Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2020  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn107.60 4 108.30 2 110.30 70
2.1/DMHOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.10 2 109.50 2 111.501.20/1,166
3.2/ZSFABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava110.50 2 107.70 6 112.502.20/2,062
4.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV114.00 0 114.90 0 114.003.70/3,458
5.2/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.40 0 114.10 0 114.103.80/3,454
5.1/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor118.30 2 114.10 0 114.103.80/3,450
7. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor119.70 0 116.00 2 118.007.70/7,046
8. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.60 0 118.90 0 118.608.30/7,542
9.1/DSMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz119.10 0 118.50 2 119.108.80/8,038
10.1/VPODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.121.30 2 120.40 0 120.4010.10/9,234
11.2/ZMVACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand120.60 0 119.40 2 120.6010.30/9,330
12.3/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor121.00 4 121.00 0 121.0010.70/9,726
13.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.90 0 121.10 0 121.1010.80/9,825
14.2/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.40 6 117.70 6 121.4011.10/10,124
15. HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz126.20 2 126.40 0 126.4016.10/14,623
16.1/U23BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz126.70 0 125.10 2 126.7016.40/14,922
16.2/DSSMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor128.30 0 126.70 0 126.7016.40/14,921
18.3/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz125.40 2 125.70 2 127.4017.10/15,520
19.4/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz126.30 8 123.60 4 127.6017.30/15,719
20.5/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice130.70 4 127.70 0 127.7017.40/15,818
21.4/ZSAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus126.60 2 129.70 4 128.6018.30/16,617
22.6/DMHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.129.10 2 126.70 2 128.7018.40/16,716
23.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.00 2 130.20 2 129.0018.70/17,015
24.4/VMPŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus130.90 0 4.00 999 130.9020.60/18,714
25.3/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy131.10 2 133.10 6 133.1022.80/20,713
26. MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.00 0 133.20 0 133.2022.90/20,812
27.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor139.40 0 131.50 2 133.5023.20/21,011
28.5/ZSŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky129.70 4 134.90 2 133.7023.40/21,210
29.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy136.80 0 135.00 0 135.0024.70/22,49
30.3/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz136.00 2 135.90 0 135.9025.60/23,28
31.4/ZMHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.30 4 135.00 4 138.3028.00/25,47
32. HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha139.70 2 139.70 0 139.7029.40/26,76
33.6/ZSTESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.139.40 6 137.10 4 141.1030.80/27,95
34.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník152.30 4 143.30 2 145.3035.00/31,74
35.7/DMKUSÁ Viktorie   Rakovník156.90 6 153.00 0 153.0042.70/38,73
36.7/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec158.60 10 171.00 12 168.6058.30/52,92
37.5/ZMVANČOVÁ Linda 2009 Rakovník165.60 54 178.40 2 180.4070.10/63,61
38.5/VMZÁBRANSKÁ Monika   Kralupy193.20 10 183.90 18 201.9091.60/83,00
39.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň213.30 10 198.30 10 208.3098.00/88,80
40. DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 189.10 62 251.10140.80/127,70
  ZIMOVÁ Marie 1992 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYLBERGEROVÁ Iva 2007 3 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLEŽALOVÁ Zuzana   3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl