Slalom v Sušici, ČP předžáků

21.05.2017   Sušice nádraží - Řeka Otava u železničního mostu
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
102.24 0 99.58 0 99.58 67
2.1/DSPOHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
99.79 2 99.90 0 99.900.32/0,363
3.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
104.22 2 103.47 0 103.473.89/3,959
4.1/ BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
113.23 2 107.78 0 107.788.20/8,255
  GALUŠKOVÁ Antonie
KUNA Václav
2001
1998
2 Sušice
SKVS ČB
103.42 6 4.00 999 999.00 51
6.2/HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
115.12 2 110.29 0 110.2910.71/10,847
7.3/ NOVOSAD Lukáš
NOVOSAD Jonáš
1993
2006
Olomouc
Č.Kruml.
120.14 2 112.27 0 112.2712.69/12,743
  VOZKA Aleš
POTUŽÁK Jan
1989
1988
3 Sušice
Sušice
112.50 0 4.00 999 999.00 39
9.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
115.97 0 111.52 2 113.5213.94/14,035
10.2/VPECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
117.33 4 113.83 0 113.8314.25/14,331
11.5/ POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
115.09 2 116.26 0 116.2616.68/16,827
12.1/ZSTÁBORSKÝ Jan
WENDL Samuel
2003
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
118.63 2 117.24 0 117.2417.66/17,723
13.3/VMUHLÍK František
PAZOUREK Pavel
1975
1976
2 Bechyně
Bechyně
120.25 4 116.07 2 118.0718.49/18,619
14.6/ŠRÁMEK Jiří
KUBÁT Jiří
1966
1984
2 Klatovy
Kotva B.
119.47 2 117.86 2 119.8620.28/20,415
15.7/ KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
116.58 4 118.72 2 120.5821.00/21,111
16.2/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
3 SKVS ČB
SKVS ČB
120.85 0 121.58 4 120.8521.27/21,410
17.3/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
126.52 0 124.68 2 126.5226.94/27,19
18.4/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
152.20 6 132.41 0 132.4132.83/33,08
19.4/ZSKUNEŠ Daniel
HARTL Jakub
2003
2004
3 Horš.Týn
Horš.Týn
126.16 8 130.39 8 134.1634.58/34,77
20.5/ZSŠVEJD Jáchym
ŠVEJD Jan
2007
2004
Sušice
Sušice
137.08 10 141.76 14 147.0847.50/47,70
21.8/ VRZALOVÁ Veronika
KUBÁT Zdeněk
1991
1991
Loko Plz
Klatovy
151.41 8 142.27 6 148.2748.69/48,96
22.1/ZMSAIDL František
JINEK Hugo
2006
2005
USK Pha
USK Pha
152.56 4 142.61 6 148.6149.03/49,25
  VEJVODA Vojtěch
CUBR Filip
1999
2000
2 Rakovník
ČSAD Plz
153.51 8 4.00 999 999.00 4
24.1/DMNOVÁK Filip
MARTIN Václav
2002
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
181.12 10 160.75 2 162.7563.17/63,43
25.2/DMKolářová Markéta
KOLÁŘ Vojtěch
2005
2002
USK Pha
USK Pha
155.67 10 165.44 12 165.6766.09/66,42
26.3/DMNOVÁKOVÁ Karolína
STRASSEROVÁ Bára
2002
2001
L.Žatec
L.Žatec
155.45 12 171.21 8 167.4567.87/68,21
27.6/ZSSTRASSER Marek
SVOBODA Martin
2004
2005
L.Žatec
L.Žatec
171.43 6 160.60 12 172.6073.02/73,30
28.4/DMMED Kryštof
ČMEJREK Cyril
2002
2004
USK Pha
USK Pha
164.16 12 167.68 8 175.6876.10/76,40
29.7/ZSPECHÁČ Jonáš
JAHODA Jakub
2004
2004
USK Pha
USK Pha
167.81 56 168.87 10 178.8779.29/79,60
  BUDÁK David
MANAS Adam
2003
2004
Kadaň
Kadaň
203.43 16 1.00 999 999.00 0
31.2/ZMCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
Boh.Pha
Boh.Pha
184.33 70 206.66 64 254.33154.75/155,40
  SVOBODOVÁ Jana
GALUŠKA Vladislav
1977
1965
Horš.Týn
Sušice
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  Míková Lucie
MÍKA Viktor
2010
1977
SKŽižkov
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl