Sprint ve Dvoře Králové

11.07.2015   řeka Labe v prostoru loděnice, při příznivém stavu vody cca 100m pod jezem (změna trati dle stavu vo
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Jindřich Outrata
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha00:54,30 00:00,00 00:54,30
2K1M/2KOZDERKA Pavel 1985 2 Turnov00:58,90 01:02,00 00:58,90
3K1M/3KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov01:00,20 01:01,40 01:00,20
4K1M/4DVOŘÁK Tomáš 1968 Třebech.01:05,00 01:04,60 01:04,60
5K1M/5OUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.01:05,20 01:06,10 01:05,20
6K1M/6PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.01:06,90 01:07,30 01:06,90
7K1M/7VESELÝ František 2000 3 Trutnov01:07,60 01:08,90 01:07,60
8K1M/8VENIGER Jan 2000 2 Vys.Mýto01:09,80 01:10,20 01:09,80
9C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto01:11,40 01:10,20 01:10,20
10K1M/9DOLEŽAL Pavel 1974 Dv.Král.01:12,30 01:10,30 01:10,30
11C1M/2JÍLEK Jan 1993 1 Vys.Mýto01:11,30 01:10,70 01:10,70
12K1M/10VENIGER Jiří 1973 3 Vys.Mýto01:16,30 01:12,20 01:12,20
13K1M/11VESELÝ Matěj 1978 Dv.Král.01:13,40 00:00,00 01:13,40
14C1M/3KOZDERKA Pavel 1985 3 Turnov01:13,70 00:00,00 01:13,70
15K1M/12PAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.01:15,80 01:14,30 01:14,30
16K1M/13TROCH Petr 1971 3 Dv.Král.01:15,30 01:14,80 01:14,80
17K1M/14HAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:15,90 00:00,00 01:15,90
18K1M/15KUCHAŘ Jaromír 1974 3 Dv.Král.01:16,50 01:17,00 01:16,50
19K1W/1DOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc01:19,50 01:17,80 01:17,80
20K1M/16KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.01:18,20 01:23,30 01:18,20
21K1M/17NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:19,20 01:20,20 01:19,20
22K1M/18JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov01:24,20 01:22,40 01:22,40
23K1M/19LAPUNÍK Milan 2001 Turnov01:23,50 01:22,50 01:22,50
24K1W/2LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily01:24,60 01:23,80 01:23,80
25K1M/20SUK Jakub 2002 Trutnov01:27,30 01:24,30 01:24,30
26C1M/4VOREL Zdeněk 1974 3 Pardub.01:28,80 01:24,50 01:24,50
27C1M/5LACINA Richard 1967 3 Semily01:24,90 01:24,60 01:24,60
28K1W/3VACKOVÁ Michala 1975 Dv.Král.01:26,20 01:27,00 01:26,20
29K1M/21ZOUBEK Adam 2004 Semily01:34,70 01:33,10 01:33,10
30C1M/6NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.01:34,00 01:34,20 01:34,00
31C1M/7BEIER Matouš 2004 Trutnov01:44,00 01:43,60 01:43,60
32K1M/22LACINA Jakub 2003 Semily01:47,60 01:47,80 01:47,60
33K1M/23TROCH Jan 2003 Dv.Král.01:52,30 01:50,00 01:50,00
Oddíl

Historie procházení