vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Typ závodu

Média Bohemia Český pohár žáků 2012-žáci mladší

započítávány jsou tyto závody:
A - VZ ve slalomu - sobota, 1.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 05.05.2012
B - VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 06.05.2012
C - VZ ve slalomu - sobota, 3.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 23.06.2012
D - VZ ve slalomu - neděle, 4.Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, 24.06.2012
E - VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 04.08.2012
F - VZ ve slalomu - neděle, 6.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu, 05.08.2012
G - Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu, 08.09.2012

bodování: dle Směrnic pro závodění, počet započítávaných výsledků: 5, ročníky narození: 2000-2001
odkaz na kritéria pro výpočet žebříčku
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další,
doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů

Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

kategorie K1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové4 / 422 / 533 / 472 / 533 / 472 / 533 / 47253
3.ZM Zapletal Mikuláš, 2000DUKLA Brandýs2 / 533 / 472 / 534 / 422 / 534 / 4217 / 9248
4.ZM Šanda Petr, 2000BS Vlašim3 / 474 / 424 / 423 / 474 / 423 / 472 / 53236
5.ZM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.8 / 286 / 345 / 385 / 385 / 385 / 385 / 38190
6.ZM Špalek Matěj, 2000SK VS Karbo Benátky11 / 209 / 256 / 346 / 346 / 346 / 344 / 42178
7.ZM Milyan David, 2001TJ Loko Žatec5 / 385 / 387 / 317 / 3112 / 187 / 3110 / 22169
8.ZM Novotný Petr, 2000UP Olomouc10 / 227 / 3110 / 228 / 288 / 2810 / 226 / 34143
ZM Beran Václav, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 3111 / 208 / 2812 / 187 / 318 / 289 / 25143
10.ZM Bárta Jan, 2000TJ Kralupy, oddíl kanoistiky9 / 258 / 289 / 2510 / 22--7 / 31131
11.ZM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 3410 / 2212 / 189 / 2510 / 229 / 2513 / 16128
12.ZM Raška Tomáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha12 / 1813 / 1618 / 813 / 169 / 2511 / 208 / 28107
13.ZM Zeman Vojtěch, 2000Univerzitní sportovní klub Praha19 / 712 / 1814 / 1411 / 20--12 / 1877
14.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice13 / 1615 / 1216 / 1018 / 811 / 2014 / 1414 / 1476
15.ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha14 / 1414 / 1419 / 714 / 1415 / 1212 / 1816 / 1072
16.ZM Nesnídal Radek, 2000TJ Loko Žatec21 / 519 / 715 / 1217 / 914 / 1416 / 1011 / 2065
17.ZM Rezek Tomáš, 2001SK VS Č. Budějovice17 / 918 / 811 / 2016 / 1019 / 713 / 1625 / 163
18.ZM Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí--13 / 1615 / 1217 / 917 / 9-46
19.ZM Kalina Vojtěch, 2001BS Vlašim22 / 421 / 522 / 4-13 / 1618 / 819 / 740
20.ZM Tichý Štěpán, 2000TJ Valašské Meziříčí20 / 623 / 323 / 322 / 418 / 815 / 1220 / 636
21.ZM Klement Maxim, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.--17 / 919 / 7--15 / 1228
22.ZM Janoušek Tomáš, 2000Bohemians Praha----16 / 1020 / 618 / 824
23.ZM Koblížek Daniel, 2000Loko Trutnov18 / 822 / 424 / 220 / 6--23 / 323
24.ZM Švejd Jakub, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.15 / 1216 / 10-----22
25.ZM Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí16 / 1017 / 9-----19
26.ZM Pešek Tibor, 2000SK Veselí nad Moravou---25 / 122 / 419 / 721 / 517
27.ZM Gabrlík Tomáš, 2000UP Olomouc24 / 224 / 221 / 524 / 2--22 / 415
28.ZM Eliáš Ondřej, 2000Univerzitní sportovní klub Praha---21 / 521 / 524 / 2-12
29.ZM Dřevojánek Dalibor, 2001TJ Valašské Meziříčí----20 / 621 / 5-11
30.ZM Veselý František, 2000TJ Dvůr Králové23 / 320 / 6-----9
31.ZM Staša Jeroným, 2001SK Třebechovice-25 / 120 / 6----7
ZM Chabiča Pavel, 2001SK Veselí nad Moravou----23 / 322 / 4-7
ZM Fiala Jakub, 2001UP Olomouc----24 / 223 / 324 / 27
34.ZM Cubr Filip, 2000TJ ČSAD Plzeň--25 / 123 / 3---4
35.ZM Hrnčíř Vojtěch, 2001SKK Vysoké Mýto----25 / 125 / 1-2

kategorie C1M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Heger Vojtěch, 2000KVS Hradec Králové1 / 602 / 531 / 602 / 531 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Zima Tomáš, 2000Klub Kanoistika Roudnice n.L.2 / 531 / 602 / 531 / 602 / 532 / 532 / 53279
3.ZM Wendl Denis, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn3 / 473 / 473 / 473 / 473 / 473 / 473 / 47235
4.ZM Pohanka Vít, 2000Kanoistický klub Klatovy z.s.4 / 424 / 424 / 424 / 424 / 424 / 424 / 42210
5.ZM Bohatý Karel, 2001SK Třebechovice--6 / 346 / 345 / 385 / 38-144
6.ZM Příhoda Lukáš, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--7 / 317 / 316 / 346 / 34-130
7.ZM Škorňa Adam, 2000TJ Valašské Meziříčí--5 / 385 / 38--5 / 38114
8.ZM Švagr Rostislav, 2000SK Týniště nad Orlicí--8 / 288 / 28---56

kategorie C2M ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Tichý Štěpán, 2000
Škorňa Adam, 2000
TJ Valašské Meziříčí
TJ Valašské Meziříčí
1 / 601 / 601 / 601 / 60--1 / 60300

kategorie K1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha2 / 531 / 601 / 602 / 531 / 602 / 533 / 47286
ZM Blažková Tereza, 2000Univerzitní sportovní klub Praha3 / 472 / 532 / 531 / 602 / 531 / 601 / 60286
3.ZM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn6 / 345 / 385 / 383 / 473 / 473 / 474 / 42221
4.ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.4 / 428 / 286 / 344 / 424 / 424 / 427 / 31202
5.ZM Satková Gabriela, 2001Kanoe Klub Spoj Brno8 / 287 / 314 / 425 / 385 / 385 / 385 / 38194
6.ZM Dušková Michala, 2000Univerzitní sportovní klub Praha7 / 314 / 423 / 476 / 346 / 346 / 346 / 34191
7.ZM Stanovská Soňa, 2000Klub vodních sportů Sušice z.s.1 / 603 / 47----2 / 53160
8.ZM Dvořáková Eliška, 2001Univerzitní sportovní klub Praha5 / 386 / 34--7 / 319 / 2515 / 12140
9.ZM Kyzlíková Monika, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.10 / 2212 / 189 / 258 / 288 / 287 / 3113 / 16134
10.ZM Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž11 / 2011 / 207 / 3110 / 2210 / 228 / 288 / 28131
11.ZM Paloudová Karolína, 2000SK Vltava Č. Krumlov z.s.9 / 259 / 2511 / 207 / 3111 / 2011 / 2012 / 18121
12.ZM Němcová Marie, 2000Kanoe Klub Spoj Brno12 / 1813 / 168 / 289 / 2512 / 1812 / 1810 / 22111
13.ZM Motyčková Sára, 2001SK Veselí nad Moravou--12 / 1814 / 149 / 2510 / 229 / 25104
14.ZM Pechmanová Marie, 2001Klub Kanoistika Roudnice n.L.14 / 1414 / 1410 / 2213 / 16--11 / 2086
15.ZM Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí13 / 1616 / 1015 / 1215 / 1213 / 1613 / 1614 / 1474
16.ZM Strasserová Bára, 2001TJ Loko Žatec16 / 1015 / 1214 / 1412 / 18---54
17.ZM Šprdlíková Kateřina, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--13 / 1611 / 20---36
18.ZM Okáčová Lucie, 2000Univerzitní sportovní klub Praha15 / 1210 / 22-----34
19.ZM Vaňková Klára, 2001VS Tábor--16 / 1016 / 10---20
20.ZM Králová Adéla, 2001Univerzitní sportovní klub Praha--17 / 917 / 9---18

kategorie C1W ZM

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
G
p/b
body
celkem
1.ZM Říhová Eva, 2000Univerzitní sportovní klub Praha1 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 601 / 60300
2.ZM Vrbová Alexandra, 2000Vodácký oddíl Horšovský Týn2 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 532 / 53265
3.ZM Bayerová Markéta, 2000TJ Valašské Meziříčí3 / 473 / 473 / 474 / 423 / 474 / 423 / 47235
4.ZM Smetánková Klára, 2000VK Kroměříž----4 / 423 / 47-89
ZM Galušková Antonie, 2001Klub vodních sportů Sušice z.s.--4 / 423 / 47---89
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3