Trutnovský slalom

19.04.2014   Řeka Úpa, Trutnov - Poříčí
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1BUCHTEL Michal, 1986, USK Pha BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha108.00 6 108.60 0 108.60
2K1M/2BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus109.10 2 108.20 4 111.10
3K1M/3MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.117.10 0 113.70 0 113.70
4K1M/4BOUZEK Filip 1992 2 Sušice112.40 4 111.00 4 115.00
5K1M/5MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.112.80 6 112.20 4 116.20
6K1M/6MAREK Lukáš 1980 3 Trutnov121.40 2 117.50 0 117.50
7K1M/7JANČAR Filip 1976 0 Kotva B.119.20 0 118.00 0 118.00
8K1M/8ZIERIS MATYÁŠ 1995 2 Trutnov114.10 4 0.00 999 118.10
9K1M/8HORYNA Lukáš 1980 3 Trutnov0.00 999 116.10 2 118.10
10K1M/10ŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz120.70 0 118.50 0 118.50
11K1M/11HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK119.70 2 116.60 2 118.60
12K1W/1DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha118.70 4 116.90 2 118.90
13C1M/1HEGER Vojtěch, 2000, KVS HK HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK118.00 2 119.80 2 120.00
14K1W/2DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha125.10 2 120.00 0 120.00
15K1M/12VOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.123.40 0 120.70 0 120.70
16K1M/13MILLER Jan 1997 2 Turnov122.50 0 119.10 2 121.10
17C1M/2RAŠNER Karel 1976 0 Litovel126.10 2 121.20 0 121.20
18K1M/14GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice127.30 0 121.20 0 121.20
19K1M/15ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky124.10 0 121.70 0 121.70
20K1W/3URBANOVÁ Miroslava 1988 0 Benátky120.10 2 120.30 2 122.10
21C1M/3CHOD David 1982 2 Blovice122.20 0 120.40 2 122.20
22K1M/16BÁČA Milan 1973 2 KK Brand124.40 2 120.90 2 122.90
23K1M/16FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa136.10 2 122.90 0 122.90
24K1W/4GALUŠKOVÁ Antonie 2001 2 Sušice121.00 4 123.00 0 123.00
25K1M/18PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz123.20 0 124.00 2 123.20
26K1M/19PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.123.50 0 123.20 2 123.50
27K1M/20KOZDERKA Pavel 1985 0 Turnov128.20 2 121.80 2 123.80
28K1M/21POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy120.00 4 124.90 6 124.00
29K1M/22KOZOHORSKÝ Vojtěch 1991 2 Roztoky137.10 4 124.30 0 124.30
30C1M/4MILLER Jan 1968 2 Turnov122.40 2 125.90 4 124.40
31K1M/23MILYÁN Daniel 1971 2 L.Žatec127.60 6 121.10 4 125.10
32K1W/5KOZOHORSKÁ Alžběta 1990 2 Roztoky129.60 0 123.40 2 125.40
33K1M/24WALLISCH Vít 1999 2 USK Pha122.00 8 123.40 2 125.40
34K1M/25ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha119.00 8 118.40 8 126.40
35K1M/25KODADA Miroslav 1982 0 Trutnov130.40 4 126.40 0 126.40
36C1M/5MOŠTĚK Ondřej 1982 3 Trutnov127.00 0 128.00 2 127.00
37K1M/27KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov123.60 4 126.20 2 127.60
38K1M/28STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky124.10 4 123.70 4 127.70
39K1M/29NOVÁK Václav 1979 3 Třebech.129.70 4 128.10 0 128.10
40C1M/6FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa152.60 0 128.50 0 128.50
41K1M/30ŠESTÁK Karel 1971 2 Č.Skal.162.00 6 129.10 0 129.10
42C1M/7MILLER Jan 1997 2 Turnov130.20 2 127.60 2 129.60
43K1W/6BAČÁKOVÁ Radka 1983 2+ Rakovník132.90 4 128.00 2 130.00
44C1M/8HÁK Jiří 1952 2 Trutnov132.10 0 130.10 0 130.10
45K1W/7PÁRTLOVÁ Andrea 1988 2 Č.Kruml.130.20 0 132.70 2 130.20
46K1W/8ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň133.00 4 130.30 0 130.30
47K1M/31STOLÍN David 1978 3 Trutnov130.30 0 128.50 2 130.30
48C1M/9LACINA Richard 1967 3 Semily138.00 6 130.50 0 130.50
49K1W/9OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2 KVS HK130.50 0 129.10 2 130.50
50K1M/32BOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov129.50 8 126.60 4 130.60
51C1M/10BEIER Artur 1970 2 Trutnov0.00 999 126.90 4 130.90
52K1M/33SOUČEK Marek 1999 3 KVS HK131.10 10 126.90 4 130.90
53K1M/34BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.128.00 4 129.30 2 131.30
54K1M/34ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.134.10 4 125.30 6 131.30
55K1M/36POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy132.00 0 131.50 0 131.50
56K1M/37TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.131.80 0 130.30 2 131.80
57K1M/38ŠTĚPÁN Bronislav 1996 2 Benátky130.60 2 131.80 8 132.60
58C1M/11VOREL Zdeněk 1974 0 Pardub.135.00 6 131.50 2 133.50
59C1M/12POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy131.90 4 131.70 2 133.70
60K1W/10FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa134.90 2 133.80 0 133.80
61K1M/39LHOTA Kryštof 2002 3 USK Pha125.80 8 128.30 10 133.80
62K1M/39ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice127.80 6 128.80 10 133.80
63K1M/41ŘÍHA Jan 1996 2 Třebech.131.80 10 130.50 4 134.50
64C1M/13BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.133.80 2 133.00 2 135.00
65K1M/42HAIN Přemysl 1977 3 Dv.Král.145.20 0 135.40 0 135.40
66C1M/14WENDL Denis 2000 3 Horš.Týn131.60 4 132.90 4 135.60
67K1M/43PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.138.10 6 134.10 2 136.10
68C1M/15BOLEHOVSKÝ Jiří 1974 0 Trutnov142.20 2 130.70 6 136.70
69C1M/16PŘÍHODA Matouš 1998 2+ USK Pha136.50 10 131.60 6 137.60
70K1M/44BOCH Pavel 1951 3 Semily136.10 2 139.80 0 138.10
71K1M/45PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK138.30 0 132.90 6 138.30
72K1W/11HAUCKOVÁ Ilona 1978 3 Č.Skal.140.80 0 138.70 0 138.70
73K1M/46VRBATA Jaroslav 1975 0 Pardub.142.10 2 137.10 2 139.10
74K1M/47SCHARFEN Vojtěch 1987 3 Trutnov137.30 2 133.30 6 139.30
75K1W/12ADAMCOVÁ Dominika 1995 0 Kotva B.138.80 4 133.60 6 139.60
76K1M/48PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life136.70 4 140.50 0 140.50
77K1M/48KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.139.10 6 140.50 0 140.50
78C2M/1ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
Dv.Král.
Pardub.
141.10 2 134.60 6 140.60
79K1W/13MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov138.80 2 141.90 10 140.80
80C2M/2SAIKO Tomáš
JINDRÁK Petr
1986
1969
2 Č.Kruml.
Tech.Pha
136.90 4 143.00 54 140.90
81K1M/50ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště139.90 10 139.00 2 141.00
82C1M/17DOSKOČIL Eduard 1983 0 Dv.Král.142.80 0 139.10 2 141.10
83C1M/18ALBRECHT Miroslav 1974 0 Trutnov141.40 0 142.10 6 141.40
84C1M/19ŽENKA Martin 2000 0 Pardub.141.60 0 143.00 6 141.60
85K1M/51VESELÝ František 2000 0 Trutnov139.70 4 132.60 10 142.60
86C1M/20SOUČEK Marek 1999 0 KVS HK145.50 2 143.00 0 143.00
87C1M/21ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.141.10 2 145.90 4 143.10
88K1M/52VEVERKA Lukáš 2001 3 Benátky145.60 52 137.40 6 143.40
89K1M/53SAHULA Martin 1968 3 Benátky141.70 6 140.00 4 144.00
90C1M/22JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň152.50 2 142.60 2 144.60
91C1M/23MÍL Pavel 1967 3 Trutnov151.40 2 143.00 2 145.00
92K1M/54ŽENKA Martin 2000 0 Pardub.146.40 2 141.50 4 145.50
93K1W/14STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec150.90 0 143.90 2 145.90
94K1M/55ŽENKA Ondra 2000 0 Pardub.150.80 8 142.60 4 146.60
95K1M/56PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.146.70 0 147.30 4 146.70
96C1W/1GALUŠKOVÁ Antonie 2001 3 Sušice151.20 6 146.70 0 146.70
97K1M/57HOUŠKA Jan 1999 0 Č.Lípa151.40 8 144.80 2 146.80
98K1M/58HOLUB Jan 1982 3 Roztoky146.10 6 144.90 2 146.90
99K1W/15DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha145.00 2 157.50 2 147.00
100K1M/59KYTKA Tomáš 1999 0 Č.Lípa160.10 8 146.20 2 148.20
101K1W/16BÁČOVÁ Michaela 1998 3 KK Brand144.70 4 144.80 6 148.70
102K1M/60PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha146.10 54 140.80 8 148.80
103K1M/61SAHULA Matěj 2003 0 Benátky140.90 8 140.00 56 148.90
104K1M/62DODAL Jan 1953 3 Boh.Pha149.60 0 147.70 4 149.60
105K1M/63MOŠTĚK Ondřej 1982 0 Trutnov145.90 4 144.00 8 149.90
106C2M/3ŠPALEK Matěj
STRÁNSKÝ Dominik
2000
1999
2 Benátky
Benátky
154.20 6 146.40 4 150.40
107K1M/64VENIGER Jan 2000 0 Vys.Mýto156.30 8 144.40 6 150.40
108C1M/24POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov148.50 2 150.60 0 150.50
109K1W/17HYLMAROVÁ Anna 2001 3 Benátky152.10 6 148.60 2 150.60
110C2M/4HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
149.00 2 146.80 4 150.80
111C1M/25WALTER Jakub 1998 0 Šumperk147.00 6 145.30 6 151.30
112C1W/2MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov153.10 4 149.30 2 151.30
113K1M/65FLEISIG Daniel 1988 3 Roztoky156.10 6 151.80 0 151.80
114K1M/66VOMÁČKA Jakub 1993 0 Trutnov148.30 4 0.00 999 152.30
115K1W/18VACKOVÁ Michala 1975 3 Dv.Král.156.90 0 152.50 2 154.50
116K1M/67NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.152.50 56 150.90 4 154.90
117C1M/26NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.155.00 0 156.70 4 155.00
118K1W/19MRSKOČOVÁ Jana 1988 0 Trutnov167.00 4 154.00 2 156.00
119C2M/5POHANKA Vítek
WENDL Denis
2000
2000
3 Klatovy
Horš.Týn
158.10 6 156.00 2 158.00
120C1M/27RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.162.50 2 162.80 4 164.50
121K1W/20ČERMÁKOVÁ Jitka 1978 0 Trutnov159.80 6 163.20 2 165.20
122C2M/6PAVLÍK Pavel
ŘÍHA Jan
1998
1996
3 Třebech.
Třebech.
169.80 12 163.60 2 165.60
123K1W/21BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa164.20 2 167.60 0 166.20
124C2M/7KOZOHORSKÁ Alžběta
FLEISIG Daniel
1990
1988
3 Roztoky
Roztoky
163.60 10 162.20 4 166.20
125K1M/68SUK Jakub 2002 0 Trutnov161.60 6 167.90 8 167.60
126C1W/3FILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa164.20 4 166.10 52 168.20
127C2M/8ŠESTÁK Karel
ŠESTÁK Jan
1971
2003
Č.Skal.
Č.Skal.
165.40 6 164.70 4 168.70
128K1W/22MORAVOVÁ Anna 1983 0 Roztoky169.30 0 168.00 2 169.30
129C2M/9PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
2001
2002
3 USK Pha
USK Pha
167.00 12 169.20 6 175.20
130C2M/10MORAVOVÁ Anna
HOLUB Jan
1983
1982
Roztoky
Roztoky
186.40 14 176.40 0 176.40
131K1M/69MÍL Jakub 2003 0 Trutnov173.10 14 174.80 6 180.80
132K1W/23ZELENKOVÁ Iva 1974 0 Trutnov181.30 4 180.10 8 185.30
133K1M/70WALTER David 2001 0 Šumperk181.20 16 175.60 10 185.60
134K1W/24KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 0 Benátky186.60 62 182.20 12 194.20
135K1M/71RUFFER Matěj 1999 0 Pardub.188.70 8 198.80 14 196.70
136K1M/72ŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk174.10 70 193.70 12 205.70
137K1W/25VÍZNEROVÁ Daniela 2003 0 Kadaň215.70 108 203.70 6 209.70
138K1W/26NOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.248.40 16 209.50 10 219.50
139K1W/27HAUCKOVÁ Gabriela 2002 0 Sláv.HK179.00 112 175.30 108 283.30
140K1W/28HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 0 Č.Lípa0.00 999 237.80 56 293.80
141K1W/29ZELENKOVÁ Barbora 2001 0 Trutnov182.70 212 216.50 360 394.70
Oddíl

Historie procházení