vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Mistrovství České republiky ve slalomu

29.08.2010   Vltava pod Lipenskou prehradou
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Lenka Demjanová
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha124.02 2 119.25 0 119.25 -
2. MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha119.95 0 119.58 0 119.580.33/0,3-
3. INDRUCH Tomáš 1976 MT Dukla B.120.56 0 120.44 0 120.441.19/1,0-
4. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha125.70 0 125.09 0 125.095.84/4,9-
5. JÁNĚ Michal 1986 1 Dukla B.126.08 0 126.69 0 126.697.44/6,2-
6. SUCHÝ Matěj 1986 1 Dukla B.133.53 0 129.52 0 129.5210.27/8,6-
7. RAK Tomáš 1989 1 Dukla B.128.68 0 129.66 2 131.6612.41/10,4-
8. BAĎURA Jerguš 1991 SVK126.67 2 127.80 4 131.8012.55/10,5-
9. JORDÁN František 1991 1 Dukla B.125.95 0 129.96 2 131.9612.71/10,7-
10. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha125.79 0 128.54 100 228.54109.29/91,6-
11. KARLOVSKÝ Ondřej 1991 1 Dukla B.133.39 0 105.31 452 557.31438.06/367,3-
12. BEŇUŠ Matej 1987 SVK151.44 0 117.66 2 119.660.41/0,3-
13. GAJARSKY Patrik 1991 SVK127.38 56 119.49 2 121.492.24/1,9-
14. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.125.01 50 122.23 0 122.232.98/2,5-
15. JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha120.53 50 119.61 4 123.614.36/3,7-
16. KUNA Alois 1988 1 SKVS ČB218.17 152 131.90 0 131.9012.65/10,6-
17. HERINK Jiří 1990 1 Olomouc136.89 0 130.22 2 132.2212.97/10,9-
18. BOŽEK Radim 1992 2+ Olomouc144.64 304 128.70 4 132.7013.45/11,3-
19. FUSEK Radomir 1990 2+ Val.Mez.133.91 52 131.09 2 133.0913.84/11,6-
20. RAŠEK Michal 1977 1 Dukla B.137.03 2 133.96 2 135.9616.71/14,0-
21. PEŠEK Michal 1992 1 USK Pha150.04 200 135.98 0 135.9816.73/14,0-
22. TOMEK Lukáš 1987 2 USK Pha136.68 0 145.66 2 136.6817.43/14,6-
23. ZDRÁHAL Jan 1985 2+ Dukla B.156.39 54 135.19 2 137.1917.94/15,0-
24. PRÜHER Jakub 1968 2+ SKVS ČB152.32 2 135.66 2 137.6618.41/15,4-
25. CEPEK Marek 1994 2+ KVSPísek152.05 52 138.28 0 138.2819.03/16,0-
26. KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV154.83 54 138.16 6 144.1624.91/20,9-
27. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha166.73 102 145.62 2 147.6228.37/23,8-
28. KAŠPAR Martin 1967 2+ S.Žižkov182.13 54 145.25 4 149.2530.00/25,2-
29. VLČNOVSKÝ Vilém 1994 2 SKVS ČB153.75 150 140.40 50 190.4071.15/59,7-
30. ŠRÁMEK Michal 1982 2+ Č.Lípa141.06 52 151.00 56 193.0673.81/61,9-
31. KOPŤÁK Daniel 1989 2+ KK Opava158.45 200 143.18 54 197.1877.93/65,4-
32. KUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja160.96 106 149.95 52 201.9582.70/69,4-
33. MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava174.13 200 154.46 54 208.4689.21/74,8-
34. HOJDA Jakub 1993 2+ Horš.Týn158.57 54 132.88 100 212.5793.32/78,3-
35. KOČÍ Martin 1991 2+ Klášter.179.37 102 169.24 54 223.24103.99/87,2-
36. MÍKA Viktor 1977 2+ S.Žižkov195.37 54 0.00 999 249.37130.12/109,1-
37. ŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.162.31 204 148.37 250 366.31247.06/207,2-
  JÁNĚ Jakub 1990 1 Dukla B.0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘIHOŠKOVÁ Marie 1981 MT USK Pha131.38 0 126.15 0 126.15 -
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 1 USK Pha142.45 0 128.69 0 128.692.54/2,0-
3. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha139.61 0 132.76 0 132.766.61/5,2-
4. VOJTOVÁ Veronika 1990 2 USK Pha143.69 2 134.45 0 134.458.30/6,6-
5. GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice148.60 0 134.54 0 134.548.39/6,7-
6. HILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.130.19 0 131.01 4 135.018.86/7,0-
7. KAŠPAROVÁ Anna 1985 1 USK Pha162.20 2 141.10 0 141.1014.95/11,9-
8. JANČOVÁ Monika 1992 1 SKVS ČB147.26 0 149.95 2 151.9525.80/20,5-
9. SUŠÁNKOVÁ Markéta 1992 1 USK Pha152.99 2 155.66 2 157.6631.51/25,0-
10. ORNSTOVÁ Eva 1989 1 Dukla B.142.67 4 134.79 52 186.7960.64/48,1-
11. VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 KK Opava173.48 152 144.93 2 146.9320.78/16,5-
12. BENEŠOVÁ Martina 1986 2+ Sušice148.90 52 151.56 0 151.5625.41/20,1-
13. VESELÁ Linda 1980 2+ Tech.Pha162.21 108 155.80 2 157.8031.65/25,1-
14. BUSTOVÁ Anna 1992 1 USK Pha175.06 2 158.90 100 177.0650.91/40,4-
15. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn170.11 54 171.78 10 181.7855.63/44,1-
16. PAVELKOVÁ Irena 1974 MT USK Pha131.45 52 0.00 999 183.4557.30/45,4-
17. SADILOVÁ Marcela 1967 MT Dukla B.192.64 0 0.00 999 192.6466.49/52,7-
18. GROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 1 Kralupy146.36 50 131.43 252 196.3670.21/55,7-
19. FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava159.24 104 158.74 56 214.7488.59/70,2-
20. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy168.09 50 168.04 56 218.0991.94/72,9-
21. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice168.42 52 165.29 252 220.4294.27/74,7-
22. MRÁZKOVÁ Mária 1996 2 KK Opava175.80 52 177.08 104 227.80101.65/80,6-
23. KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec167.44 100 190.34 104 267.44141.29/112,0-
24. BIČOVSKÁ Jana 1987 2+ Olomouc175.84 104 0.00 999 279.84153.69/121,8-
25. POLÍVKOVÁ Hana 1989 2+ Blovice197.48 108 0.00 999 305.48179.33/142,2-
  DRAHOZALOVÁ Jana 1990 2+ Roudnice0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLF Jaroslav
ŠTĚPÁNEK Ondřej
1979
1979
MT Dukla B.
Dukla B.
127.50 0 122.44 2 124.44 -
2. PŘINDA Lukáš
HAVLÍČEK Jan
1980
1982
MT USK Pha
USK Pha
129.26 2 126.31 0 126.311.87/1,5-
3. HRADÍLEK Václav
SEHNAL Štěpán
1982
1985
1 USK Pha
USK Pha
126.97 2 127.56 0 127.563.12/2,5-
4. POSPÍŠIL Jaroslav
MALÝ Vojtěch
1973
1986
1 USK Pha
Dukla B.
133.05 0 129.43 4 133.438.99/7,2-
5. GOTVALD Robert
VLČEK Jan
1990
1990
1 USK Pha
USK Pha
129.00 0 129.69 4 133.699.25/7,4-
6. KOPLÍK Tomáš
VRZÁŇ Jakub
1986
1987
MT USK Pha
USK Pha
128.74 2 134.12 0 134.129.68/7,8-
7. KARLOVSKÝ Ondřej
JÁNĚ Jakub
1991
1990
1 Dukla B.
Dukla B.
132.42 0 130.50 4 134.5010.06/8,1-
8. KAŠPAR Jonáš
ŠINDLER Marek
1991
1992
1 Dukla B.
Dukla B.
129.12 0 136.65 0 136.6512.21/9,8-
9. MACÁŠEK Tomáš
HOJDA Jakub
1992
1993
1 Dukla B.
Horš.Týn
140.29 0 135.99 2 137.9913.55/10,9-
10. PRAŽAN Milan
PROKS Jakub
1981
1984
2 RK Troja
RK Troja
148.44 0 145.58 0 145.5821.14/17,0-
11. VLČEK Ladislav
HAMMER Martin
1985
1985
2 Dukla B.
Dukla B.
158.25 0 138.51 4 142.5118.07/14,5-
12. TOMEK Lukáš
WEBER Oldřich
1987
1987
2 USK Pha
SKVS ČB
145.14 102 145.95 0 145.9521.51/17,3-
13. PIVOŇKA Zdeněk
KAŇJAK Robin
1982
1985
2 Horš.Týn
Horš.Týn
149.59 4 144.35 4 148.3523.91/19,2-
14. PURCELL
PURCELL
1986
1986
CAN
CAN
143.73 56 142.49 6 148.4924.05/19,3-
15. MEDŘICKÝ Ludvík
EBEL Matyáš
1992
1992
2 USK Pha
USK Pha
147.31 2 147.87 2 149.3124.87/20,0-
16. ŘÍHA Martin
STRNAD Jaroslav
1992
1993
1 USK Pha
USK Pha
147.30 4 151.25 0 151.2526.81/21,5-
17. ŠUPOLÍK Luboš
ŠEBA Patrik
1992
1992
1 Kralupy
Kralupy
155.05 0 156.55 2 155.0530.61/24,6-
18. KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
S.Žižkov
160.95 54 155.82 4 159.8235.38/28,4-
19. POŘÁDEK Milan
CUC Michal
1986
1977
1 SKVS ČB
Tech.Pha
155.92 6 0.00 999 161.9237.48/30,1-
20. VOLÁK Jaroslav
KOČÍ Martin
1990
1991
2 Klášter.
Klášter.
170.42 2 166.06 106 172.4247.98/38,6-
  JINDRÁK Petr
SAIKO Tomáš
1969
1986
2 Tech.Pha
Č.Kruml.
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  RAŠKA Jan
ŠIMAN Matěj
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠRÁMEK Michal
CHRISTOV Ivan
1982
1988
2 Č.Lípa
Č.Lípa
0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HRADÍLEK Vavřinec 1987 MT USK Pha110.59 0 109.41 0 109.41 -
2. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha116.01 0 112.05 0 112.052.64/2,4-
3. HILGERT Luboš 1986 1 Dukla B.113.86 0 110.16 2 112.162.75/2,5-
4. PŘINDIŠ Vít 1989 MT USK Pha113.29 0 112.68 0 112.683.27/3,0-
5. HEURTEAU Ciran 1987 IRL116.20 2 113.36 0 113.363.95/3,6-
6. VONDRA Jan 1988 1 Dukla B.117.91 2 115.16 0 115.165.75/5,3-
7. ORNST Zdeněk 1990 1 Dukla B.117.08 0 115.53 0 115.536.12/5,6-
8. TUNKA Ondřej 1990 1 Jablonec114.68 0 114.57 2 116.577.16/6,5-
9. CHMÁTAL Petr 1990 1 USK Pha119.12 0 119.20 4 123.2013.79/12,6-
10. MANNING-HUNTER Paul 1988 CAN119.59 0 125.87 2 127.8718.46/16,9-
11. TAIŠL Filip 1976 1 Sušice120.50 0 144.66 2 146.6637.25/34,0-
12. DAWSON Michael 1986 NZL115.61 0 132.15 104 236.15126.74/115,8-
13. ZAJÍC Ondřej 1990 2+ USK Pha116.60 4 135.10 102 237.10127.69/116,7-
14. KUBRIČAN Lukáš 1984 MT Dukla B.111.25 50 112.12 0 112.122.71/2,5-
15. DUPAL Jiří 1991 1 Olomouc126.49 2 113.42 0 113.424.01/3,7-
16. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.113.48 304 113.87 0 113.874.46/4,1-
17. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus114.97 50 117.19 0 117.197.78/7,1-
18. KUBRIČAN Pavel 1983 1 USK Pha120.02 50 117.55 0 117.558.14/7,4-
19. WALOSZEK Jakub 1989 2+ Ostrava124.23 100 120.19 0 120.1910.78/9,9-
20. HUJSA Matúš 1991 SVK118.77 2 128.52 52 120.7711.36/10,4-
21. MACÁŠEK Tomáš 1992 2+ Dukla B.121.68 2 120.90 0 120.9011.49/10,5-
22. STRNAD Jaroslav 1993 2+ USK Pha127.23 2 121.06 0 121.0611.65/10,6-
23. URBAN Tomáš 1994 2 KK Opava128.72 0 121.23 2 123.2313.82/12,6-
24. CVIKL Ondřej 1992 1 Ostrava125.26 4 123.11 2 125.1115.70/14,3-
25. LHOTA Zbyšek 1984 1 Žel.Brod144.04 6 125.58 0 125.5816.17/14,8-
26. BAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava125.90 2 122.74 4 126.7417.33/15,8-
27. KULHÁNEK Jan 1978 2+ Jablonec133.31 2 127.66 0 127.6618.25/16,7-
28. SUCHÝ Ondřej 1979 2+ Dukla B.126.76 2 132.11 2 128.7619.35/17,7-
29. BINČÍK Petr 1994 2 KK Opava136.17 4 128.84 0 128.8419.43/17,8-
30. PRELL Pavel 1976 2+ Kralupy138.32 54 128.44 2 130.4421.03/19,2-
31. POTUŽÁK Jan 1988 2+ Sušice130.93 0 128.98 2 130.9321.52/19,7-
32. ŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa136.97 4 130.01 2 132.0122.60/20,7-
33. RUBÍN Daniel 1975 2+ Dukla B.132.28 0 135.91 104 132.2822.87/20,9-
34. HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno142.48 100 128.56 4 132.5623.15/21,2-
35. ŘEJHA Jiří 1981 2+ Dukla B.132.79 4 132.56 2 134.5625.15/23,0-
36. GROSSMANN Petr 1974 2+ Loko Plz128.43 50 131.75 4 135.7526.34/24,1-
37. KABRHEL Václav 1983 1 Olomouc120.46 50 0.00 999 170.4661.05/55,8-
38. HRIC Filip 1993 2 Olomouc130.42 50 138.62 52 180.4271.01/64,9-
39. VOVES Ladislav 1985 2+ Kralupy162.85 50 129.14 52 181.1471.73/65,6-
  NEUGEBAUER Roman 1965 2+ Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 -
  SMAŽÍK Jiří 1991 2+ L.Žatec0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 2 USK Pha159.25 202 168.11 52 220.11 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3