vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Orlici

27.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto15:53,90 11
2. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha16:35,3041.40/4,37
3. MAREK Aleš 1978 3 Trutnov16:44,7050.80/5,33
4. LACINA Richard 1967 3 Semily17:30,5096.60/10,12
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.18:32,80158.90/16,71

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily16:55,00 10
2. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště17:30,0035.00/3,46
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily18:08,5073.50/7,22
4. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.18:15,3080.30/7,91

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. DVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.14:37,10 32
2. ULWER Jiří 1995 2 Týniště15:06,1029.00/3,328
3. MĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.15:28,6051.50/5,924
4. ŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.15:35,1058.00/6,620
5. VYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto15:37,9060.80/6,916
6. ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.15:43,1066.00/7,512
7. KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště15:51,1074.00/8,411
8. KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.15:57,6080.50/9,210
9. ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.16:02,7085.60/9,89
10. BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov16:12,7095.60/10,98
11. PRAŽÁK Jan 1963 0 KVS HK16:23,70106.60/12,27
12. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov16:28,70111.60/12,76
13. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.17:08,80151.70/17,32
14. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.17:17,90160.80/18,35
15. PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.17:18,40161.30/18,44
16. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.17:28,40171.30/19,53
17. KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.18:34,90237.80/27,11
18. KOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.19:09,90272.80/31,10
19. ŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště19:54,30317.20/36,20
  KOZDERKA Pavel 1985 2 TurnovDNS 0
  VENIGER Jan 2000 3 Vys.MýtoDNS 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.MýtoDNS 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 TurnovDNS 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.MýtoDNS 0
  STAŠA Jeroným 2001 0 Třebech.DNS 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3