Letní slalom v Českém Vrbném

15.07.2018  
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus69.01 0 66.36 0 66.36
2C1M/1KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB68.43 0 69.05 0 68.43
3K1M/2ROUČA Samuel 2002 2 Šumperk70.30 0 69.57 4 70.30
4C1M/2KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha73.83 2 72.94 0 72.94
5K1M/3CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz74.26 0 72.74 4 74.26
6K1M/4BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB79.11 0 74.38 0 74.38
7C1M/3BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus77.17 0 74.99 0 74.99
8K1M/5JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.78.22 0 77.18 0 77.18
9C1M/4ULITZKA Oliver 2002 3+ KK Opava77.44 0 87.40 4 77.44
10K1M/6STACH Daniel 1988 3+ SKVS ČB75.65 2 78.16 0 77.65
11K1W/1DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha78.83 0 80.90 2 78.83
12K1M/7GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz78.90 0 78.98 0 78.90
13C1M/5URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk76.99 2 76.63 8 78.99
14K1M/8PUŠKARČUK Aleš 1989 3+ Č.Lípa79.46 0 75.87 6 79.46
15K1M/9REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.94 4 75.53 4 79.53
16K1M/10MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB80.13 0 79.62 0 79.62
17K1M/11STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB77.63 2 86.25 2 79.63
18C1M/6URBAN Michal 2004 2 Šumperk79.66 0 81.49 6 79.66
19K1M/12KYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB81.89 52 79.69 0 79.69
20K1M/13JILMA Martin 1989 3 L.Tábor79.44 2 78.02 2 80.02
21C1M/7TOMEK Lukáš 1987 USK Pha80.32 0 86.41 4 80.32
22K1M/14ZVOLÁNEK Jan 1995 2 SKVS ČB78.61 2 77.13 4 80.61
23K1M/15NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy80.69 0 80.62 0 80.62
24K1W/2NEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy81.40 4 78.79 2 80.79
25K1M/16HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk79.21 2 96.29 0 81.21
26C1M/8SEHNAL Štěpán 1985 2 USK Pha81.32 0 82.65 0 81.32
27K1M/17TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn79.49 2 82.77 4 81.49
28K1M/18VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy81.50 0 84.37 58 81.50
29C1M/9STANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB90.74 8 81.82 0 81.82
30K1W/3VAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor86.33 0 81.86 0 81.86
31K1M/19TESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB83.40 4 80.30 2 82.30
32K1M/20VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor82.52 0 82.75 6 82.52
33K1M/21PÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB85.81 6 78.65 4 82.65
34K1M/22TURNER Karel 2004 2 Sušice86.84 4 82.68 0 82.68
35K1M/23ŠTĚTKA Matěj 1996 SKVS ČB87.52 0 80.69 2 82.69
36K1M/24MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec82.81 0 101.06 2 82.81
37C1M/10PISCHEK Jan 1977 Pardub.82.99 0 81.13 2 82.99
38K1M/25ŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.83.89 4 81.03 2 83.03
39C1M/11CUC Michal 1977 3+ Tech.Pha85.18 50 83.03 0 83.03
40K1M/26KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha104.61 4 81.08 2 83.08
41K1M/27BÁČA Milan 1973 2 KK Brand83.68 0 82.41 2 83.68
42K1M/27HRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy79.68 4 82.75 50 83.68
43C1M/12POSPÍCHAL Radek 1994 3+ SKVS ČB82.03 2 82.07 2 84.03
44C1M/13PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB85.53 4 85.01 0 85.01
45C1M/14PEXA Jakub 1994 2+ USK Pha84.25 4 83.08 2 85.08
46C1M/15POLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha84.11 2 81.12 4 85.12
47K1M/29SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto96.94 10 85.18 0 85.18
48K1W/4POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor90.60 2 83.34 2 85.34
49C1M/16JIRAS Marek 1976 2 USK Pha83.56 4 83.36 2 85.36
50C2M/1TOMEK Lukáš
SEHNAL Štěpán
1987
1985
USK Pha
USK Pha
83.72 2 84.22 2 85.72
51C1M/17CHOD David 1982 2 Blovice84.85 2 85.73 0 85.73
52K1M/30PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.86.11 0 90.21 52 86.11
53K1W/5TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB90.80 6 84.35 2 86.35
54K1M/31KODADA Miroslav 1982 Kotva B.98.44 0 86.39 0 86.39
55C1M/18MILLER Jan 1968 2 Turnov86.42 0 4.00 999 86.42
56C1M/19ŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha84.15 6 84.58 2 86.58
57C1M/20WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn81.79 6 84.99 2 86.99
58K1M/32NOVÁK Filip 2002 3+ Boh.Pha87.11 0 82.58 6 87.11
59K1M/33FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa135.61 2 87.12 0 87.12
60K1M/34NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň85.90 6 85.25 2 87.25
61K1M/35KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto87.31 0 84.75 6 87.31
62C1M/21VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha85.35 2 86.39 2 87.35
63K1M/36PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor82.04 50 83.37 4 87.37
64C1M/22WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB85.58 2 85.40 4 87.58
65C1M/23PEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor85.68 2 86.24 2 87.68
66K1M/37PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice81.70 6 94.27 0 87.70
67K1M/38HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak85.85 2 82.13 8 87.85
68C1M/24KVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV84.46 4 79.98 8 87.98
69K1M/39ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB89.57 2 88.29 0 88.29
70K1W/6KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV88.31 0 93.80 0 88.31
71K1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB87.85 4 86.59 2 88.59
72K1M/40KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy92.59 4 88.68 0 88.68
73K1W/8HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK89.70 0 88.79 0 88.79
74K1M/41MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov92.32 50 87.03 2 89.03
75K1M/42ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz87.04 2 89.31 2 89.04
76K1M/43KYSELA David 1977 2 Kralupy90.64 4 87.30 2 89.30
77K1M/44VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.104.48 4 89.44 0 89.44
78K1W/9PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.85.75 4 86.23 4 89.75
79C1M/25HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor96.92 6 89.96 0 89.96
80K1M/45FURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.90.36 2 87.98 2 89.98
81C1M/26SVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha89.82 2 88.06 2 90.06
82K1M/46PUTZER Hynek 2003 3+ SKVS ČB91.86 4 86.23 4 90.23
83C2M/2JIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
86.36 4 86.34 4 90.34
84C1M/27POLLERT Jan 2005 2 USK Pha88.26 12 88.51 2 90.51
85C1M/28VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.91.55 0 88.55 2 90.55
86K1M/47PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB89.69 2 84.65 6 90.65
87K1M/48ŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB88.98 10 86.66 4 90.66
88K1W/10SEHNALOVÁ Marie 1981 USK Pha91.67 0 86.70 4 90.70
89C2M/3POSPÍCHAL Radek
WEBER Oldřich
1994
1987
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 90.79 0 90.79
90C1M/29VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav92.21 0 90.81 0 90.81
91K1M/49MAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice90.84 0 100.74 100 90.84
92C1M/30ČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB91.02 0 88.18 4 91.02
93K1M/50OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.91.70 4 91.38 0 91.38
94C1M/31BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB90.12 4 89.76 2 91.76
95K1M/51BROKEŠ Marek 2003 3+ Šumperk85.78 6 84.40 8 91.78
96K1W/11BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha91.01 2 90.00 2 92.00
97K1M/52MATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov94.52 4 88.08 4 92.08
98K1M/53MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak91.37 4 90.09 2 92.09
99C1M/32WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn92.80 4 92.19 0 92.19
100C1M/33ŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB88.26 4 88.75 4 92.26
101K1W/12PURGEROVÁ Šárka 1984 3+ SKVS ČB92.59 0 4.00 999 92.59
102K1M/54CHOD Václav 1961 2 Blovice95.30 0 92.69 0 92.69
103K1M/55PRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB92.95 0 93.99 0 92.95
104C2M/4KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
97.44 0 93.10 0 93.10
105C1M/34HAUCK Marek 1977 2 KVS HK89.88 4 89.32 4 93.32
106K1M/56CARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha93.42 2 91.45 2 93.45
107C1M/35JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek89.72 4 87.94 6 93.72
108K1W/13PLESHKOVA DARYA 2004 9 RUS St. Petersburg94.91 52 93.76 0 93.76
109K1M/57TROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.92.03 4 91.96 2 93.96
110C1W/1PALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.95.76 2 92.08 2 94.08
111K1M/58MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.88.44 8 92.25 2 94.25
112K1W/14KEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK94.65 0 96.64 2 94.65
113K1W/15KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.97.96 6 94.77 0 94.77
114C2M/5BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
98.00 6 95.06 0 95.06
115C1M/36KUNA Alois 1960 2 SKVS ČB95.12 0 94.73 2 95.12
116K1W/16FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS St. Petersburg89.90 12 93.18 2 95.18
117K1M/59HEŘMÁNEK Antonín 1973 SKŽižkov95.67 2 93.23 2 95.23
118K1M/60ŠTĚTKA Petr 1965 SKVS ČB106.13 6 95.25 0 95.25
119C1M/37TATÍČEK Miroslav 1985 3 Pardub.93.56 4 93.46 2 95.46
120K1W/17KREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha95.54 0 102.17 8 95.54
121C1M/38ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB95.67 0 113.45 10 95.67
122K1M/61KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa95.81 0 106.00 6 95.81
123K1M/62PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz92.25 4 96.01 4 96.25
124C1M/39KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov94.37 2 95.40 6 96.37
125K1M/63PUTZER Pavel 1967 3+ Kaplice115.33 2 90.50 6 96.50
126C1M/40VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor94.50 2 97.46 2 96.50
127C1M/41HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn98.06 4 94.68 2 96.68
128K1W/18HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn95.62 4 94.79 2 96.79
129K1M/64NOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB92.95 4 96.14 2 96.95
130C1M/42BEIER Artur 1970 2 Trutnov93.01 6 93.25 4 97.25
131C1M/43JIRAS Filip 2005 2 USK Pha93.28 6 93.48 4 97.48
132K1M/65KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor93.56 4 96.18 2 97.56
133K1M/66CHOCHOLA Ondřej 2004 3+ Kralupy93.70 4 89.81 8 97.70
134K1M/67PULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk109.74 54 95.71 2 97.71
135C1M/44WENDL Samuel 2003 3+ Horš.Týn97.81 0 104.28 10 97.81
136K1M/68BEIER Alva 2005 3+ Trutnov95.84 2 103.28 0 97.84
137C1M/45MÍL Jakub 2003 3+ Trutnov94.19 4 103.74 4 98.19
138K1W/19MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha101.15 6 96.57 2 98.57
139K1M/69KOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB96.12 6 96.76 2 98.76
140K1W/20POKORNÁ Iva 1985 3+ SKVS ČB98.99 0 95.80 4 98.99
141K1M/70ŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB104.32 4 91.26 8 99.26
142C1M/46FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa100.90 2 97.61 2 99.61
143C1M/47PRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor95.91 4 100.18 800 99.91
144C1M/48HÁK Jiří 1952 2 Trutnov101.52 0 98.04 2 100.04
145K1M/71KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice96.25 4 100.93 4 100.25
146C1W/2KRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.96.48 4 101.43 4 100.48
147C1M/49PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB101.74 8 96.52 4 100.52
148K1W/21HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn98.66 2 103.60 2 100.66
149K1M/72KOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor104.19 52 96.68 4 100.68
150K1M/73VÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor100.48 2 95.19 6 101.19
151K1W/22BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand106.87 6 97.22 4 101.22
152K1M/74NOVÁK Václav 2005 3+ VS Tábor101.27 0 115.57 6 101.27
153K1M/75KOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.95.53 6 4.00 999 101.53
154K1W/23HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK103.17 52 99.53 2 101.53
155K1M/76PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník142.06 8 99.70 2 101.70
156K1M/77PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus109.36 4 97.83 4 101.83
157K1M/78ENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha109.91 8 98.34 4 102.34
158K1W/24SHCHERBINA ALISA 2004 9 RUS St. Petersburg117.28 10 100.45 2 102.45
159K1M/79KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV124.42 4 99.21 4 103.21
160K1M/80PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz101.52 2 95.29 54 103.52
161K1M/81POLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha99.71 4 107.10 4 103.71
162K1M/82HEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk107.67 2 98.11 6 104.11
163C1M/50TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn101.64 4 102.29 2 104.29
164K1W/25KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav100.50 4 110.87 8 104.50
165K1W/26BOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB113.06 8 101.19 4 105.19
166C1M/51HABICH Karel 1994 2 VS Tábor103.45 2 4.00 999 105.45
167C1M/52KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn101.63 4 92.34 56 105.63
168K1M/83STANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB96.32 10 105.20 2 106.32
169C2X/1ŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
102.80 4 102.86 4 106.80
170C1M/53PŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník109.88 0 105.55 2 107.55
171K1M/84TONCAR Martin 1975 3+ SKVS ČB102.24 6 89.23 50 108.24
172K1W/27ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň117.57 4 106.52 2 108.52
173K1W/28ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor106.18 10 106.92 2 108.92
174C1M/54KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor103.06 6 112.56 8 109.06
175K1W/29PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice104.90 8 105.38 4 109.38
176C1W/3MORENOVÁ Adriana 2004 3+ USK Pha99.68 10 110.84 0 109.68
177K1W/30HRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy104.21 6 92.85 50 110.21
178C2M/6PECHLÁT Hynek
HOLÝ Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
104.72 6 109.52 8 110.72
179K1M/85NOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor114.15 0 102.94 8 110.94
180C2X/2BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.07 8 105.25 6 111.25
181C1W/4TESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB109.42 2 116.43 0 111.42
182C1W/5FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS St. Petersburg4.00 999 109.59 2 111.59
183K1M/86KLIMEŠ Vít 2007 3 Kralupy108.35 52 109.60 2 111.60
184C1M/55SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus107.63 4 120.29 2 111.63
185K1W/31KLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.111.73 0 125.89 2 111.73
186C1M/56KEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav119.58 8 103.86 8 111.86
187C2M/7PRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
108.82 4 107.93 8 112.82
188C1W/6VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor110.86 2 120.41 4 112.86
189K1M/87HAUCK Marek 2007 3 KVS HK109.01 4 129.74 4 113.01
190C1M/57BEIER Matouš 2004 2 Trutnov107.08 6 135.21 104 113.08
191K1M/88NEDVĚD Matěj 2001 3 Boh.Pha109.05 6 111.82 2 113.82
192C1M/58TURNER Karel 2004 3 Sušice104.94 56 111.84 2 113.84
193K1W/32MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja114.44 54 110.21 4 114.21
194C1M/59VÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor114.23 0 118.59 2 114.23
195C1W/7ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB110.63 8 106.48 8 114.48
196K1W/33ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB112.72 2 129.17 2 114.72
197K1W/34KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha118.39 4 111.18 4 115.18
198C1W/8HOJDOVÁ Eliška 2005 3+ Horš.Týn115.33 4 111.29 4 115.29
199C1M/60PRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB116.16 8 111.74 4 115.74
200C2X/3WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
122.09 2 112.04 4 116.04
201K1M/89VRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice135.30 2 110.07 6 116.07
202K1M/90PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník108.33 10 102.18 14 116.18
203K1W/35ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS St. Petersburg135.88 6 112.79 4 116.79
204K1M/91VÁCHA Marek 2003 3+ Šumperk109.21 8 4.00 999 117.21
205K1M/92KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV113.51 4 114.83 4 117.51
206K1M/93HANZEL Jáchym 2008 Loko Plz142.47 6 111.54 6 117.54
207K1M/94PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.111.79 6 118.97 6 117.79
208C2X/4PRÜHER Vojtěch
ALTMAN MARCELLA
2006
2004
9 SKVS ČB
USA PWRC
131.13 10 115.95 2 117.95
209K1M/95JIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.112.65 6 117.83 4 118.65
210K1W/36BOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB117.55 4 110.84 8 118.84
211C1M/61MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus112.94 6 4.00 999 118.94
212C1M/62SLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha122.48 0 117.08 2 119.08
213K1M/96KULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec123.99 4 117.14 4 121.14
214C2M/8ŠEDIVÝ Jan
PUTZER Hynek
2003
2003
3 SKVS ČB
SKVS ČB
113.94 104 117.24 4 121.24
215C1W/9PLESHKOVA DARYA 2004 9 RUS St. Petersburg4.00 999 115.05 8 123.05
216C1W/10KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 USK Pha139.48 8 116.10 8 124.10
217K1W/37ALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRV120.28 4 122.43 4 124.28
218K1M/97ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto141.49 4 120.32 4 124.32
219C1W/11SHCHERBINA ALISA 2004 9 RUS St. Petersburg4.00 999 118.20 8 126.20
220K1W/38SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3+ USK Pha124.57 2 155.27 4 126.57
221K1M/98PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec121.06 6 112.37 158 127.06
222C2X/5PALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
112.35 18 117.86 10 127.86
223K1M/99SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha120.17 8 115.42 58 128.17
224K1M/100GILYOV KIRIL 2007 9 RUS St. Petersburg4.00 999 122.31 6 128.31
225C2M/9HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
106.13 156 120.51 8 128.51
226K1M/101POLÁK Jakub 1980 3 SKVS ČB126.72 4 124.65 6 130.65
227K1M/102GROSSMANN Lukáš 2008 Loko Plz126.87 6 123.44 152 132.87
228C1M/63PŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník121.38 12 123.08 12 133.38
229K1M/103KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz117.68 206 123.50 12 135.50
230C2M/10PÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
125.75 10 127.24 10 135.75
231C1W/12KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha199.42 4 133.07 4 137.07
232K1M/104ŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor134.04 4 136.22 8 138.04
233C1M/64MÍL Pavel 1967 3+ Trutnov177.64 6 131.82 10 141.82
234C1W/13ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor148.74 4 134.27 8 142.27
235K1M/105CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha135.16 8 113.45 58 143.16
236C1M/65KVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV147.98 6 141.81 2 143.81
237K1M/106POLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha188.61 52 138.89 6 144.89
238K1M/107KOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB180.99 2 146.69 0 146.69
239C1M/66KROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor150.34 0 148.16 0 148.16
240K1W/39HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha147.59 2 4.00 999 149.59
241K1W/40BUNDOVÁ Simona 2004 3 Pardub.141.82 8 116.78 110 149.82
242K1M/108LANGER Filip 2009 USK Pha176.38 102 150.56 0 150.56
243K1W/41BOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav182.03 8 148.22 4 152.22
244K1M/109DRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB151.02 4 157.63 58 155.02
245C1M/67POLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha104.64 52 129.08 56 156.64
246K1M/110PLAS Tobiáš 2008 USK Pha149.21 8 4.00 999 157.21
247C1W/14ALTMAN ISABELLA 2007 9 USA PWRV157.03 4 172.91 2 161.03
248K1M/111KUTEK Michal 2006 3 USK Pha113.69 52 141.43 108 165.69
249K1M/112HOTOVÝ Václav 2006 SKVS ČB170.21 8 159.98 6 165.98
250C1M/68KRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa163.61 302 114.25 54 168.25
251K1M/113JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV119.84 52 92.00 102 171.84
252K1M/114ROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk116.98 56 158.14 56 172.98
253C2M/11HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
121.01 54 124.35 108 175.01
254K1M/115KRÁL Matěj 2008 USK Pha169.79 6 147.13 54 175.79
255K1M/116KOLÁŘ Jaroslav 1975 SKVS ČB166.95 10 81.46 650 176.95
256K1W/42ZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto186.03 6 102.90 502 192.03
257K1M/117KRIVEL ARTEM 2007 9 RUS St. Petersburg4.00 999 181.57 14 195.57
258K1M/118PINKAVA Matyáš 2009 USK Pha143.77 52 148.28 100 195.77
259K1M/119HORÁK David 2009 USK Pha1.00 999 144.34 58 202.34
260C1W/15ŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB167.20 56 198.77 4 202.77
261K1M/120BOMBIC Erik 2005 SKVS ČB151.98 52 154.36 154 203.98
262K1M/121SOPEK Milan 2004 3 Sušice150.90 54 96.17 206 204.90
263K1M/122PLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB1.00 999 159.58 56 215.58
264K1M/123KRBEC Ondřej 2004 3 Horš.Týn196.53 56 4.00 999 252.53
265C1M/69ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor160.53 202 202.46 54 256.46
266K1M/124TARAKANOV GRIGORY 2008 9 RUS St. Petersburg4.00 999 152.13 110 262.13
Oddíl