vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

JménoOddílRočníkpočet
výsledků
srovnání
Abraham Tomáš SK VS Karbo Benátky1992010013 205vybrat
Arnošová Karolína TJ Vodní Sporty Litovel1995116048 63vybrat
Altman Marcella USA2004000000 53vybrat
Adášek Alois SK VS Karbo Benátky2002010111 51vybrat
ALTMAN Isabella Buddeus2007000000 27vybrat
Abraham Jiří SK VS Karbo Benátky1977010001 26vybrat
Adámek Filip Univerzitní sportovní klub Praha1994009020 23vybrat
Abraham Tomáš SK VS Karbo Benátky1969010003 18vybrat
Adamcová Dominika Kotva Bráník1995077006 11vybrat
Albrecht Miroslav Loko Trutnov1974060008 10vybrat
Aigner Hannes Augsburger Kajak Verein1989000000 9vybrat
Antoniová Anežka TJ Loko Žatec2003052045 8vybrat
Apel Elena Augsburg1998000000 8vybrat
AITKEN CALLUM CSBOP1999000000 7vybrat
ANTON Franz GER2000000000 7vybrat
ANŽLOVAR Blaž Kajak kanu klub Ljubljana1998000000 7vybrat
AKSENOV Nikolay SC DK Kayak Moskva1962000000 5vybrat
ALBREHT Martin SLO0000000 5vybrat
ALEKSEEV Sergey RUS1972000000 5vybrat
Alič Maks Kanu klub Simon, SLO2002000000 5vybrat
Allin Zachary British Canoeing, GBR1998000000 5vybrat
AMANBAEV ADIL Team Kazachstan2000000000 5vybrat
AUBRY Youn Saint-Brieuc1999000000 5vybrat
Abbott Jon GBR1993000000 4vybrat
ADACHI Kazuya JPN0000000 4vybrat
ALEXSEEV Sergey Russia1971000000 4vybrat
Allwood Liam GBR1994000000 4vybrat
Ambroz Michal VK Tzunami Ostrava2008118010 4vybrat
ANDO Taro Mitake Canoe Club1977000000 4vybrat
Araki Yuka JPN1993000000 4vybrat
ARTELJ Simon Kajakaška Zveza Slovenije1988000000 4vybrat
Atkinson Jonathan British Canoeing, GBR1997000000 4vybrat
ATMANAVICIUS Mantas LTU0000000 4vybrat
ABBAL Nicolas FRA1986000000 3vybrat
AKSENOVA Mariya SC DK Kayak Moskva1963000000 3vybrat
Anice Benacine BEL1996000000 3vybrat
ARMANINI Axelle ABCK1998000000 3vybrat
ARNAUD Galois Paris1995000000 3vybrat
AROLD Mirko GER1986000000 3vybrat
AUBERTIN Paul GESN1999000000 3vybrat
Augustin Tomáš VS Tábor2000030041 3vybrat
AVGUŠTIN Zala SLO1993000000 3vybrat
Abrahám Stanislav SK VS Karbo Benátky1970010002 2vybrat
Adamec Jakub SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.1984043024 2vybrat
AGEENKO Mikhail RUS0000000 2vybrat
AKHMETZIANOV Marat DKKayak Moscow1962000000 2vybrat
AKULOV Dmitry KAZ012002000000 2vybrat
ALBA ZOE Grzin Croatia0000000 2vybrat
ALDUCCI BEATRICE CCK VALSTAGNA2000000000 2vybrat
Alice Lachaudru CK Uzerche, FRA1997000000 2vybrat
Alizazou Abdel FRA1990000000 2vybrat
ALLEN Craig CAN0000000 2vybrat
AMMETSIANOV MARAT Moskva, RUS1970000000 2vybrat
Andre Loic RMC Sauheid1993000000 2vybrat
ANSCHÜTZ Anderas GER1967000000 2vybrat
Antal Richard DU LM1993000000 2vybrat
ANTONIO Obadic Croatia0000000 2vybrat
ANŽE Urankar KKK Ljubljana1997000000 2vybrat
Apel Emili Augsburg2002000000 2vybrat
APPODIA LAURA CCK VALSTAGNA2000000000 2vybrat
ATMANAVICIUS Povilas LTU2000000000 2vybrat
AUBAL Nathan Ille de France1997000000 2vybrat
AUBRY Bertin Rennes1996000000 2vybrat
AUBRY Dufromage CKHI1996000000 2vybrat
augu lucas VICK, FRA2002000000 2vybrat
ABLIN Vincent Paris, FRA1996000000 1vybrat
Adamec Antonín SK Třebechovice1963061001 1vybrat
Adamec Josef SVK1989000000 1vybrat
ADAMEC Jozef SVK0000000 1vybrat
ADAMS Lisa USA2000000000 1vybrat
AFANASIEV Aleksei RUS0000000 1vybrat
AHLMARK Erik SWE0000000 1vybrat
ACHAOUI Vincent nancy1998000000 1vybrat
AKINYEMI Johnathan NGR0000000 1vybrat
AKMAL Abdullah Moham MAS0000000 1vybrat
AKSENOVA Maria RUS1963000000 1vybrat
AKSEONOV Nikolay Rusko1962000000 1vybrat
AKSEONOV Sergey Rusko1972000000 1vybrat
ALBERTINI Gabriela PAR0000000 1vybrat
ALBRREHT Marko SLO0000000 1vybrat
ALONSO Remy FRA0000000 1vybrat
AMASON Erik USA0000000 1vybrat
AMIN Julianda MAS0000000 1vybrat
ANAIS Couturier FRA1987000000 1vybrat
ANDRAŽ PAVŠIČ KK Soške, SLO2001000000 1vybrat
ANDRIEU Sebastien FRA1981000000 1vybrat
Andrle Jan VS Blovice1988033015 1vybrat
APPODIA Matteo ITA0000000 1vybrat
ARETA Odei ESP0000000 1vybrat
ARGENTINI Jules Nancy1990000000 1vybrat
ASEFIRAD Alireza IRI2000000000 1vybrat
ATEJ URBANČIČ ZOBEC KK Soške, SLO2006000000 1vybrat
AUBELJ Domen KK Simon1991000000 1vybrat
Aubert Paul GESN1992000000 1vybrat
AUDET Sindy CAN2000000000 1vybrat
AVBELJ DOMEN SLO0000000 1vybrat
AWE Andreas GER1990000000 1vybrat
ANTOMAS Rafting Morava1973000000 0vybrat
Abrahám Jan TJ Chemička Ústí nad Labem1975051009 0vybrat
Abrahamová Stanislava SK VS Karbo Benátky1951010021 0vybrat
Adámek Alexandr USK Praha1972009002 0vybrat
Adámek Ivan Frýdek - Místek1966109004 0vybrat
ADISSON Gael CA PA Francie, FRA2001000000 0vybrat
AGANOVIC Amir CRO0000000 0vybrat
AKHLESA Alfasiano KEN0000000 0vybrat
Albrechtová Jana TJ Jiskra Bechyně1967076032 0vybrat
Aleš Petr TJ Ohře Klášterec1946048077 0vybrat
Alexa Kamil VSK Rájec-Jestřebí1972125001 0vybrat
Alexis Dorey CK Uzerche, FRA1999000000 0vybrat
Alt Bohuslav SK Přerov1954124021 0vybrat
Anderlová Růžena KC Škoda Plzeň1978040031 0vybrat
Andrš Václav UP Olomouc1997119134 0vybrat
Antl Tomáš KK Opava2008121001 0vybrat
Antoin LANG Valentin FRA0000000 0vybrat
ANTONIO OBLADIC Croatia0000000 0vybrat
ANTONIO OBLADIC Jadran Zo Croatia0000000 0vybrat
Apolenář Pavel VK Kroměříž1972112001 0vybrat
ARCE Gastón Guido ARG0000000 0vybrat
Arnošt Jan SK Přerov1970124002 0vybrat
AUERBACH Simon GER0000000 0vybrat
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3