vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Sjezd na Chrudimce

27.03.2014   Pardubice - řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.13:19,40 49
2. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 1 Pardub.14:17,2057.80/7,241
3. UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.14:20,6061.20/7,733
4.1/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.14:28,8069.40/8,725
5. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto15:16,30116.90/14,617
6.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.15:52,50153.10/19,29
7.1/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.17:06,50227.10/28,45
8.1/DSHEJHAL Luděk 1996 0 Vys.Mýto17:14,20234.80/29,44
9.2/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.17:38,90259.50/32,53
10.1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.17:47,90268.50/33,62
11.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.22:42,20562.80/70,41
12.2/VMVOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.23:54,10634.70/79,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.14:01,40 9
2.1/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.20:44,30402.90/47,91
3.2/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.22:28,70507.30/60,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠŤASTNÝ Jan
UNCAJTÍK Lukáš
1970
1984
M Pardub.
Pardub.
15:23,60 18
2. KEJKLÍČEK Tomáš
ROLENC Ondřej
1980
1991
1 Pardub.
Pardub.
15:30,607.00/0,810
3.1/DSJUNEK Matyáš
HEJHAL Luděk
1997
1996
Vys.Mýto
Vys.Mýto
16:19,2055.60/6,02
4.1/DMRUFFER Matěj
NOVÁK Kuba
1999
2001
3 Pardub.
Pardub.
16:19,8056.20/6,11
5.2/DSVENIGER Jan
VYHNÁLEK Jan
2000
1996
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
17:04,90101.30/11,00

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov12:19,70 19
2.1/VMVOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.14:20,30120.60/16,311
3.2/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 0 Pardub.14:25,60125.90/17,07
4.1/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov14:28,20128.50/17,46
5.1/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov14:34,90135.20/18,35
6.3/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.14:45,60145.90/19,74
7.1/DSJUNEK Matyáš 1997 0 Vys.Mýto15:15,80176.10/23,83
8.2/DSVYHNÁLEK Jan 1996 2 Vys.Mýto15:22,00182.30/24,62
9. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto16:28,20248.50/33,61
10.2/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto17:23,20303.50/41,00
11.3/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:31,90312.20/42,20
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3