Hanácký slalom - neděle

25.09.2011   řeka Morava v Hynkově u Olomouce
ředitel: Petr Kratochvíl   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. BEŇUŠ Matěj
DANĚK Aleš
2000
2000
SVK
Olomouc
118.50 0 115.40 0 115.40 0
2. ŠINDLER Marek, 1992, Dukla B. ŠINDLER Marek
SVOBODA Adam
1992
1994
1 Dukla B.
USK Pha
114.30 2 121.00 204 116.300.90/0,854
3. MEDŘICKÝ Ludvík
MACÁŠEK Tomáš, 1992, Dukla B. MACÁŠEK Tomáš
1992
1992
1 USK Pha
Dukla B.
121.20 4 120.00 0 120.004.60/4,046
4.1/DSPRSKAVEC Jiří
ROHAN Lukáš
1993
1995
2 USK Pha
USK Pha
124.30 8 121.00 4 125.009.60/8,338
5. DUPAL Jiří
BOŽEK Radim
1991
1992
USK Pha
Olomouc
0.00 999 120.50 6 126.5011.10/9,634
6.1/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
130.20 0 130.90 0 130.2014.80/12,830
7.1/DMFRANEK Jakub
KRISTEK Václav
1995
1996
2 Val.Mez.
Val.Mez.
130.50 4 129.60 2 131.6016.20/14,026
8.1/VMKŘEMPEK Kamil
MRŮZEK Vladimír
1971
1971
KK Opava
KK Opava
133.90 0 0.00 999 133.9018.50/16,022
9.2/DSBINČÍK Petr
BAHENSKÝ Matouš
1994
1994
2 KK Opava
KK Opava
131.70 4 133.50 4 135.7020.30/17,618
10.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
134.40 2 144.60 108 136.4021.00/18,214
11.3/DSŠEDIVÝ Jakub
HOŠEK Ondřej
1994
1995
2 Č.Lípa
KK Brno
133.00 4 0.00 999 137.0021.60/18,710
12.1/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
149.50 2 150.20 2 151.5036.10/31,39
13.4/DSSATKE Adam
KREJČÍŘ Dominik
1994
1996
KK Brno
KK Brno
155.20 0 151.90 0 151.9036.50/31,68
14.2/DMOLEJNÍK Jan
KOŠÍK Michal
1996
1995
3 SKVeselí
SKVeselí
0.00 999 152.40 8 160.4045.00/39,07
15. LIGURSKÝ Ivo
LIGURSKÁ Blanka
1990
1994
3 Kroměříž
Kroměříž
159.70 2 0.00 999 161.7046.30/40,16
16.3/DMFOLKMAN Jan
ULWER Jiří
1995
1995
Týniště
Týniště
158.50 6 0.00 999 164.5049.10/42,55
17.2/ZMČÁŇ Libor
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
182.60 50 161.00 6 167.0051.60/44,74
18. PŘIKRYL Lubor
PŘIKRYL Matěj
1965
1999
Tesla Bo
Tesla Bo
183.70 2 167.10 4 171.1055.70/48,33
19.3/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
167.40 6 200.50 4 173.4058.00/50,32
20.4/ZSKUČA Jakub
ŠMOLDAS Michal
1998
1998
3 Litovel
Litovel
162.40 104 191.00 6 197.0081.60/70,71
21.3/ZMŠKORŇA Adam
TICHÝ Štěpán
2000
2000
Val.Mez.
Val.Mez.
223.70 60 245.00 114 283.70168.30/145,80
22.5/DSŽNIVA Marek
SOVÁKOVÁ Lenka
1995
1993
2 Val.Mez.
Val.Mez.
182.40 106 0.00 999 288.40173.00/149,90
23.4/DMKŘEMPKOVÁ Anna
MRŮZEK Jakub
1998
1995
2 KK Opava
KK Opava
145.60 154 0.00 999 299.60184.20/159,60
  HEINZ Stanislav
KOHOUTEK Jaroslav
1963
1963
Olomouc
Šumperk
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  PATÁK Jan
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
3 Litovel
Litovel
0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal
ŘÍHA Martin
1982
1992
1 Č.Lípa
USK Pha
0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení