Krumlovský Down-Town v klasickém sjezdu + MČR C2mix + KP Jihočeského kraje

11.05.2019   Český Krumlov, řeka Vltava. Start pod loděnicí SK Vltava (ř.km 284,4 ), Cíl cca 50 m před soutokem s
ředitel: Tomáš Palouda   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 1 Č.Kruml.13:57,80 36
2. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.14:10,0012.20/1,528
3. ŠVADLENA Václav 1985 1 Č.Kruml.14:28,3030.50/3,620
4.1/DSKLÍMA Vojtěch 2002 1 Č.Kruml.14:45,4047.60/5,712
5.1/ZSVEJNAR Samuel 2005 2 Č.Kruml.15:28,7090.90/10,84

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.13:24,70 48
2.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.13:57,2032.50/4,040
3.2/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav14:01,8037.10/4,632
4.1/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.14:51,3086.60/10,828
5.2/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel15:04,3099.60/12,424
6.3/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.15:13,60108.90/13,520
7.3/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz15:24,40119.70/14,916
8.4/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav15:28,00123.30/15,312
9.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.15:34,20129.50/16,18
10.6/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz15:35,50130.80/16,34
11.2/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.19:41,10376.40/46,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz12:28,50 44
2.1/DSŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz12:39,0010.50/1,440
3.2/DSONDŘICH Václav 2001 2 Č.Kruml.12:56,0027.50/3,736
4.2/VPAZOUREK Jan 1973 2 Bechyně13:08,7040.20/5,432
5.1/ZSMÍKA Hynek 2006 2 Soběslav13:58,6090.10/12,028
6.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz14:05,4096.90/12,924
7.1/DMVRÁNEK Jan 2004 2 Blovice14:42,30133.80/17,920
8.3/DSOLŠÁK Matyáš 2001 2 Č.Kruml.14:46,90138.40/18,516
9.2/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 2 Soběslav15:18,40169.90/22,712
10.2/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.15:32,90184.40/24,68
11.1/ZMKASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.16:05,00216.50/28,94
12.2/ZMPANZER Martin 2007 3 Loko Plz16:06,00217.50/29,13
13.3/ZSKREMLA Jakub 2006 3 Soběslav16:19,90231.40/30,92
14.3/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.17:14,00285.50/38,11
15.4/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.17:54,40325.90/43,50

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PALOUDOVÁ Karolína
ŠVADLENA Václav
2000
1985
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
14:15,50 21
2.1/DMNOVOSADOVÁ Kristina
VEJNAR Samuel
2004
2005
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:05,7050.20/5,913
3. NOVOSAD Lukáš
VAŇKOVÁ Michaela
1976
2000
Č.Kruml.
Litovel
15:06,9051.40/6,09
4.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
Č.Kruml.
Č.Kruml.
15:14,7059.20/6,95
5.2/DMFURIŠ Eduard
KOLIHOVÁ Hana
2004
2003
Č.Kruml.
Soběslav
15:29,5074.00/8,64
6.1/U23PLACHTOVÁ Alexandra
WALTER Jakub
1998
1998
2 Č.Kruml.
Olomouc
15:55,2099.70/11,73
7.1/VLAGNEROVÁ Jana
PALOUDA Tomáš
1959
1969
Soběslav
Č.Kruml.
16:00,60105.10/12,32
8. NOVÁK Martin
BAUEROVÁ Markéta
1991
2001
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:03,70108.20/12,61
9. KLEINOVÁ Štěpánka
KLEIN Pavel
2005
1976
Č.Kruml.
RK Týn
16:44,00148.50/17,40
10.3/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára
VRÁNEK Jan
2004
2004
Loko Plz
Blovice
17:06,30170.80/20,00
11.2/DSMÁDROVÁ Amálie
ŠINDELÁŘ Jan
2003
2002
Loko Plz
Loko Plz
17:38,40202.90/23,70
12.3/DSOLŠÁK Matyáš
BOČÁNKOVÁ Jana
2001
2003
Č.Kruml.
Soběslav
17:58,60223.10/26,10
13.1/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena
PALOUDA Mikoláš
2006
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:53,10337.60/39,50
Oddíl