vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sjezd na Orlici 2

27.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto00:58,30 00:59,60 00:58,30 11
2. MORNŠTEJN Roman 1969 2 Boh.Pha01:00,50 01:00,30 01:00,302.00/3,47
3. MAREK Aleš 1978 3 Trutnov01:03,50 01:03,10 01:03,104.80/8,23
4. LACINA Richard 1967 3 Semily01:06,30 01:07,10 01:06,308.00/13,72
5. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:14,60 01:14,10 01:14,1015.80/27,11

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:04,30 01:05,50 01:04,30 10
2. KŘIŠŤANOVÁ Michaela 1994 2 Týniště01:05,40 01:05,50 01:05,401.10/1,76
3. LACINOVÁ Karolína 1999 3 Semily01:06,50 01:07,20 01:06,502.20/3,42
4. KOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.01:12,60 01:13,70 01:12,608.30/12,91

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. JEREMIAŠ Jan 1985 0 Třebech.00:50,60 00:50,60 00:50,60 32
1.1/VDVOŘÁK Tomáš 1968 0 Třebech.00:50,60 00:51,40 00:50,60 32
3.1/DSŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.00:53,00 00:53,70 00:53,002.40/4,724
4.1/VSMĚCHURA Jiří 1954 3 Třebech.00:53,50 00:53,70 00:53,502.90/5,720
5.2/DSVYHNÁLEK Jan 1996 3 Vys.Mýto00:54,10 00:54,30 00:54,103.50/6,916
6.2/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.00:55,60 00:54,50 00:54,503.90/7,712
6.3/DSULWER Jiří 1995 2 Týniště00:54,50 00:56,40 00:54,503.90/7,712
8.1/VMŠESTÁK Karel 1971 0 Č.Skal.00:54,80 00:57,20 00:54,804.20/8,310
9.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště00:55,00 00:57,00 00:55,004.40/8,79
10.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.00:56,20 00:56,80 00:56,205.60/11,18
11.1/DMPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.00:57,70 00:59,70 00:57,707.10/14,07
12.1/ZSBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov01:01,50 01:00,01 01:00,019.41/18,66
13.4/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:00,60 01:02,10 01:00,6010.00/19,85
14.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov01:04,00 01:02,20 01:02,2011.60/22,94
15.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:05,10 01:04,80 01:04,8014.20/28,13
16.3/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:06,70 01:06,30 01:06,3015.70/31,02
17.5/VŠVAGR Zdeněk 1968 3 Týniště01:09,60 01:12,70 01:09,6019.00/37,51
18.4/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:11,40 01:10,80 01:10,8020.20/39,90
19.1/ZMKOUDELKA Samson 2002 0 Č.Kruml.01:16,50 01:15,20 01:15,2024.60/48,60
  KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  VENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 0 KVS HK00:00,00 00:00,00 00:00,00 0
  HRNČÍŘ Jakub 2001 0 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 00:00,00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KOBLÍŽEK Daniel
BOUČEK Stanislav
1920
2000
Trutnov
Trutnov
01:13,40 01:13,20 01:13,20 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3