vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Klatovský slalom ve Strakonicích - memoriál Karla Vanči

06.10.2012   řeka Otava Strakonice v Podskalí
ředitel: Josef Veselý   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Prskavec Jiří 1993 MT USK Pha82.08 0 82.20 2 82.08 106
2.2/Buchtel Martin 1982 1 Hubertus84.23 0 84.00 6 84.232.15/2,698
3.3/Potužák Jan 1988 2 Sušice91.52 0 91.10 6 91.529.44/11,590
4.1/DMKraus Filip 1997 2 ČSAD Plz97.23 6 91.20 4 95.2013.12/16,086
5.4/Hamák Miloslav 1982 2 Klatovy96.42 0 115.00 60 96.4214.34/17,582
6.5/Vozka Aleš 1989 2 Sušice96.27 2 95.50 2 97.5015.42/18,878
7.6/Bouzek Filip 1992 2 Sušice100.18 8 91.80 6 97.8015.72/19,274
8.1/VMHamák Martin 1976 2 Klatovy98.12 0 99.80 0 98.1216.04/19,570
9.2/DMJelínek Filip 1996 2 Boh.Pha102.46 4 98.90 2 100.9018.82/22,966
10.1/DSJelínek Šimon 1994 0 Boh.Pha106.06 4 99.50 2 101.5019.42/23,762
11.7/Kubát Zdeněk 1991 2 Klatovy101.23 104 97.60 4 101.6019.52/23,858
12.8/Kubát Jiří 1984 2 Kotva B.100.15 8 98.10 4 102.1020.02/24,454
13.2/DSŠrámek Ondřej 1994 2 Sušice101.08 2 105.70 2 103.0821.00/25,650
14.3/DMMatějka Michael 1997 2 USK Pha95.28 8 95.00 52 103.2821.20/25,846
15.1/VChod Václav 1961 2 Blovice108.20 2 104.10 0 104.1022.02/26,842
16.2/VMPohanka Jiří 1969 2 Klatovy107.53 0 104.90 0 104.9022.82/27,838
17.2/VKoshelev Sergey 1960 3 Sušice110.54 0 105.10 0 105.1023.02/28,034
18.4/DMFiala Jan 1996 2 SKVS ČB103.28 4 101.10 6 107.1025.02/30,530
19.1/ŽMPohanka Vítek 2000 2 Klatovy106.45 2 105.80 6 108.4526.37/32,126
20.1/VSVondra Václav 1957 3 Ot.Strak114.10 2 108.90 0 108.9026.82/32,725
21.9/Bříza Václav 1990 3 Klatovy110.18 2 0.00 0 112.1830.10/36,724
22.2/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha115.40 0 113.00 0 113.0030.92/37,723
23.3/VSProcházka Miloš 1954 3 Hubertus118.60 6 109.90 4 113.9031.82/38,822
24.3/VPšenička Luděk 1960 3 Rakovník114.00 0 114.00 2 114.0031.92/38,921
25.10/Chod Ondřej 1984 3 Blovice114.18 4 112.10 2 114.1032.02/39,020
26.2/ŽMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB124.12 10 112.30 4 116.3034.22/41,719
27.1/ŽSKyzlík Milan 1999 2 Roudnice108.56 8 120.70 62 116.5634.48/42,018
28.3/ŽMNesnídal Radek 2000 3 L.Žatec116.43 4 112.70 4 116.7034.62/42,217
29.3/VMMatějka Jakub 1973 3 USK Pha119.56 6 116.60 2 118.6036.52/44,516
30.4/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn113.64 12 115.60 4 119.6037.52/45,715
31.2/ŽSPechman Štěpán 1999 3 Roudnice118.03 2 119.00 4 120.0337.95/46,214
32.4/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník119.80 4 120.20 0 120.2038.12/46,413
33.4/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek121.85 6 118.40 2 120.4038.32/46,712
34.3/ŽSBareš Antonín 1998 3 Štětí112.30 10 114.80 6 120.8038.72/47,211
35.4/VKovařík Richard 1959 3 Ot.Strak121.16 6 118.20 4 122.2040.12/48,910
36.4/ŽSKuneš David 1998 3 Horš.Týn121.05 2 119.70 10 123.0540.97/49,99
37.5/ŽMMilyán David 2001 3 L.Žatec125.23 4 123.10 0 123.1041.02/50,08
38.11/Matějka Jaroslav 1993 0 Ot.Strak124.38 8 120.30 4 124.3042.22/51,47
39.6/ŽMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice121.56 12 120.90 4 124.9042.82/52,26
40.5/ŽSVejvoda Vojtěch 1999 3 Rakovník127.10 4 118.90 8 126.9044.82/54,65
41.7/ŽMKlement Maxim 2001 3 Roudnice126.01 4 131.70 4 130.0147.93/58,44
42.6/ŽSSofron Tomáš 1999 0 ČSAD Plz142.48 10 129.80 4 133.8051.72/63,03
43.5/VBříza Václav 1962 3 Klatovy133.28 2 127.90 6 133.9051.82/63,12
44.8/ŽMBláha Petr 2000 0 ČSAD Plz138.27 6 128.35 6 134.3552.27/63,71
45.9/ŽMCubr Filip 2000 0 ČSAD Plz130.14 6 129.70 6 135.7053.62/65,30
46.7/ŽSŘáha Oldřich 1998 0 L.Žatec164.34 10 129.00 10 139.0056.92/69,30
47.6/VBabor Stanislav 1958 0 Č.Kruml.137.31 2 151.30 0 139.3157.23/69,70
48.1/PŽMalý Filip 2002 - KVSPísek132.15 8 131.80 8 139.8057.72/70,30
49.2/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn137.23 8 119.10 56 145.2363.15/76,90
50.3/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice186.38 108 150.30 4 154.3072.22/88,00
51.10/ŽMLána Matěj 2000 0 Ot.Strak164.23 18 150.40 62 182.23100.15/122,00
52.4/PŽŠedivý Jan 2003 - SKVS ČB191.60 66 206.30 10 216.30134.22/163,50
53.11/ŽMDufek Matyáš 2000 0 Ot.Strak164.16 54 168.70 106 218.16136.08/165,80
54.5/PŽHajduch Jaroslav 2004 - Ot.Strak194.23 114 170.90 56 226.90144.82/176,40
55.6/PŽŠedivý Vít 2004 - SKVS ČB182.10 116 203.70 118 298.10216.02/263,20
56.7/PŽPípal Zbyněk 2003 - SKVS ČB181.25 264 192.30 220 412.30330.22/402,30
57.8/PŽStanovský Vojtěch 2003 - SKVS ČB162.21 508 0.00 0 670.21588.13/716,50
  Pšenička Václav 2001 0 Rakovník0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Binder Martin 1997 3 Roudnice0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Horák David 1976 2 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Kubát Jan 1982 2 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. Vojtová Veronika 1990 MT USK Pha94.50 6 95.50 0 95.50 32
2. Fišerová Tereza 1998 2+ Roudnice103.30 6 100.20 2 102.206.70/7,024
3. Benešová Marie 1961 2 Sušice104.70 0 107.30 0 104.709.20/9,620
4. Blažková Tereza 2000 2 USK Pha110.80 2 106.60 0 106.6011.10/11,616
5. Šrámková Michaela 1991 3 Sušice114.50 0 113.60 2 114.5019.00/19,912
6. Vrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn112.70 2 112.90 2 114.7019.20/20,18
7. Nesnídalová Lucie 2002 - L.Žatec117.60 2 115.60 2 117.6022.10/23,10
8. Kyzlíková Monika 2001 3 Roudnice129.80 0 120.40 2 122.4026.90/28,27
9. Hajduchová Adéla 1996 3 KVSPísek125.50 6 123.10 6 129.1033.60/35,26
10. Veselá Jitka 1991 3 Klatovy145.80 10 129.20 2 131.2035.70/37,45
11. Šprdlíková Kateřina 2001 3 Sušice151.20 8 126.90 6 132.9037.40/39,24
12. Žatecká Nikola 2002 - KVSPísek138.10 4 132.20 2 134.2038.70/40,50
13. Pechmanová Marie 2001 3 Roudnice142.20 4 146.10 6 146.2050.70/53,13
14. Pšeničková Jana 1998 0 Rakovník159.20 14 142.40 4 146.4050.90/53,32
15. Lánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak153.90 6 160.10 2 159.9064.40/67,41
16. Dunovská Viktorie Mia 2003 - Ot.Strak166.90 8 167.20 52 174.9079.40/83,10
17. Malá Kateřina 2000 0 KVSPísek200.40 2 185.20 2 187.2091.70/96,00
18. Strasserová Bára 2001 3 L.Žatec178.70 10 143.60 52 188.7093.20/97,60
19. Hojdová Eliška 2005 - Horš.Týn148.00 354 161.60 162 323.60228.10/238,80
20. Pechlátová Nikola 2004 - Sušice159.30 208 188.50 208 367.30271.80/284,60
21. Hojdová Markéta 2007 - Horš.Týn144.70 458 138.40 456 594.40498.90/522,40
  Cubrová Markéta 1997 0 ČSAD Plz0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSVlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB100.90 6 98.20 2 100.20 48
2.2/DSJelínek Šimon 1994 2 Boh.Pha103.50 2 100.40 0 100.400.20/0,244
3.1/VŠprdlík Vít 1967 2 Sušice101.70 2 103.80 2 103.703.50/3,540
4.1/Hrádek Petr 1987 2 So Písek107.70 8 103.80 0 103.803.60/3,636
5.2/Kubát Zdeněk 1991 2 Klatovy105.90 0 103.90 2 105.905.70/5,732
6.1/DMMatějka Michael 1997 2 USK Pha109.40 2 105.50 2 107.507.30/7,328
7.2/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB115.50 0 109.90 0 109.909.70/9,724
8.3/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L114.00 6 110.40 4 114.4014.20/14,220
9.1/VMHojda Ladislav 1973 2 Horš.Týn129.40 2 114.80 0 114.8014.60/14,616
10.4/VPšenička Luděk 1960 2 Rakovník113.20 2 115.30 0 115.2015.00/15,012
11.3/Wendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn109.90 6 0.00 0 115.9015.70/15,78
12.1/ŽMWendl Denis 2000 3 Horš.Týn120.50 2 114.70 2 116.7016.50/16,57
13.1/ŽSCepek Matěj 1998 3 KVSPísek119.50 0 118.20 8 119.5019.30/19,36
14.2/ŽSKuna Václav 1998 3 SKVS ČB119.60 4 117.40 4 121.4021.20/21,25
15.1/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník128.50 2 124.70 2 126.7026.50/26,44
16.5/VŠrámek Jiří 1966 0 Klatovy126.50 4 127.40 0 127.4027.20/27,13
17.2/DMKuneš Karel 1997 0 Horš.Týn121.80 10 121.10 8 129.1028.90/28,82
19.3/ŽMPohanka Vítek 2000 3 Klatovy134.60 10 131.10 6 137.1036.90/36,80
  Kubát Jiří 1959 3 Klatovy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Pokorný Ondřej 1985 2 KVSPísek0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
 2/ŽMVrbová Alexandra 2000 3 Horš.Týn142.30 0 135.20 0 135.20 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vojtová Veronika
Prskavec Jiří
1990
1993
2 USK Pha
USK Pha
120.00 10 114.80 2 116.80 11
2.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
117.10 2 115.70 10 119.102.30/2,07
3.2/Kubát Zdeněk
Bříza Václav
1991
1990
3 Klatovy
Klatovy
122.00 4 122.00 4 126.009.20/7,93
4.1/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
130.00 0 125.70 2 127.7010.90/9,32
5.2/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
136.70 0 131.10 14 136.7019.90/17,01
6.1/ŽSPšenička Václav
Vejvoda Vojtěch
2001
1999
0 Rakovník
Rakovník
195.10 62 178.50 58 236.50119.70/102,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3