vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

.Český pohár ve slalomu, MČR ve slalomu - Lipno

02.09.2007   Lipno, pod přehradou
ředitel: Vlastimil Patricius Divoký   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Ježek Stanislav 1976 MT USK Pha/A 11106.27 0 101.82 2 210.09  75
2. Slavkovský Alexander 2000 SVK/A 9107.35 4 101.91 0 213.26 3.17/1,50
3. Beňuš Matěj 1987 SVK/A 12105.66 0 108.35 0 214.01 3.92/1,90
4. Indruch Tomáš 1976 MT Dukla B./A 8109.59 2 112.01 4 227.60 17.51/8,368
5. Tomek Lukáš 1987 1 USK Pha/A 3114.97 2 111.42 2 230.39 20.30/9,762
6. Karásek Petr 1986 1 USK Pha/A 6108.35 4 116.85 2 231.20 21.11/10,057
7. Busta Jan 1989 1 USK Pha/A 7110.00 2 122.17 0 234.17 24.08/11,553
8. Gebas Vítězslav 1984 1 USK Pha/A 2116.85 2 115.62 4 238.47 28.38/13,549
9. Kuna Alois 1988 2+ SK VS ČB/A 1121.81 0 120.05 0 241.86 31.77/15,146
10. Malý Vojtěch 1986 2+ Dukla B./A 5112.87 0 123.31 6 242.18 32.09/15,343
11. Jáně Michal 1986 1 Dukla B./A 4110.76 6 112.12 52 280.88 70.79/33,740
12. Mašek Jan 1978 MT USK Pha/A 10107.36 2 126.99 50 286.35 76.26/36,337
13. Rašek Michal 1977 1 Dukla B./120.18 2 115.08 2 239.26 29.17/13,935
14. Kvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV/118.81 4 114.53 2 239.34 29.25/13,933
15. Herink Jiří 1990 1 Olomouc/120.11 4 121.50 4 249.61 39.52/18,831
16. Pivoňka Zdeněk 1982 2+ Horš.Týn/124.91 2 117.09 6 250.00 39.91/19,029
17. Škranc Jiří 1965 1 Kotva B./115.27 8 122.00 8 253.27 43.18/20,627
18. Říha Martin 1992 2+ USK Pha/127.84 4 121.67 0 253.51 43.42/20,725
19. Rak Tomáš 1989 2+ Dukla B./131.69 6 117.15 4 258.84 48.75/23,223
20. Pinkava Ondřej 1977 1 Dukla B./116.11 52 114.61 2 284.72 74.63/35,521
21. Suchý Matěj 1986 1 Dukla B./112.71 54 117.70 6 290.41 80.32/38,219
22. Jordán František 1991 2+ SKVeselí/124.33 54 124.08 0 302.41 92.32/43,917
23. Pešek Michal 1992 2+ Kralupy/125.91 6 121.33 52 305.24 95.15/45,315
24. Prüher Jakub 1968 2+ SK VS ČB/126.57 54 121.37 52 353.94 143.85/68,514
25. Šrámek Michal 1982 2+ Č.Lípa/126.93 54 133.01 54 367.94 157.85/75,113
26. Pollert Jaroslav 1971 2 USK Pha/153.96 102 118.42 2 376.38 166.29/79,212
27. Indruch Jaromír 1976 2+ KVS HK/136.99 52 145.64 52 386.63 176.54/84,011
28. Vácha Viktor 1985 1 Dukla B./122.99 0 121.84 152 396.83 186.74/88,910
29. Nováček Michal 1977 2+ Hubertus/153.89 56 138.61 54 402.50 192.41/91,69
30. Karlovský Ondřej 1991 2+ KVS HK/121.17 52 145.23 100 418.40 208.31/99,28
31. Morkes Jan 1990 2+ KVS HK/149.69 104 126.03 56 435.72 225.63/107,47
32. Jáně Jakub 1990 1 KVS HK/123.92 152 115.93 54 445.85 235.76/112,26
33. Božek Radim 1992 2+ Olomouc/138.19 54 126.26 254 572.45 362.36/172,55
34. Havlíček Jan 1982 1 USK Pha/127.55 6 0.00 999 1132.55  4
35. Daněk Aleš 1979 2+ Olomouc/129.82 154 0.00 999 1282.82  3
  Foukal Pavel 1987 1 Dukla B./0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha/A 11115.06 0 112.73 4 231.79  60
2. Řihošková Marie 1981 1 USK Pha/A 7117.73 4 112.86 4 238.59 6.80/2,953
3. Grossmannová Zdenka 1965 1 Kralupy/A 5125.30 0 124.04 0 249.34 17.55/7,647
4. Ornstová Eva 1989 1 Dukla B./A 1142.04 4 120.64 8 274.68 42.89/18,542
5. Zástěrová Pavlína 1993 2+ So Písek/A 4126.34 0 151.18 2 279.52 47.73/20,638
6. Jingjing Li 2000 CHN/A 8116.90 0 109.07 54 279.97 48.18/20,80
7. Kudějová Kateřina 1990 1 USK Pha/A 10116.38 0 135.94 50 302.32 70.53/30,434
8. Dandová Anna 1988 2+ Benátky/A 3126.78 2 125.56 58 312.34 80.55/34,831
9. Kašparová Anna 1985 1 USK Pha/A 2124.37 6 137.38 54 321.75 89.96/38,828
10. Pavelková Irena 1974 MT USK Pha/A 9114.82 2 116.86 106 339.68 107.89/46,525
11. Blažková Šárka 1989 1 Dukla B./A 6121.74 0 126.21 152 399.95 168.16/72,522
12. Kvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV/142.81 8 143.47 2 296.28 64.49/27,820
13. Janoušková Eva 1990 1 USK Pha/128.71 52 132.00 0 312.71 80.92/34,918
14. Vojtová Veronika 1990 2+ SK VS ČB/149.42 52 128.18 8 337.60 105.81/45,616
15. Veselá Linda 1980 2+ Tech.Pha/136.06 104 127.17 4 371.23 139.44/60,214
16. Bustová Anna 1992 2+ USK Pha/135.06 54 132.95 54 376.01 144.22/62,212
17. Polívková Hana 1989 2+ Blovice/154.16 2 141.95 104 402.11 170.32/73,510
18. Hamplová Eva 1992 2+ Dukla B./132.83 100 123.87 54 410.70 178.91/77,29
19. Tunková Kristýna 1988 2+ Jablonec/129.61 102 138.91 50 420.52 188.73/81,48
20. Zimová Marie 1992 2+ Roudnice/141.29 54 130.61 100 425.90 194.11/83,77
21. Mollison Kate 1988 AUS/127.81 56 145.89 100 429.70 197.91/85,40
22. Pinkavová Marta 1986 2+ Dukla B./134.24 52 151.92 100 438.16 206.37/89,06
23. Šmejkalová Šárka 1984 2+ USK Pha/122.97 100 127.23 100 450.20 218.41/94,25
24. Benešová Martina 1986 2+ Sušice/127.69 54 130.46 202 514.15 282.36/121,84
25. Smažíková Markéta 1988 2+ Dukla B./145.16 52 122.92 200 520.08 288.29/124,43
26. Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK/137.94 104 128.64 158 528.58 296.79/128,02
27. Drahozalová Jana 1990 2+ Roudnice/144.84 154 132.08 106 536.92 305.13/131,61
28. Urbanová Miroslava 1988 1 Dukla B./115.46 202 119.01 102 538.47 306.68/132,30
29. Kratochvílová Michae 1975 1 Olomouc/137.16 52 0.00 999 1188.16  0
30. Slováková Petra 1986 1 USK Pha/117.55 102 0.00 999 1218.55  0
31. Sadilová Marcela 1967 MT Dukla B./107.38 150 0.00 999 1256.38  0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Jiras Marek
Máder Tomáš
1976
1974
MT USK Pha/A 10
USK Pha/A 10
109.50 2 108.14 0 219.64  60
2. Vlček Ladislav
Hammer Martin
1985
1985
1 Dukla B./A
9
112.35 0 113.70 0 226.05 6.41/2,953
3. Koplík Tomáš
Vrzáň Jakub
1986
1987
1 USK Pha/A
8
115.65 2 116.51 0 234.16 14.52/6,647
4. Hradílek Václav
Sehnal Štěpán
1982
1985
1 USK Pha/A
7
117.37 2 115.21 2 236.58 16.94/7,742
5. Zdráhal Petr
Zdráhal Jan
1987
1985
1 Dukla B./A
6
120.88 0 125.21 4 250.09 30.45/13,938
6. Gotvald Robert
Vlček Jan
1990
1990
1 USK Pha/A
4
120.96 10 118.75 2 251.71 32.07/14,634
7. Karlovský Ondřej
Jáně Jakub
1991
1990
1 KVS HK/A
3
125.93 6 123.45 0 255.38 35.74/16,331
8. Vácha Viktor
Šíp Milan
1985
1988
1 Dukla B.
SK VS ČB/A 2
132.00 6 132.24 4 274.24 54.60/24,928
9. Pospíšil Jaroslav
Mrůzek David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B./A 1
135.87 4 137.03 4 280.90 61.26/27,925
10. Přinda Lukáš
Havlíček Jan
1980
1982
1 USK Pha/A
5
125.06 4 123.79 52 304.85 85.21/38,822
11. Tomek Lukáš
Weber Oldřich
1987
1987
1 USK Pha
SK VS ČB/*
126.92 56 128.18 0 311.10 91.46/41,60
12. Kašpar Jonáš
Šindler Marek
1991
1992
2 KK Opava/
KK Opava/
135.18 58 132.45 2 327.63 107.99/49,220
13. Zavadil Miroslav
Christov Ivan
1990
1988
2 Č.Lípa/
Č.Lípa/
140.23 104 150.16 8 402.39 182.75/83,218
14. Medřický Ludvík
Macášek Tomáš
1992
1992
2 USK Pha
Bechyně/
143.94 64 150.85 58 416.79 197.15/89,816
15. Klimuškin Pavel
Kašpar Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov/
141.98 108 139.49 56 445.47 225.83/102,814
16. Peřina Vít
Skuhrovec Jiří
1989
1990
2 Č.Lípa/
Č.Lípa/
147.63 104 128.42 106 486.05 266.41/121,312
17. Daněk Aleš
Kabrhel Václav
1979
1983
1 Olomouc/
Olomouc/
134.69 54 0.00 999 1187.69  10
  Postřimovský Marcel
Kopťák Daniel
1990
1989
1 KK Opava/
KK Opava/
0.00 0 0.00 0  0
  Pražan Milan
Proks Jakub
1981
1984
2 RK Troja/
RK Troja/
0.00 0 0.00 0  0
  Šenk Marek
Rašek Michal
1974
1977
2 KK Brand
Dukla B./
0.00 0 0.00 0  0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. Pišvejc Ivan 1978 1 USK Pha/A 1198.04 0 97.50 0 195.54  75
2. Hilgert Luboš 1986 1 Dukla B./A 1099.06 0 99.24 0 198.30 2.76/1,468
3. Kubričan Lukáš 1984 MT Dukla B./A 5104.14 0 99.96 0 204.10 8.56/4,462
4. Kubričan Pavel 1983 1 USK Pha/A 7103.04 0 102.98 0 206.02 10.48/5,457
5. Vondra Jan 1988 1 Dukla B./A 4102.48 2 103.46 0 207.94 12.40/6,353
6. Hradílek Vavřinec 1987 1 USK Pha/A 3100.68 4 105.50 0 210.18 14.64/7,549
7. Kaniscak Kamil 1987 SVK/A 6103.12 0 109.07 0 212.19 16.65/8,50
8. Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha/A 9102.13 0 102.32 8 212.45 16.91/8,646
9. Raab Ondřej 1973 MT Dukla B./A 8102.73 0 108.43 2 213.16 17.62/9,043
10. Kobes Tomáš 1978 MT Dukla B./A 1106.45 0 103.97 4 214.42 18.88/9,740
11. Voves Ladislav 1985 2+ Kralupy/A 2105.80 0 111.71 0 217.51 21.97/11,237
12. Přindiš Vít 1989 1 USK Pha/104.91 2 104.52 0 211.43 15.89/8,135
13. Suchý Ondřej 1979 1 Dukla B./107.22 0 105.95 2 215.17 19.63/10,033
14. Dupal Jiří 1991 2+ Olomouc/109.69 0 104.04 2 215.73 20.19/10,331
15. Tunka Ondřej 1990 2+ Jablonec/109.36 0 106.41 0 215.77 20.23/10,329
16. Řejha Jiří 1981 1 Dukla B./109.94 2 105.01 0 216.95 21.41/10,927
17. Galuška Vladislav 1965 2+ Sušice/108.18 0 109.41 0 217.59 22.05/11,325
18. Rubín Daniel 1975 1 Dukla B./106.86 0 110.93 0 217.79 22.25/11,423
19. Bílý Petr 1981 2+ USK Pha/110.81 0 107.22 4 222.03 26.49/13,521
20. Maslaňák Tomáš 1990 2+ Ostrava/114.14 4 102.55 2 222.69 27.15/13,919
21. Ornst Zdeněk 1990 2+ L.Žatec/109.61 4 110.60 0 224.21 28.67/14,717
22. Reichenauer Antonín 1956 2+ CSC Sok./113.22 0 115.01 0 228.23 32.69/16,715
23. Jakeš Tomáš 1975 2+ Č.Kruml./115.83 4 110.56 0 230.39 34.85/17,814
24. Buchtel Michal 1986 1 Hubertus/122.95 4 101.48 2 230.43 34.89/17,813
25. Waloszek Jakub 1989 2+ Ostrava/116.97 2 111.56 0 230.53 34.99/17,912
26. Neugebauer Roman 1965 2+ Ostrava/116.91 2 119.28 0 238.19 42.65/21,811
27. Chmátal Petr 1990 2+ USK Pha/107.13 4 129.29 4 244.42 48.88/25,010
28. Stach Daniel 1988 2+ SK VS ČB/151.10 0 112.90 0 264.00 68.46/35,09
29. Zajíc Ondřej 1990 2+ Roudnice/111.35 50 104.98 2 268.33 72.79/37,28
30. Měchura Jiří 1987 2+ Třebech./127.54 6 130.97 4 268.51 72.97/37,37
31. Kulhánek Jan 1978 1 Jablonec/110.77 54 106.39 0 271.16 75.62/38,76
32. Kabrhel Václav 1983 1 Olomouc/110.53 2 111.05 50 273.58 78.04/39,95
33. Stránský Lukáš 1987 2+ SK VS ČB/113.14 52 108.89 0 274.03 78.49/40,14
34. Mrůzek Kamil 1977 2+ Dukla B./114.14 54 110.72 2 280.86 85.32/43,63
35. Tůma Martin 1972 2+ Hubertus/121.95 0 117.38 52 291.33 95.79/49,02
36. Sedlmaier Aleš 1980 2+ Roudnice/115.52 6 137.10 56 314.62 119.08/60,91
37. Lippek Anton 1989 GBR/130.75 4 110.21 102 346.96 151.42/77,40
38. Smažík Jiří 1991 2+ L.Žatec/134.45 102 117.15 0 353.60 158.06/80,80
39. Potužák Jan 1988 2+ Sušice/116.25 154 110.69 4 384.94 189.40/96,90
40. Buchtel Martin 1982 2+ Hubertus/106.33 52 102.59 154 414.92 219.38/112,20
41. Kobes Jan 1979 1 SK VS ČB/100.77 200 120.22 4 424.99 229.45/117,30
42. Taišl Filip 1976 1 Sušice/109.10 250 106.53 206 671.63 476.09/243,50
43. Mrůzek David 1976 1 Dukla B./113.60 4 0.00 999 1116.60  0
44. Lenc Miroslav 1986 2+ SK VS ČB/113.51 50 0.00 999 1162.51  0
  Franklin Zachary 2000 GBR/0.00 0 0.00 0  0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3