vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Křivoklátské slalomy, závod č.1 - sobota

30.06.2012   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.90.07 4 90.45 0 90.45 91
2.1/VMKUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja90.58 2 89.34 4 92.582.13/2,481
3.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV92.57 2 92.64 0 92.642.19/2,476
4.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK96.13 2 97.30 2 98.137.68/8,571
5.1/U23ŠEBA Patrik 1992 2 Kralupy94.42 4 105.60 50 98.427.97/8,866
6.1/VŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice97.57 2 104.92 58 99.579.12/10,161
7.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa102.37 0 109.72 2 102.3711.92/13,256
8.2/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.102.68 0 109.46 6 102.6812.23/13,551
9.3/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha107.06 0 106.16 6 107.0616.61/18,446
10.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy107.09 0 110.46 0 107.0916.64/18,441
11.3/VHÁJEK Martin 1964 0 SKŽižkov107.97 2 109.54 2 109.9719.52/21,636
12.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy115.24 52 104.19 6 110.1919.74/21,831
13.4/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha105.71 6 107.50 4 111.5021.05/23,326
14.4/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L108.10 4 107.86 4 111.8621.41/23,721
15.1/ZMZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice121.17 4 107.29 6 113.2922.84/25,316
16.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník151.03 0 109.25 6 115.2524.80/27,411
17.6/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.111.36 4 116.61 2 115.3624.91/27,510
18.2/DMPETERKA Adam 1996 3 Rakovník122.49 150 112.63 6 118.6328.18/31,29
19.5/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB117.65 2 122.58 56 119.6529.20/32,38
20.7/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB112.76 52 117.46 8 125.4635.01/38,77
21.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 3 SKVS ČB120.09 6 109.62 202 126.0935.64/39,46
22.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK122.51 4 109.78 52 126.5136.06/39,95
23.4/VMŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov122.98 6 163.49 56 128.9838.53/42,64
24.8/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus123.35 6 121.28 150 129.3538.90/43,03
25.1/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa124.55 12 129.82 2 131.8241.37/45,72
26.2/VSHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník137.12 0 128.88 4 132.8842.43/46,91
27.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus124.38 154 157.59 58 215.59125.14/138,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSADILOVÁ Marcela 1967 2 Dukla B.91.84 0 92.61 0 91.84 51
2.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice92.60 2 96.49 2 94.602.76/3,046
3.2/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Dukla B.93.19 4 93.49 2 95.493.65/4,041
4. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha99.79 6 95.21 4 99.217.37/8,036
5. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník102.51 2 101.30 4 104.5112.67/13,831
6.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha107.81 66 101.55 4 105.5513.71/14,926
7. PINKAVOVÁ Marta 1986 2 RK Troja130.23 6 106.73 0 106.7314.89/16,221
8.2/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha105.43 4 106.94 12 109.4317.59/19,216
9.2/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha110.68 108 104.72 6 110.7218.88/20,611
10.1/VMZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha109.96 4 112.99 54 113.9622.12/24,16
11.3/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha162.41 60 115.30 6 121.3029.46/32,15
12.1/DMHAJDUCHOVÁ Adéla 1996 3 KVSPísek128.61 60 121.29 10 131.2939.45/43,04
13.4/ZMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha129.68 72 132.38 12 144.3852.54/57,23
14.5/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice139.82 14 165.27 10 153.8261.98/67,52
15.6/ZMPECHMANOVÁ Marie 2001 0 Roudnice173.75 62 147.50 258 235.75143.91/156,71
16. GALISZOVÁ Kateřina 1986 3 Sláv.KV82.44 258 110.84 254 340.44248.60/270,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
86.29 0 90.59 2 86.29 44
2.1/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
94.56 2 96.31 4 96.5610.27/11,939
3. SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
112.40 12 104.13 6 110.1323.84/27,634
4.2/VMPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
109.55 2 118.08 6 111.5525.26/29,329
5.1/VHRON Jiří
FILIPI Robert
1951
1964
2 Rakovník
Č.Lípa
114.84 8 108.77 4 112.7726.48/30,724
6.3/VMŠENK Marek
JAKUBŮ Jaroslav
1974
1973
3 KK Brand
KK Brand
116.63 2 113.74 10 118.6332.34/37,519
7.1/DSPETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
1996
1995
2 Rakovník
SKVS ČB
115.04 56 111.06 8 119.0632.77/38,014
8.4/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
121.50 204 116.99 4 120.9934.70/40,29
9.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
124.09 64 115.59 6 121.5935.30/40,94
10. PLAŠILOVÁ Martina
HÁJEK Martin
1985
1964
SKŽižkov
SKŽižkov
132.26 10 130.11 8 138.1151.82/60,13
11.2/U23HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
139.53 8 125.88 60 147.5361.24/71,02
12.2/VPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
145.33 6 131.72 164 151.3365.04/75,41
13.3/VMULAČ Oldřich
ŠRÁMEK Jaroslav
1961
1957
Hubertus
Č.Lípa
126.43 54 0.00 999 180.4394.14/109,10
14.4/VPŠENIČKA Václav
PŠENIČKA Luděk
2016
2000
Rakovník
Rakovník
174.97 102 149.46 108 257.46171.17/198,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus81.77 2 77.13 0 77.13 260
2.1/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus80.79 0 89.96 8 80.793.66/4,7250
3.2/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy83.47 2 82.50 0 82.505.37/7,0245
4.1/DSPECHLÁT Hynek 1995 2 SKVS ČB82.64 0 82.24 2 82.645.51/7,1240
5. GORECKÝ Petr 1981 0 Kralupy87.16 2 83.32 0 83.326.19/8,0235
6.3/VMRAAB David 1969 2 Žel.Brod83.79 0 86.52 0 83.796.66/8,6230
7.4/VMMULAČ Viktor 1975 2 Loko Plz84.18 0 86.01 0 84.187.05/9,1225
8. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.52 2 85.31 0 85.318.18/10,6220
9.1/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy85.95 0 87.88 6 85.958.82/11,4215
10.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy84.37 2 90.57 52 86.379.24/12,0210
11.2/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník85.58 2 83.07 4 87.079.94/12,9205
12.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice88.56 0 88.03 2 88.5611.43/14,8200
13.3/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha92.80 0 88.78 0 88.7811.65/15,1195
14.1/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK91.83 0 90.16 0 90.1613.03/16,9190
15.4/DMČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus83.01 8 104.13 104 91.0113.88/18,0185
16.2/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha91.04 2 86.57 6 92.5715.44/20,0180
17. HEK Jan 1979 2 Roudnice93.18 0 94.48 0 93.1816.05/20,8175
18.6/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand95.51 4 91.48 2 93.4816.35/21,2170
19.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky91.61 4 89.70 4 93.7016.57/21,5165
20.1/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa94.26 2 91.76 2 93.7616.63/21,6160
21.5/DMŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky103.79 4 92.73 2 94.7317.60/22,8155
22.1/ZMZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice93.45 4 95.89 0 95.8918.76/24,3150
23.2/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus94.50 2 96.20 4 96.5019.37/25,1145
24.2/U23HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník96.57 0 100.67 6 96.5719.44/25,2140
25.2/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.97.31 0 97.45 0 97.3120.18/26,2135
26.7/VMKYSELA David 1977 3 Kralupy95.43 2 98.70 2 97.4320.30/26,3130
27.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK93.84 4 99.47 4 97.8420.71/26,9125
28.3/ZSPETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník96.21 2 93.69 6 98.2121.08/27,3120
29.3/U23HEGER Mikuláš 1990 3 Rakovník96.51 2 98.86 2 98.5121.38/27,7115
30.3/DSKRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz105.59 102 100.27 0 100.2723.14/30,0110
31.4/ZMŠANDA Petr 2000 2 Vlašim102.84 2 100.35 0 100.3523.22/30,1105
32.4/DSJÍCHA Martin 1994 2 Tech.Pha99.43 2 98.09 8 101.4324.30/31,5100
33.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha95.61 6 93.72 8 101.6124.48/31,795
34.9/VMMILYÁN David 1974 2 L.Žatec98.53 4 99.25 6 102.5325.40/32,990
35.10/VMHAMÁK Martin 1976 2 Klatovy101.66 2 102.99 10 103.6626.53/34,485
36. HRON Robin 1979 3 Kralupy102.22 2 102.40 4 104.2227.09/35,180
37.4/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.102.58 4 100.27 4 104.2727.14/35,275
38. JAROŠ Jakub 1986 3 Rakovník99.72 6 100.46 4 104.4627.33/35,470
39.5/ZSRADIL Jakub 1998 2 USK Pha105.97 56 100.83 4 104.8327.70/35,965
40.6/ZSVYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy102.87 2 111.76 2 104.8727.74/36,060
41.6/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník112.59 4 99.28 6 105.2828.15/36,555
41.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.103.28 2 99.86 104 105.2828.15/36,550
43.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník101.41 4 108.30 4 105.4128.28/36,745
44. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy104.81 8 104.34 2 106.3429.21/37,940
45.7/DMPECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice102.46 4 105.12 52 106.4629.33/38,035
46.5/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz103.02 54 103.05 4 107.0529.92/38,834
47.7/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha99.10 8 117.13 8 107.1029.97/38,933
48.4/VNEUWIRTH Josef 1961 2 Hubertus103.70 4 126.76 102 107.7030.57/39,632
49.8/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky0.00 999 108.63 0 108.6331.50/40,831
50.9/ZSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.102.73 6 107.40 2 108.7331.60/41,030
51. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV109.25 2 112.38 4 111.2534.12/44,229
52.10/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice103.51 8 111.04 4 111.5134.38/44,628
53.5/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy115.33 2 106.24 6 112.2435.11/45,527
54.8/DMSAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky109.79 4 111.78 2 113.7836.65/47,526
55.11/VMSTEJSKAL Ondřej 1975 3 KK Brand117.39 4 109.79 4 113.7936.66/47,525
56.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník113.25 2 111.87 2 113.8736.74/47,624
57.11/ZSKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha108.61 6 113.66 12 114.6137.48/48,623
58.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life117.67 202 115.66 0 115.6638.53/50,022
59.6/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha118.98 6 110.23 10 120.2343.10/55,921
60.2/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník125.84 156 114.54 6 120.5443.41/56,320
61.1/9KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.73 152 122.42 4 126.4249.29/63,919
62.6/VTĚHLE Zbyněk 1964 0 Štětí153.12 106 113.61 14 127.6150.48/65,418
63.13/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník130.27 52 125.32 4 129.3252.19/67,717
64.7/ZMZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha125.35 6 141.55 12 131.3554.22/70,316
65.8/ZMMILYÁN David 2001 3 L.Žatec123.65 8 134.34 6 131.6554.52/70,715
66.12/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice116.25 254 135.14 4 139.1462.01/80,414
67.9/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB144.55 8 135.74 10 145.7468.61/89,013
68.10/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice141.76 6 139.86 64 147.7670.63/91,612
69.11/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec150.95 8 119.93 58 158.9581.82/106,111
70.9/DMŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky102.49 58 100.80 108 160.4983.36/108,110
71. JACOŠ Pavel 1988 3 Sláv.KV101.01 108 105.46 56 161.4684.33/109,39
72.6/DSBÁČA Jakub 1994 3 KK Brand105.70 58 0.00 999 163.7086.57/112,28
73.10/DMŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.109.59 58 107.65 58 165.6588.52/114,87
74.13/ZSVENC Alexandr 1999 3 Dukla B.117.23 152 114.46 58 172.4695.33/123,66
75.12/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha125.19 54 129.55 54 179.19102.06/132,35
76.14/VMNOSEK Tomáš 1972 0 Happy Life0.00 999 129.61 52 181.61104.48/135,54
77.13/ZMŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště138.65 106 120.94 62 182.94105.81/137,23
78.11/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice157.82 52 113.98 352 209.82132.69/172,02
79.15/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life142.99 156 128.67 108 236.67159.54/206,81
80.14/ZSVEJVODA Vojtěch 1999 0 Rakovník129.68 252 135.13 110 245.13168.00/217,80
81.15/ZSMAREK Aleš 1999 0 SKVS ČB156.00 106 153.32 402 262.00184.87/239,70
82.16/VMFOLTÍN Marek 1973 0 KK Brand98.24 452 160.93 106 266.93189.80/246,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 3 Roudnice119.75 4 112.19 0 112.19 7
2.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha112.29 4 130.05 104 116.294.10/3,72
3. PLAŠILOVÁ Martina 1985 3 SKŽižkov120.83 4 127.06 4 124.8312.64/11,31
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3