vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Memoriál Jaroslava Froňka, neděle

25.08.2013   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.95.80 0 95.93 0 95.80 135
2.1/U23JORDÁN František 1991 1 Dukla B.96.36 2 95.53 4 98.362.56/2,7123
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha101.75 0 99.00 4 101.755.95/6,2111
4.1/DMHEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK103.36 0 103.53 2 103.367.56/7,999
5.1/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja103.73 2 102.81 2 104.819.01/9,487
6.2/U23PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha104.65 52 105.14 2 107.1411.34/11,881
7.3/U23PEŠEK Michal 1992 2 Kralupy105.19 2 105.15 2 107.1511.35/11,875
8.2/VMDRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club0.00 999 107.70 0 107.7011.90/12,40
9.1/DSMATULA Roman 1996 1 USK Pha105.47 6 104.21 4 108.2112.41/13,069
10.2/DMPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha112.10 6 105.14 4 109.1413.34/13,963
11.1/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK116.17 6 111.45 0 111.4515.65/16,357
12.3/DMLERCH Adam 1998 2 Klášter.110.50 8 113.48 0 113.4817.68/18,551
13.4/DMKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB114.32 2 114.86 0 114.8619.06/19,945
14.2/ZSLHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha124.13 4 110.24 6 116.2420.44/21,339
15.1/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov134.27 0 114.52 4 118.5222.72/23,733
16. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy117.72 4 121.74 58 121.7225.92/27,127
17.3/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice142.85 6 121.95 2 123.9528.15/29,421
18.4/U23ŠEBA Patrik 1992 2+ Kralupy153.90 6 128.72 4 132.7236.92/38,515
19.3/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy123.63 10 139.10 6 133.6337.83/39,59
20.4/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja149.13 6 140.53 2 142.5346.73/48,83
21.1/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.179.34 204 173.46 64 237.46141.66/147,92
22.2/VKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB148.19 112 144.49 202 260.19164.39/171,61
  MATĚJÁK Petr 1973 0 Klášter.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 3 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice108.33 0 105.71 2 107.71 99
2.2/DMPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň122.12 6 109.75 2 111.754.04/3,887
3.1/U23JORDÁNOVÁ Pavlína 1992 2+ SKVeselí117.71 6 108.74 4 112.745.03/4,775
4. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK109.55 4 112.46 2 113.555.84/5,463
5.3/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy112.26 2 0.00 999 114.266.55/6,157
6.2/U23ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice112.63 2 0.00 999 114.636.92/6,451
7.3/U23ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy144.29 56 121.10 6 127.1019.39/18,045
8.4/DMDUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha138.49 4 123.78 12 135.7828.07/26,139
9. LÁSKO Eva 1984 3 Dv.Král.133.04 4 138.82 54 137.0429.33/27,233
10.1/VMZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha140.71 12 134.03 8 142.0334.32/31,927
11.2/VMROMASHKINA Ekaterina 1974 0 DK Kayak Moskva146.99 10 0.00 999 156.9949.28/45,80
12. PINKAVOVÁ Marta 1986 3 RK Troja179.39 8 158.68 4 162.6854.97/51,021
13.1/ZSDUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha158.64 8 152.86 10 162.8655.15/51,215
14.1/ZMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice161.26 10 172.82 8 171.2663.55/59,09
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň162.92 60 207.17 8 215.17107.46/99,83
16.4/U23KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy137.40 114 0.00 999 251.40143.69/133,42
17. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník108.35 258 96.92 554 366.35258.64/240,11
  BOMBOY Alice 1981 0 France0.00 999 0.00 999 999.00 0
  REINOSO Sofia 1996 0 Mexico0.00 999 0.00 999 999.00 0
  FEREIKOOU Maria 1981 0 Greece0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POLEZHAYEVA Svetlana 1991 0 Kazakhstan0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMBUCHNAR Vladimír
DOLEŽAL Tomáš
1919
1976
SKŽižkov
Kralupy
109.14 6 107.30 6 113.30 25
2.1/U23RAŠKA Jan
PEXA Jakub
1919
1995
2 USK Pha
USK Pha
119.89 52 119.61 6 125.6112.31/10,913
3.2/U23ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1919
1992
1 Kralupy
Kralupy
138.79 6 131.68 6 137.6824.38/21,57
4.1/ZSKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1919
1999
2 USK Pha
USK Pha
116.37 306 0.00 999 422.37309.07/272,81
5.2/ZSBERAN Václav
WALLISCH Vít
1920
2000
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  RAŠKA Tomáš
ELIÁŠ Ondřej
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
3 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMDRAPER Warvick 1976 0 Melbourne Canoe Club88.50 0 89.71 4 88.50 0
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus107.92 4 91.20 0 91.202.70/3,1332
3.1/DMŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy95.03 50 96.40 0 96.407.90/8,9320
4.1/DSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.43 2 100.66 0 96.437.93/9,0308
5.1/U23CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha94.29 4 94.75 2 96.758.25/9,3302
6.2/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky96.61 2 94.82 2 96.828.32/9,4296
7. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.100.23 0 97.59 0 97.599.09/10,3290
8. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava0.00 999 95.91 2 97.919.41/10,6284
9.2/VMLEPÍK Filip 1976 2+ Hubertus102.61 2 98.16 0 98.169.66/10,9278
10.2/DSKOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí97.37 2 98.49 4 99.3710.87/12,3272
11.3/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB97.96 2 123.95 4 99.9611.46/12,9266
12.4/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy98.93 4 98.38 2 100.3811.88/13,4260
13.5/VMLÁSKO Jan 1977 3 Dv.Král.98.79 2 103.16 6 100.7912.29/13,9254
14.2/DMPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha98.88 2 101.30 2 100.8812.38/14,0248
15.3/DSČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus96.97 4 100.68 58 100.9712.47/14,1242
16. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.99.25 6 97.21 4 101.2112.71/14,4236
17. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy101.49 0 105.77 52 101.4912.99/14,7230
18.3/DMŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha103.57 6 97.71 4 101.7113.21/14,9224
19.1/ZSZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice99.52 52 100.29 2 102.2913.79/15,6218
20.6/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec102.30 0 103.10 2 102.3013.80/15,6212
21.7/VMTŮMA Martin 1972 2 Hubertus99.14 4 100.76 2 102.7614.26/16,1206
22.3/U23JORDÁN František 1991 2+ Dukla B.99.10 4 101.61 2 103.1014.60/16,5200
23.4/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.38 4 108.52 6 104.3815.88/17,9194
24.4/DSKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha102.23 4 102.56 2 104.5616.06/18,1188
25. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice123.83 4 104.64 0 104.6416.14/18,2182
26.2/ZSHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK128.56 54 106.51 0 106.5118.01/20,4176
27.5/U23ŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice107.74 0 108.72 2 107.7419.24/21,7170
28.4/DMHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK108.30 0 0.00 999 108.3019.80/22,4164
29.3/ZSŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha104.89 6 103.39 52 110.8922.39/25,3158
30.4/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky108.44 6 105.66 6 111.6623.16/26,2152
31.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha112.47 2 109.89 4 113.8925.39/28,7146
32.9/VMROMASHKIN Dmitry 1968 0 DK Kayak Moskva121.74 4 114.24 0 114.2425.74/29,10
33.10/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy115.02 2 115.48 0 115.4826.98/30,5140
34.5/ZSKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.11 6 126.24 8 117.1128.61/32,3134
35. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy117.46 10 113.28 4 117.2828.78/32,5128
36.5/DMPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha129.51 12 115.11 6 121.1132.61/36,8122
37.6/DMVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy115.27 56 116.17 8 124.1735.67/40,3116
38.6/ZSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice119.16 6 132.20 0 125.1636.66/41,4110
39.5/DSSOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz119.55 6 122.15 8 125.5537.05/41,9104
40.7/DMPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.132.67 58 113.65 12 125.6537.15/42,098
41.7/ZSŠANDA Petr 2000 2 Vlašim125.78 54 122.08 4 126.0837.58/42,592
42.8/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.168.58 8 125.78 2 127.7839.28/44,486
43.6/DSŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky139.98 16 115.01 14 129.0140.51/45,880
44.9/ZSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky118.12 60 123.10 6 129.1040.60/45,974
45.8/DMPECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice120.26 10 127.40 4 130.2641.76/47,268
46.10/ZSBERAN Václav 2000 3 USK Pha121.53 10 170.23 4 131.5343.03/48,662
47.7/DSŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky119.56 12 154.64 158 131.5643.06/48,756
48. HRON Robin 1979 2 Kralupy129.51 4 141.67 12 133.5145.01/50,950
49.11/ZSWALLISCH Vít 1999 3 USK Pha126.48 8 140.12 8 134.4845.98/52,044
50.11/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy160.04 52 130.83 4 134.8346.33/52,438
51.9/DMSAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky134.15 8 125.10 10 135.1046.60/52,732
52.1/ZMRAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha127.88 8 169.65 112 135.8847.38/53,526
53.12/ZSLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha135.47 4 126.56 12 138.5650.06/56,620
54.13/ZSZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha129.03 10 149.53 106 139.0350.53/57,119
55.12/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life166.43 10 131.76 10 141.7653.26/60,218
56.2/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha161.03 12 144.26 6 150.2661.76/69,817
57. LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod95.68 56 108.42 56 151.6863.18/71,416
58.3/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.168.81 104 146.37 6 152.3763.87/72,215
59.4/ZMLHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha146.71 6 153.95 6 152.7164.21/72,614
60.5/ZMREZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB143.76 10 159.90 106 153.7665.26/73,713
61.10/DMKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz107.83 52 102.08 54 156.0867.58/76,412
62.11/DMKOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník135.67 108 154.94 4 158.9470.44/79,611
63.13/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand116.09 52 120.70 152 168.0979.59/89,910
64.14/ZSPECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice156.95 12 203.60 10 168.9580.45/90,99
65.14/VMKORZHOV Alexandr 1975 0 DK Kayak Moskva159.31 122 153.01 20 173.0184.51/95,50
66. FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy138.49 56 165.93 12 177.9389.43/101,18
67.6/ZMKLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice200.10 64 168.14 10 178.1489.64/101,37
68.15/ZSPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy137.06 112 131.52 54 185.5297.02/109,66
69.12/DMHAVLENA Jan 1997 2 KK Brand0.00 999 131.95 54 185.9597.45/110,15
70.16/ZSKRČ Ladislav 1999 3 KK Brand0.00 999 150.04 60 210.04121.54/137,34
71.13/DMBINDER Martin 1997 3 Roudnice147.00 64 162.20 60 211.00122.50/138,43
72.7/ZMKALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim215.72 158 210.47 56 266.47177.97/201,12
73.6/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand145.60 258 0.00 999 403.60315.10/356,01
74.15/VMLHOTA David 1971 3 Happy Life204.92 314 0.00 999 518.92430.42/486,40
  MARTIN Václav 1971 3 Boh.Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MASLAŇÁK Tomáš 1990 2+ Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BOURHIS Jean-Pierre 1995 0 Senegal0.00 999 0.00 999 999.00 0
  GOSSELIN Pierrick 1973 0 France0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OLGUIN Andras 1996 0 Chile0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HŘEBÍČEK Jakub 1999 3 KK Brand0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  HEK Jan 1979 2 Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice132.97 4 121.02 2 123.02 30
2.2/DMKOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy125.56 2 122.52 54 127.564.54/3,718
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 Sláv.HK124.14 6 142.46 106 130.147.12/5,86
  POLEZHAYEVA Svetlana 1991 0 Kazakhstan0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3