Sjezd v Hanušovicích

12.04.2015   řeka Morava v úseku Hanušovice Zetor-Bohdíkov restaurace
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSNEUBERT Adam 1997 1 Olomouc12:50,80 94
2.1/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno13:06,9016.10/2,186
3.2/U23KREJČÍŘ Dominik 1996 1 KK Brno13:18,6027.80/3,678
4.1/VMČAMEK Petr 1977 3 Litovel13:23,9033.10/4,370
5.1/DMPAPULA Martin 1999 2 Litovel13:43,0052.20/6,862
6.2/VMKUBŮ Petr 1976 1 Olomouc13:57,0066.20/8,658
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž14:07,8077.00/10,054
8.3/U23KOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí14:08,6077.80/10,150
9.3/VMTŮMA Jan 1979 2 SKVeselí14:24,6093.80/12,246
10.1/VSOUČEK Ondřej 1967 2 Olomouc14:52,20121.40/15,742
11.4/VMŠAMÁNEK Pavel 1972 3 KK Brno15:06,30135.50/17,638
12.2/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno15:11,70140.90/18,334
13.2/DMVENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto15:15,20144.40/18,730
14.1/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno15:30,90160.10/20,826
15.3/DMNACHTIGAL Richard 2000 3 Val.Mez.15:33,00162.20/21,022
16.4/DMGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc15:38,40167.60/21,718
17. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí15:39,70168.90/21,917
18.5/DMŠVAGR Rostislav 2000 2 Týniště15:52,00181.20/23,516
19.6/DMBERGMANN Ondřej 2000 3 KK Brno15:52,90182.10/23,615
20.2/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk16:00,20189.40/24,614
21.3/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí16:03,70192.90/25,013
22.4/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc16:11,80201.00/26,112
23.5/ZSROUČA Samuel 2002 Šumperk16:17,20206.40/26,811
24.6/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc16:21,80211.00/27,410
25.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc16:25,90215.10/27,99
26.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc16:29,20218.40/28,38
27.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc16:36,10225.30/29,27
28.8/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž16:37,50226.70/29,46
29.4/U23ŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná16:38,90228.10/29,65
30.3/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc16:58,90248.10/32,24
31.9/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto17:00,00249.20/32,33
32.4/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž17:32,30281.50/36,52
33.5/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná19:30,80400.00/51,91
34.7/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh19:30,90400.10/51,90
35.6/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná19:43,20412.40/53,50
36.7/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná20:11,10440.30/57,10
Oddíl

Historie procházení