Sobotní slalom, Memoriál coache Pavla Pokorného, MČR veteránů ve slalomu

21.07.2012   řeka Otava, slalomová dráha
ředitel: Ondřej Pokorný   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/Šupolík Luboš
Šeba Patrik
1992
1992
2 Kralupy
Kralupy
107.07 6 103.85 0 103.85 82
2.2/Suchý Matěj, 1986, Dukla B. Suchý Matěj
Suchý Ondřej, 1979, Dukla B. Suchý Ondřej
1986
1979
2 Dukla B.
Dukla B.
107.21 0 103.74 2 105.741.89/1,874
3.1/VMVorel Zdeněk
Šťastný Jan
1974
1970
2 Pardub.
Pardub.
108.78 0 105.24 6 108.784.93/4,766
4.1/VVala Vladimír
Keller Miloslav
1963
1962
3 VS Tábor
VS Tábor
109.02 52 106.16 4 110.166.31/6,158
5.2/VMMachuta Zdeněk
Kučera Tomáš
1964
1970
2 Kralupy
RK Troja
0.00 0 110.79 0 110.796.94/6,754
6.2/VŠtercl Petr
Štercl Pavel
1966
1966
0 Dukla B.
Dukla B.
111.53 6 109.95 2 111.958.10/7,850
7.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
111.46 2 111.89 4 113.469.61/9,346
8.3/Hojda Jakub
Wendl Miloslav
1993
1978
1 Horš.Týn
Horš.Týn
110.22 6 110.46 8 116.2212.37/11,942
9.2/VSHron Jiří
Nedvídek František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
116.49 0 116.79 0 116.4912.64/12,238
10.3/VRenčín Tomáš
Hajdučík Miroslav
1961
1962
2 Sláv.HK
Sláv.HK
120.73 0 116.51 0 116.5112.66/12,234
11.4/VHájek Martin
Kašpar Martin
1964
1967
2 SKŽižkov
SKŽižkov
113.46 4 114.39 4 117.4613.61/13,130
12.3/VMBoček Zdeněk
Jindrák Petr
1975
1969
2 SKVS ČB
Tech.Pha
112.99 6 118.62 6 118.9915.14/14,626
13.1/ŽSZapletal Mikuláš
Zapletal Vojtěch
2000
1998
2 Dukla B.
Dukla B.
121.81 6 118.12 2 120.1216.27/15,722
14.5/VSýkora Jaroslav
Červenka Jaroslav
1961
1964
0 Hubertus
Hubertus
121.29 4 121.63 6 125.2921.44/20,618
15.4/Pospíchal Radek
Lenc Miroslav
1994
1952
1 SKVS ČB
SKVS ČB
120.27 6 118.40 8 126.2722.42/21,614
16.4/VMTůma Martin
Neugebauer Roman
1972
1965
0 Hubertus
Ostrava
124.43 6 122.91 4 126.9123.06/22,213
17.6/VHabich Bohumil
Kubeš Vladimír
1961
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
124.16 12 123.15 4 127.1523.30/22,412
18.5/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
124.18 6 121.84 6 127.8423.99/23,111
19.7/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
129.31 0 125.88 2 127.8824.03/23,110
20.5/Šerá Zuzana
Cepek Marek
1992
1994
1 KVSPísek
SKVS ČB
121.76 8 122.00 6 128.0024.15/23,39
21.3/VSPanenka Petr
Krechler Miroslav
1947
1952
0 RK Troja
Jihlava
130.99 2 129.34 0 129.3425.49/24,58
23.4/VSKučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
139.97 2 133.51 2 135.5131.66/30,57
24.9/VParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
131.21 6 132.82 6 137.2133.36/32,16
26.7/Krejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
137.62 4 139.14 6 141.6237.77/36,45
27.2/ŽSKuna Václav
Cepek Matěj
1998
1998
0 SKVS ČB
KVSPísek
138.40 10 133.64 8 141.6437.79/36,44
28.8/Krofta Zdeněk
Krofta Dominik
1959
1993
3 VS Tábor
VS Tábor
139.73 6 136.14 8 144.1440.29/38,83
29.1/DMFišerová Tereza
Pospíchalová Simona
1998
1997
0 Roudnice
Kadaň
146.70 12 140.78 4 144.7840.93/39,42
30.3/ŽSGalušková Antonie
Přikryl Matěj
2001
1999
3 Sušice
Tesla Bo
136.15 14 141.31 10 150.1546.30/44,61
31.4/ŽSHalík Ondřej
Kuneš David
1999
1998
0 Horš.Týn
Horš.Týn
163.11 8 151.86 8 159.8656.01/53,90
32.10/VPšenička Václav
Pšenička Luděk
2001
1960
0 Rakovník
Rakovník
168.43 4 160.17 8 168.1764.32/61,90
34.9/Bouzek Filip
Pospíšilová Jitka
1992
1989
3 Sušice
VS Tábor
0.00 0 158.45 16 174.4570.60/68,00
35.6/VMKysela David
Kyselová Libuše
1977
1977
0 Kralupy
Kralupy
174.27 6 192.81 8 180.2776.42/73,60
36.2/DMBrázda Vendelín
Dalecká Kateřina
1996
1996
0 Kralupy
Kralupy
208.86 12 217.90 108 220.86117.01/112,70
Oddíl