VZ ve slalomu ve Stružnici - sobota, závod č.1

13.04.2013   řeka Ploučnice ve Stružnici u Mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Jaroslava Roučková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1LHOTA Zbyšek 1984 2+ Žel.Brod78.90 4 77.60 2 79.60
2K1M/2ŠEDIVÝ Jakub 1994 2+ Č.Lípa85.90 2 78.70 2 80.70
3C1M/1BUSTA Jan, 1989, USK Pha BUSTA Jan 1989 1 USK Pha80.40 6 81.60 0 81.60
4C1M/2ŘÍHA Martin 1992 1 USK Pha80.70 6 79.70 2 81.70
5C1M/3HRADÍLEK Václav 1982 0 USK Pha88.30 2 83.50 4 87.50
6K1M/3GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha85.90 2 85.50 8 87.90
7C1M/4ŠRÁMEK Michal 1982 3 Č.Lípa88.30 6 89.20 0 89.20
8K1M/4MYŠÁK Albert 1994 3 Č.Lípa87.50 4 88.10 4 91.50
9C1M/5LERCH Adam 1998 2 Klášter.93.20 2 90.20 2 92.20
10K1M/5STRÁNSKÝ Dominik 1999 2 Benátky93.30 4 90.80 2 92.80
11K1M/6FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa89.10 4 98.80 4 93.10
12K1M/7ŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa91.20 2 92.10 2 93.20
13K1M/8CHRISTOV Ivan 1988 3 Č.Lípa90.70 14 91.50 2 93.50
14K1M/9KYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice95.70 4 89.70 4 93.70
15K1M/10KOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha99.60 56 86.50 8 94.50
16K1M/11KOŘÍNEK Vilém 1999 2 USK Pha91.90 12 89.90 6 95.90
17K1W/1FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 1 Roudnice94.40 2 97.90 6 96.40
18K1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha93.70 4 93.50 6 97.70
19K1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 2 USK Pha94.60 4 96.40 8 98.60
20K1W/4SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa98.80 0 116.10 4 98.80
21C1M/6LHOTA Matyáš 1999 2 USK Pha94.50 52 93.40 6 99.40
22K1M/12PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.100.90 54 95.50 4 99.50
23K1W/5BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník98.30 10 95.80 4 99.80
24C1M/7GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha93.10 8 92.30 8 100.30
25K1W/6ŠEDIVÁ Kateřina 1989 3 Č.Lípa97.60 6 97.20 4 101.20
26K1M/13ŠENK Marek 1974 3 KK Brand105.40 4 101.60 0 101.60
27C1M/8FILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa98.70 4 102.90 0 102.70
28K1M/14LERCH Adam 1998 2 Klášter.97.10 6 98.20 14 103.10
29C1M/9ŠPRDLÍK Vít 1967 2 Sušice102.90 54 101.60 2 103.60
30K1M/15BERAN Václav 2000 3 USK Pha102.70 2 102.50 52 104.70
31C1M/10PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha98.70 62 91.30 14 105.30
32K1M/16ŠPALEK Vojtěch 1996 2 Benátky105.50 12 101.40 4 105.40
33K1M/17KOUDELKA Václav 1997 2 Rakovník95.60 10 99.10 8 105.60
34C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2+ USK Pha101.60 4 115.00 4 105.60
35K1M/18PECHMAN Vojtěch 1997 2 Roudnice106.80 8 103.70 2 105.70
36K1M/19POHANKA Jiří 1969 2 Klatovy112.80 60 98.80 8 106.80
37K1W/7BLAŽKOVÁ Tereza 2000 2 USK Pha100.40 10 103.30 4 107.30
38K1W/7DUŠKOVÁ Michala 2000 2 USK Pha107.60 4 101.30 6 107.30
39K1M/20ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim99.60 8 101.60 10 107.60
40K1M/20ŠPALEK Matěj 2000 3 Benátky99.60 8 120.00 10 107.60
41K1M/22BERAN Jan 1969 2 KVS Pha4101.10 64 102.10 6 108.10
42K1M/23ZEMAN Vojtěch 2000 3 USK Pha102.40 6 117.10 66 108.40
43K1M/24HAVLENA Jan 1997 2 KK Brand127.00 110 98.50 10 108.50
44K1W/9ZEMANOVÁ Jana 1969 2 USK Pha109.10 4 107.10 2 109.10
45K1M/25MILLER Jan 1997 2 Turnov97.70 56 101.50 8 109.50
46C2M/1ŠEDIVÝ Jakub
MYŠÁK Albert
1919
1994
3 Č.Lípa
Č.Lípa
103.80 6 118.50 54 109.80
47K1M/26HORÁK David 1976 3 SKŽižkov103.80 6 102.50 8 109.80
48C1M/11MILLER Jan 1968 2 Turnov100.60 10 102.30 8 110.30
49K1M/27WALLISCH Vít 1999 3 USK Pha134.70 60 103.80 8 111.80
50K1M/28PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life107.60 112 109.60 4 113.60
51K1M/28BINDER Martin 1997 3 Roudnice109.60 4 0.00 999 113.60
52K1W/10DVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 3 USK Pha109.90 4 114.30 12 113.90
53C2M/2ŠRÁMEK Michal
FIŠEROVÁ Tereza, 1982, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza
1919
1982
3 Č.Lípa
Roudnice
111.30 8 108.50 6 114.50
54K1M/30LHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha104.90 10 112.80 12 114.90
55K1M/30PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.135.10 54 106.90 8 114.90
56C1W/2FIŠEROVÁ Tereza, 1998, Roudnice FIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice105.10 10 111.40 6 115.10
57C2M/3KOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš
1919
1999
1 USK Pha
USK Pha
109.40 6 108.90 8 115.40
58K1M/32POHANKA Vítek 2000 2 Klatovy102.50 58 111.30 6 117.30
59K1M/33ŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.107.50 12 107.60 10 117.60
60K1W/11KYZLÍKOVÁ Monika 2001 3 Roudnice118.80 4 110.90 8 118.90
61K1M/34RAŠKA Tomáš 2001 3 USK Pha111.50 8 113.30 6 119.30
62K1M/35BAREŠ Antonín 1998 3 Štětí114.60 8 119.70 8 122.60
63K1M/36KRČ Ladislav 1999 3 KK Brand135.40 8 114.80 8 122.80
64C1M/12MILLER Jan 1997 3 Turnov123.10 54 116.90 10 126.90
65K1M/37VEJVODA Vojtěch 1999 3 Rakovník116.80 110 120.10 8 128.10
66K1M/38MILYÁN David 2001 3 L.Žatec125.10 8 122.50 6 128.50
67K1M/39PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha114.90 14 122.20 8 128.90
68C1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha132.70 10 121.70 8 129.70
69K1M/40LERCH Eduard 2002 0 Klášter.124.30 8 120.10 10 130.10
70K1M/41KLEMENT Maxim 2001 3 Roudnice135.40 60 123.40 12 135.40
71C1M/13LERCH David 1972 3 Klášter.136.50 60 130.70 6 136.70
72C1M/14POHANKA Vítek 2000 3 Klatovy136.50 4 0.00 999 140.50
73K1M/42PECHMAN Štěpán 1999 3 Roudnice123.60 112 128.80 12 140.80
74K1M/43KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.124.90 16 150.50 58 140.90
75C2M/4FILIPI Robert
FILIPI Viktorie
1919
1964
2 Č.Lípa
Č.Lípa
134.30 16 139.50 4 143.50
76K1M/1SAHULA Matěj 2003 0 Benátky132.90 16 146.60 60 148.90
77K1M/44JAKL Vincent 2001 0 USK Pha119.00 164 143.90 12 155.90
78K1W/12STRASSEROVÁ Bára 2001 3 L.Žatec148.00 58 147.70 10 157.70
79K1M/45SAHULA Vojtěch 1997 2 Benátky106.90 64 108.00 62 170.00
80K1M/2KRÁL Adam 2003 0 USK Pha118.90 54 142.30 108 172.90
81K1M/3ŘÍHA Matyáš 2003 0 USK Pha134.90 210 122.80 62 184.80
82K1M/46URBÁNEK Matyáš 2002 0 USK Pha130.90 260 131.70 62 193.70
83K1M/47KALINA Vojtěch 2001 3 Vlašim142.40 54 143.90 108 196.40
84K1W/13FILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa158.50 260 145.50 58 203.50
85C2M/5PŘÍHODA Lukáš
LHOTA Kryštof
1920
2001
USK Pha
USK Pha
181.80 28 150.40 162 209.80
86K1M/48ELIÁŠ Ondřej 2000 0 USK Pha119.50 116 111.70 162 235.50
87K1M/49LETKO Radek 1978 3 SKŽižkov106.10 160 121.70 114 235.70
88K1W/14KRÁLOVÁ Adéla 2001 3 USK Pha133.20 210 133.90 108 241.90
89K1M/50ŘÁHA Oldřich 1998 3 L.Žatec125.90 212 132.40 112 244.40
90K1M/51STAŠA Jeroným 2001 3 Třebech.112.90 164 117.40 306 276.90
91K1M/4BERANOVÁ Hana 2003 0 USK Pha158.70 354 143.30 204 347.30
92K1M/52SAHULA Martin 1968 3 Benátky106.10 264 0.00 999 370.10
Oddíl