vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. ČP ve slalomu

12.04.2008   USD Veltrusy
ředitel: Jaroslav Froněk   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha83.75 0 84.20 0 167.95  -
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha88.15 0 84.13 2 174.28 6.33/3,8-
3. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha87.04 0 85.96 2 175.00 7.05/4,2-
4. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha88.01 2 85.32 0 175.33 7.38/4,4-
5. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.86.22 0 87.43 2 175.65 7.70/4,6-
6. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.88.93 0 87.58 2 178.51 10.56/6,3-
7. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha92.58 0 92.31 2 186.89 18.94/11,3-
8. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha95.60 0 94.36 2 191.96 24.01/14,3-
9. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.92.95 2 95.10 2 192.05 24.10/14,3-
10. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.92.03 0 92.90 52 236.93 68.98/41,1-
11. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha95.61 0 93.67 0 189.28 21.33/12,7-
12. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.92.04 4 92.37 2 190.41 22.46/13,4-
13. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha91.40 6 91.74 2 191.14 23.19/13,8-
14. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.89.34 8 90.23 4 191.57 23.62/14,1-
15. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn97.78 2 97.54 2 199.32 31.37/18,7-
16. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.95.24 2 98.71 6 201.95 34.00/20,2-
17. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy93.86 4 102.24 2 202.10 34.15/20,3-
18. JANČAR David 1974 1 USK Pha98.55 6 97.18 2 203.73 35.78/21,3-
19. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy99.70 2 99.01 4 204.71 36.76/21,9-
20. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc102.24 4 99.21 0 205.45 37.50/22,3-
21. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB99.71 2 102.86 2 206.57 38.62/23,0-
22. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.94.94 10 98.31 4 207.25 39.30/23,4-
23. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.105.54 6 95.85 2 209.39 41.44/24,7-
24. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.106.44 0 99.68 4 210.12 42.17/25,1-
25. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB102.61 6 104.60 2 215.21 47.26/28,1-
26. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.99.94 12 98.67 6 216.61 48.66/29,0-
27. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc111.00 4 98.06 4 217.06 49.11/29,2-
28. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha109.11 6 106.00 0 221.11 53.16/31,7-
29. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK104.53 6 103.52 12 226.05 58.10/34,6-
30. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn105.74 6 108.61 6 226.35 58.40/34,8-
31. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov106.75 2 120.94 4 233.69 65.74/39,1-
32. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha109.42 2 114.08 12 237.50 69.55/41,4-
33. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.116.80 4 110.26 10 241.06 73.11/43,5-
34. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí102.03 50 97.97 4 254.00 86.05/51,2-
35. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa122.64 12 122.67 56 313.31 145.36/86,5-
36. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus118.31 100 105.84 2 326.15 158.20/94,2-
37. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc103.90 2 104.57 152 362.47 194.52/115,8-
38. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.98.57 2 0.00 999 1099.57  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.90.24 0 89.30 0 179.54  -
2. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha93.29 0 91.79 0 185.08 5.54/3,1-
3. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha96.02 0 93.85 0 189.87 10.33/5,8-
4. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha93.74 2 94.80 0 190.54 11.00/6,1-
5. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha95.86 0 94.16 2 192.02 12.48/7,0-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.95.50 0 95.07 2 192.57 13.03/7,3-
7. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.98.16 0 98.07 2 198.23 18.69/10,4-
8. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.103.47 2 99.73 4 209.20 29.66/16,5-
9. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha98.85 2 98.27 54 253.12 73.58/41,0-
10. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek106.97 0 106.67 58 271.64 92.10/51,3-
11. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.103.61 4 100.50 2 210.11 30.57/17,0-
12. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha99.46 8 99.58 4 211.04 31.50/17,5-
13. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice108.44 6 99.54 0 213.98 34.44/19,2-
14. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky105.98 2 105.42 2 215.40 35.86/20,0-
15. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha109.20 0 103.65 4 216.85 37.31/20,8-
16. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha107.56 0 112.28 4 223.84 44.30/24,7-
17. SLOVÁKOVÁ Petra 1986 1 Olomouc115.69 6 102.95 2 226.64 47.10/26,2-
18. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha112.57 0 113.82 2 228.39 48.85/27,2-
19. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice115.60 8 106.11 2 231.71 52.17/29,1-
20. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.119.53 8 112.28 2 241.81 62.27/34,7-
21. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB113.08 6 157.02 6 282.10 102.56/57,1-
22. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice117.66 6 163.68 0 287.34 107.80/60,0-
23. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice119.08 52 109.45 8 288.53 108.99/60,7-
24. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice125.07 56 108.94 4 294.01 114.47/63,8-
25. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha131.47 52 113.53 4 301.00 121.46/67,7-
26. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha132.81 54 116.23 10 313.04 133.50/74,4-
27. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy111.02 2 106.03 108 327.05 147.51/82,2-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
1 Dukla B.
Dukla B.
90.95 0 92.49 2 185.44  -
2. JIRAS Marek
MÁDER Tomáš
1976
1974
MT USK Pha
USK Pha
92.87 2 92.10 0 186.97 1.53/0,8-
3. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
MT Dukla B.
Dukla B.
95.49 2 94.40 0 191.89 6.45/3,5-
4. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
91.66 6 95.94 0 193.60 8.16/4,4-
5. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
1 USK Pha
USK Pha
98.86 0 95.87 0 194.73 9.29/5,0-
6. POSPÍŠIL Jaroslav
MRÚZEK David
1973
1976
MT USK Pha
Dukla B.
99.93 4 96.27 0 200.20 14.76/8,0-
7. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
98.59 2 100.08 4 204.67 19.23/10,4-
8. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
1 USK Pha
USK Pha
99.54 4 98.81 8 210.35 24.91/13,4-
9. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SK VS ČB
105.71 6 103.06 2 216.77 31.33/16,9-
10. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
101.25 6 118.15 8 233.40 47.96/25,9-
11. DANĚK Aleš
KABRHEL Václav
1979
1983
2 Olomouc
Olomouc
114.22 4 111.98 4 234.20 48.76/26,3-
12. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
1 RK Troja
RK Troja
110.86 10 112.30 2 235.16 49.72/26,8-
13. PIVOŇKA Zdeněk
ŠRÁMEK Michal
1982
1982
2 Horš.Týn
Č.Lípa
115.34 4 113.81 6 239.15 53.71/29,0-
14. POSTŘIMOVSKÝ Marcel
KOPŤÁK Daniel
1990
1989
1 KK Opava
KK Opava
114.67 8 120.40 8 251.07 65.63/35,4-
15. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
2 USK Pha
USK Pha
116.07 8 116.47 12 252.54 67.10/36,2-
16. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
2 SK VS ČB
Tech.Pha
126.33 12 113.61 2 253.94 68.50/36,9-
17. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
119.90 12 121.19 10 261.09 75.65/40,8-
18. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 KK Opava
KK Opava
137.22 8 110.50 6 261.72 76.28/41,1-
19. ŠÍP Milan
VÁCHA Viktor
1988
1985
2 SK VS ČB
Dukla B.
130.02 12 116.65 4 262.67 77.23/41,6-
20. ZDRÁHAL Petr
ZDRÁHAL Jan
1987
1985
1 Dukla B.
Dukla B.
113.42 56 98.27 4 271.69 86.25/46,5-
21. HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
2 Sláv.HK
Sláv.HK
129.57 12 143.19 2 286.76 101.32/54,6-
22. CHRISTOV Ivan
PEŘINA Vít
1988
1989
1 Č.Lípa
Č.Lípa
123.08 12 146.72 10 291.80 106.36/57,4-
23. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
S.Žižkov
128.11 60 118.14 14 320.25 134.81/72,7-
24. ŠENK Marek
RAŠEK Michal
1974
1977
1 KK Brand
Dukla B.
142.01 58 127.77 14 341.78 156.34/84,3-
25. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
132.43 10 142.77 104 389.20 203.76/109,9-
26. ZVERKA Petr
HOJDA Jakub
1993
1993
2 Horš.Týn
Horš.Týn
142.96 112 143.37 20 418.33 232.89/125,6-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha81.02 2 80.74 0 163.76  -
2. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.82.97 0 81.76 0 164.73 0.97/0,6-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha81.14 0 82.24 2 165.38 1.62/1,0-
4. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.81.56 4 80.26 0 165.82 2.06/1,3-
5. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha81.93 0 82.84 2 166.77 3.01/1,8-
6. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha81.82 0 84.79 2 168.61 4.85/3,0-
7. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.83.91 0 83.47 2 169.38 5.62/3,4-
8. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc86.09 0 87.06 0 173.15 9.39/5,7-
9. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec86.39 0 88.19 0 174.58 10.82/6,6-
10. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.82.57 0 80.89 50 213.46 49.70/30,3-
11. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus85.21 2 82.13 2 171.34 7.58/4,6-
12. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha84.71 2 85.65 0 172.36 8.60/5,3-
13. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice85.67 2 86.53 0 174.20 10.44/6,4-
14. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec87.64 0 86.70 2 176.34 12.58/7,7-
15. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc88.60 0 85.95 2 176.55 12.79/7,8-
16. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.86.72 2 89.18 0 177.90 14.14/8,6-
17. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.87.97 4 87.11 0 179.08 15.32/9,4-
18. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava85.63 6 84.66 4 180.29 16.53/10,1-
19. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.85.84 2 88.95 4 180.79 17.03/10,4-
20. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus89.17 2 89.64 0 180.81 17.05/10,4-
21. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha89.63 0 91.37 0 181.00 17.24/10,5-
22. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy90.56 0 90.73 0 181.29 17.53/10,7-
23. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.90.32 0 89.98 2 182.30 18.54/11,3-
24. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice86.82 6 85.66 4 182.48 18.72/11,4-
25. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice89.09 0 91.50 4 184.59 20.83/12,7-
26. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava87.72 4 89.50 4 185.22 21.46/13,1-
27. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha89.86 0 90.51 6 186.37 22.61/13,8-
28. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec90.55 4 90.13 2 186.68 22.92/14,0-
29. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy90.73 6 90.03 4 190.76 27.00/16,5-
30. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB90.94 2 90.88 8 191.82 28.06/17,1-
31. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod93.52 6 92.44 0 191.96 28.20/17,2-
32. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně93.86 0 94.62 6 194.48 30.72/18,8-
33. LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB94.40 0 96.71 6 197.11 33.35/20,4-
34. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV97.46 2 96.34 4 199.80 36.04/22,0-
35. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy96.92 6 99.67 2 204.59 40.83/24,9-
36. HÁJEK Michal 1986 2+ Ostrava104.46 4 103.92 8 220.38 56.62/34,6-
37. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha93.20 4 91.78 52 240.98 77.22/47,2-
38. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava92.92 0 93.84 150 336.76 173.00/105,6-
39. KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB90.51 2 0.00 999 1091.51  -
40. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec93.80 54 0.00 999 1146.80  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3