4. Národní kontrolní závod v Českém Vrbném

14.06.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Iva Šedivá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.79.28 0 79.98 0 79.28 75
2. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus80.15 2 83.51 102 82.152.87/3,675
3.1/DSMATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha84.47 0 95.31 8 84.475.19/6,575
4.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice84.78 0 89.04 52 84.785.50/6,968
5.2/DSMAIKRANZ Alexandr 1997 1 Dukla B.87.79 0 89.43 152 87.798.51/10,762
6.2/U23BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.85.81 2 97.12 2 87.818.53/10,862
7.1/DMZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice89.35 0 93.33 4 89.3510.07/12,762
8.1/VMPRELL Pavel 1976 2+ Kralupy89.48 0 93.44 2 89.4810.20/12,957
9. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice87.51 2 92.23 6 89.5110.23/12,953
9.3/DSŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy106.40 58 89.51 0 89.5110.23/12,949
11. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava87.59 2 95.60 4 89.5910.31/13,046
12.2/DMKOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha90.88 8 88.04 2 90.0410.76/13,643
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha87.32 54 88.08 2 90.0810.80/13,640
14.3/DMŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha91.95 2 86.95 4 90.9511.67/14,737
15.3/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB91.75 0 85.87 6 91.7512.47/15,735
16.4/DMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky92.37 0 99.62 8 92.3713.09/16,533
17.2/VMRUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.93.05 0 99.10 4 93.0513.77/17,431
18. MUTTON Zack 2000 NZL95.35 56 91.26 2 93.2613.98/17,60
19.4/DSHEGER Tomáš 1998 2 Dukla B.93.74 0 4.00 999 93.7414.46/18,229
20.3/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.92.22 2 94.52 6 94.2214.94/18,827
21.4/U23ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky92.74 2 94.38 0 94.3815.10/19,025
22.5/DSŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha90.53 4 90.17 6 94.5315.25/19,223
23. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice98.05 6 94.07 2 96.0716.79/21,221
24.6/DSBALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava92.11 4 101.17 2 96.1116.83/21,219
25.4/VMLÁSKO Jan 1977 2 Dv.Král.94.31 4 95.10 2 97.1017.82/22,517
26.5/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB98.67 6 95.46 2 97.4618.18/22,915
27.5/DMBÁRTA Jan 2000 2 Kralupy96.36 6 95.65 2 97.6518.37/23,214
28.7/DSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.98.13 6 96.30 2 98.3019.02/24,013
29.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava99.86 2 98.36 0 98.3619.08/24,112
30.8/DSPETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha94.83 4 96.75 102 98.8319.55/24,711
31.6/VMMÍKA Viktor 1977 2 SKŽižkov97.29 2 100.77 2 99.2920.01/25,210
32. POKORNÝ Ondřej 1987 2 SKVS ČB95.67 4 95.48 4 99.4820.20/25,59
33. ŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy99.35 6 94.66 6 100.6621.38/27,08
34.5/U23SATKE Adam 1994 2 KK Brno102.22 4 93.34 8 101.3422.06/27,87
35.6/U23ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy95.78 6 104.53 2 101.7822.50/28,46
36.6/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice115.38 104 97.81 4 101.8122.53/28,45
37.7/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha99.95 2 108.83 4 101.9522.67/28,64
38.7/DMKRČ Ladislav 1999 2 Dukla B.102.12 0 112.00 6 102.1222.84/28,83
39.9/DSROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava100.52 2 108.67 0 102.5223.24/29,32
40.7/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.104.97 2 99.10 4 103.1023.82/30,01
41.8/DMZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.99.65 6 99.81 4 103.8124.53/30,90
42.9/DMBERAN Václav 2000 2 USK Pha100.22 4 100.63 4 104.2224.94/31,50
43.1/ZSKREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB105.48 8 101.33 4 105.3326.05/32,90
44.10/DMPOHANKA Vítek 2000 2 Klatovy101.38 4 105.56 4 105.3826.10/32,90
45. BAROŇ Petr 1991 3 Kotva B.107.29 0 99.93 6 105.9326.65/33,60
46.11/DMTICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.106.14 0 107.17 52 106.1426.86/33,90
47.10/DSPAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.110.82 0 104.43 2 106.4327.15/34,20
48.11/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz93.55 56 102.54 4 106.5427.26/34,40
49.8/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB111.78 2 103.51 4 107.5128.23/35,60
50.12/DMŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky103.78 4 118.88 8 107.7828.50/35,90
51.8/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice100.49 8 102.16 6 108.1628.88/36,40
52.2/ZSBOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.106.25 2 4.00 999 108.2528.97/36,50
53.3/ZSMILYÁN David 2001 2 L.Žatec121.80 4 104.60 4 108.6029.32/37,00
54.9/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník100.43 10 119.53 12 110.4331.15/39,30
55.13/DMWALLISCH Vít 1999 2 USK Pha114.54 2 108.73 2 110.7331.45/39,70
56.4/ZSRAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha111.23 0 109.87 4 111.2331.95/40,30
57.14/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz110.14 2 107.68 4 111.6832.40/40,90
58.5/ZSLHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha120.66 50 110.79 2 112.7933.51/42,30
59.10/U23ZEMAN Ondra 1995 3 Kotva B.118.17 6 108.87 4 112.8733.59/42,40
60.15/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník110.67 4 109.13 4 113.1333.85/42,70
61.6/ZSLERCH Eduard 2002 2 Klášter.128.00 6 112.90 2 114.9035.62/44,90
62.16/DMSOUČEK Marek 1999 2 KVS HK108.37 52 113.10 2 115.1035.82/45,20
63.9/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand113.98 2 118.47 2 115.9836.70/46,30
64.17/DMZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha110.85 62 107.13 10 117.1337.85/47,70
65.18/DMHEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK109.17 8 4.00 999 117.1737.89/47,80
66.19/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc117.54 0 140.65 10 117.5438.26/48,30
67.20/DMPECHMAN Štěpán 1999 2 Roudnice160.24 8 116.76 2 118.7639.48/49,80
68.21/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz119.22 4 117.79 2 119.7940.51/51,10
69.22/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov118.20 8 117.45 4 121.4542.17/53,20
70.7/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky113.69 8 107.76 14 121.6942.41/53,50
71.8/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice112.73 10 128.75 6 122.7343.45/54,80
72.23/DMŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.133.43 0 117.30 6 123.3044.02/55,50
73.9/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.00 106 118.29 6 124.2945.01/56,80
74.12/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec162.21 12 118.87 6 124.8745.59/57,50
75. DOLISTA Jan 1987 3 Kralupy118.05 8 114.74 60 126.0546.77/59,00
76.10/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha141.86 58 120.06 6 126.0646.78/59,00
77.11/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.126.44 0 139.06 104 126.4447.16/59,50
78.24/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov127.60 2 1.00 999 129.6050.32/63,50
79.11/U23ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky143.25 6 119.51 12 131.5152.23/65,90
80.12/ZSPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha178.19 64 129.06 4 133.0653.78/67,80
81.13/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno128.75 6 146.04 60 134.7555.47/70,00
82.14/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk127.92 8 152.60 60 135.9256.64/71,40
83.25/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov140.50 60 130.46 8 138.4659.18/74,60
84.15/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha128.79 10 153.95 6 138.7959.51/75,10
85.2/VPŘÍHODA Tomáš 1970 2 USK Pha153.01 106 131.88 8 139.8860.60/76,40
86.26/DMNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec128.08 12 134.13 6 140.0860.80/76,70
87.16/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc126.62 14 132.48 8 140.4861.20/77,20
88.13/DSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava96.66 52 86.79 54 140.7961.51/77,60
89.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník174.79 10 131.66 10 141.6662.38/78,70
90.10/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice104.17 54 96.11 50 146.1166.83/84,30
91.17/ZSŠOREL Martin 2001 3 KK Brand159.49 64 136.74 12 148.7469.46/87,60
92.1/ZMWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn152.88 4 180.20 58 156.8877.60/97,90
93.27/DMŠULC Karel 2000 3 KK Brand153.53 14 129.10 114 167.5388.25/111,30
94.18/ZSURBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha158.09 18 159.70 62 176.0996.81/122,10
95.19/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB120.24 60 122.11 56 178.1198.83/124,70
96.2/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha185.24 18 221.79 60 203.24123.96/156,40
97.3/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB202.13 110 204.78 8 212.78133.50/168,40
98.4/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor208.22 6 213.74 108 214.22134.94/170,20
99.20/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha207.84 10 1.00 999 217.84138.56/174,80
100.21/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc174.30 112 202.86 16 218.86139.58/176,10
101.5/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice229.37 10 193.14 104 239.37160.09/201,90
102.6/ZMTÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn182.95 68 140.90 110 250.90171.62/216,50
103.22/ZSULITZKA Oliver 2002 3 KK Opava1.00 999 149.35 158 307.35228.07/287,70
104.7/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha144.64 450 152.07 206 358.07278.79/351,70
105.23/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník220.03 162 210.61 210 382.03302.75/381,90
  HUVELIN Mathys 1993 FRA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl