Letní slalom v Českém Vrbném

15.07.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSDUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha78.83 0 80.90 2 78.83 96
2.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie, 2002, Kralupy NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy81.40 4 78.79 2 80.791.96/2,592
3.2/DSVAŇKOVÁ Klára, 2001, VS Tábor VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor86.33 0 81.86 0 81.863.03/3,888
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.60 2 83.34 2 85.346.51/8,384
5.1/ZSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB90.80 6 84.35 2 86.357.52/9,580
6.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV88.31 0 93.80 0 88.319.48/12,076
7.2/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB87.85 4 86.59 2 88.599.76/12,472
8.2/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK89.70 0 88.79 0 88.799.96/12,668
9.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.85.75 4 86.23 4 89.7510.92/13,964
10.2/VMSEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha91.67 0 86.70 4 90.7011.87/15,160
11.3/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.01 2 90.00 2 92.0013.17/16,756
12. PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB92.59 0 4.00 999 92.5913.76/17,552
13.3/ZSPLESHKOVA DARYA 2004 9 RUS St. Petersburg94.91 52 93.76 0 93.7614.93/18,90
14.3/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK94.65 0 96.64 2 94.6515.82/20,148
15.3/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.97.96 6 94.77 0 94.7715.94/20,244
16.4/ZSFEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS St. Petersburg89.90 12 93.18 2 95.1816.35/20,70
17.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha95.54 0 102.17 8 95.5416.71/21,240
18.6/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn95.62 4 94.79 2 96.7917.96/22,836
19.7/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha101.15 6 96.57 2 98.5719.74/25,032
20. POKORNÁ Iva 1985 3+ SKVS ČB98.99 0 95.80 4 98.9920.16/25,628
21.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn98.66 2 103.60 2 100.6621.83/27,724
22.2/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand106.87 6 97.22 4 101.2222.39/28,420
23.4/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK103.17 52 99.53 2 101.5322.70/28,816
24.8/ZSSHCHERBINA ALISA 2004 9 RUS St. Petersburg117.28 10 100.45 2 102.4523.62/30,00
25.4/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav100.50 4 110.87 8 104.5025.67/32,615
26.5/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB113.06 8 101.19 4 105.1926.36/33,414
27.5/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň117.57 4 106.52 2 108.5229.69/37,713
28.9/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor106.18 10 106.92 2 108.9230.09/38,212
29.10/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice104.90 8 105.38 4 109.3830.55/38,811
30.6/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.21 6 92.85 50 110.2131.38/39,810
31.11/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.111.73 0 125.89 2 111.7332.90/41,79
32. MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja114.44 54 110.21 4 114.2135.38/44,98
33.1/PZŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB112.72 2 129.17 2 114.7235.89/45,50
34.12/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha118.39 4 111.18 4 115.1836.35/46,17
35.13/ZSABATUROVA MILENA 2004 9 RUS St. Petersburg135.88 6 112.79 4 116.7937.96/48,20
36.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB117.55 4 110.84 8 118.8440.01/50,86
37.3/ZMALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRV120.28 4 122.43 4 124.2845.45/57,70
38.14/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha124.57 2 155.27 4 126.5747.74/60,65
39. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha147.59 2 4.00 999 149.5970.76/89,84
40.15/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.141.82 8 116.78 110 149.8270.99/90,13
41.7/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav182.03 8 148.22 4 152.2273.39/93,12
42.16/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto186.03 6 102.90 502 192.03113.20/143,61
  CHOCHOLOVÁ Veronika 2007 3 Kralupy1.00 999 1.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  IFARRAGUERRI ANNA 1994 9 USA USA4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS St. Petersburg4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ALTMAN MARCELLA 2004 9 USA PWRV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DAŇKOVÁ Anna 2004 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl