2. Český pohár ve slalomu ve Veltrusech + nominační závod

17.04.2016   USD Veltrusy
ředitel: Milan Johanides   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP
 
1.1/VHILGERTOVÁ Štěpána 1968 1 Dukla B.99.87 0 97.87 0 97.87 75
2. KUDĚJOVÁ Kateřina 1990 MT USK Pha99.99 0 99.26 0 99.261.39/1,468
3.1/U23GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice104.04 2 98.69 2 100.692.82/2,962
4.2/U23VALÍKOVÁ Barbora 1994 1 Dukla B.103.60 0 101.29 0 101.293.42/3,557
5. VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha101.67 0 99.53 2 101.533.66/3,753
6.3/U23HILGERTOVÁ Amálie 1997 MT USK Pha103.49 2 100.41 2 102.414.54/4,649
7.1/DSFIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice104.89 2 102.73 0 102.734.86/5,046
8.2/DSSATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno106.94 2 106.02 0 106.028.15/8,343
9.4/U23FOLTYSOVÁ Sabina 1996 1 KK Opava106.47 0 107.04 2 109.0411.17/11,440
10.1/DMŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha105.37 0 110.52 4 114.5216.65/17,037
11.2/DMGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2+ Sušice107.54 8 105.78 2 107.789.91/10,135
12.5/U23ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 1 Dukla B.109.33 2 107.79 0 107.799.92/10,133
13. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha107.28 2 4.00 999 109.2811.41/11,731
14. ORNSTOVÁ Eva 1989 2 Dukla B.104.67 50 105.38 4 109.3811.51/11,829
15.3/DSHRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc111.41 0 111.60 2 111.4113.54/13,827
16.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec111.54 2 108.90 4 112.9015.03/15,425
17.4/DSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha108.43 6 110.05 8 114.4316.56/16,923
18.3/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 2+ KK Brno112.81 2 112.11 6 114.8116.94/17,321
19.4/DMVRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn118.75 52 110.82 4 114.8216.95/17,319
20.6/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 1 Kralupy113.15 2 114.88 4 115.1517.28/17,717
21.2/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava117.64 2 119.61 8 119.6421.77/22,215
22.5/DMDUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha127.87 6 113.75 6 119.7521.88/22,414
23.7/U23HRIVÍKOVÁ Eva 1993 2+ USK Pha-8134.36 52 118.17 4 122.1724.30/24,813
24.8/U23FOLTYSOVÁ Denisa 1993 2+ KK Opava129.89 6 122.24 0 122.2424.37/24,912
25.3/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2+ Stonava118.91 4 121.00 6 122.9125.04/25,611
26.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV122.69 2 124.79 10 124.6926.82/27,410
27. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice126.04 8 124.89 0 124.8927.02/27,69
28.4/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc149.22 10 123.43 2 125.4327.56/28,28
29.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 2+ Olomouc122.85 4 128.32 52 126.8528.98/29,67
30.2/VZEMANOVÁ Jana 1969 2+ USK Pha127.17 2 127.36 10 129.1731.30/32,06
31. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy128.12 6 125.22 6 131.2233.35/34,15
32.9/U23KLEMENTOVÁ Sylvie 1994 2+ L.Žatec130.39 8 131.51 0 131.5133.64/34,44
33.6/DSPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2+ Olomouc130.19 14 134.28 10 144.1946.32/47,33
34. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy136.69 10 133.92 58 146.6948.82/49,92
  ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl