vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

7. Český pohár ve slalomu na Lipně

22.08.2015   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha109.01 0 104.83 2 106.83 75
2. JÁNĚ Michal 1986 MT Dukla B.106.95 2 105.36 2 107.360.53/0,568
3. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha107.83 0 107.75 2 109.752.92/2,762
4. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha108.43 2 106.56 4 110.563.73/3,557
5. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.111.83 0 107.61 6 113.616.78/6,353
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha112.00 2 109.62 4 113.626.79/6,449
7. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha113.60 0 109.69 4 113.696.86/6,446
8. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.04 0 110.72 4 114.727.89/7,443
9. ROHAN Lukáš 1995 1 USK Pha111.90 4 106.64 50 156.6449.81/46,640
10. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha116.04 0 110.73 56 166.7359.90/56,137
11. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha112.74 12 109.50 0 109.502.67/2,535
12. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.113.50 6 106.73 6 112.735.90/5,533
13. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha112.32 4 109.86 52 116.329.49/8,931
14. MATULA Roman 1996 2+ Roudnice118.84 2 117.00 0 117.0010.17/9,529
15. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc116.05 2 115.44 4 118.0511.22/10,527
16. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK130.53 4 114.06 4 118.0611.23/10,525
17. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc117.47 2 117.75 4 119.4712.64/11,823
18. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha117.56 4 124.58 52 121.5614.73/13,821
19. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha0.00 999 115.67 6 121.6714.84/13,919
20. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha122.85 50 119.13 4 123.1316.30/15,317
21. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.131.48 54 122.43 4 126.4319.60/18,315
22. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy115.73 58 119.99 8 127.9921.16/19,814
23. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.127.05 4 0.00 999 131.0524.22/22,713
24. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha135.65 0 0.00 999 135.6528.82/27,012
25. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB135.13 2 136.05 8 137.1330.30/28,411
26. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB129.86 110 120.14 50 170.1463.31/59,310
27. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.118.30 52 0.00 999 170.3063.47/59,49
28. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.130.69 52 135.00 54 182.6975.86/71,08
29. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha125.88 58 117.50 104 183.8877.05/72,17
30. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov122.57 156 147.05 62 209.05102.22/95,76
31. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV114.97 102 0.00 999 216.97110.14/103,15
32. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB118.85 104 119.46 108 222.85116.02/108,64
33. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB135.44 206 123.67 160 283.67176.84/165,53
34. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja127.22 158 130.11 200 285.22178.39/167,02

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha117.34 0 111.06 0 111.06 75
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice116.96 2 112.59 2 114.593.53/3,268
3. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno122.05 0 117.78 0 117.786.72/6,162
4. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha116.14 6 117.94 2 119.948.88/8,057
5. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha126.98 4 123.81 4 127.8116.75/15,153
6. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava123.86 6 125.04 4 129.0417.98/16,249
7. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno136.86 58 136.27 0 136.2725.21/22,746
8. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV141.06 54 136.89 4 140.8929.83/26,943
9. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha135.71 54 137.50 4 141.5030.44/27,440
10. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB131.29 4 145.78 154 299.78188.72/169,937
11. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice145.11 100 123.72 4 127.7216.66/15,035
12. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha129.04 152 122.06 6 128.0617.00/15,333
13. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc130.18 102 126.65 8 134.6523.59/21,231
14. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy130.79 200 128.99 6 134.9923.93/21,529
15. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava145.59 154 131.66 10 141.6630.60/27,627
16. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha0.00 999 132.80 54 186.8075.74/68,225
17. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava136.58 60 132.78 156 196.5885.52/77,023
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec145.84 254 152.48 52 204.4893.42/84,121
19. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn130.30 102 165.01 58 223.01111.95/100,819
20. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice149.08 100 0.00 999 249.08138.02/124,317
21. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy155.01 102 0.00 999 257.01145.95/131,415

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
120.77 58 121.96 4 125.96 60
2. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
125.21 2 125.53 2 127.531.57/1,253
3. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
144.97 4 126.43 2 128.432.47/2,047
4. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
159.68 6 130.38 2 132.386.42/5,142
5. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
127.89 8 132.80 4 136.8010.84/8,638
6. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
146.43 6 138.54 4 142.5416.58/13,234
7. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
126.11 6 125.90 56 181.9055.94/44,431
8. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
131.32 12 124.27 60 184.2758.31/46,328
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
125.41 2 133.34 56 189.3463.38/50,325
10. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
140.20 60 197.89 12 209.8983.93/66,622
11. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
132.80 110 126.43 8 134.438.47/6,720
12. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
130.59 106 0.00 999 236.59110.63/87,818
13. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
158.28 110 141.17 102 243.17117.21/93,116
14. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
184.97 110 162.15 108 270.15144.19/114,514
15. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
96
95
2 Rakovník
Sušice
177.92 154 0.00 999 331.92205.96/163,512
16. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
149.47 214 164.00 206 363.47237.51/188,610
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.101.49 0 98.51 0 98.51 75
2. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha100.43 2 98.68 0 98.680.17/0,268
3. KUBRIČAN Lukáš 1984 1 Dukla B.101.94 0 99.37 0 99.370.86/0,962
4. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec101.14 0 97.88 2 99.881.37/1,457
5. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.101.06 0 99.84 2 101.843.33/3,453
6. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha105.49 0 105.03 0 105.036.52/6,649
7. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus103.01 0 103.17 2 105.176.66/6,846
8. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice105.67 0 106.62 0 106.628.11/8,243
9. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha105.42 0 117.55 2 119.5521.04/21,440
10. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha102.07 0 99.68 56 155.6857.17/58,037
11. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice106.29 0 103.58 2 105.587.07/7,235
12. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.104.62 2 0.00 999 106.628.11/8,233
13. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha106.81 0 105.67 4 106.818.30/8,431
14. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.104.84 2 106.91 2 106.848.33/8,529
15. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha107.65 0 106.19 52 107.659.14/9,327
16. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha107.76 2 107.73 0 107.739.22/9,425
17. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc108.03 0 113.43 104 108.039.52/9,723
18. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.104.12 4 105.02 4 108.129.61/9,821
19. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha108.26 0 109.56 0 108.269.75/9,919
20. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky108.43 0 113.16 6 108.439.92/10,117
21. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice107.17 2 0.00 999 109.1710.66/10,815
22. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.58 0 106.90 152 109.5811.07/11,214
23. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc103.88 50 107.12 4 111.1212.61/12,813
24. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc110.63 2 109.32 2 111.3212.81/13,012
25. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.111.18 2 0.00 999 113.1814.67/14,911
26. BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava113.54 0 112.39 4 113.5415.03/15,310
27. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB111.95 2 105.66 8 113.6615.15/15,49
28. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava109.92 4 114.84 4 113.9215.41/15,68
29. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava116.89 52 106.60 8 114.6016.09/16,37
30. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice117.31 2 112.66 2 114.6616.15/16,46
31. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.113.00 2 112.32 4 115.0016.49/16,75
32. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí109.28 50 109.28 6 115.2816.77/17,04
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava107.34 8 111.93 4 115.3416.83/17,13
34. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy111.97 54 114.89 4 118.8920.38/20,72
35. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava121.69 0 122.81 2 121.6923.18/23,51
36. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim123.01 0 125.18 6 123.0124.50/24,90
37. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky117.24 106 116.94 8 124.9426.43/26,80
38. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha123.79 2 127.22 56 125.7927.28/27,70
39. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice101.86 50 104.69 104 151.8653.35/54,20
40. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha116.17 52 107.99 52 159.9961.48/62,40
41. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha115.20 50 117.91 54 165.2066.69/67,70
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 999 0.00 0 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha117.18 104 128.83 2 130.83 60
2. MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.137.95 54 121.82 60 181.8250.99/39,053
3. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice130.41 4 128.46 104 232.46101.63/77,747
4. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno147.26 6 121.84 150 271.84141.01/107,842
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha138.11 156 173.34 104 277.34146.51/112,038
6. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy143.50 56 137.54 156 293.54162.71/124,434
7. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava148.44 308 161.97 208 369.97239.14/182,831
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3