151 Slalom v Třebechovicích

26.09.2015   řeka Orlice v úseku loděnice SK Třebechovice p.O.
ředitel: Jiří Měchura   vrchní rozhodčí: Zdena Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMVĚTROVSKÝ Tomáš, 2005, USK Pha VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha126.20 2 127.50 6 128.20 0
2.2/PZMCAPALINI Daniel 2005 KK Brand130.80 0 130.60 2 130.802.60/2,00
3.3/PZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha132.30 2 132.60 4 134.306.10/4,80
4.4/PZMZACH Radovan 2005 KK Brand133.40 6 134.00 2 136.007.80/6,10
5.5/PZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha150.20 2 136.50 2 138.5010.30/8,00
6.6/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice135.40 4 137.00 6 139.4011.20/8,70
7.7/PZMHEGER Jonáš 2006 KVS HK138.20 4 143.30 6 142.2014.00/10,90
8.8/PZMBÍZEK Marek 2005 KK Brand148.50 8 139.20 4 143.2015.00/11,70
9.9/PZMDRÁBEK Matyáš 2005 KVS HK151.40 2 148.30 0 148.3020.10/15,70
10.10/PZMVÁLEK Michal 2006 VS Tábor163.10 10 147.10 2 149.1020.90/16,30
11.11/PZMBOHATÝ Oto 2007 Třebech.149.30 2 150.40 6 151.3023.10/18,00
12.12/PZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy157.00 8 145.90 6 151.9023.70/18,50
13.13/PZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha154.80 6 151.80 2 153.8025.60/20,00
14.14/PZMBEIER Alva 2005 Trutnov149.30 6 153.50 2 155.3027.10/21,10
15.15/PZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand157.00 4 162.80 10 161.0032.80/25,60
16.16/PZMVONEŠ Jakub 2007 KK Brand157.30 6 143.40 62 163.3035.10/27,40
17.17/PZMPOLLERT Antonín 2006 USK Pha162.30 12 156.20 10 166.2038.00/29,60
18.18/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor162.60 6 162.80 4 166.8038.60/30,10
18.19/PZMTRÁVNÍČEK Jan 2005 Třebech.164.80 2 164.50 6 166.8038.60/30,10
20.20/PZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha169.80 6 165.90 2 167.9039.70/31,00
21.21/PZMSTOLÍN Adam 2005 Trutnov165.10 4 164.80 4 168.8040.60/31,70
22.22/PZMŠŤASTNÝ Matěj 2005 Pardub.169.90 12 167.70 4 171.7043.50/33,90
23.23/PZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand161.40 62 163.50 10 173.5045.30/35,30
24.24/PZMNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor181.10 12 168.40 8 176.4048.20/37,60
25.25/PZMBERÁNEK Tomáš 2006 Týniště181.70 58 175.60 6 181.6053.40/41,70
26.26/PZMŠROGL Michal 2006 USK Pha177.10 12 184.40 58 189.1060.90/47,50
27.27/PZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 Semily201.00 6 198.60 2 200.6072.40/56,50
28.28/PZMPLAŠIL Hynek 2006 Pardub.208.90 108 199.50 8 207.5079.30/61,90
29.29/PZMFRÖHLICH Jáchym 2006 Roudnice216.80 110 196.80 12 208.8080.60/62,90
30.30/PZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy172.40 54 172.10 54 226.1097.90/76,40
31.1/PZZZÍTKOVÁ Magdaléna 2006 Pardub.214.20 110 194.80 68 262.80134.60/105,00
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Jan 2007 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení