52. ročník Slalomu o štít města Tábora

19.09.2021   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV106.05 0 105.61 0 105.612 46
2.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 3+ Šumperk108.60 0 114.22 0 108.5972.99/2,842
3.2/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 3+ SKVS ČB115.79 4 111.40 0 111.405.79/5,538
4.1/ZSSAIFRTOVÁ Magdaléna 2008 3+ KK Brand113.78 0 111.41 2 113.4117.80/7,437
5.2/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 3 Č.Kruml.114.41 0 144.73 6 114.4088.80/8,336
6.3/U23STRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec125.03 8 115.38 0 115.3819.77/9,335
7.3/ZMLEBEDOVÁ Adéla 2010 3+ KK Opava115.08 4 124.07 0 119.07913.47/12,834
8.1/DMSRPOVÁ Lada 2006 3+ Ostrava118.73 4 113.62 6 119.61814.01/13,333
9.9/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 3+ L.Žatec122.26 6 118.45 2 120.45214.84/14,132
10.2/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy120.73 8 117.71 4 121.71116.10/15,231
11.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha121.99 2 125.05 4 123.98618.38/17,430
12.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3+ KK Brand120.32 4 118.93 52 124.32318.71/17,729
13.5/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand123.12 2 122.81 4 125.12219.51/18,528
14.4/ZSMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha123.71 4 123.91 2 125.9120.30/19,227
15.3/VMČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň126.61 2 126.46 0 126.45820.85/19,726
16.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz127.25 2 124.81 4 128.81323.20/22,025
17.2/DMRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor129.79 0 133.59 6 129.79224.18/22,924
18.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav132.59 2 130.92 0 130.92325.31/24,023
19.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus135.79 4 131.88 0 131.87526.27/24,922
20.6/ZMHRONOVÁ Šárka 2009 3 Kralupy136.00 0 131.94 0 131.94226.33/24,921
21.3/DMŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 3 Č.Kruml.130.40 2 157.24 4 132.40226.79/25,420
22.8/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand132.83 0 128.71 6 132.82527.22/25,819
23.3/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník133.38 0 132.08 2 133.37827.77/26,318
24.5/ZSLEPÍKOVÁ Barbora 2008 3 Hubertus133.87 4 136.04 6 137.87232.26/30,517
25.7/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň130.06 12 203.25 112 142.0636.45/34,516
26.8/ZSFIEDLEROVÁ Nela 2007 3 Boh.Pha140.09 4 167.80 10 144.08538.48/36,415
27.4/VMMULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja146.02 2 161.19 0 148.01642.41/40,214
28. HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha156.97 6 142.88 6 148.87843.27/41,013
29.1/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója149.31 2 148.37 6 151.30845.70/43,312
30.8/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 Hubertus149.15 4 164.41 14 153.15347.54/45,011
31.9/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha147.09 12 145.73 10 155.72850.12/47,510
32.7/ZMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.163.19 10 152.41 4 156.41350.80/48,19
33.2/VNOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor164.27 8 156.74 2 158.73953.13/50,38
34.1/U23PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník155.16 10 159.90 12 165.15859.55/56,47
35.6/ZSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.158.28 8 165.65 10 166.27660.67/57,46
36.7/VMŠUTTOVÁ Zita   3 Č.Kruml.146.07 52 164.62 6 170.62365.01/61,65
37.10/ZSSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec169.51 6 163.43 12 175.42969.82/66,14
38.3/ZSBLÁHOVÁ Karolína 2007 3 Č.Lípa144.86 54 152.07 58 198.8693.25/88,33
39.2/DSPANZEROVÁ Kateřina 2003 3 Loko Plz202.17 4 169.78 112 206.166100.56/95,22
40.10/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.222.00 18 202.51 68 239.998134.39/127,31
41.11/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 Kadaň253.50 8 264.37 10 261.502155.89/147,60
42.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň199.38 556 107.58 658 755.382649.77/615,30
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČELLÁROVÁ Zuzana 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Ema 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLAVJANIKOVÁ Petra 1975 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADÁMKOVÁ Klára 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRÁZOVÁ Renáta 1975 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl