vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Dvoře Králové

20.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:18,60 01:19,50 01:18,60 11
2. KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov01:27,40 01:29,90 01:27,408.80/11,23
3. VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:34,90 01:34,70 01:34,7016.10/20,52
4. LACINA Richard 1967 3 Semily01:37,10 01:36,00 01:36,0017.40/22,11
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:47,60 01:45,50 01:45,5026.90/34,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:31,50 01:34,20 01:31,50 5
2. VACKOVÁ Michala 1975 0 Dv.Král.01:40,70 01:37,80 01:37,806.30/6,91
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily01:39,40 01:41,50 01:39,407.90/8,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1919
1977
3 Dv.Král.
Dv.Král.
01:36,30 01:38,10 01:36,30 0
2. KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:44,40 01:47,60 01:44,408.10/8,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:08,00 01:22,40 01:08,00 42
2. KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov01:12,10 01:13,00 01:12,104.10/6,034
3. DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.01:14,00 01:15,30 01:14,006.00/8,830
4. PAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně01:14,80 01:14,30 01:14,306.30/9,326
5. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště01:17,60 01:22,50 01:17,609.60/14,122
6. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.01:18,90 01:17,90 01:17,909.90/14,618
7. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.01:19,50 01:20,30 01:19,5011.50/16,914
8. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:27,80 01:25,50 01:25,5017.50/25,710
9. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:27,40 01:30,20 01:27,4019.40/28,59
10. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:27,50 01:28,50 01:27,5019.50/28,78
11. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.01:27,90 01:31,30 01:27,9019.90/29,37
12. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:31,30 01:30,40 01:30,4022.40/32,96
13. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:31,50 01:32,80 01:31,5023.50/34,65
14. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:34,10 01:40,60 01:34,1026.10/38,44
15. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště01:36,50 01:36,00 01:36,0028.00/41,23
16. KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:37,00 01:36,20 01:36,2028.20/41,52
17. JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:40,00 01:37,30 01:37,3029.30/43,11
18. VESELÝ František 2000 0 Dv.Král.01:43,60 01:41,40 01:41,4033.40/49,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3