vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

8. Český pohár ve slalomu na Lipně

23.08.2015   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. GEBAS Vítězslav 1984 1 USK Pha109.24 4 108.73 0 108.73 75
2. MAŠEK Jan 1978 MT USK Pha111.84 0 108.59 2 110.591.86/1,768
3. LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha114.79 2 111.01 2 113.014.28/3,962
4. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.110.97 0 111.44 2 113.444.71/4,357
5. CHALOUPKA Václav 1998 1 Olomouc115.05 4 112.30 4 116.307.57/7,053
6. VĚTROVSKÝ Jan 1997 2+ USK Pha115.14 4 115.99 2 117.999.26/8,549
7. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha115.93 0 120.05 0 120.0511.32/10,446
8. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha118.04 2 119.67 4 123.6714.94/13,743
9. KUNA Václav 1998 2 SKVS ČB121.58 0 120.78 4 124.7816.05/14,840
10. PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha112.16 4 119.97 106 225.97117.24/107,837
11. LERCH Adam 1998 2+ Dukla B.120.47 50 114.55 2 116.557.82/7,235
12. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha117.80 4 114.95 4 118.9510.22/9,433
13. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.114.63 52 114.95 4 118.9510.22/9,431
14. HEGER Tomáš 1998 1 Dukla B.124.14 2 117.61 2 119.6110.88/10,029
15. HEGER Vojtěch 2000 2+ KVS HK119.88 2 120.28 6 121.8813.15/12,127
16. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV132.54 6 125.72 2 127.7218.99/17,525
17. MRÚZEK Jakub 1995 1 Dukla B.124.32 8 122.75 106 132.3223.59/21,723
18. CEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB132.38 2 144.33 154 134.3825.65/23,621
19. SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha131.79 252 126.96 8 134.9626.23/24,119
20. KAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.164.36 152 127.26 10 137.2628.53/26,217
21. PEŠEK Michal 1992 2+ Kralupy135.30 2 118.35 52 137.3028.57/26,315
22. POSPÍCHAL Radek 1994 2+ SKVS ČB131.42 8 0.00 999 139.4230.69/28,214
23. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov156.96 12 147.45 54 168.9660.23/55,413
24. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB122.90 52 133.76 54 174.9066.17/60,912
25. NOVOTNÝ Jan 1998 2+ Olomouc135.80 102 118.74 58 176.7468.01/62,511
26. PEXA Jakub 1994 1 USK Pha126.77 56 122.99 56 178.9970.26/64,610
27. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja140.34 108 134.63 54 188.6379.90/73,59
28. SUCHÝ Matěj 1986 2+ Dukla B.151.88 60 0.00 999 211.88103.15/94,98
29. HRADÍLEK Václav 1982 1 USK Pha133.30 106 138.01 158 239.30130.57/120,17
  MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  MATULA Roman 1996 2+ Roudnice0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. HILGERTOVÁ Amálie 1997 1 USK Pha124.84 6 115.66 0 115.66 75
2. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno128.49 4 120.91 0 120.915.25/4,568
3. HRICOVÁ Klára 1999 2+ Olomouc134.02 2 133.67 0 133.6718.01/15,662
4. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy146.19 6 130.69 4 134.6919.03/16,557
5. KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV142.85 6 142.01 2 144.0128.35/24,553
6. SATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno140.24 6 150.86 2 152.8637.20/32,249
7. BEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava144.68 0 154.80 2 156.8041.14/35,646
8. FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice119.68 2 120.59 52 172.5956.93/49,243
9. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB140.92 4 143.80 58 201.8086.14/74,540
10. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha131.93 6 131.53 158 289.53173.87/150,337
11. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2+ USK Pha129.88 56 127.43 8 135.4319.77/17,135
12. DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha157.60 102 135.66 2 137.6622.00/19,033
13. VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn160.00 54 147.93 2 149.9334.27/29,631
14. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2+ USK Pha144.85 108 141.20 10 151.2035.54/30,729
15. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice141.22 106 148.07 8 156.0740.41/34,927
16. FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava126.41 58 122.46 52 174.4658.80/50,825
17. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice138.02 50 135.09 154 188.0272.36/62,623
18. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec147.16 54 173.58 58 201.1685.50/73,921
19. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2+ KK Opava141.77 100 131.99 156 241.77126.11/109,019
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy171.60 112 0.00 999 283.60167.94/145,217

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. MRÁZEK Jan
ROUSEK Tomáš
98
97
1 KK Opava
KK Opava
134.02 2 124.93 4 128.93 60
2. VĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
97
97
1 USK Pha
USK Pha
126.39 0 126.92 4 130.921.99/1,553
3. HRADÍLEK Václav
VLČEK Jan
82
90
1 USK Pha
USK Pha
134.20 0 132.49 2 134.495.56/4,347
4. ZDRÁHAL Jan
VLČEK Ladislav
85
85
1 Dukla B.
Dukla B.
128.80 2 128.61 6 134.615.68/4,442
5. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
98
98
1 KK Opava
KK Opava
131.21 6 133.02 6 139.0210.09/7,838
6. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
90
91
2 Klášter.
Klášter.
148.78 10 143.14 4 147.1418.21/14,134
7. POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
94
87
1 SKVS ČB
SKVS ČB
134.53 6 131.25 60 191.2562.32/48,331
8. GOTVALD Robert
FUSEK Radomír
90
90
1 USK Pha
Val.Mez.
138.47 6 138.53 56 194.5365.60/50,928
9. ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
 
98
2 Dukla B.
Dukla B.
139.90 6 136.58 58 194.5865.65/50,925
10. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš
92
92
1 USK Pha
Dukla B.
135.77 0 145.13 58 203.1374.20/57,622
11. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
64
67
1 Kotva B.
S.Žižkov
144.20 54 143.75 6 149.7520.82/16,120
12. FRANEK Jakub
ZÁTOPEK Vladimír
95
95
1 Val.Mez.
Val.Mez.
138.84 60 131.14 110 198.8469.91/54,218
13. SUCHÝ Ondřej
SUCHÝ Matěj
79
86
1 Dukla B.
Dukla B.
162.18 58 168.35 54 220.1891.25/70,816
14. POHANKA Vítek
WENDL Denis
  3 Klatovy
Horš.Týn
162.86 64 158.61 170 226.8697.93/76,014
15. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
  2 Val.Mez.
Val.Mez.
163.43 258 165.59 160 325.59196.66/152,512
16. PETERKA Adam
PECHLÁT Hynek
96
95
2 Rakovník
Sušice
83.37 800 0.00 999 883.37754.44/585,210
  CUC Michal
POŘÁDEK Milan
77
86
Tech.Pha
SKVS ČB
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.33 2 102.28 0 102.28 75
2. ORNST Zdeněk 1990 MT Dukla B.105.44 0 103.11 2 105.112.83/2,868
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.105.53 2 101.13 4 105.132.85/2,862
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha101.76 4 104.57 4 108.576.29/6,157
5. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus104.30 2 109.08 0 109.086.80/6,653
6. BINČÍK Petr 1994 1 Dukla B.107.29 2 105.91 4 109.917.63/7,549
7. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha109.38 2 110.85 0 110.858.57/8,446
8. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.92 0 109.79 2 111.799.51/9,343
9. MATĚJKA Michael 1997 2+ USK Pha109.90 2 108.89 4 112.8910.61/10,440
10. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.108.16 2 110.35 4 114.3512.07/11,837
11. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 1 USK Pha109.19 4 105.70 0 105.703.42/3,335
12. BENEŠ Jindřich 1985 2+ Sušice111.12 6 108.65 0 108.656.37/6,233
13. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha112.48 56 108.53 2 110.538.25/8,131
14. ŠODEK Petr 1998 2+ USK Pha116.14 0 109.19 2 111.198.91/8,729
15. BÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha113.84 4 112.31 0 112.3110.03/9,827
16. MRÚZEK David 1976 2+ Dukla B.112.64 0 110.81 10 112.6410.36/10,125
17. PECHLÁT Hynek 1995 2+ Sušice113.52 4 113.02 0 113.0210.74/10,523
18. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí110.46 52 111.04 2 113.0410.76/10,521
19. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.49 8 0.00 999 113.4911.21/11,019
20. HRIC Filip 1993 2+ Olomouc113.73 0 113.26 52 113.7311.45/11,217
21. ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB112.28 4 114.62 10 116.2814.00/13,715
22. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc114.38 2 123.83 54 116.3814.10/13,814
23. PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha112.45 4 122.55 56 116.4514.17/13,913
24. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc116.53 0 0.00 999 116.5314.25/13,912
25. ŠUPOLÍK Pavel 1997 2+ Kralupy113.19 4 113.04 4 117.0414.76/14,411
26. ŽÍŽALA Josef 1999 2+ USK Pha110.84 56 115.61 2 117.6115.33/15,010
27. BAHENSKÝ Matouš 1994 1 KK Opava117.79 0 118.32 4 117.7915.51/15,29
28. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky128.43 56 116.44 2 118.4416.16/15,88
29. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha112.74 6 113.45 54 118.7416.46/16,17
30. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava113.93 6 114.48 6 119.9317.65/17,36
31. BALARIN Lukáš 1998 2+ KK Opava139.01 2 118.56 2 120.5618.28/17,95
32. ZIMA Tomáš 2000 2+ Roudnice124.31 0 115.60 6 121.6019.32/18,94
33. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava122.37 4 113.78 8 121.7819.50/19,13
34. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.115.27 8 130.11 108 123.2720.99/20,52
35. RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha133.07 6 129.85 60 139.0736.79/36,01
36. ROUSEK Tomáš 1997 2+ KK Opava113.89 52 0.00 999 165.8963.61/62,20
37. TAIŠL Filip 1976 2+ Sušice119.35 54 123.60 154 173.3571.07/69,50
38. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim121.27 54 120.62 102 175.2772.99/71,40
  ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP
1. SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno144.94 2 139.36 4 143.36 60
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha151.62 110 143.84 8 151.848.48/5,953
3. KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy147.17 58 175.58 54 229.5886.22/60,147
4. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice134.27 62 147.49 106 253.49110.13/76,842
5. KOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2+ KK Opava206.47 362 183.67 310 493.67350.31/244,438
  MATULKOVÁ Jana 1996 1 Dukla B.0.00 0 0.00 0 0.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3