vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR dorostu v klasickém sjezdu - individuální závod

16.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku Choceňský most - koleje Šnakov
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSSLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec10:33,50 -
2.2/DSJELÍNEK Šimon 1994 1 Boh.Pha11:06,3032.80/5,2-
3.1/DMKRISTEK Václav 1996 2 Val.Mez.11:14,6041.10/6,5-
4.1/ZSŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel11:29,7056.20/8,9-
5.2/DMPATÁK Jan 1997 2 Litovel11:33,1059.60/9,4-
6.3/DMKLEMENT Adam 1996 2 Vys.Mýto11:56,6083.10/13,1-
7.3/DSŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.12:30,90117.40/18,5-
8.2/ZSKUČA Jakub 1998 3 Litovel12:38,60125.10/19,7-
9.4/DMVRBA Jiří 1997 Olomouc12:46,00132.50/20,9-
10.3/ZSNOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc12:47,30133.80/21,1-
11.5/DMHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor13:03,40149.90/23,7-
12.4/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.13:15,70162.20/25,6-
13.4/DSPOSPÍŠIL Adrian 1995 Trutnov13:22,80169.30/26,7-
14.5/ZSSKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.13:29,30175.80/27,8-
15.6/DMJUNEK Matyáš 1997 3 Vys.Mýto13:36,30182.80/28,9-
16.6/ZSJUREČKA Filip 1998 3 Litovel13:36,60183.10/28,9-
17.7/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel13:37,00183.50/29,0-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSPAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Vys.Mýto10:06,30 -
2.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno10:33,7027.40/4,5-
3.2/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel11:06,3060.00/9,9-
4.2/ZSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc11:20,0073.70/12,2-
5.1/DMBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava11:20,1073.80/12,2-
6.3/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž11:34,6088.30/14,6-
7.3/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.11:37,2090.90/15,0-
8.4/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.11:38,0091.70/15,1-
9.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc12:06,80120.50/19,9-
10.2/DMMRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava12:08,80122.50/20,2-
11.4/DSKŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 3 Týniště12:09,20122.90/20,3-
12.1/ZMSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno12:14,18127.88/21,1-
13.5/DSŠVIHELOVÁ Vanda 1995 3 Olomouc12:26,60140.30/23,1-
14.6/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc12:30,10143.80/23,7-
15.6/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel12:43,20156.90/25,9-
16.7/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 2 KK Brno12:52,60166.30/27,4-
17.7/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 2 Litovel13:15,50189.20/31,2-
18.8/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily13:25,70199.40/32,9-
19.2/ZMNĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno13:41,20214.90/35,4-
20.9/DSKOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.13:59,00232.70/38,4-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSJELÍNEK Ondřej
SMOLKA Šimon
1994
1994
1 Boh.Pha
Boh.Pha
11:06,70 -
2.2/DSFRANEK Vladimír
ZÁTOPEK Jakub
1995
1995
1 Val.Mez.
Val.Mez.
11:43,9037.20/5,6-
3.3/DSŽNIVA Václav
KRISTEK Marek
1995
1996
1 Val.Mez.
Val.Mez.
11:44,2037.50/5,6-
4.1/DMJUNEK Adam
KLEMENT Matyáš
1997
1996
1 Vys.Mýto
Vys.Mýto
11:54,3047.60/7,1-
5.2/DMZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1998
1996
3 Dukla
Boh.PhaB.
12:18,8072.10/10,8-
6.3/DMNEUBERT Václav
CHALOUPKA Adam
1997
1998
Olomouc
Olomouc
12:35,6088.90/13,3-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc09:10,40 -
2.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav09:16,506.10/1,1-
3.3/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov09:23,9013.50/2,5-
4.4/DSSATKE Adam 1994 2 KK Brno09:41,8031.40/5,7-
5.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc09:46,5036.10/6,6-
6.5/DSSMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha09:53,0042.60/7,7-
7.2/DMOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí10:09,3058.90/10,7-
8.3/DMJELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha10:35,0084.60/15,4-
9.6/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště10:40,6090.20/16,4-
10.7/DSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí10:48,8098.40/17,9-
11.8/DSSTŘECHA Petr 1994 2 VSDK10:56,40106.00/19,3-
12.1/ZSCHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc10:57,10106.70/19,4-
13.9/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště11:30,00139.60/25,4-
14.10/DSKETZL Tomáš 1995 Boh.Pha11:38,20147.80/26,9-
15.2/ZSMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí11:41,90151.50/27,5-
16.4/DMŠIMKO Ondřej 1997 3 Týniště11:48,40158.00/28,7-
17.3/ZSMATÉ Zdeněk 1998 3 Olomouc11:51,50161.10/29,3-
18.5/DMVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto11:55,40165.00/30,0-
19.6/DMŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.11:56,70166.30/30,2-
20.7/DMBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc12:09,00178.60/32,4-
21.11/DSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc12:13,50183.10/33,3-
22.8/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž12:26,70196.30/35,7-
23.12/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand12:51,30220.90/40,1-
24.4/ZSPAPULA Martin 1999 Litovel14:04,80294.40/53,5-
25.5/ZSSUŠEŇ Daniel 1999 Litovel15:56,10405.70/73,7-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno12:18,50 -
2.1/DSČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel13:15,2056.70/7,7-
3.2/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.13:22,1063.60/8,6-
4.2/DSŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel14:02,80104.30/14,1-
5.3/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 Č.Kruml.14:22,20123.70/16,8-
6.3/DSARNOŠOVÁ Karolína 1995 3 Litovel16:48,10269.60/36,5-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3