.26/13,813
25. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice/110.02 0 108.04 0 218.06 28.17/14,812
26. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B./108.79 2 108.41 0 219.20 29.31/15,411
27. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB/104.92 0 115.40 0 220.32 30.43/16,010
28. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/108.34 4 107.03 2 221.37 31.48/16,69
29. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok./112.22 0 106.15 4 222.37 32.48/17,18
30. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml./105.54 4 110.79 4 224.33 34.44/18,17
31. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech./107.14 8 107.44 4 226.58 36.69/19,36
32. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B./94.01 52 99.55 8 253.56 63.67/33,55
33. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha/101.43 4 99.59 52 257.02 67.13/35,44
34. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus/116.68 50 101.19 2 269.87 79.98/42,13
35. Lippek Anton 1989 GBR/109.96 2 105.17 54 271.13 81.24/42,80
36. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava/109.91 4 110.81 52 276.72 86.83/45,72
37. Franklin Zachary 2000 GBR/108.46 2 115.58 52 278.04 88.15/46,40
38. Potužák Jan 1988 2+ Sušice/107.52 52 111.67 8 279.19 89.30/47,01
39. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha/96.74 50 97.42 50 294.16 104.27/54,90
40. Taišl Filip 1976 1 Sušice/104.26 0 102.99 104 311.25 121.36/63,90
41. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc/101.81 58 101.54 52 313.35 123.46/65,00
42. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec/102.57 4 106.15 106 318.72 128.83/67,80
43. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava/102.58 52 111.13 58 323.71 133.82/70,50
44. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/112.30 152 106.13 10 380.43 190.54/100,30
45. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/107.04 54 106.73 200 467.77 277.88/146,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3