vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

4. ČP ve slalomu

20.04.2008   USD Troja
ředitel: Milan Pylák Říha   vrchní rozhodčí: Libuše Rolečková
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha91.96 2 92.42 0 186.38  -
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha97.37 0 95.97 0 193.34 6.96/3,7-
3. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha96.11 0 95.27 2 193.38 7.00/3,8-
4. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.95.34 2 95.02 2 194.36 7.98/4,3-
5. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha99.63 0 102.42 0 202.05 15.67/8,4-
6. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha101.03 0 101.30 0 202.33 15.95/8,6-
7. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.100.94 0 102.97 2 205.91 19.53/10,5-
8. TOMEK Lukáš 1987 1 USK Pha104.64 0 102.54 2 209.18 22.80/12,2-
9. PINKAVA Ondřej 1977 1 Dukla B.104.71 0 107.32 2 214.03 27.65/14,8-
10. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.103.06 2 99.87 52 256.93 70.55/37,9-
11. JORDÁN František 1991 2+ SKVeselí105.10 2 104.09 0 211.19 24.81/13,3-
12. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc105.05 2 108.25 0 215.30 28.92/15,5-
13. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.105.03 2 107.33 2 216.36 29.98/16,1-
14. MALÝ Vojtěch 1986 1 Dukla B.107.82 2 106.73 0 216.55 30.17/16,2-
15. ŘÍHA Martin 1992 2+ USK Pha104.80 2 110.49 0 217.29 30.91/16,6-
16. JANČAR David 1974 1 USK Pha105.88 0 110.71 2 218.59 32.21/17,3-
17. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 2+ Dukla B.107.38 2 109.43 0 218.81 32.43/17,4-
18. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.108.60 4 107.55 4 224.15 37.77/20,3-
19. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha109.14 2 109.23 4 224.37 37.99/20,4-
20. JÁNĚ Jakub 1990 2+ Dukla B.107.68 4 106.67 8 226.35 39.97/21,4-
21. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.61 4 110.66 2 227.27 40.89/21,9-
22. KUNA Alois 1988 2 SK VS ČB114.15 4 110.32 0 228.47 42.09/22,6-
23. VÁCHA Viktor 1985 2+ Dukla B.112.30 0 114.73 2 229.03 42.65/22,9-
24. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.110.17 2 108.69 10 230.86 44.48/23,9-
25. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc108.00 4 120.16 0 232.16 45.78/24,6-
26. NOVÁČEK Michal 1977 2+ Hubertus114.96 2 118.35 4 239.31 52.93/28,4-
27. MORKES Jan 1990 2+ KVS HK122.71 6 110.90 2 241.61 55.23/29,6-
28. WEBER Oldřich 1987 2+ SK VS ČB120.81 6 114.48 4 245.29 58.91/31,6-
29. JANOUŠEK Milan 1988 2+ USK Pha120.97 0 121.37 4 246.34 59.96/32,2-
30. ŠKRANC Jiří 1965 1 Kotva B.113.54 4 124.05 6 247.59 61.21/32,8-
31. DANĚK Aleš 1979 2+ Olomouc132.79 6 113.99 8 260.78 74.40/39,9-
32. CUC Michal 1977 2+ Tech.Pha133.35 8 120.01 12 273.36 86.98/46,7-
33. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov137.13 8 120.40 8 273.53 87.15/46,8-
34. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy116.94 2 186.74 6 311.68 125.30/67,2-
35. PIVOŇKA Zdeněk 1982 1 Horš.Týn112.61 56 114.43 54 337.04 150.66/80,8-
36. HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn130.12 62 113.93 104 410.05 223.67/120,0-
37. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa126.92 2 136.57 158 423.49 237.11/127,2-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.93.33 0 91.15 0 184.48  -
2. HRADÍLEK Vavřinec 1987 1 USK Pha92.09 2 91.83 0 185.92 1.44/0,8-
3. PIŠVEJC Ivan 1978 MT USK Pha90.91 2 90.06 4 186.97 2.49/1,3-
4. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.94.18 0 93.27 2 189.45 4.97/2,7-
5. PŘINDIŠ Vít 1989 1 USK Pha94.51 2 93.02 0 189.53 5.05/2,7-
6. BUCHTEL Michal 1986 1 Hubertus93.51 2 94.90 0 190.41 5.93/3,2-
7. RAAB Ondřej 1973 MT Dukla B.95.38 2 91.23 2 190.61 6.13/3,3-
8. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Ostrava97.19 2 93.30 0 192.49 8.01/4,3-
9. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc97.86 0 97.62 0 195.48 11.00/6,0-
10. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.94.73 4 97.90 6 202.63 18.15/9,8-
11. BENEŠ Jindřich 1985 1 USK Pha95.38 4 94.65 2 196.03 11.55/6,3-
12. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha99.46 0 96.93 0 196.39 11.91/6,5-
13. TUNKA Ondřej 1990 2+ Jablonec101.50 0 95.65 4 201.15 16.67/9,0-
14. KOBES Tomáš 1978 1 Dukla B.97.90 2 99.79 2 201.69 17.21/9,3-
15. SUCHÝ Ondřej 1979 1 Dukla B.99.50 0 103.18 0 202.68 18.20/9,9-
16. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice96.20 4 98.72 4 202.92 18.44/10,0-
17. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy100.74 4 97.94 2 204.68 20.20/10,9-
18. ŘEJHA Jiří 1981 1 Dukla B.100.86 2 102.18 0 205.04 20.56/11,1-
19. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha100.12 0 105.43 0 205.55 21.07/11,4-
20. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc99.79 2 96.71 8 206.50 22.02/11,9-
21. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha99.09 2 102.10 4 207.19 22.71/12,3-
22. BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha103.70 0 104.38 0 208.08 23.60/12,8-
23. ORNST Zdeněk 1990 2+ L.Žatec101.20 0 101.83 6 209.03 24.55/13,3-
24. TÚMA Martin 1972 2+ Hubertus102.38 4 101.67 2 210.05 25.57/13,9-
25. GALUŠKA Vladislav 1965 2+ Sušice103.16 2 103.65 2 210.81 26.33/14,3-
26. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Bechyně106.04 0 107.56 0 213.60 29.12/15,8-
27. STRÁNSKÝ Lukáš 1987 2+ SK VS ČB103.93 2 104.40 4 214.33 29.85/16,2-
28. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy104.83 6 102.49 2 215.32 30.84/16,7-
29. REICHENAUER Antonín 1956 2+ Sláv.KV107.77 2 106.74 0 216.51 32.03/17,4-
30. WALOSZEK Jakub 1989 1 Ostrava104.49 4 100.77 8 217.26 32.78/17,8-
31. RUBÍN Daniel 1975 1 Dukla B.102.79 6 104.69 4 217.48 33.00/17,9-
32. NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava108.97 2 107.82 0 218.79 34.31/18,6-
33. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy102.96 2 118.19 0 223.15 38.67/21,0-
34. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod138.39 4 104.85 2 249.24 64.76/35,1-
35. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice100.48 2 100.43 52 254.91 70.43/38,2-
36. BOUZEK Ondřej 1991 2 Sušice101.88 54 99.53 4 259.41 74.93/40,6-
37. SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec111.54 152 109.78 10 383.32 198.84/107,8-
  KOBES Jan 1979 1 SK VS ČB0.00 999 0.00 999 1998.00  -
  LENC Miroslav 1986 2+ SK VS ČB0.00 999 0.00 999 1998.00  -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.103.59 0 101.84 2 207.43  -
2. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha102.51 4 103.31 0 209.82 2.39/1,2-
3. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha105.28 2 104.53 0 211.81 4.38/2,1-
4. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha105.54 0 108.12 0 213.66 6.23/3,0-
5. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha105.54 4 106.25 0 215.79 8.36/4,0-
6. SADILOVÁ Marcela 1967 1 Dukla B.107.79 2 106.42 0 216.21 8.78/4,2-
7. VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha107.85 2 107.48 4 221.33 13.90/6,7-
8. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha114.09 2 109.43 2 227.52 20.09/9,7-
9. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy114.37 2 111.75 0 228.12 20.69/10,0-
10. DANDOVÁ Anna 1988 2+ Benátky119.20 0 115.64 2 236.84 29.41/14,2-
11. HAMPLOVÁ Eva 1992 2+ Dukla B.118.61 4 115.02 2 239.63 32.20/15,5-
12. BUSTOVÁ Anna 1992 2+ USK Pha116.26 4 115.75 6 242.01 34.58/16,7-
13. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 2+ Sušice118.99 4 116.56 4 243.55 36.12/17,4-
14. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice122.34 0 122.43 4 248.77 41.34/19,9-
15. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 1 USK Pha126.95 4 124.85 0 255.80 48.37/23,3-
16. ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 So Písek120.82 2 129.89 4 256.71 49.28/23,8-
17. SMAŽÍKOVÁ Markéta 1988 2+ Dukla B.131.42 0 123.66 6 261.08 53.65/25,9-
18. DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice124.01 2 126.37 10 262.38 54.95/26,5-
19. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice124.74 8 125.91 4 262.65 55.22/26,6-
20. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha129.50 2 127.59 6 265.09 57.66/27,8-
21. URBANOVÁ Miroslava 1988 1 Dukla B.132.83 4 120.29 8 265.12 57.69/27,8-
22. LEJSALOVÁ Blanka 1979 2+ USK Pha133.73 2 128.68 4 268.41 60.98/29,4-
23. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice136.99 2 126.22 6 271.21 63.78/30,7-
24. JANOUŠKOVÁ Eva 1990 2+ USK Pha126.21 10 128.16 8 272.37 64.94/31,3-
25. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.119.01 6 119.04 54 298.05 90.62/43,7-
26. JANČOVÁ Monika 1992 2 SK VS ČB152.49 4 133.21 10 299.70 92.27/44,5-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JIRAS Marek MÁDER Tomáš 1976 MT USK Pha101.96 2 101.13 4 209.09  -
2. VOLF Jaroslav ŠTĚPÁNEK Ondřej 1979 1 Dukla B.105.60 4 102.12 0 211.72 2.63/1,3-
3. HRADÍLEK Václav SEHNAL Štěpán 1982 1 USK Pha105.72 0 106.68 2 214.40 5.31/2,5-
4. VLČEK Ladislav HAMMER Martin 1985 MT Dukla B.107.66 2 106.35 4 220.01 10.92/5,2-
5. KOPLÍK Tomáš VRZÁŇ Jakub 1986 1 USK Pha104.46 2 110.92 4 221.38 12.29/5,9-
6. PŘINDA Lukáš HAVLÍČEK Jan 1980 1 USK Pha111.98 4 106.21 0 222.19 13.10/6,3-
7. KARLOVSKÝ Ondřej JÁNĚ Jakub 1991 1 Dukla B.111.31 4 110.11 0 225.42 16.33/7,8-
8. ZDRÁHAL Petr ZDRÁHAL Jan 1987 1 Dukla B.112.99 0 116.24 2 231.23 22.14/10,6-
9. GOTVALD Robert VLČEK Jan 1990 1 USK Pha117.02 4 112.13 4 237.15 28.06/13,4-
10. KAŠPAR Jonáš ŠINDLER Marek 1991 1 KK Opava117.25 6 133.65 0 256.90 47.81/22,9-
11. PRAŽAN Milan PROKS Jakub 1981 1 RK Troja118.65 6 117.99 2 244.64 35.55/17,0-
12. POŘÁDEK Milan CUC Michal 1986 2 SK VS ČB Tech.Pha130.93 2 125.44 0 258.37 49.28/23,6-
13. POSTŘIMOVSKÝ Marcel KOPŤÁK Daniel 1990 1 KK Opava126.21 6 124.61 2 258.82 49.73/23,8-
14. POSPÍŠIL Jaroslav MRÚZEK David 1973 MT USK Pha Dukla B.107.71 54 103.50 2 267.21 58.12/27,8-
15. CHRISTOV Ivan PEŘINA Vít 1988 1 Č.Lípa126.78 8 127.35 6 268.13 59.04/28,2-
16. DANĚK Aleš KABRHEL Václav 1979 2 Olomouc129.59 8 129.80 14 281.39 72.30/34,6-
17. VOLÁK Jaroslav KOČÍ Martin 1990 2 Klášter.133.47 6 133.15 14 286.62 77.53/37,1-
18. TOMEK Lukáš WEBER Oldřich 1987 2 USK Pha SK VS ČB120.47 6 122.63 52 301.10 92.01/44,0-
19. ŠENK Marek RAŠEK Michal 1974 1 KK Brand Dukla B.123.72 12 128.71 56 320.43 111.34/53,2-
20. ŘÍHA Martin STRNAD Jaroslav 1992 2 USK Pha131.72 2 135.53 52 321.25 112.16/53,6-
21. PIVOŇKA Zdeněk ŠRÁMEK Michal 1982 2 Horš.Týn Č.Lípa133.19 64 123.08 12 332.27 123.18/58,9-
22. KLIMUŠKIN Pavel KAŠPAR Martin 1964 2 Kotva B. S.Žižkov158.21 10 135.32 58 361.53 152.44/72,9-
23. MEDŘICKÝ Ludvík EBEL Matyáš 1992 2 USK Pha152.40 50 157.84 60 420.24 211.15/101,0-
24. ŠÍP Milan VÁCHA Viktor 1988 2 SK VS ČB Dukla B.136.00 10 134.54 306 586.54 377.45/180,5-
25. HAJDUČÍK Miroslav RENČÍN Tomáš 1962 2 Sláv.HK153.45 156 0.00 999 1308.45  -
  ZVERKA Petr HOJDA Jakub 1993 2 Horš.Týn0.00 999 0.00 999 1998.00  -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3