Slalom O cenu Tyrolitu

07.08.2016   Řeka Jizera, jez v Obodři.
ředitel: Jiří Abraham   vrchní rozhodčí: Zdeňka Rychterová
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMPAVELKOVÁ Irena 1974 2 USK Pha112.70 0 112.70 0 112.70 97
2.1/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor113.70 0 114.10 0 113.701.00/0,993
3. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy119.20 0 114.30 0 114.301.60/1,489
4.1/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.116.60 4 115.90 0 115.903.20/2,885
5.2/DMKRÁLOVÁ Adéla 2001 2 USK Pha115.50 2 118.00 0 117.504.80/4,381
6.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV115.70 2 119.10 0 117.705.00/4,477
7. URBANOVÁ Miroslava 1988 3 Benátky121.60 2 118.50 0 118.505.80/5,173
8.1/ZSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 3 Benátky123.90 2 119.30 0 119.306.60/5,969
9.3/DMKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice126.40 0 119.10 2 121.108.40/7,565
10.2/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand122.90 4 121.40 0 121.408.70/7,761
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor126.20 2 121.40 0 121.408.70/7,757
12.2/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand121.80 4 119.60 2 121.608.90/7,953
13. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha124.30 2 120.60 2 122.609.90/8,849
14.4/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.124.20 4 119.30 4 123.3010.60/9,445
15.3/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha126.20 2 123.40 0 123.4010.70/9,541
16.4/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 3 KK Brand123.50 0 124.10 2 123.5010.80/9,637
16.5/ZSFILIPI Viktorie 2002 3 Č.Lípa123.50 0 126.30 0 123.5010.80/9,636
18.6/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3 Č.Lípa126.40 0 125.10 0 125.1012.40/11,035
19.7/ZSRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha125.40 0 125.40 2 125.4012.70/11,334
20.5/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec129.90 2 126.70 0 126.7014.00/12,433
21. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 KVS HK129.70 0 127.30 0 127.3014.60/13,032
22.6/DMKEPRTOVÁ Markéta 2001 3 KVS HK128.00 0 123.70 4 127.7015.00/13,331
23.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice127.90 0 124.40 4 127.9015.20/13,530
24.8/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy129.80 0 127.40 2 129.4016.70/14,829
25.9/ZSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 3 KVS HK128.80 2 128.70 2 130.7018.00/16,028
26.10/ZSHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa138.20 2 129.30 2 131.3018.60/16,527
27.1/ZMBEDNÁŘOVÁ Markéta   3 Č.Lípa139.00 4 130.80 2 132.8020.10/17,826
28.7/DMDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 2 USK Pha125.00 8 124.20 56 133.0020.30/18,025
29.3/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily131.50 2 142.30 10 133.5020.80/18,524
30.11/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha131.90 2 133.70 2 133.9021.20/18,823
31.8/DMDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky148.90 50 132.30 2 134.3021.60/19,222
32.2/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 3 USK Pha135.30 4 132.90 2 134.9022.20/19,721
33.3/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3 Třebech.140.40 0 135.10 0 135.1022.40/19,920
34.4/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň137.00 0 134.10 2 136.1023.40/20,819
35.12/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 3 USK Pha134.20 2 134.10 6 136.2023.50/20,918
36.2/VŘEHÁKOVÁ Dana 1970 3 Semily139.50 0 138.90 0 138.9026.20/23,217
37.5/VMNOVÁČKOVÁ Karolina 1978 3 Hubertus139.10 0 140.40 2 139.1026.40/23,416
38.9/DMKOUDELKOVÁ Eliška 2001 3 KK Brand166.90 4 137.20 2 139.2026.50/23,515
39.4/ZMPAVELKOVÁ Markéta 2005 3 Benátky138.60 2 146.70 0 140.6027.90/24,814
40.3/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.140.10 152 141.70 0 141.7029.00/25,713
41.13/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy137.80 4 140.30 4 141.8029.10/25,812
42. KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy143.40 6 141.90 0 141.9029.20/25,911
43.1/U23BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 Semily141.60 2 142.70 0 142.7030.00/26,610
44.5/ZMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3 KVS HK142.10 2 139.00 4 143.0030.30/26,99
45.2/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 Hubertus143.30 0 139.90 4 143.3030.60/27,28
46.10/DMROZTOČILOVÁ Dominika 2001 Semily137.80 156 145.20 0 145.2032.50/28,87
47.14/ZSHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.156.70 0 145.30 0 145.3032.60/28,96
48.4/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov142.50 4 147.50 2 146.5033.80/30,05
49.6/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 3 Č.Kruml.144.60 2 148.70 0 146.6033.90/30,14
50.15/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB151.10 0 148.30 2 150.3037.60/33,43
51. ŠINDELÁŘOVÁ Lenka 1989 Heletag150.60 0 151.20 4 150.6037.90/33,62
52.7/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice149.20 6 163.80 2 155.2042.50/37,71
53. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň161.10 6 167.40 54 167.1054.40/48,30
54.8/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha206.10 4 184.30 4 188.3075.60/67,10
55.9/ZMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 VS Tábor178.40 110 1.00 999 288.40175.70/155,90
  KLIŠČOVÁ Barbora 2002 3 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení