vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí nad Moravou

22.06.2013   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Vladimír Jordán   vrchní rozhodčí: Jana Zůrková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSBŘEČKA Jan 1958 2 SKVeselí00:56,40 00:55,80 00:55,80 4

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VMPULKRÁBKOVÁ Stanislava 1978 3 Kroměříž00:52,10 00:52,60 00:52,10 25
2.1/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž00:52,40 00:52,20 00:52,200.10/0,217
3.2/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník00:53,60 00:52,60 00:52,600.50/1,013
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž00:54,70 00:53,40 00:53,401.30/2,59
5.1/ZSSOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc00:54,60 00:54,30 00:54,302.20/4,28
6.1/ZMMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:54,40 00:56,00 00:54,402.30/4,47
7.2/ZSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:54,60 00:57,50 00:54,602.50/4,86
8.3/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:55,30 00:56,70 00:55,303.20/6,15
9.4/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž00:56,60 00:57,20 00:56,604.50/8,64
10.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 0 SKVeselí01:02,60 01:33,90 01:02,6010.50/20,23
11.3/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 0 SKVeselí01:04,60 01:05,60 01:04,6012.50/24,02
12.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:07,00 01:21,80 01:07,0014.90/28,61
12.5/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava01:07,00 00:00,00 01:07,0014.90/28,60
14.5/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 0 Olomouc01:07,70 01:07,50 01:07,5015.40/29,60
15.6/ZMSTŘÍDOVÁ Lucie 2001 0 Olomouc01:23,50 01:21,00 01:21,0028.90/55,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí00:43,20 00:42,80 00:42,80 58
2.1/DSKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí00:43,20 00:44,80 00:43,200.40/0,950
3.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno00:44,00 00:43,50 00:43,500.70/1,646
4. ŠIŠPERA Petr 1979 2 KKVeselí00:44,80 00:43,80 00:43,801.00/2,342
5. TŮMA Jiří 1981 2 KKVeselí00:44,80 00:45,40 00:44,802.00/4,738
6.1/VMTOMEČEK Petr 1978 3 KKVeselí00:45,40 00:00,00 00:45,402.60/6,134
7. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí00:46,10 00:46,60 00:46,103.30/7,730
8.2/U23LIGURSKÝ Ivo 1990 2 Kroměříž00:46,40 00:46,30 00:46,303.50/8,226
8.2/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno00:46,30 00:48,10 00:46,303.50/8,222
10.1/DMMOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí00:47,00 00:47,20 00:47,004.20/9,818
11.3/DSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí00:00,00 00:47,30 00:47,304.50/10,517
12.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž00:47,90 00:00,00 00:47,905.10/11,916
13.2/VMLOVECKÝ Petr 1977 3 KKVeselí00:48,70 00:49,30 00:48,705.90/13,815
14.2/DMKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:49,70 10:49,90 00:49,706.90/16,114
15. KUŘINA Jiří 1985 3 SKVeselí00:50,80 00:50,00 00:50,007.20/16,813
16.3/DMNOVÁK Jiří 1997 3 KK Brno00:52,10 00:53,40 00:52,109.30/21,712
17.4/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž00:53,30 00:54,00 00:53,3010.50/24,511
18.1/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:54,60 00:55,40 00:54,6011.80/27,610
19.1/ZMSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž00:57,00 00:56,80 00:56,8014.00/32,79
20.2/ZSLUDWIG Hubert 1999 0 Olomouc00:58,70 01:00,10 00:58,7015.90/37,18
21.2/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno01:00,20 00:59,40 00:59,4016.60/38,87
22.3/ZMPLACHÝ Vojtěch 2001 0 Kroměříž01:00,50 01:01,10 01:00,5017.70/41,46
23.4/ZMCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:00,70 01:01,90 01:00,7017.90/41,85
24.3/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc01:03,60 01:04,90 01:03,6020.80/48,64
25.5/ZMGROGER Matěj 2001 0 Olomouc01:07,50 01:08,20 01:07,5024.70/57,73
25.6/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:07,50 01:08,50 01:07,5024.70/57,72
27.7/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc01:08,80 01:07,60 01:07,6024.80/57,91
28.8/ZMMRÁKA Tomáš 2001 0 Olomouc01:08,30 01:09,90 01:08,3025.50/59,60
29.9/ZMHÁLA Jiří 2002 0 Olomouc01:10,90 01:09,00 01:09,0026.20/61,20
30.10/ZMGÖTTLICHER David 2001 0 KK Opava01:10,10 01:10,40 01:10,1027.30/63,80
31.5/DMHYSEK Ondřej 1998 0 Olomouc01:11,20 01:15,10 01:11,2028.40/66,40
32.11/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc00:00,00 01:13,20 01:13,2030.40/71,00
33.12/ZMVYBÍRAL Ondřej 2001 0 Olomouc01:17,50 01:14,20 01:14,2031.40/73,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3