vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - neděle, 2.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

06.05.2012   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha94.13 0 93.94 0 93.94 114
2. FUSEK Radomir 1990 1 Val.Mez.96.25 0 96.68 2 96.252.31/2,5104
3. KUČERA Tomáš 1970 1 RK Troja98.86 0 99.46 2 98.864.92/5,294
4. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK99.59 0 100.41 0 99.595.65/6,084
5. CHOUTKA Jan 1995 3 KVS HK103.76 0 103.26 0 103.269.32/9,979
6. MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov104.50 0 107.25 0 104.5010.56/11,274
7. VANĚK Jiří 1987 3 Kralupy109.71 0 105.56 0 105.5611.62/12,469
8. LERCH Adam 1998 2 Klášter.101.69 4 104.46 2 105.6911.75/12,564
9. MILLER Jan 1968 2+ Turnov106.41 2 104.67 4 108.4114.47/15,459
10. ZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Dukla B.113.86 2 109.44 0 109.4415.50/16,554
11. CHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc112.84 4 110.25 0 110.2516.31/17,449
12. KOPIČKA Ondřej 1989 2 Tech.Pha111.01 0 114.07 2 111.0117.07/18,244
13. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc112.78 0 111.10 0 111.1017.16/18,339
14. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.111.34 0 118.74 2 111.3417.40/18,534
15. KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB111.51 0 116.12 2 111.5117.57/18,729
16. KAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava111.98 0 111.66 2 111.9818.04/19,228
17. BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3 Trutnov120.78 2 112.08 0 112.0818.14/19,327
18. MACHEK Radek 1980 2 Trutnov110.71 2 108.53 4 112.5318.59/19,826
19. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice119.12 6 112.60 0 112.6018.66/19,925
20. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha106.85 6 111.54 6 112.8518.91/20,124
21. JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy113.17 0 111.21 4 113.1719.23/20,523
22. LHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha111.35 2 112.63 8 113.3519.41/20,722
23. HEGER Vojtěch 2000 3 KVS HK111.45 2 115.47 2 113.4519.51/20,821
24. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.114.19 0 118.70 8 114.1920.25/21,620
25. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava124.51 56 114.80 0 114.8020.86/22,219
26. PETERKA Adam 1996 3 Rakovník109.95 6 113.00 2 115.0021.06/22,418
27. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB119.85 2 113.68 2 115.6821.74/23,117
28. HÁK Jiří 1952 2 Trutnov115.81 0 118.18 4 115.8121.87/23,316
29. PŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník125.64 2 119.27 0 119.2725.33/27,015
30. KEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L118.92 6 119.22 2 121.2227.28/29,014
31. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha117.48 4 119.94 4 121.4827.54/29,313
32. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.126.78 54 120.92 2 122.9228.98/30,812
33. ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov147.10 2 121.08 4 125.0831.14/33,111
34. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.130.29 4 124.85 2 126.8532.91/35,010
35. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov145.98 6 122.35 6 128.3534.41/36,69
36. ALBRECHT Miroslav 1974 Trutnov126.34 6 128.95 8 132.3438.40/40,98
37. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn132.77 6 133.68 0 133.6839.74/42,37
38. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň131.73 8 130.36 8 138.3644.42/47,36
39. MILLER Jan 1997 3 Turnov142.56 58 137.46 8 145.4651.52/54,85
40. PŘIKRYL Matěj 1999 Tesla Bo147.22 56 140.78 6 146.7852.84/56,24
41. BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily146.33 10 143.12 4 147.1253.18/56,63
42. POHANKA Vítek 2000 Klatovy146.06 2 147.42 2 148.0654.12/57,62
43. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.147.31 4 162.04 2 151.3157.37/61,11
44. MÍL Pavel 1967 3 Trutnov160.20 50 142.33 10 152.3358.39/62,20
45. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.152.28 54 151.94 4 155.9462.00/66,00
46. KUNEŠ Karel 1997 Horš.Týn156.06 110 0.00 999 266.06172.12/183,20
  ČEKAL Josef 1970 2 Klášter.0.00 0 0.00 0 0.00 0
  STOLÍN David 1978 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice99.02 0 100.92 4 99.02 94
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy107.09 0 104.80 2 106.807.78/7,989
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.108.05 0 109.17 2 108.059.03/9,184
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha111.61 0 108.40 0 108.409.38/9,579
5. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ KVS HK110.02 4 108.60 0 108.609.58/9,774
6. POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2+ Kadaň103.42 6 108.91 4 109.4210.40/10,569
7. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník110.12 2 111.13 0 111.1312.11/12,264
8. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha112.23 0 109.82 4 112.2313.21/13,359
9. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice110.59 2 112.59 6 112.5913.57/13,754
10. ZEMANOVÁ Jana 1969 3 USK Pha115.20 2 112.72 2 114.7215.70/15,949
11. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha112.86 2 113.55 2 114.8615.84/16,044
12. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc118.99 4 111.03 4 115.0316.01/16,239
13. BENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice124.02 4 116.52 0 116.5217.50/17,734
14. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň119.71 4 114.54 2 116.5417.52/17,729
15. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 3 Roztoky112.61 4 109.33 50 116.6117.59/17,824
16. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice118.97 0 118.48 0 118.4819.46/19,723
17. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy120.82 4 116.93 2 118.9319.91/20,122
18. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc117.67 4 118.37 2 120.3721.35/21,621
19. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha124.52 0 121.88 0 121.8822.86/23,120
20. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.120.09 2 117.74 54 122.0923.07/23,319
21. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn123.69 0 121.32 52 123.6924.67/24,918
22. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc124.36 0 126.56 2 124.3625.34/25,617
23. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 USK Pha120.18 6 118.95 6 124.9525.93/26,216
24. ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha128.06 0 123.27 2 125.2726.25/26,515
25. LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.28 0 123.46 2 125.4626.44/26,714
26. HOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava133.63 2 128.59 0 128.5929.57/29,913
27. ŠEBELOVÁ Tereza 1994 2 Kadaň129.03 2 136.32 50 131.0332.01/32,312
28. SATKOVÁ Gabriela 2001 KK Brno130.37 2 137.43 52 132.3733.35/33,711
29. BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily140.33 0 131.81 2 133.8134.79/35,110
30. ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Tech.Pha132.50 2 135.09 54 134.5035.48/35,89
31. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 Sušice125.96 10 122.87 56 135.9636.94/37,38
32. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.136.74 6 132.36 4 136.3637.34/37,77
33. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno152.08 6 136.80 4 140.8041.78/42,26
34. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc143.87 4 121.48 56 147.8748.85/49,35
35. OKÁČOVÁ Lucie 2000 3 USK Pha140.58 10 135.24 100 150.5851.56/52,14
36. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž146.93 4 205.24 8 150.9351.91/52,43
37. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice152.26 2 152.08 2 154.0855.06/55,62
38. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov185.87 8 155.18 4 159.1860.16/60,81
39. NĚMCOVÁ Marie 2000 KK Brno0.00 999 168.65 0 168.6569.63/70,30
40. ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 Trutnov166.91 56 0.00 0 222.91123.89/125,10
41. PECHMANOVÁ Marie 2001 Roudnice186.58 54 176.13 54 230.13131.11/132,40
42. STRASSEROVÁ Bára 2001 L.Žatec248.77 212 205.66 116 321.66222.64/224,80
43. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.214.55 256 188.14 152 340.14241.12/243,50
  MORAVOVÁ Anna 1983 Roztoky0.00 0 0.00 0 0.00 0
  ZELENKOVÁ Iva 1974 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KLIKAROVÁ Veronika 1999 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 KVS HK
Horš.Týn
123.46 6 116.07 0 116.07 41
2. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
124.04 4 118.31 2 120.314.24/3,736
3. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
121.24 2 116.94 4 120.944.87/4,231
4. VOREL Zdeněk
MACHEK Radek
1974
1980
2 Pardub.
Trutnov
129.46 10 117.90 8 125.909.83/8,526
5. KOŘÍNEK Filip
RAŠKA Jan
1995
1995
2 USK Pha
USK Pha
124.67 6 125.69 4 129.6913.62/11,721
6. HRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
136.64 54 127.46 4 131.4615.39/13,316
7. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
3 USK Pha
USK Pha
132.59 54 125.84 8 133.8417.77/15,311
8. HAIN Přemysl
VESELÝ Matěj
1977
1978
3 Dv.Král.
Dv.Král.
0.00 999 128.09 6 134.0918.02/15,56
9. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
Dukla B.
Dukla B.
130.18 8 127.38 8 135.3819.31/16,65
10. MRÁZEK Jan
BALARIN Lukáš
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
128.54 10 130.73 8 138.5422.47/19,44
11. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
134.09 10 138.78 102 144.0928.02/24,13
12. MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982
1978
3 Trutnov
Trutnov
195.87 64 147.38 12 159.3843.31/37,32
13. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYL Lubor
1999
1965
3 Tesla Bo
Tesla Bo
151.73 12 148.09 12 160.0944.02/37,91
14. KAMINSKÝ Jan
KŘENEK Jakub
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
218.11 112 220.23 12 232.23116.16/100,10
15. TICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
216.39 164 0.00 999 380.39264.32/227,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno87.53 2 85.19 0 85.19 234
2. STANOVSKÝ Miroslav 1970 2 Sušice89.20 0 88.57 0 88.573.38/4,0224
3. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc91.09 2 87.70 4 91.706.51/7,6219
4. ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB92.77 6 89.01 4 93.017.82/9,2214
5. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí93.73 2 93.26 0 93.268.07/9,5209
6. RAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.55 4 92.29 2 94.299.10/10,7204
7. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky95.48 0 94.92 0 94.929.73/11,4199
8. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK97.29 0 97.78 0 97.2912.10/14,2194
9. GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice101.24 0 98.16 0 98.1612.97/15,2189
10. PETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha102.07 4 98.35 0 98.3513.16/15,4184
11. MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.100.87 0 98.49 0 98.4913.30/15,6179
12. STANOVSKÝ Samuel 1998 3 Sušice96.82 2 99.31 50 98.8213.63/16,0174
13. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.97.25 2 99.15 0 99.1513.96/16,4169
14. PETERKA Adam 1996 2 Rakovník98.68 4 95.30 4 99.3014.11/16,6164
15. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.99 0 99.78 0 99.7814.59/17,1159
16. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava98.20 2 96.51 4 100.2015.01/17,6154
17. KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha97.49 4 98.81 52 101.4916.30/19,1149
18. HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov100.15 2 103.60 58 102.1516.96/19,9144
19. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK104.83 2 102.52 0 102.5217.33/20,3139
20. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha99.84 4 100.61 2 102.6117.42/20,4134
21. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.103.92 0 108.11 2 103.9218.73/22,0129
22. LERCH Adam 1998 2 Klášter.106.35 4 101.94 2 103.9418.75/22,0124
23. HRON Jiří 1951 2 Rakovník106.34 2 104.60 0 104.6019.41/22,8119
24. LACINA Pavel 1970 2 Rožátov105.40 0 104.97 0 104.9719.78/23,2114
25. VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.106.17 0 105.04 0 105.0419.85/23,3109
26. ŘÍHA Zdeněk 1987 2 Třebech.104.70 4 105.31 0 105.3120.12/23,6104
27. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc106.02 4 105.70 0 105.7020.51/24,199
28. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha107.09 4 102.11 4 106.1120.92/24,694
29. MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov106.17 4 106.14 0 106.1420.95/24,689
30. MILLER Jan 1997 2 Turnov106.65 0 104.31 2 106.3121.12/24,884
31. TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.107.36 0 107.55 0 107.3622.17/26,079
32. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim107.99 0 108.78 4 107.9922.80/26,874
33. KYZLÍK Milan 1999 3 Roudnice110.26 2 109.37 0 109.3724.18/28,469
34. BALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava109.42 0 104.01 52 109.4224.23/28,464
35. OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.115.10 2 110.69 0 110.6925.50/29,959
36. KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky106.77 4 107.50 4 110.7725.58/30,058
37. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.07 0 114.29 4 111.0725.88/30,457
38. MILYÁN David 1974 2 L.Žatec109.27 4 109.08 2 111.0825.89/30,456
39. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy111.39 0 111.71 4 111.3926.20/30,855
40. KOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník113.23 2 112.14 0 112.1426.95/31,654
41. ŘÍHA Jan 1996 3 Třebech.114.86 4 110.56 2 112.5627.37/32,153
42. RADIL Jiří 1968 3 110.77 2 122.84 8 112.7727.58/32,452
43. DVOŘÁK Vít 1971 3 110.30 6 110.87 2 112.8727.68/32,551
44. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha111.03 2 113.00 0 113.0027.81/32,650
45. PETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník121.26 6 109.99 4 113.9928.80/33,849
46. BERAN Jan 1969 3 KV Pha 4113.83 2 112.73 2 114.7329.54/34,748
47. HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.114.97 0 113.42 2 114.9729.78/35,047
48. ŠPALEK Vojtěch 1996 3 Benátky121.10 4 115.41 0 115.4130.22/35,546
49. PECHMAN Vojtěch 1997 3 Roudnice121.53 2 115.84 0 115.8430.65/36,045
50. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.121.16 12 112.34 4 116.3431.15/36,644
51. KARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK112.64 4 113.59 50 116.6431.45/36,943
52. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň117.31 2 114.67 2 116.6731.48/37,042
53. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.118.75 2 113.63 4 117.6332.44/38,141
54. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 3 Olomouc123.60 6 115.65 2 117.6532.46/38,140
55. JEZVINA Václav 1973 3 Trutnov118.67 0 113.83 4 117.8332.64/38,339
56. STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky116.21 4 112.04 6 118.0432.85/38,638
57. MILYÁN David 2001 L.Žatec120.05 4 116.25 2 118.2533.06/38,837
58. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy118.70 0 113.89 6 118.7033.51/39,336
59. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc117.14 2 117.15 2 119.1433.95/39,935
60. SOUČEK Marek 1999 KVS HK129.84 0 120.63 0 120.6335.44/41,634
61. PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.118.73 6 117.01 4 121.0135.82/42,033
62. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy126.67 60 117.03 4 121.0335.84/42,132
63. MOTYČKA Marek 1998 3 SKVeselí113.50 8 0.00 999 121.5036.31/42,631
64. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.119.57 2 123.71 2 121.5736.38/42,730
65. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky121.50 6 121.20 2 123.2038.01/44,629
66. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn126.92 10 119.50 4 123.5038.31/45,028
67. BERAN Václav 2000 3 USK Pha120.47 6 117.60 6 123.6038.41/45,127
68. PŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník124.59 0 122.83 2 124.5939.40/46,226
69. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.126.70 4 125.04 0 125.0439.85/46,825
70. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha129.52 4 122.48 4 126.4841.29/48,524
71. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.128.73 8 126.48 0 126.4841.29/48,523
72. HOLUB Jan 1982 Roztoky132.89 4 122.67 4 126.6741.48/48,722
73. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha121.30 6 130.16 62 127.3042.11/49,421
74. FLEISIG Daniel 1988 Roztoky130.70 8 123.98 4 127.9842.79/50,220
75. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky139.89 56 125.98 2 127.9842.79/50,219
76. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.124.91 10 120.19 8 128.1943.00/50,518
77. STOLÍN David 1978 3 Trutnov124.28 4 123.84 6 128.2843.09/50,617
78. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně128.07 10 126.83 4 130.8345.64/53,616
79. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice130.45 2 131.48 0 131.4846.29/54,315
80. RAŠKA Tomáš 2001 USK Pha130.24 6 126.46 6 132.4647.27/55,514
81. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov123.56 10 136.71 0 133.5648.37/56,813
82. WALLISCH Vít 1999 USK Pha173.75 56 128.02 6 134.0248.83/57,312
83. KLIŠČ Zdeněk 1999 Třebech.140.69 4 140.06 4 144.0658.87/69,111
84. NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.142.34 4 143.91 4 146.3461.15/71,810
85. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha174.28 54 142.64 8 150.6465.45/76,89
86. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.147.39 114 138.10 14 152.1066.91/78,58
87. ŠVEJD Jakub 2001 Sušice146.06 10 140.77 156 156.0670.87/83,27
88. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.150.11 106 152.78 6 158.7873.59/86,46
89. REZEK Tomáš 2001 SKVS ČB153.18 8 146.65 58 161.1875.99/89,25
90. MORKOVSKÝ Samuel 1999 Val.Mez.226.72 114 154.15 10 164.1578.96/92,74
91. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov178.03 18 159.09 12 171.0985.90/100,83
92. NESNÍDAL Radek 2000 L.Žatec170.25 12 171.66 4 175.6690.47/106,22
93. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn0.00 999 132.60 52 184.6099.41/116,71
94. VESELÝ František 2000 Dv.Král.163.46 62 173.76 16 189.76104.57/122,70
95. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim160.20 118 144.65 54 198.65113.46/133,20
96. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc179.82 210 184.02 16 200.02114.83/134,80
97. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 166.00 160 153.59 56 209.59124.40/146,00
98. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov164.31 164 0.00 999 328.31243.12/285,40
99. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.199.61 254 209.10 162 371.10285.91/335,60
100. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc194.38 212 213.18 258 406.38321.19/377,00
101. MOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
102. STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 999 0.00 0 999.00 0
103. KULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec0.00 999 0.00 0 999.00 0
104. NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.0.00 999 0.00 0 999.00 0
105. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 3 Benátky0.00 999 0.00 0 999.00 0
  FIALA Jakub 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KOŠINA Jan 1984 3 Trutnov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec0.00 0 0.00 0 0.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 KVS HK0.00 0 0.00 0 0.00 0
  HEJNA Martin 1981 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.113.92 2 113.63 0 113.63 24
2. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha118.90 0 114.64 0 114.641.01/0,919
3. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc149.90 12 140.19 10 150.1936.56/32,214
4. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn171.10 54 147.13 4 151.1337.50/33,09
5. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.149.35 52 145.69 6 151.6938.06/33,54
6. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.165.61 6 275.30 704 171.6157.98/51,03
7. KAMINSKÁ Barbora 1998 Val.Mez.195.37 12 175.23 60 207.3793.74/82,52
8. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov0.00 999 188.80 108 296.80183.17/161,21
9. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.0.00 999 339.07 206 545.07431.44/379,70
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3