vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném, MČR C2X a C2W - Memoriál Karla Krejčího

26.07.2014   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB73.50 0 83.24 56 73.50 50
2. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2+ SKVS ČB76.61 4 75.06 0 75.061.56/2,146
3. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB77.36 0 81.71 10 77.363.86/5,342
4. PRCHLÍK Jiří 1978 3 L.Tábor79.35 0 83.21 0 79.355.85/8,038
5. CEPEK Matěj 1998 2 SKVS ČB79.36 0 80.03 8 79.365.86/8,034
6. SEHNAL Štěpán 1985 3 USK Pha79.67 0 80.54 4 79.676.17/8,430
7. PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB79.72 2 77.22 4 81.227.72/10,526
8. KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov86.12 0 82.40 0 82.408.90/12,122
9. PŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec86.85 152 84.13 0 84.1310.63/14,518
10. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB80.52 50 85.33 2 87.3313.83/18,814
11. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.82.91 8 85.37 2 87.3713.87/18,910
12. KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB87.86 0 89.42 4 87.8614.36/19,59
13. ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.91.07 0 89.18 0 89.1815.68/21,38
14. KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.87.24 2 87.05 4 89.2415.74/21,47
15. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.88.87 8 89.01 6 95.0121.51/29,36
16. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník95.73 2 108.68 10 97.7324.23/33,05
17. KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor97.68 4 100.63 56 101.6828.18/38,34
18. ŠTERCL Vít 1999 Dukla B.105.55 2 112.60 4 107.5534.05/46,33
19. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB102.45 10 115.10 254 112.4538.95/53,02
20. KROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor109.32 4 112.93 6 113.3239.82/54,21
21. KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov110.38 12 98.14 56 122.3848.88/66,50
22. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník148.47 10 141.15 8 149.1575.65/102,90
23. ŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.0.00 999 0.00 999 999.00 0
24. ŠESTÁK Jan 1976 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
25. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ SKVS ČB84.48 2 83.98 0 83.98 38
2. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice94.25 6 84.45 0 84.450.47/0,634
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ USK Pha90.99 0 86.77 2 88.774.79/5,730
4. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek89.15 0 89.45 0 89.155.17/6,226
5. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň90.48 4 92.22 0 92.228.24/9,822
6. POKORNÁ Iva 1985 3 SKVS ČB93.60 0 90.86 2 92.868.88/10,618
7. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB90.04 4 0.00 999 94.0410.06/12,014
8. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice97.00 6 92.43 2 94.4310.45/12,410
9. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.93.01 2 97.93 6 95.0111.03/13,16
10. VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor106.56 6 103.43 2 105.4321.45/25,55
11. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB115.74 4 110.42 8 118.4234.44/41,04
12. BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand147.65 10 116.33 4 120.3336.35/43,33
13. RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha148.63 12 120.44 10 130.4446.46/55,32
14. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník160.07 8 121.59 52 168.0784.09/100,11
15. ŘÍZKOVÁ Magdalena 1987 L.Tábor152.09 58 149.30 254 210.09126.11/150,20
16. MANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.192.25 60 172.21 58 230.21146.23/174,10
17. ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB156.83 258 177.05 60 237.05153.07/182,30
18. TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB199.93 58 183.80 104 257.93173.95/207,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
83.96 4 0.00 999 87.96 26
2. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
2 Kotva B.
SKŽižkov
88.19 4 87.53 6 92.194.23/4,818
3. CEPEK Matěj
KUNA Václav
1998
1998
2 SKVS ČB
SKVS ČB
91.23 10 95.59 8 101.2313.27/15,114
4. KLIMUŠKIN Šimon
ŠKRANC Antonín
1995
1996
Kotva B.
Kotva B.
110.14 68 104.82 16 120.8232.86/37,410
5. KUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
130.78 10 121.30 8 129.3041.34/47,06
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
112.32 106 118.39 16 134.3946.43/52,82
7. ŠTERCL Vít
KRČ Ladislav
1999
1999
Dukla B.
KK Brand
113.35 60 123.52 14 137.5249.56/56,31
8. VLČNOVSKÝ Vilém
ZVOLÁNEK Jan
1994
1995
2 SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 88.32 56 144.3256.36/64,10
9. PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB69.72 6 67.13 4 71.13 73
2. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy75.53 0 73.80 0 73.802.67/3,865
3. GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz74.41 0 73.93 0 73.932.80/3,961
4. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod68.63 6 70.26 4 74.263.13/4,457
5. TESAŘ Robert 1972 2 SKVS ČB80.16 2 77.69 2 79.698.56/12,053
6. BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB80.75 0 76.19 4 80.199.06/12,749
7. ŠVEHLA Zdeněk 1976 3 Č.Kruml.80.23 0 83.25 0 80.239.10/12,845
8. BÁČA Milan 1973 2 KK Brand81.47 2 80.63 0 80.639.50/13,441
9. KRČ Ladislav 1999 2 KK Brand79.74 2 81.95 4 81.7410.61/14,937
10. KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov90.32 0 86.23 0 86.2315.10/21,233
11. ??? 2000 88.42 2 85.79 2 87.7916.66/23,429
12. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor83.89 4 83.09 6 87.8916.76/23,625
13. ??? 2000 85.39 4 94.38 56 89.3918.26/25,724
14. TONCAR Martin 1975 3 SKVS ČB89.76 4 87.46 2 89.4618.33/25,823
15. KREJČÍ Jakub 2002 3 SKVS ČB85.97 4 87.92 8 89.9718.84/26,522
16. ??? 2000 86.74 4 84.92 6 90.7419.61/27,621
17. ŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.83.44 8 89.39 4 91.4420.31/28,620
18. CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz92.23 4 92.26 2 94.2623.13/32,519
19. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník101.93 56 92.90 2 94.9023.77/33,418
20. KOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice91.91 4 93.47 56 95.9124.78/34,817
21. BLÁHA Petr 2000 3 ČSAD Plz99.19 4 94.21 4 98.2127.08/38,116
22. STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB94.27 4 99.37 4 98.2727.14/38,215
23. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand96.94 2 96.82 6 98.9427.81/39,114
24. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB90.76 56 92.99 12 104.9933.86/47,613
25. KAŠPAR Čeněk 2000 SKŽižkov99.13 6 117.13 60 105.1334.00/47,812
26. VANĚK Martin 1971 3 VS Tábor117.84 2 102.08 4 106.0834.95/49,111
27. ŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.100.61 6 104.35 154 106.6135.48/49,910
28. KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.98.70 8 97.11 58 106.7035.57/50,09
29. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha106.25 2 116.75 10 108.2537.12/52,28
30. HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak116.49 8 104.98 8 112.9841.85/58,80
31. PÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB107.28 6 160.33 6 113.2842.15/59,37
32. KOTRBA Tomáš 1977 L.Tábor107.75 6 114.37 6 113.7542.62/59,96
33. STANOVSKÝ Jakub 2004 SKVS ČB113.16 2 129.63 4 115.1644.03/61,90
34. GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.118.52 4 112.34 4 116.3445.21/63,65
35. PRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor111.15 6 127.46 56 117.1546.02/64,74
36. VANĚK Matěj 2004 VS Tábor118.17 2 119.25 4 120.1749.04/68,90
37. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha114.86 8 119.18 12 122.8651.73/72,73
38. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha120.62 6 114.90 10 124.9053.77/75,62
39. KLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.158.98 6 114.66 12 126.6655.53/78,11
40. DUŘT Vojtěch 2003 USK Pha140.27 8 123.05 8 131.0559.92/84,20
41. TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB130.26 10 119.91 12 131.9160.78/85,40
42. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB127.67 6 163.29 10 133.6762.54/87,90
43. PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník141.12 8 130.95 4 134.9563.82/89,70
44. MAREK Aleš 1999 SKVS ČB139.71 8 131.50 6 137.5066.37/93,30
45. FRENCL Josef 2002 USK Pha125.77 58 133.67 8 141.6770.54/99,20
46. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.140.56 6 134.46 206 146.5675.43/106,00
47. ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.96.91 112 0.00 999 208.91137.78/193,70
48. PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
49. ŠESTÁK Jan 2005 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 0
50. KLIMUŠKIN Pavel 1964 Kotva B.0.00 999 0.00 999 999.00 0
51. LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0
52. HORÁK David 1976 2 SKŽižkov0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 1 SKVS ČB84.78 0 85.19 2 84.78 15
2. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.96.88 4 100.17 10 100.8816.10/19,07
3. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice101.77 6 106.45 4 107.7722.99/27,13
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 SKVS ČB106.31 6 121.19 8 112.3127.53/32,52
5. PŘIKRYLOVÁ Ema 2003 3 VSKRájec104.74 8 113.36 6 112.7427.96/33,01
6. PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB0.00 999 182.45 56 238.45153.67/181,30

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára
POSPÍCHALOVÁ Simona
1998
1997
SKVS ČB
Kadaň
130.96 22 118.74 10 128.74 5
2. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDOVÁ Anežka
2000
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.58 20 115.69 14 129.690.95/0,71
3. PŘIKRYLOVÁ Ema
GALUŠKOVÁ Antonie
2003
2001
2 VSKRájec
Sušice
155.28 108 140.58 2 142.5813.84/10,80

kategorie C2M   C2 mix

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára
WEBER Oldřich
1998
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
92.12 4 0.00 0 96.12 0
2. POSPÍCHALOVÁ Simona
POSPÍCHAL Radek
1997
1994
1 Kadaň
SKVS ČB
100.47 2 0.00 999 102.476.35/6,60
3. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
108.67 8 102.28 8 110.2814.16/14,70
4. ŠVEHLA Zdeněk
PALOUDOVÁ Anežka
1976
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.23 10 109.75 8 117.7521.63/22,50
5. PRÜHER Jakub
PRÜHEROVÁ Alžběta
1968
1996
SKVS ČB
SKVS ČB
109.93 12 111.04 10 121.0424.92/25,90
6. NOVÁK Martin
DUNDOVÁ Iva
1991
1995
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.48 8 0.00 999 121.4825.36/26,40
7. ŠMEJKALOVÁ Šárka
BOČEK Zdeněk
1984
1975
2 SKVS ČB
SKVS ČB
114.40 8 0.00 999 122.4026.28/27,30
8. MARKOVÁ Eva
PROKS Jakub
1988
1984
2 RK Troja
RK Troja
114.31 16 0.00 999 130.3134.19/35,60
9. SEHNALOVÁ Marie
SEHNAL Štěpán
1981
1985
1 USK Pha
USK Pha
98.45 54 0.00 999 152.4556.33/58,60
10. VADLEJCH Jan
VADLEJCHOVÁ Jana
1989
1989
SKVS ČB
SKVS ČB
0.00 999 190.29 22 212.29116.17/120,90
11. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
Č.Kruml.
Č.Kruml.
150.99 110 0.00 999 260.99164.87/171,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3