Slalom pod Borskou přehradou

02.08.2020  
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1TURNER Karel, 2004, Sušice TURNER Karel 2004 2 Sušice96.10 0 97.10 4 96.10
2K1M/2NOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor98.50 2 98.40 0 98.40
3K1M/3GROSSMANN Petr   2 Loko Plz101.00 0 102.60 0 101.00
4K1M/4KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor103.30 0 105.40 0 103.30
5K1M/5ŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz105.00 0 103.70 0 103.70
6K1M/6PANZER Martin 2007 2 Loko Plz104.00 0 104.60 4 104.00
7K1M/7PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice102.40 2 4.00 999 104.40
8K1M/8KOVAŘÍK Vít 2003 2 KK Brand103.90 2 104.90 2 105.90
9K1M/9BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.00 2 106.20 0 106.20
10K1M/10JEŘÁBEK Tomáš 2004 2 KK Brand109.70 4 106.50 0 106.50
11K1M/11MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB102.80 4 105.70 52 106.80
12K1M/12NĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň108.80 0 107.60 0 107.60
13K1M/13PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB107.10 4 108.50 0 108.50
14K1M/14ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz110.40 0 108.60 0 108.60
15K1W/1HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn107.60 4 108.30 2 110.30
16K1M/15PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz110.60 0 111.80 2 110.60
17K1M/16BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV113.70 0 111.10 0 111.10
18K1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn110.10 2 109.50 2 111.50
19C1M/1KVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV113.90 0 112.10 0 112.10
20K1M/17PROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus113.70 0 112.20 0 112.20
21K1W/3FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava110.50 2 107.70 6 112.50
22K1M/18OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.117.50 2 112.60 0 112.60
23K1M/19PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.114.90 0 112.70 0 112.70
24C1M/2WENDL Miloslav   2 Horš.Týn114.70 0 113.40 0 113.40
25C1M/3ŠANDL Lukáš 1983 2 SKVS ČB113.90 0 113.90 0 113.90
26K1M/20VYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha114.00 4 113.90 0 113.90
27K1W/4KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV114.00 0 114.90 0 114.00
28K1W/5VESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha116.40 0 114.10 0 114.10
29K1W/5RIANTOVÁ Anežka 2008 3+ VS Tábor118.30 2 114.10 0 114.10
30K1M/21HRON Robin 1979 2 Kralupy116.20 2 114.10 0 114.10
31C1W/1HOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 3 Horš.Týn116.90 6 114.20 0 114.20
32C1M/4PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB114.50 0 114.60 0 114.50
33C1W/2HOJDOVÁ Eliška, 2005, Horš.Týn HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn116.90 2 114.80 0 114.80
34C1M/5WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn115.20 0 116.20 4 115.20
35K1M/22VRÁNEK Jan 2004 2 Blovice115.20 0 116.20 0 115.20
36K1M/22KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy118.10 0 115.20 0 115.20
37K1M/22MACEČEK Dušan   Hubertus124.60 8 115.20 0 115.20
38C1M/6TURNER Karel 2004 3+ Sušice113.60 2 115.30 0 115.30
39C1M/6PANZER Martin 2007 3+ Loko Plz114.00 2 115.30 0 115.30
40C1M/8HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor115.40 0 115.40 0 115.40
41K1M/25KOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice115.80 2 115.50 0 115.50
42C1M/9HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor116.50 0 118.00 0 116.50
43C1M/10VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy116.70 0 114.90 2 116.70
44C1M/11VÁLEK Michal 2006 2 VS Tábor123.00 56 113.30 4 117.30
45C1M/12SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol117.40 2 115.50 2 117.50
46C1M/13KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor119.00 0 117.60 0 117.60
47C1M/14BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov119.90 0 117.70 0 117.70
48K1M/26KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn117.70 0 117.60 2 117.70
49C1M/15BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.00 0 120.10 0 118.00
50K1W/7POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor119.70 0 116.00 2 118.00
51K1M/27BERÁNEK Tomáš 2006 3+ Třebech.117.50 2 116.00 2 118.00
52C1M/16HOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.50 0 4.00 999 118.50
53K1W/8VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy118.60 0 118.90 0 118.60
54K1M/28UHLÍK Kryštof 2008 3 KK Brand118.60 0 121.60 2 118.60
55C1M/17BLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV119.00 0 118.10 2 119.00
56K1M/29VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor132.20 2 119.00 0 119.00
57K1W/9MÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz119.10 0 118.50 2 119.10
58K1M/30DOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus122.50 0 119.10 0 119.10
59K1M/31PAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.121.30 0 119.30 0 119.30
60K1M/32RIANT Martin 1977 3+ VS Tábor119.60 0 121.40 0 119.60
61C1W/3KVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV121.30 0 119.90 0 119.90
62C1W/4FABIANOVÁ Anna 2007 2 Ostrava120.40 0 118.70 2 120.40
63K1W/10PODZIMKOVÁ Markéta 1974 3+ Klášter.121.30 2 120.40 0 120.40
64K1M/33KVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV122.70 2 120.50 0 120.50
65K1W/11VACULOVÁ Lucie 2008 3 KK Brand120.60 0 119.40 2 120.60
66C1M/18KUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy122.90 0 120.70 0 120.70
67C1M/19VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník121.00 0 124.10 0 121.00
68C1M/19HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor119.00 2 4.00 999 121.00
69C2M/1BENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
123.30 0 121.00 0 121.00
70K1W/12RIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor121.00 4 121.00 0 121.00
71K1M/34TESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz121.90 0 121.00 0 121.00
72K1M/34FABIAN František 2009 3 Ostrava132.50 4 119.00 2 121.00
73K1W/13LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.90 0 121.10 0 121.10
74K1M/36ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha121.50 0 117.10 4 121.10
75K1M/37PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice123.70 0 121.30 0 121.30
76K1M/37PETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec132.10 2 121.30 0 121.30
77K1W/14ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor115.40 6 117.70 6 121.40
78K1M/39HANZEL Jáchym 2008 3+ Loko Plz119.40 2 120.70 2 121.40
79K1M/40PODUŠKA Patrik 1976 3 So Trója122.50 0 121.60 0 121.60
80K1M/40PODZIMEK Jan 2004 3 Klášter.119.60 2 120.90 6 121.60
81C1M/21ŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz121.80 0 117.70 4 121.70
82C1M/21PECHLÁT Hynek 1971 3+ Sušice122.10 0 121.70 0 121.70
83K1M/42SALÁK Petr   3 Blovice117.80 4 118.70 4 121.80
84C1M/23KUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor122.80 0 121.90 0 121.90
85K1M/43SAMEK Petr 2008 3 Třebech.120.50 4 119.90 2 121.90
86C1M/24VÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor124.60 0 122.70 0 122.70
87K1M/44VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník122.70 0 4.00 999 122.70
88K1M/45PŘIBYLA Šimon 2004 3 Boh.Pha121.20 2 122.80 0 122.80
89K1M/46ŠTEFAN Marek   9 Není120.00 6 121.20 2 123.20
90C1M/25HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov123.40 0 123.40 0 123.40
91C2X/1NOVÁK Václav
RIANTOVÁ Anežka
2005
2008
2 VS Tábor
VS Tábor
121.50 8 120.20 4 124.20
92K1M/47TÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn124.70 0 124.30 0 124.30
93K1M/47BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec127.20 0 124.30 0 124.30
94PWK/1CARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha122.20 6 120.80 4 124.80
95K1M/49ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky125.30 0 125.70 0 125.30
96C1M/26HANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz122.50 4 121.50 4 125.50
97C2M/2PANZER Martin
HANZEL Jáchym
2007
2008
3 Loko Plz
Loko Plz
125.50 8 125.60 0 125.60
98C1M/27KROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor126.30 0 126.00 0 126.00
99K1M/50WEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz126.30 0 4.00 999 126.30
100K1W/15HABICHOVÁ Polesná Jitka 1990 3+ Loko Plz126.20 2 126.40 0 126.40
101C1M/28ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov128.50 0 126.70 0 126.70
102K1W/16BROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz126.70 0 125.10 2 126.70
103K1W/16SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor128.30 0 126.70 0 126.70
104C1M/29KOLMAN Filip   3 SKŽižkov127.50 2 126.80 0 126.80
105C1M/30FABIAN František 2009 3 Ostrava129.00 2 122.90 4 126.90
106K1M/51NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.127.20 0 127.40 2 127.20
107K1W/18SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz125.40 2 125.70 2 127.40
108C2M/3VÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
128.40 0 125.50 2 127.50
109K1W/19ŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz126.30 8 123.60 4 127.60
110PWK/2SEMERÁD Vít 2010 Roudnice129.70 0 127.70 0 127.70
111C2M/4KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
130.40 4 127.70 0 127.70
112K1W/20PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice130.70 4 127.70 0 127.70
113K1M/52SYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec128.00 4 125.70 2 127.70
114C1M/31OUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.126.70 2 128.00 0 128.00
115C2X/2KONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
132.30 4 128.00 0 128.00
116C1W/5POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor129.10 0 128.10 0 128.10
117C2M/5HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
128.20 2 128.50 0 128.50
118K1M/53KLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn128.50 0 138.80 0 128.50
119K1W/21APOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus126.60 2 129.70 4 128.60
120K1W/22HAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.129.10 2 126.70 2 128.70
121C1W/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor127.20 4 127.00 2 129.00
122K1W/23ČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň127.00 2 130.20 2 129.00
123C2X/3PODZIMKOVÁ Markéta
PECHLÁT Hynek
1974
1971
2 Klášter.
Sušice
129.00 0 130.40 6 129.00
124K1M/54DODAL Jan   3 Boh.Pha129.20 0 129.80 0 129.20
125C1M/32BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec132.90 0 129.50 0 129.50
126PWK/3SEIDL Marek   Boh.Pha1.00 999 127.70 2 129.70
127PWK/4BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov135.50 0 129.90 0 129.90
128C2X/4HOJDOVÁ Markéta
KOPEČEK Michal
2007
2007
2 Horš.Týn
VS Tábor
129.40 2 129.90 0 129.90
129C1W/7VACULOVÁ Lucie 2008 KK Brand130.10 2 130.10 0 130.10
130C1M/33VRÁNEK Jan 2004 3 Blovice130.70 0 131.70 0 130.70
131C1M/34NEDVÍDEK František   3 Dv.Král.131.50 0 130.80 0 130.80
132K1M/55HOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň130.20 4 128.80 2 130.80
133K1W/24PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus130.90 0 4.00 999 130.90
134C2M/6NEDVÍDEK František
HÁK Jiří
 
1952
2 Dv.Král.
Trutnov
132.40 4 131.00 0 131.00
135PWK/5DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy132.70 0 127.10 4 131.10
136C1M/35VELENOVSKÝ Jiří 1978 3 VS Tábor135.50 0 131.40 0 131.40
137PWK/6KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV129.50 2 130.50 2 131.50
138K1M/56ŠIŠKA Jakub 2005 Rakovník131.30 2 129.60 2 131.60
139C1M/36ŘEŽÁBEK Dominik 2009 3 USK Pha132.80 0 129.80 2 131.80
140PWK/7VENCOVÁ Alžběta 2010 KK Brand131.40 4 131.90 0 131.90
141K1M/57VELENOVSKÝ Vojta 2008 3 VS Tábor132.00 4 132.00 0 132.00
142PWK/8RIANT Antonín 2010 VS Tábor131.60 4 132.40 0 132.40
143C2M/7ŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
133.40 0 132.50 0 132.50
144C1M/37MÍL Pavel 1967 3 Trutnov132.60 0 137.90 0 132.60
145PWK/9HOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň130.70 2 131.70 2 132.70
146K1M/58ZIMMER Dominik   9 Plzeň131.20 4 130.80 2 132.80
147C1M/38KVAPIL Matěj 2009 3 Sláv.KV131.00 2 133.50 2 133.00
148C2X/5BOČEK Zdeněk
POSPÍŠILOVÁ Jitka
1975
1989
2 SKVS ČB
VS Tábor
129.00 4 4.00 999 133.00
149K1W/25HRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy131.10 2 133.10 6 133.10
150K1W/26MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja134.00 0 133.20 0 133.20
151K1M/59CIHLÁŘ David 2009 Horš.Týn132.30 4 133.30 0 133.30
152K1W/27NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor139.40 0 131.50 2 133.50
153C2X/6ŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
132.50 2 131.60 2 133.60
154K1W/28ŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky129.70 4 134.90 2 133.70
155PWK/10PODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha131.00 4 132.30 2 134.30
156PWK/11TÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn134.50 2 132.40 2 134.40
157C1M/39KVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn133.70 6 132.40 2 134.40
158PWK/12PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha137.10 8 132.50 2 134.50
159K1W/29KUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy136.80 0 135.00 0 135.00
160K1M/60CIHLÁŘ Filip 2006 Horš.Týn135.30 0 138.40 8 135.30
161K1M/61FOHL Ondřej   3 Kralupy136.50 2 135.40 0 135.40
162C1W/8ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň137.30 2 135.90 0 135.90
163K1W/30PANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz136.00 2 135.90 0 135.90
164PWC/1BOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov136.40 0 137.80 0 136.40
165C2X/7BENHÁK Jiří
LAGNEROVÁ Jana
1956
1959
2 Jablonec
Soběslav
134.50 2 4.00 999 136.50
166C1M/40KLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn137.60 0 140.20 2 137.60
167PWK/13VATĚROVÁ Amálie 2010 KK Brand137.80 0 132.40 6 137.80
168K1M/62MARTIN Václav   3 Boh.Pha134.60 4 135.80 2 137.80
169PWK/14KOLMAN Vít   Boh.Pha135.90 2 136.60 2 137.90
170C1M/41ŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník139.90 0 137.90 0 137.90
171C2M/8VELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
135.50 10 137.90 0 137.90
172K1W/31HOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň134.30 4 135.00 4 138.30
173PWC/2KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV142.40 2 136.90 2 138.90
174C2X/8MÁDROVÁ Amálie
ŠAMPALÍKOVÁ Klára
2003
2004
3 Loko Plz
Loko Plz
139.00 0 143.40 4 139.00
175K1M/63SLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz137.10 2 143.30 4 139.10
176K1W/32HOCHHEIM Kristýna   3 Boh.Pha139.70 2 139.70 0 139.70
177K1M/64VEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.80 0 137.90 2 139.90
178K1M/65BOUDA Vladimir 2009 Horš.Týn138.90 4 140.30 0 140.30
179C1W/9RIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor137.10 4 137.70 6 141.10
180K1W/33TESAŘOVÁ Eliška 2007 3 Dukla B.139.40 6 137.10 4 141.10
181K1M/66PECH Jaroslav 2008 Soběslav142.70 8 141.20 0 141.20
182C2M/9FOHL Ondřej
HRON Robin
 
1979
3 Kralupy
Kralupy
148.20 8 141.80 2 143.80
183C2M/10TESAŘ Petr
VRÁNEK Jan
2006
2004
Loko Plz
Blovice
144.30 2 140.20 4 144.20
184K1M/67PECH Antonín 2006 Soběslav140.40 8 136.60 8 144.60
185C1M/42PECHLÁT Adam 2007 3 Sušice147.40 2 142.80 2 144.80
186K1M/68ŠTĚRBA Václav 2007 Rakovník147.90 6 141.00 4 145.00
187K1M/69RENDÓN Marco 2008 Boh.Pha143.40 8 141.10 4 145.10
188C1M/43KREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy151.30 0 145.30 0 145.30
189K1W/34KOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Rakovník152.30 4 143.30 2 145.30
190C2X/9KOHOUTOVÁ Lenka
VÁCHA Viktor
1974
1985
3 Rakovník
Rakovník
154.90 2 145.80 0 145.80
191PWK/15HRUBEC Matěj   Boh.Pha151.40 6 143.10 4 147.10
192PWK/16MAŤHA Petr 2010 VS Tábor147.10 2 145.90 2 147.90
193PWK/17VYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy148.10 2 146.70 2 148.70
194C1W/10SMETANOVÁ Anna 2002 VS Tábor149.00 0 147.30 2 149.00
195C1M/44SAMEK Petr 2008 Třebech.147.10 2 149.10 0 149.10
196PWK/18KRÁL Jakub 2010 USK Pha149.20 0 151.60 0 149.20
197PWK/19KOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.148.40 2 148.30 2 150.30
198PWC/3DOLEŽAL Vít 2011 Kralupy151.70 0 151.60 0 151.60
199PWK/20ZACHYSTAL Adam   Boh.Pha150.90 2 153.70 0 152.90
200K1W/35KUSÁ Viktorie   Rakovník156.90 6 153.00 0 153.00
201C1M/45ŽATECKÝ Jiří 1969 Roztoky153.00 4 147.10 6 153.10
202C1W/11PODZIMKOVÁ Markéta 1974 Klášter.171.70 2 151.20 2 153.20
203K1M/70NOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor160.00 4 149.30 4 153.30
204PWC/4KOLMAN Vít   Boh.Pha154.40 2 151.40 2 153.40
205C1M/46VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor155.80 4 151.60 2 153.60
206PWK/21ŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha148.70 6 162.40 2 154.70
207PWK/22HRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy164.80 10 154.80 0 154.80
208C1M/47VEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn159.50 0 157.00 0 157.00
209C2M/11KOLMAN Filip
KOLMAN Vojtěch
  SKŽižkov
SKŽižkov
154.90 4 153.60 4 157.60
210C2M/12KLIMENT Tomáš
CIHLÁŘ David
2008
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
156.10 2 159.60 4 158.10
211K1M/71ŠTOCHL Vojtěch   Boh.Pha157.20 10 152.70 6 158.70
212PWC/5PINKAVA Jonáš 2011 USK Pha165.50 8 159.10 0 159.10
213C1M/48KOLMAN Vojtěch   SKŽižkov159.50 0 159.40 0 159.40
214PWK/23VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor155.70 4 155.40 6 159.70
215C2X/10HOŘENÍ Hedvika
PECHLÁT Adam
2008
2007
Kadaň
Sušice
154.40 6 161.50 12 160.40
216K1M/72ROLINEC František 2008 Klášter.161.60 0 168.50 2 161.60
217K1M/73VYBULKA Jan   Kralupy171.70 0 160.30 2 162.30
218PWK/24MOJŽÍŠ Štěpán 2010 Kralupy172.40 50 162.10 6 168.10
219K1W/36SYNKOVÁ Valentýna 2007 L.Žatec158.60 10 171.00 12 168.60
220C2X/11PANZEROVÁ Kateřina
SLÁDKOVÁ Linda
2003
2004
Loko Plz
Loko Plz
160.90 8 173.70 4 168.90
221K1W/37VANČOVÁ Linda 2009 Rakovník165.60 54 178.40 2 180.40
222K1M/74CMUNT Ondřej   Loko Plz171.40 10 175.10 8 181.40
223PWK/25VACULOVÁ Silvie   9 KK Brand181.10 6 186.60 0 186.60
224PWK/27VÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor185.60 12 184.60 6 190.60
225PWK/28ŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň192.60 10 184.90 10 194.90
226K1W/38ZÁBRANSKÁ Monika   Kralupy193.20 10 183.90 18 201.90
227K1W/39ŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň213.30 10 198.30 10 208.30
228K1W/40DOLEŽALOVÁ Julia   Loko Plz4.00 999 189.10 62 251.10
229PWK/30VYBULKA Matěj 2012 Kralupy254.00 16 234.30 24 258.30
230PWK/31KLÍMA Mikuláš 2012 L.Žatec4.00 999 213.80 114 327.80
231K1M/75NOVÁK Aleš   VS Tábor281.50 108 1.00 999 389.50
Oddíl

Historie procházení