vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Finále Media Bohemie ČP žáků ve slalomu, MČR žáků ve slalomu

08.09.2012   USD Roztoky u Křivoklátu
ředitel: Jiří Holý   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

Externí odkazy k závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. STANOVSKÝ Samuel 1998 2 Sušice89.66 2 88.91 52 91.66 -
2. ŠODEK Petr 1998 2 Benátky91.21 4 91.20 2 93.201.54/1,7-
3. ZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.95.82 0 95.60 6 95.824.16/4,5-
4. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice94.15 4 96.09 2 98.096.43/7,0-
5. LERCH Adam 1998 2 Klášter.96.64 2 102.77 62 98.646.98/7,6-
6. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim109.74 4 99.22 0 99.227.56/8,2-
7. MRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava95.29 4 97.50 8 99.297.63/8,3-
8. ŽÍŽALA Josef 1999 2 USK Pha103.42 8 95.66 4 99.668.00/8,7-
9. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK100.13 0 103.57 6 100.138.47/9,2-
10. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc102.65 0 108.88 8 102.6510.99/12,0-
11. PETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník103.35 2 105.80 6 105.3513.69/14,9-
12. KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice106.02 0 104.90 2 106.0214.36/15,7-
13. BALARIN Lukáš 1998 2 KK Opava100.29 54 100.60 8 108.6016.94/18,5-
14. ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.111.87 0 106.64 2 108.6416.98/18,5-
15. ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky108.95 0 129.08 106 108.9517.29/18,9-
16. KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha123.93 8 104.32 6 110.3218.66/20,4-
17. STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky118.88 50 108.81 2 110.8119.15/20,9-
18. MOTYČKA Marek 1998 2 SKVeselí127.12 6 109.89 4 113.8922.23/24,3-
19. POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy115.23 4 112.15 4 116.1524.49/26,7-
20. NOVOTNÝ Petr 2000 3 Olomouc125.95 4 112.29 4 116.2924.63/26,9-
21. BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy116.84 2 115.94 4 118.8427.18/29,7-
22. VRUBLOVSKÝ Jan 1999 2 Olomouc112.79 52 113.50 6 119.5027.84/30,4-
23. RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha118.35 2 148.45 160 120.3528.69/31,3-
24. RADIL Jakub 1998 2 USK Pha109.68 56 110.65 10 120.6528.99/31,6-
25. KOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha121.02 52 118.91 2 120.9129.25/31,9-
26. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň113.48 8 108.03 54 121.4829.82/32,5-
27. BERAN Václav 2000 3 USK Pha122.29 58 120.26 2 122.2630.60/33,4-
28. MILYÁN David 2001 3 L.Žatec116.77 6 124.23 4 122.7731.11/33,9-
29. VENC Alexandr 1999 3 Dukla B.118.78 8 121.45 2 123.4531.79/34,7-
30. VEJVODA Vojtěch 1999 Rakovník124.80 2 162.80 14 126.8035.14/38,3-
31. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.133.47 104 127.23 0 127.2335.57/38,8-
32. PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice148.75 56 127.19 4 131.1939.53/43,1-
33. NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec126.18 6 127.45 156 132.1840.52/44,2-
34. ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha125.92 8 126.65 56 133.9242.26/46,1-
35. KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.128.12 56 131.24 4 135.2443.58/47,5-
36. KUNEŠ David 1998 3 Horš.Týn135.88 4 132.38 4 136.3844.72/48,8-
37. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn144.79 52 133.28 6 139.2847.62/52,0-
38. BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.138.65 2 135.69 4 139.6948.03/52,4-
39. WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha139.22 156 137.08 4 141.0849.42/53,9-
40. HEGER Tomáš 1998 2 KVS HK98.03 50 97.05 54 148.0356.37/61,5-
41. KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice137.22 12 145.17 4 149.1757.51/62,7-
42. PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha150.24 6 185.42 52 156.2464.58/70,5-
43. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.103.85 54 117.01 104 157.8566.19/72,2-
44. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc111.21 52 136.42 52 163.2171.55/78,1-
45. VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy109.88 54 126.08 52 163.8872.22/78,8-
46. JANOUŠEK Tomáš 2000 Boh.Pha158.61 18 156.36 62 176.6184.95/92,7-
47. ZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně0.00 999 127.48 56 183.4891.82/100,2-
48. SKOŘEPA Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.123.55 62 152.86 158 185.5593.89/102,4-
49. BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí129.68 58 130.03 110 187.6896.02/104,8-
50. MATÉ Zdeněk 1998 Olomouc155.96 210 143.07 54 197.07105.41/115,0-
51. KALINA Vojtěch 2001 Vlašim141.36 56 0.00 999 197.36105.70/115,3-
52. TICHÝ Štěpán 2000 Val.Mez.147.37 158 148.10 56 204.10112.44/122,7-
53. BOUČEK Stanislav 1999 Trutnov143.22 64 167.45 60 207.22115.56/126,1-
54. MOŘKOVSKÝ Samuel 1999 3 Val.Mez.183.50 50 164.61 56 220.61128.95/140,7-
55. PEŠEK Tibor 2000 SKVeselí0.00 999 157.17 64 221.17129.51/141,3-
56. PAPULA Martin 1999 Litovel137.70 158 137.15 260 295.70204.04/222,6-
57. GABRLÍK Tomáš 2000 Olomouc153.00 158 139.96 212 311.00219.34/239,3-
58. KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov137.21 260 0.00 999 397.21305.55/333,4-
59. FIALA Jakub 2001 Olomouc180.84 258 0.00 999 438.84347.18/378,8-
60. REZEK Tomáš 2001 3 SKVS ČB0.00 999 0.00 999 999.00 -
61. SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 -
62. DŘEVOJÁNEK Dalibor 2001 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
63. SUŠEŇ Daniel 1999 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -
64. HENDRYCH Tomáš 2000 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno108.14 2 110.99 2 110.14 -
2. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice116.89 0 127.51 52 116.896.75/6,1-
3. ČEKALOVÁ Bára 1998 2+ Klášter.115.46 2 119.34 8 117.467.32/6,6-
4. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.124.95 4 131.36 2 128.9518.81/17,1-
5. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha132.58 2 125.69 6 131.6921.55/19,6-
6. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc143.27 8 129.21 6 135.2125.07/22,8-
7. VRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn155.12 4 160.45 6 159.1248.98/44,5-
8. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc130.12 56 142.31 54 186.1275.98/69,0-
9. KAMINSKÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.198.21 8 0.00 999 206.2196.07/87,2-
10. PALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.201.45 10 159.28 58 211.45101.31/92,0-
11. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc182.57 54 197.99 58 236.57126.43/114,8-
12. SOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc194.52 64 187.82 58 245.82135.68/123,2-
13. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov0.00 999 198.31 158 356.31246.17/223,5-
14. HUŇKOVÁ Nikola 1998 3 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
15. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. MRÚZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
118.91 56 106.33 4 110.33 -
2. VRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
2 Olomouc
Olomouc
125.93 6 127.42 4 131.4221.09/19,1-
3. ZAPLETAL Vojtěch
ZAPLETAL Mikuláš
1998
2000
2 Dukla B.
Dukla B.
119.99 60 121.45 10 131.4521.12/19,1-
4. PŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
2 USK Pha
USK Pha
121.52 18 123.81 12 135.8125.48/23,1-
5. KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
2 USK Pha
USK Pha
123.50 156 124.34 12 136.3426.01/23,6-
6. MRÁZEK Jan
BALARIN Lukáš
1998
1998
2 KK Opava
KK Opava
145.46 4 133.84 58 149.4639.13/35,5-
7. ŠMOLDAS Michal
KUČA Jakub
1998
1998
3 Litovel
Litovel
153.11 114 156.45 116 267.11156.78/142,1-
8. KAMINSKÝ Jan
MOŘKOVSKÝ Samuel
1999
1999
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 226.99 64 290.99180.66/163,7-
9. ŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
197.13 106 176.91 200 303.13192.80/174,7-

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HEGER Tomáš 1998 2+ KVS HK96.55 0 101.41 0 96.55 -
2. CHALOUPKA Václav 1998 2 Olomouc101.96 102 102.29 0 102.295.74/5,9-
3. LERCH Adam 1998 2 Klášter.100.39 6 100.66 2 102.666.11/6,3-
4. NOVOTNÝ Jan 1998 3 Olomouc108.00 2 108.53 4 110.0013.45/13,9-
5. LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha108.79 4 111.12 6 112.7916.24/16,8-
6. PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha109.98 8 111.10 2 113.1016.55/17,1-
7. KAŠPAR Albert 1998 2 KK Opava110.08 6 109.20 4 113.2016.65/17,2-
8. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK110.86 4 117.25 0 114.8618.31/19,0-
9. KUNA Václav 1998 3 SKVS ČB132.64 8 112.67 6 118.6722.12/22,9-
10. MRÚZEK Vojta 1998 3 KK Opava117.79 108 113.12 6 119.1222.57/23,4-
11. ZIMA Tomáš 2000 3 Roudnice116.11 16 120.09 0 120.0923.54/24,4-
12. ŠMOLDAS Michal 1998 3 Litovel139.37 64 127.59 10 137.5941.04/42,5-
13. KLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.129.57 10 151.79 4 139.5743.02/44,6-
14. KAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.136.49 6 133.02 8 141.0244.47/46,1-
15. KUČA Jakub 1998 3 Litovel158.18 6 136.32 8 144.3247.77/49,5-
16. ŠEBELA David 1998 3 Kadaň161.08 12 139.17 6 145.1748.62/50,4-
17. KŘENEK Jakub 1999 Val.Mez.182.64 12 143.57 4 147.5751.02/52,8-
18. WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn171.81 58 138.94 56 194.9498.39/101,9-
19. POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy180.11 58 193.08 4 197.08100.53/104,1-
20. ŠKORŇA Adam 2000 Val.Mez.167.58 208 177.29 102 279.29182.74/189,3-
21. ŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
22. SOUČEK Marek 1999 KVS HK0.00 999 0.00 999 999.00 -
23. JUREČKA Filip 1998 Litovel0.00 999 0.00 999 999.00 -

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FIŠEROVÁ Tereza 1998 2+ Roudnice99.37 56 97.94 2 99.94 -
2. ČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.102.90 2 105.74 0 104.904.96/5,0-
3. BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha102.95 2 104.10 2 104.955.01/5,0-
4. SATKOVÁ Martina 1998 2+ KK Brno103.78 4 104.71 6 107.787.84/7,8-
5. HRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc106.12 50 106.48 2 108.488.54/8,5-
6. STANOVSKÁ Soňa 2000 3 Sušice110.58 4 105.26 6 111.2611.32/11,3-
7. ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha113.40 0 112.13 0 112.1312.19/12,2-
8. PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.130.45 10 111.72 2 113.7213.78/13,8-
9. DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha115.77 8 108.78 6 114.7814.84/14,8-
10. POMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 2 Olomouc115.39 4 117.49 8 119.3919.45/19,5-
11. VRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn118.52 4 132.90 56 122.5222.58/22,6-
12. HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava124.70 4 136.88 10 128.7028.76/28,8-
13. BAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.122.18 8 125.91 56 130.1830.24/30,3-
14. FIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc117.81 106 121.87 10 131.8731.93/31,9-
15. SATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno122.04 10 126.09 6 132.0432.10/32,1-
16. DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha129.34 104 129.89 4 133.8933.95/34,0-
17. SOUČKOVÁ Karolína 1999 2 Olomouc127.15 8 159.24 54 135.1535.21/35,2-
18. GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice133.90 10 134.28 10 143.9043.96/44,0-
19. SMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž149.28 8 140.20 8 148.2048.26/48,3-
20. NĚMCOVÁ Anna 1998 3 KK Brno150.16 8 141.29 10 151.2951.35/51,4-
21. MOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí205.42 999 148.42 8 156.4256.48/56,5-
22. NĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno153.03 6 166.13 0 159.0359.09/59,1-
23. PECHMANOVÁ Marie 2001 3 Roudnice160.88 56 163.19 0 163.1963.25/63,3-
24. PALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.169.20 16 159.65 114 185.2085.26/85,3-
25. HRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc186.30 12 185.76 12 197.7697.82/97,9-
26. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov168.18 74 155.99 62 217.99118.05/118,1-
27. KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice174.90 62 0.00 1003 236.90136.96/137,0-
28. BAYEROVÁ Markéta 2000 Val.Mez.176.73 108 0.00 999 284.73184.79/184,9-
29. PŠENIČKOVÁ Jana 1998 Rakovník0.00 999 188.66 160 348.66248.72/248,9-
30. DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 -
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3