Mistrovství ČR dorostu ve slalomu v Českém Vrbném

14.09.2019   Areál Lídy Polesné, dolní trať
ředitel: Oldřich Weber   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMKRÁL Adam 2003 2+ USK Pha101.89 4 104.66 54 105.89 -
2.1/DSLHOTA Kryštof 2002 2+ USK Pha128.95 6 105.28 2 107.281.39/1,3-
3.2/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc103.61 6 101.49 52 109.613.72/3,5-
4.2/DSULITZKA Oliver 2002 2 KK Opava110.83 2 106.22 8 112.836.94/6,6-
5.3/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha112.44 2 111.87 6 114.448.55/8,1-
6.4/DMRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm112.84 2 116.04 8 114.848.95/8,5-
7.3/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha113.15 2 116.52 10 115.159.26/8,7-
8.4/DSPŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha108.49 52 111.56 4 115.569.67/9,1-
9.5/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc118.43 2 116.49 6 120.4314.54/13,7-
10.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha119.78 2 144.14 6 121.7815.89/15,0-
11.6/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc142.36 60 121.17 2 123.1717.28/16,3-
12.5/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB127.76 10 117.84 6 123.8417.95/17,0-
13.7/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB116.98 52 118.40 6 124.4018.51/17,5-
14.6/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor122.66 2 157.21 2 124.6618.77/17,7-
15.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK120.76 4 128.99 0 124.7618.87/17,8-
16.3/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha122.85 2 124.24 8 124.8518.96/17,9-
17.7/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov120.75 6 127.04 2 126.7520.86/19,7-
18.4/ZSINDRUCH Matěj 2006 2 KVS HK125.30 4 169.20 110 129.3023.41/22,1-
19.8/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB113.59 56 125.36 4 129.3623.47/22,2-
20.5/ZSKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc123.40 6 125.82 104 129.4023.51/22,2-
21.9/DMMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava139.51 114 126.07 6 132.0726.18/24,7-
22.10/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc122.26 56 125.20 10 135.2029.31/27,7-
23.11/DMWENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn134.68 2 142.19 162 136.6830.79/29,1-
24.1/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc140.83 4 136.34 166 144.8338.94/36,8-
25.12/DMPOLLERT Jáchym 2004 2 USK Pha139.23 10 148.78 6 149.2343.34/40,9-
26.13/DMKUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn148.86 14 137.86 12 149.8643.97/41,5-
27.8/DSURBAN Daniel 2001 2+ Šumperk111.97 56 100.05 54 154.0548.16/45,5-
28.6/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB153.71 152 155.45 2 157.4551.56/48,7-
29.7/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc162.92 8 155.15 4 159.1553.26/50,3-
30.14/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc151.40 8 142.94 254 159.4053.51/50,5-
31.15/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk107.30 58 95.06 302 165.3059.41/56,1-
32.8/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc167.39 6 162.49 10 172.4966.60/62,9-
33.9/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha144.98 56 118.37 56 174.3768.48/64,7-
34.10/ZSVÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor173.88 6 187.63 62 179.8873.99/69,9-
35.16/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov135.97 106 114.52 360 241.97136.08/128,5-
  BEIER Alva 2005 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 -
Oddíl