Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů

29.06.2019   řeka Otava na Podskalí před loděnicí klubu
ředitel: Vaclav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV94.64 2 93.45 0 93.45 124
2.2/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.93.75 0 95.34 0 93.750.30/0,3120
3.3/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 Horš.Týn96.34 4 95.66 0 95.662.21/2,4116
4.1/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn98.37 0 103.13 0 98.374.92/5,3112
5.1/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn101.34 0 99.38 0 99.385.93/6,3108
6.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB102.76 0 99.72 0 99.726.27/6,7104
7.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 Boh.Pha101.80 4 97.88 2 99.886.43/6,9100
8.5/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor98.12 2 97.10 4 100.126.67/7,196
9.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně99.02 6 100.67 0 100.677.22/7,792
10. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.52 0 101.09 0 101.097.64/8,288
11.7/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn102.00 0 109.56 2 102.008.55/9,184
12.2/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn102.19 0 103.97 2 102.198.74/9,480
13.3/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor102.57 0 108.63 0 102.579.12/9,876
14.8/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus103.08 0 102.66 0 102.669.21/9,972
15. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB110.07 0 101.61 2 103.6110.16/10,968
16.3/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov102.24 4 100.47 4 104.4711.02/11,864
17.9/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK104.39 2 104.74 0 104.7411.29/12,160
18.1/VSSÝKORA Jaroslav 1961 3 Hubertus110.99 2 103.74 2 105.7412.29/13,256
19. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor103.76 2 111.28 0 105.7612.31/13,252
20.1/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor108.62 2 106.44 0 106.4412.99/13,948
21.10/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB104.47 2 104.76 2 106.4713.02/13,944
22.1/VPECHLÁT Hynek 1971 3 Sušice108.12 2 106.79 0 106.7913.34/14,340
23.11/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor105.49 4 106.80 0 106.8013.35/14,339
24.4/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn107.40 0 106.22 2 107.4013.95/14,938
25.2/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn107.86 2 107.96 0 107.9614.51/15,537
26.2/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov108.21 0 110.10 0 108.2114.76/15,836
27.1/DSMALÝ Filip 2002 3+ Ot.Strak108.59 2 108.26 0 108.2614.81/15,835
28. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor110.43 0 108.36 0 108.3614.91/16,034
29.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.110.11 2 108.65 0 108.6515.20/16,333
30.2/ZMVENC Ondřej 2007 3 KK Brand110.76 2 109.07 0 109.0715.62/16,732
31.2/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol107.11 2 116.61 6 109.1115.66/16,831
32.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 Kralupy107.70 2 106.47 4 109.7016.25/17,430
33.4/VSKUBEŠ Vladimír   3+ VS Tábor119.25 6 109.85 0 109.8516.40/17,529
34.3/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav114.89 4 110.08 0 110.0816.63/17,828
35. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník108.24 2 116.21 0 110.2416.79/18,027
36.5/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB112.22 0 111.14 0 111.1417.69/18,926
37.5/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB111.51 0 113.13 2 111.5118.06/19,325
38.6/VSHORAL Martin   Jablonec119.42 8 111.81 0 111.8118.36/19,624
39.7/VSKUBÁT Jiří 1959 3+ Klatovy114.50 2 111.88 0 111.8818.43/19,723
40.3/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz112.68 0 112.58 2 112.6819.23/20,622
41.3/ZSBEIER Alva 2005 3 Trutnov114.39 2 111.34 2 113.3419.89/21,321
42.6/DMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB117.51 8 113.60 0 113.6020.15/21,620
43.4/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor116.40 2 113.66 0 113.6620.21/21,619
44.8/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor115.52 0 113.73 0 113.7320.28/21,718
45.4/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha119.24 0 113.77 0 113.7720.32/21,717
46. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB116.49 2 113.97 0 113.9720.52/22,016
47.4/ZMVONEŠ Jakub 2007 3 KK Brand114.70 2 115.33 0 115.3321.88/23,415
48. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor115.64 0 113.06 4 115.6422.19/23,714
49.5/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB113.57 4 122.29 6 117.5724.12/25,813
50.5/VEGERT Luděk 1971 3 Rakovník121.75 4 118.68 0 118.6825.23/27,012
51.6/VBAČINA Jan 1973 3+ Č.Lípa118.87 2 119.65 0 119.6526.20/28,011
52.6/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 3 Boh.Pha116.90 4 114.05 6 120.0526.60/28,510
53.7/DMEGERT Tomáš 2004 Rakovník113.15 8 118.54 52 121.1527.70/29,69
54.9/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.82 4 121.25 0 121.2527.80/29,78
55.7/VŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov121.58 0 122.78 0 121.5828.13/30,17
56.1/PZPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha127.34 2 122.10 0 122.1028.65/30,70
57.2/PZKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV120.30 2 121.19 4 122.3028.85/30,90
58.8/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice122.78 4 122.44 0 122.4428.99/31,06
59.10/VSČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus124.55 0 123.06 0 123.0629.61/31,75
60.9/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor121.10 2 122.05 2 123.1029.65/31,74
61.10/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak113.87 10 4.00 999 123.8730.42/32,63
62.7/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy147.82 8 120.75 4 124.7531.30/33,52
63.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov126.14 0 125.51 0 125.5132.06/34,31
64.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice124.70 2 125.66 2 126.7033.25/35,60
65.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně128.78 0 135.67 0 128.7835.33/37,80
66.7/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice159.49 10 136.21 0 136.2142.76/45,80
67.11/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy135.71 4 136.71 2 138.7145.26/48,40
68.12/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor143.23 4 139.65 8 147.2353.78/57,50
69.3/PZKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha1.00 999 223.00 4 227.00133.55/142,90
  PETŘÍK Marek 2008 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl