Trutnovský slalom

19.04.2014   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMDUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha118.70 4 116.90 2 118.90 55
2.1/ZSDUŠKOVÁ Michala, 2000, USK Pha DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha125.10 2 120.00 0 120.001.10/0,950
3. URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky120.10 2 120.30 2 122.103.20/2,745
4.2/ZSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice121.00 4 123.00 0 123.004.10/3,440
5. KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky129.60 0 123.40 2 125.406.50/5,535
6. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník132.90 4 128.00 2 130.0011.10/9,330
7. PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.130.20 0 132.70 2 130.2011.30/9,525
8.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.00 4 130.30 0 130.3011.40/9,620
9. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK130.50 0 129.10 2 130.5011.60/9,815
10.1/ZMFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa134.90 2 133.80 0 133.8014.90/12,514
11.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.140.80 0 138.70 0 138.7019.80/16,713
12.1/U23ADAMCOVÁ Dominika 1995 0 Kotva B.138.80 4 133.60 6 139.6020.70/17,412
13.2/DMMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.80 2 141.90 10 140.8021.90/18,411
14.3/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec150.90 0 143.90 2 145.9027.00/22,710
15.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha145.00 2 157.50 2 147.0028.10/23,69
16.3/DMBÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand144.70 4 144.80 6 148.7029.80/25,18
17.5/ZSHYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky152.10 6 148.60 2 150.6031.70/26,77
18.3/VMVACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.156.90 0 152.50 2 154.5035.60/29,96
19. MRSKOČOVÁ Jana 1988 0 Trutnov167.00 4 154.00 2 156.0037.10/31,25
20.4/VMČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov159.80 6 163.20 2 165.2046.30/38,94
21.2/ZMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa164.20 2 167.60 0 166.2047.30/39,83
22. MORAVOVÁ Anna 1983 0 Roztoky169.30 0 168.00 2 169.3050.40/42,42
23.5/VMZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov181.30 4 180.10 8 185.3066.40/55,81
24.3/ZMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky186.60 62 182.20 12 194.2075.30/63,30
25.4/ZMVÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň215.70 108 203.70 6 209.7090.80/76,40
26.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.248.40 16 209.50 10 219.50100.60/84,60
27.6/ZMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK179.00 112 175.30 108 283.30164.40/138,30
28.7/ZMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa0.00 999 237.80 56 293.80174.90/147,10
29.6/ZSZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov182.70 212 216.50 360 394.70275.80/232,00
  PAJMOVÁ Sandra 2002 3 Kadaň0.00 999 0.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor0.00 999 0.00 999 999.00 0
  OSIFOVÁ Hana 1997 2 Ostrava0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník0.00 999 0.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Alena 1976 2+ USK Pha0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení