vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Jarní sjezd na Lužnici

11.04.2015   řeka Lužnice, Dobronice u Bechyně-Hutě
ředitel: Josef Macášek   vrchní rozhodčí: Jana Kudějová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠVADLENA Václav 1985 2 Č.Kruml.20:19,80 19
2.1/U23JELÍNEK Filip 1996 Boh.Pha20:46,8027.00/2,215
3.1/DSKLÍMA Jan 1998 2 Č.Kruml.21:00,0040.20/3,311
4. HÁŠA Michal 1981 Bechyně21:19,3059.50/4,97
5.1/DMSKOŘEPA Vojtěch 1999 2 Č.Kruml.22:16,00116.20/9,56
6.1/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.23:03,60163.80/13,45
7. ŠVADLENA Martin 1987 3 Č.Kruml.23:07,20167.40/13,74
8.2/DSHABICH Tomáš 1997 VS Tábor23:10,90171.10/14,03
9. PEŠTA Jan 1981 L.Tábor23:26,30186.50/15,32
10.1/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor23:30,30190.50/15,61
11. WEBER Oldřich 1987 3 SKVS ČB23:49,50209.70/17,20
12.2/DMŠTUDLAR Patrik 1999 3 Č.Kruml.23:51,00211.20/17,30
  KUBÁT Zdeněk 1991 KlatovyDNS 0
  VANĚČEK Tomáš 1986 2 Č.Kruml.DNS 0
  NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.DNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.18:50,10 42
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.20:03,3073.20/6,534
3.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.20:48,80118.70/10,526
4.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav21:26,40156.30/13,818
5.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor22:42,90232.80/20,614
6.1/U23KOUDELKOVÁ Kateřina 1995 3 Č.Kruml.22:48,00237.90/21,110
7.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.22:50,70240.60/21,39
8.1/VKOUDELKOVÁ Petra 1969 3 Č.Kruml.23:07,20257.10/22,88
9.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha23:38,90288.80/25,67
10.3/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 KK Brand23:41,90291.80/25,86
11.4/DSKOUDELKOVÁ Veronika 1998 3 Č.Kruml.25:08,90378.80/33,55
12.3/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.25:50,60420.50/37,24
13.1/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak26:08,90438.80/38,83
14.2/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav26:22,50452.40/40,02
15.2/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.26:28,10458.00/40,51
16.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.29:01,70611.60/54,10
17.3/ZSVRÁNKOVÁ Ivana 2002 Blovice29:18,60628.50/55,60
18.4/ZMŠEDIVÁ Pavla 2004 Soběslav30:02,30672.20/59,50
19.5/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.34:01,00910.90/80,60
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3 SoběslavDNS 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
Dukla B.
Dukla B.
20:54,90 24
2.1/U23PALOUDOVÁ Anežka
JELÍNEK Filip
1999
1996
1 Č.Kruml.
Boh.Pha
21:00,505.60/0,416
3. IRAIN Jiří
ŠANTORA Jan
1981
1983
2 VikingMB
VikingMB
21:10,4015.50/1,28
4.1/VMPROCHÁZKA Pavel
MÍKA Jaroslav
1976
1976
3 RK Týn
RK Týn
21:59,0064.10/5,14
5. HÁŠA Michal
WOLDŘICH Pavel
1981
1981
3 Bechyně
So Písek
22:03,3068.40/5,53
6.1/VSIRAIN Jiří
LERNER Luděk
1955
1960
3 VikingMB
VikingMB
22:20,8085.90/6,82
7.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
Tech.Pha
Tech.Pha
22:26,4091.50/7,31
8. ŠVADLENA Martin
ŠVADLENA Václav
1987
1985
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
24:35,70220.80/17,60

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha16:10,80 73
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz16:14,003.20/0,365
3.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz17:28,1077.30/8,057
4.1/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Dukla B.17:31,0080.20/8,349
5.2/DSNACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov17:42,9092.10/9,541
6.1/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.17:47,1096.30/9,937
7.2/VMKLEIN Pavel 1976 2 RK Týn18:09,20118.40/12,233
8. DAVÍDEK Tomáš 1985 2 Č.Kruml.18:37,40146.60/15,129
9.3/VMUHLÍK František 1975 2 Bechyně19:12,40181.60/18,725
10.4/VMBÁČA Milan 1973 3 KK Brand19:58,20227.40/23,421
11.2/VPALOUDA Tomáš 1969 Č.Kruml.20:05,00234.20/24,117
12.2/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.20:26,00255.20/26,313
13.2/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 3 SKVS ČB20:51,90281.10/29,012
14.1/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.21:16,60305.80/31,511
15.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.21:35,50324.70/33,410
16. MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov22:01,20350.40/36,19
17.5/VMMAYER Roman 1971 3 Bechyně22:08,60357.80/36,98
18.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha22:24,90374.10/38,57
19.6/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice22:30,30379.50/39,16
20.1/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 Loko Plz22:33,60382.80/39,45
21.3/DMBLÁHA Petr 2000 Loko Plz22:35,50384.70/39,64
22.2/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.23:08,30417.50/43,03
23.4/DMZVOLÁNEK Filip 1999 Bechyně23:12,20421.40/43,42
24.3/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.23:38,80448.00/46,11
25.1/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor23:47,00456.20/47,00
26.3/U23MAYER Aleš 1996 Bechyně24:06,40475.60/49,00
27.2/ZMTURNER Karel 2004 Blovice24:40,60509.80/52,50
28.5/DMKLAMPFL Tomáš 1999 Č.Kruml.24:46,70515.90/53,10
29.3/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice25:55,40584.60/60,20
30.4/ZMŠEDIVÝ Martin 2004 Soběslav29:23,50792.70/81,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.24:30,70 17
2.1/DSMAŠÍNOVÁ Marie 1997 1 Č.Kruml.24:51,9021.20/1,49
3.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav26:08,3097.60/6,61
4.2/DSPLACHTOVÁ Alexandra 1998 Č.Kruml.27:53,20202.50/13,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3