VZ ve slalomu v Kroměříži, 5.a 6.ČP žáků ve slalomu

18.07.2009-19.07.2009   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
kompletní výsledky závodu

kategorie K1M   sobota

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSJORDÁN František 1991 2+ SKVeselí86.19 4 82.75 2 84.75 -
2.1/VMNEUGEBAUER Roman 1965 2 Ostrava88.39 2 87.51 0 87.512.76/3,3-
3.1/DMURBAN Tomáš 1994 2 KK Opava89.51 0 87.99 0 87.993.24/3,8-
4. VOLEK Martin 1982 2 Val.Mez.90.48 0 88.10 8 90.485.73/6,8-
5. VEČEREK Michal 1977 2 KK Opava94.38 6 90.85 0 90.856.10/7,2-
6.1/ZSHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno91.22 0 90.14 2 91.226.47/7,6-
7. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž90.88 2 93.19 0 92.888.13/9,6-
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh93.60 4 89.01 4 93.018.26/9,7-
9.2/DMBINČÍK Petr 1994 2 KK Opava93.09 0 92.16 2 93.098.34/9,8-
10.2/ZSRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha94.61 0 91.40 2 93.408.65/10,2-
11.3/DMBAHENSKÝ Matouš 1994 2 KK Opava91.96 2 89.93 50 93.969.21/10,9-
12.3/ZSŠIMAN Matěj 1995 2 USK Pha96.93 12 93.99 2 95.9911.24/13,3-
13.2/VMLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž96.83 2 96.93 0 96.9312.18/14,4-
14. CHUDĚJ Zdeněk 1975 2 Val.Mez.100.34 4 97.04 0 97.0412.29/14,5-
15.4/ZSZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně108.70 2 97.98 0 97.9813.23/15,6-
16.4/DMVAŠINA Jiří 1994 2 Ostrava94.09 4 95.41 8 98.0913.34/15,7-
17.1/ZMŠOLTYS Tomáš 1997 3 KK Opava102.59 4 98.35 0 98.3513.60/16,0-
18.5/DMKEPPRT Lukáš 1993 3 Zábřeh103.00 0 99.39 0 99.3914.64/17,3-
19.2/DSEFFENBERGER Viktor 1991 3 Zábřeh102.56 52 99.96 0 99.9615.21/17,9-
20.3/VMŠTĚTKA Petr 1965 2 SKVS ČB100.24 2 100.17 0 100.1715.42/18,2-
21.5/ZSKOŠÍK Michal 1995 3 SKVeselí103.54 0 99.57 2 101.5716.82/19,8-
22.6/ZSROHAN Lukáš 1995 3 USK Pha100.06 2 103.32 0 102.0617.31/20,4-
23.4/VMŠANDA Petr 1973 3 Vlašim102.38 0 102.96 0 102.3817.63/20,8-
24.2/ZMŠUPOLÍK Pavel 1997 3 Kralupy98.56 4 102.09 2 102.5617.81/21,0-
25.7/ZSPECHLÁT Hynek 1995 3 Sušice105.67 4 101.32 2 103.3218.57/21,9-
26.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.26 6 102.08 2 104.0819.33/22,8-
27.3/DSTODARELLO Valentino 1992 2 KK Brno108.68 2 102.12 2 104.1219.37/22,9-
28.6/DMSOSNAR Jakub 1994 2 KK Brno98.56 6 104.71 4 104.5619.81/23,4-
29. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí104.78 2 104.97 4 106.7822.03/26,0-
30.3/ZMZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy109.95 2 106.98 0 106.9822.23/26,2-
31.8/ZSKOŘÍNEK Filip 1995 3 USK Pha105.72 2 104.19 4 107.7222.97/27,1-
32.9/ZSZIERIS Matyáš 1995 3 Trutnov116.95 10 106.58 2 108.5823.83/28,1-
33.4/ZMKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz112.07 0 109.14 0 109.1424.39/28,8-
34.10/ZSŠTĚTKA Matěj 1996 3 SKVS ČB110.37 0 109.35 0 109.3524.60/29,0-
35.5/ZMPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha118.68 2 107.84 2 109.8425.09/29,6-
36.11/ZSMATULA Roman 1996 3 Kralupy110.38 0 120.46 2 110.3825.63/30,2-
37.6/ZMŠODEK Petr 1998 3 Benátky106.74 4 110.80 2 110.7425.99/30,7-
38. FIJALÍK Ondřej 1982 3 Kroměříž116.42 0 111.02 0 111.0226.27/31,0-
39.7/ZMMRÁZEK Jan 1998 3 KK Opava115.61 4 111.29 0 111.2926.54/31,3-
40.12/ZSFIALA Radim 1995 3 KK Opava126.51 0 110.14 2 112.1427.39/32,3-
41.8/ZMZAJVAR Martin 1997 3 SKVeselí112.96 2 111.19 4 114.9630.21/35,6-
42.13/ZSOLEJNÍK Jan 1996 3 SKVeselí119.32 8 115.01 0 115.0130.26/35,7-
43.9/ZMMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha112.73 4 113.19 2 115.1930.44/35,9-
44. DAMBORSKÝ Libor 1982 3 Kroměříž130.69 8 105.85 10 115.8531.10/36,7-
45.10/ZMLERCH Adam 1998 3 Klášter.135.45 0 116.50 0 116.5031.75/37,5-
46.7/DMJELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha109.37 8 108.89 8 116.8932.14/37,9-
47.4/DSBŘEČKA Jakub 1992 3 SKVeselí130.08 4 118.16 0 118.1633.41/39,4-
48.11/ZMHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK118.34 2 118.98 4 120.3435.59/42,0-
49.12/ZMMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava0.00 999 120.73 0 120.7335.98/42,5-
50.14/ZSKRAMEŠ Petr 1995 3 Olomouc120.72 2 123.28 4 122.7237.97/44,8-
51.13/ZMVRBA Jiří 1997 3 Olomouc116.76 6 118.91 10 122.7638.01/44,8-
52.15/ZSKETZL Tomáš 1995 3 Boh.Pha134.87 14 120.31 4 124.3139.56/46,7-
53.16/ZSCHABIČA Martin 1995 3 SKVeselí126.14 0 116.73 100 126.1441.39/48,8-
54. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž125.23 2 106.91 50 127.2342.48/50,1-
55.14/ZMKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava127.22 6 125.23 4 129.2344.48/52,5-
56.15/ZMŠEBELA David 1998 Kadaň134.47 0 127.28 4 131.2846.53/54,9-
57.17/ZSKLEMENT Adam 1996 3 Vys.Mýto136.70 106 129.51 6 135.5150.76/59,9-
58.16/ZMJUNEK Matyáš 1997 Vys.Mýto149.31 4 130.17 6 136.1751.42/60,7-
59.2/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.135.05 4 118.77 58 139.0554.30/64,1-
60.18/ZSKULÍŠEK Tomáš 1996 Boh.Pha138.97 2 136.03 4 140.0355.28/65,2-
61.19/ZSBRÁZDA Vendelín 1996 Kralupy131.50 12 142.39 14 143.5058.75/69,3-
62.20/ZSPAŘENICA Richard 1996 Olomouc181.58 2 146.71 8 154.7169.96/82,5-
63.21/ZSTOMEČEK Michal 1996 SKVeselí152.33 10 169.26 56 162.3377.58/91,5-
64.8/DMSTARÝ Mikuláš 1994 Val.Mez.0.00 999 172.07 18 190.07105.32/124,3-
65.17/ZMŠILHÁNEK Miroslav 1998 Kroměříž262.44 60 186.53 108 294.53209.78/247,5-
66.18/ZMPAVLÍK Pavel 1998 Třebech.200.48 200 161.34 308 400.48315.73/372,5-
 22/ZSŘÍHA Jan 1996 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 -
 9/DMSKALKA Tomáš 1994 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl