Hanácký slalom - sobota

24.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ŠINDLER Marek, 1992, Dukla B. USK Pha ŠINDLER Marek
SVOBODA Adam
1992
1994
1 Dukla B. USK Pha
Dukla B. USK Pha
112.00 4 114.50 6 116.00 62
2. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
2000
2000
SVK
Olomouc
116.10 0 0.00 999 116.100.10/0,10
3. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš, 1992, Dukla B. MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
118.30 0 131.00 2 118.302.30/2,054
4.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
127.60 0 120.30 2 122.306.30/5,446
5. ŠRÁMEK Michal
ŘÍHA Martin
1982
1992
1 Č.Lípa
USK Pha
122.40 0 124.40 2 122.406.40/5,538
6.1/DSPRSKAVEC Jiří
ROHAN Lukáš
1993
1995
2 USK Pha
USK Pha
128.10 10 121.90 2 123.907.90/6,834
7. DUPAL Jiří
BOŽEK Radim
1991
1992
USK Pha
Olomouc
0.00 999 120.20 4 124.208.20/7,130
8.2/DSBINČÍK Petr
BAHENSKÝ Matouš
1994
1994
2 KK Opava
KK Opava
128.40 0 123.20 2 125.209.20/7,926
9.3/DSŠEDIVÝ Jakub
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 Č.Lípa
KK Brno
126.80 0 126.10 0 126.1010.10/8,722
10.1/VMKŘEMPEK Kamil
MRŮZEK Vladimír
1971
1971
KK Opava
KK Opava
133.00 0 129.40 0 129.4013.40/11,618
11.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
133.30 0 129.70 0 129.7013.70/11,814
12.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
137.20 4 134.60 0 134.6018.60/16,010
13.2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
148.60 54 145.50 4 149.5033.50/28,99
14.3/DMKŘEMPKOVÁ Anna
MRŮZEK Jakub
1998
1995
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 151.40 2 153.4037.40/32,28
15.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
149.70 6 1349.90 10 155.7039.70/34,27
16. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
161.40 2 157.60 6 163.4047.40/40,96
17.4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
152.10 60 158.00 6 164.0048.00/41,45
18.3/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
173.20 4 177.50 54 177.2061.20/52,84
19. PŘIKRYL Lubor
PŘIKRYL Matěj
1965
1999
Tesla Bo
Tesla Bo
172.00 6 229.70 8 178.0062.00/53,43
20.1/VHEINZ Stanislav
KOHOUTEK Jaroslav
1963
1963
Olomouc
Šumperk
177.30 2 0.00 999 179.3063.30/54,62
21.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
189.90 4 668.10 4 193.9077.90/67,21
22.5/DSŽNIVA Marek
SOVÁKOVÁ Lenka
1995
1993
2 Val.Mez.
Val.Mez.
191.60 12 0.00 999 203.6087.60/75,50
23.4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
160.90 56 151.00 56 207.0091.00/78,40
24.4/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
162.80 104 158.40 52 210.4094.40/81,40
25.3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
199.30 104 213.10 52 265.10149.10/128,50
Oddíl

Historie procházení