vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

VZ ve slalomu - sobota, 5.Media Bohemie Český pohár žáků ve slalomu

04.08.2012   Řeka Svratka v Brně za výstavištěm - obtížnost WW 1-2
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. HOŠEK Ondřej 1995 1 KK Brno81.71 4 82.14 0 82.14 166
2. KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí90.75 4 88.66 0 88.666.52/7,9158
3. MAIKRANZ Alexandr 1997 2 Ostrava96.21 2 88.75 0 88.756.61/8,0154
4. NEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava93.44 0 90.86 0 90.868.72/10,6150
5. HÁJEK Michal 1986 2 Ostrava89.76 4 91.22 0 91.229.08/11,1146
6. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky95.59 0 88.82 4 92.8210.68/13,0142
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava102.26 6 92.19 2 94.1912.05/14,7138
8. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.01 0 93.32 2 95.0112.87/15,7134
9. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha96.66 8 95.78 0 95.7813.64/16,6130
10. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK96.37 2 96.98 0 96.9814.84/18,1126
11. MAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava98.22 0 104.44 0 98.2216.08/19,6122
12. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky103.48 0 100.29 0 100.2918.15/22,1118
13. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice100.65 2 98.69 2 100.6918.55/22,6114
14. HÁJEK Roman 1963 2 Ostrava107.33 2 101.00 0 101.0018.86/23,0110
15. SATKE Adam 1994 2 KK Brno99.53 2 124.73 0 101.5319.39/23,6106
16. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.102.64 4 102.33 0 102.3320.19/24,6102
17. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK102.59 4 100.46 2 102.4620.32/24,798
18. VAŠINA Jiří 1994 2+ Ostrava98.82 4 87.85 50 102.8220.68/25,294
19. LERCH Adam 1998 2 Klášter.101.92 6 99.11 4 103.1120.97/25,590
20. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava98.89 6 101.53 54 104.8922.75/27,786
21. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc110.81 58 105.74 0 105.7423.60/28,782
22. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.116.67 2 105.52 4 109.5227.38/33,378
23. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha111.73 8 104.69 6 110.6928.55/34,874
24. RADIL Jiří 1968 2 Happy Life119.18 4 111.15 0 111.1529.01/35,370
25. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha104.73 10 105.36 6 111.3629.22/35,666
26. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim108.32 4 110.14 56 112.3230.18/36,762
27. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice111.24 6 110.64 2 112.6430.50/37,158
28. POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy118.38 6 113.82 0 113.8231.68/38,654
29. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí127.02 14 107.08 8 115.0832.94/40,150
30. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy124.37 4 113.50 2 115.5033.36/40,646
31. PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.115.33 6 113.63 2 115.6333.49/40,842
32. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky112.94 4 118.38 4 116.9434.80/42,438
33. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.121.92 4 113.63 4 117.6335.49/43,234
34. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc119.74 10 113.11 6 119.1136.97/45,033
35. BEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná138.46 4 117.78 2 119.7837.64/45,832
36. PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life123.47 4 118.33 2 120.3338.19/46,531
37. BERAN Jan 1969 2 KV Pha 4117.50 4 114.44 6 120.4438.30/46,630
38. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc120.19 10 115.87 6 121.8739.73/48,429
39. SAHULA Vojtěch 1997 3 Benátky121.66 6 115.97 6 121.9739.83/48,528
40. PALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.129.83 10 120.53 2 122.5340.39/49,227
41. BERAN Václav 2000 3 USK Pha126.04 4 118.81 4 122.8140.67/49,526
42. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc121.64 2 121.27 2 123.2741.13/50,125
43. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha117.47 6 125.88 6 123.4741.33/50,324
44. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně128.66 6 119.43 6 125.4343.29/52,723
45. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha126.02 4 126.08 0 126.0843.94/53,522
46. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn122.07 10 124.07 4 128.0745.93/55,921
47. BARGEL Radek 1996 3 VS Desná120.09 10 129.60 10 130.0947.95/58,420
48. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice130.99 0 127.44 4 130.9948.85/59,519
49. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.132.27 0 135.29 2 132.2750.13/61,018
50. KREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno124.58 58 126.45 6 132.4550.31/61,217
51. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec128.43 6 133.87 6 134.4352.29/63,716
52. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.128.64 6 136.81 2 134.6452.50/63,915
53. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn129.51 8 138.28 8 137.5155.37/67,414
54. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim135.18 4 132.55 8 139.1857.04/69,413
55. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec188.90 158 145.00 0 145.0062.86/76,512
56. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov146.79 22 135.13 12 147.1364.99/79,111
57. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.142.34 6 203.37 10 148.3466.20/80,610
58. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha138.91 10 130.29 104 148.9166.77/81,39
59. LHOTA David 1971 3 Happy Life150.46 52 145.88 4 149.8867.74/82,58
60. KONEČNÝ Daniel 1997 Kroměříž137.14 14 153.97 14 151.1469.00/84,07
61. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha143.41 10 141.08 14 153.4171.27/86,86
62. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště146.45 8 0.00 999 154.4572.31/88,05
63. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.150.21 6 193.53 62 156.2174.07/90,24
64. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB158.38 6 159.54 4 163.5481.40/99,13
65. DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.166.01 12 221.42 104 178.0195.87/116,72
66. ELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha177.22 16 175.72 258 193.22111.08/135,21
67. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí203.80 10 176.33 18 194.33112.19/136,60
68. CHABIČA Pavel 2001 SKVeselí163.95 58 242.72 52 221.95139.81/170,20
69. FIALA Jakub 2001 Olomouc208.11 14 220.98 160 222.11139.97/170,40
70. MAREK Aleš 1999 SKVS ČB176.74 158 228.40 162 334.74252.60/307,50
71. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto175.64 210 139.40 258 385.64303.50/369,50
72. VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto148.08 356 146.24 404 504.08421.94/513,70
73. SNOPEK Vladimír 2001 Kroměříž0.00 999 155.57 650 805.57723.43/880,70
74. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov0.00 999 0.00 999 999.00 0
75. STAŠA Jeroným 2001 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
76. KOJECKÝ Marek 1998 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
77. LONÍK Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
78. GROGER Matěj 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
79. ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky0.00 999 0.00 999 999.00 0
80. ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno116.35 0 115.38 0 115.38 33
2. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.115.71 0 116.01 0 115.710.33/0,329
3. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha129.29 6 120.29 4 124.298.91/7,725
4. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc137.98 2 126.54 2 128.5413.16/11,421
5. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.145.31 6 132.72 2 134.7219.34/16,817
6. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc141.40 10 134.43 4 138.4323.05/20,013
7. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn149.09 2 147.17 2 149.1733.79/29,39
8. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.204.74 56 145.16 6 151.1635.78/31,05
9. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha168.22 10 154.83 10 164.8349.45/42,94
10. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov180.91 60 180.91 8 188.9173.53/63,73
11. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.295.11 6 205.29 4 209.2993.91/81,42
12. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice159.00 54 138.64 152 213.0097.62/84,61
13. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž232.12 2 221.21 2 223.21107.83/93,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
116.86 6 114.22 2 116.22 26
2. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
115.17 8 122.33 4 123.176.95/6,022
3. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
159.42 14 122.12 8 130.1213.90/12,018
4. GALUŠKOVÁ Antonie
PŘIKRYL Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
149.66 18 138.81 6 144.8128.59/24,614
5. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
139.55 12 135.15 54 151.5535.33/30,410
6. MRÁZEK Jan
BALARIN Lukáš
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
147.79 12 146.13 12 158.1341.91/36,16
7. KREJČÍŘ Dominik
SATKE Adam
1996
1994
3 KK Brno
KK Brno
154.66 10 161.94 8 164.6648.44/41,72
8. HRICOVÁ Adéla
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
218.24 14 242.18 64 232.24116.02/99,81

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice99.79 4 99.07 2 101.07 75
2. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno104.05 2 101.70 0 101.700.63/0,671
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.106.90 50 105.73 0 105.734.66/4,667
4. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha110.54 0 108.35 0 108.357.28/7,263
5. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha118.15 4 107.99 2 109.998.92/8,859
6. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn0.00 999 110.69 0 110.699.62/9,555
7. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice114.17 0 112.27 0 112.2711.20/11,151
8. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc114.16 2 112.32 0 112.3211.25/11,147
9. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.114.64 8 114.56 0 114.5613.49/13,343
10. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc112.90 4 111.86 4 115.8614.79/14,639
11. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno128.89 4 116.09 0 116.0915.02/14,935
12. GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice116.28 0 116.63 0 116.2815.21/15,031
13. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha117.39 4 115.81 4 119.8118.74/18,527
14. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha129.90 0 118.78 2 120.7819.71/19,523
15. HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava121.56 2 119.28 2 121.2820.21/20,019
16. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc121.30 2 119.64 2 121.6420.57/20,415
17. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno131.27 0 120.66 2 122.6621.59/21,414
18. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha132.19 8 125.47 0 125.4724.40/24,113
19. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc132.83 6 126.14 0 126.1425.07/24,812
20. OSIFOVÁ Hana 1997 3 Ostrava132.29 10 125.26 6 131.2630.19/29,911
21. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice131.05 2 134.87 2 133.0531.98/31,610
22. BERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 4135.18 4 130.40 6 136.4035.33/35,09
23. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí164.23 0 129.93 8 137.9336.86/36,58
24. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž138.28 8 138.49 0 138.4937.42/37,07
25. KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 2 VS Desná167.17 56 137.14 2 139.1438.07/37,76
26. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.134.38 6 132.87 8 140.3839.31/38,95
27. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov149.69 4 138.07 6 144.0743.00/42,54
28. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno152.42 6 141.56 4 145.5644.49/44,03
29. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.161.00 4 174.42 2 165.0063.93/63,32
30. KŘEMPKOVÁ Anna 1998 3 KK Opava171.94 210 160.41 12 172.4171.34/70,61
31. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc186.26 0 182.37 2 184.3783.30/82,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LERCH Adam 1998 2 Klášter.101.24 2 96.59 0 96.59 52
2. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK98.56 0 99.46 0 98.561.97/2,048
3. VRBA Jiří 1997 2 Olomouc99.74 6 99.22 2 101.224.63/4,844
4. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha103.16 0 103.20 2 103.166.57/6,840
5. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha108.36 2 103.82 0 103.827.23/7,536
6. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc107.06 0 105.25 2 107.0610.47/10,832
7. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.107.16 0 107.47 0 107.1610.57/10,928
8. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava108.05 0 125.12 6 108.0511.46/11,924
9. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK110.75 2 108.81 0 108.8112.22/12,720
10. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha111.54 2 112.59 0 112.5916.00/16,616
11. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB112.30 2 116.97 0 114.3017.71/18,312
12. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice113.36 2 112.66 2 114.6618.07/18,711
13. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.45 4 109.92 6 115.4518.86/19,510
14. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava116.51 0 117.95 0 116.5119.92/20,69
15. SCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná130.72 4 117.47 0 117.4720.88/21,68
16. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn118.75 2 124.83 6 120.7524.16/25,07
17. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.134.24 4 121.27 0 121.2724.68/25,66
18. PŘIKRYL Matěj 1999 3 Tesla Bo138.35 10 119.92 4 123.9227.33/28,35
19. POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov135.92 0 126.18 0 126.1829.59/30,64
20. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.142.13 2 135.29 0 135.2938.70/40,13
21. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy136.40 4 140.96 4 140.4043.81/45,42
22. BOHATÝ Karel 2001 Třebech.163.34 4 152.59 2 154.5958.00/60,01
23. PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha205.17 2 184.83 0 184.8388.24/91,40
24. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov0.00 999 245.44 54 299.44202.85/210,00
  MRÚZEK Jakub 1995 2+ KK Opava0.00 999 0.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3