Český pohár veteránů mladších ve slalomu 2022

poslední aktualizace: 04.07.2022 21:02:53
započítávány jsou tyto závody:
A - Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů, 17.04.2022
B - Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů, 14.05.2022
C - Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů, 21.05.2022
D - Slalom ve Strakonicích + 4. Český pohár veteránů, 02.07.2022
E - Slalom v Kadani + 5. Český pohár veteránů + Český pohár předžáků, 09.07.2022
F - Slalom O štít města Benátek + 6. Český pohár veteránů, 06.08.2022

bodování: 75,68,62,57,53,49,46,43,40,37,35,33,31,29,27,25,23,21,19,17,15,14,13,12,11,10,9,8,7,6,5,4,3,2,1, počet započítávaných výsledků: 4, ročníky narození: 1978-1987
Tabulky zpracovávají pořadí pouze započtením výsledků závodů, nezohledňují případná další, doplňková kritéria, používaná v případě rovnosti počtu bodů.
Sloupce označené písmeny reprezentují jednotlivé závody dle seznamu výše, u každého závodníka je uvedeno pořadí v závodě a získané body (p/b).

 

kategorie C1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Vaněk Jiří, 1987TJ Kralupy, oddíl kanoistiky1 / 751 / 75-3 / 62--212
2. David Ondřej, 1984KVS Hradec Králové3 / 623 / 623 / 62---186
3. Pivoňka Zdeněk, 1982Vodácký oddíl Horšovský Týn--1 / 751 / 75--150
4. Šilar Jakub, 1987SKK Vysoké Mýto5 / 532 / 68----121
5. Weber Oldřich, 1987SK VS Č. Budějovice---2 / 68--68
Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně--2 / 68---68
Moštěk Ondřej, 1982Loko Trutnov2 / 68-----68
8. Pořádek Milan, 1986SK VS Č. Budějovice---4 / 57--57
Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--4 / 57---57
Tatíček Miroslav, 1985TJ Syntesia Pardubice4 / 57-----57
11. Wendl Miloslav, 1978Vodácký oddíl Horšovský Týn---5 / 53--53
12. Jícha Dušan, 1982TJ Sokol Písek---6 / 49--49
Stolín David, 1978Loko Trutnov6 / 49-----49

kategorie C1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary-1 / 751 / 75---150
2. Havlíčková Kateřina, 1985Univerzitní sportovní klub Praha---1 / 75--75

kategorie C2M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Krejčí Hynek, 1978
Krejčí Antonín, 1955
TJ Roztoky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
--2 / 681 / 75--143
2. Velenovský Jiří, 1978
Riant Martin, 1977
VS Tábor
VS Tábor
--1 / 75---75
Janko Jan, 1986
Šilar Jakub, 1987
SKK Vysoké Mýto
SKK Vysoké Mýto
-1 / 75----75
Tatíček Miroslav, 1985
Merenus Jan, 1983
TJ Syntesia Pardubice
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1 / 75-----75
5. Kulhánek Jan, 1978
Musil Pavel, 1964
Delfín Jablonec
Delfín Jablonec
-2 / 68----68
6. Hudský Luděk, 1978
Marek Tomáš, 1973
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
TJ Klub kanoistiky Železný Brod
-3 / 62----62

kategorie C2X

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Merenus Jan, 1983
Merenusová Barbora, 1984
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
SK Kanoistika Česká Lípa, z.s.
1 / 752 / 68----143
2. Wendl Miloslav, 1978
Zárubová Michaela, 1986
Vodácký oddíl Horšovský Týn
TJ Dvůr Králové
---1 / 75--75
Doležalová Zuzana, 1980
Doležal Tomáš, 1976
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
TJ Kralupy, oddíl kanoistiky
-1 / 75----75
4. Rubín Daniel, 1975
Kolářová Martina, 1978
TJ Dukla Praha
SK VS Č. Budějovice
---2 / 68--68

kategorie K1M

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Háša Michal, 1981TJ Jiskra Bechyně1 / 75-3 / 621 / 75--212
2. Král Tomáš, 1979Univerzitní sportovní klub Praha-6 / 496 / 492 / 68--166
3. Adamec Jakub, 1984TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-7 / 468 / 433 / 62--151
4. Horyna Lukáš, 1980Loko Trutnov2 / 683 / 62----130
5. Hron Robin, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-5 / 535 / 53---106
6. Dolejš Martin, 1980TJ SK Hubertus KV--10 / 374 / 57--94
7. Krejčí Hynek, 1978TJ Roztoky--12 / 335 / 53--86
8. Bureš Jan, 1978Klub vodních sportů Sušice z.s.--13 / 317 / 46--77
9. Suchý Ondřej, 1979TJ Dukla Praha--1 / 75---75
Lhota Zbyšek, 1984TJ Klub kanoistiky Železný Brod-1 / 75----75
11. Přinda Marek, 1983TJ Ohře Klášterec-9 / 4014 / 29---69
12. Beneš Jindřich, 1985Klub vodních sportů Sušice z.s.--2 / 68---68
Kratochvíl Jan, 1978Kotva Bráník-2 / 68----68
14. Marek Aleš, 1978Loko Trutnov3 / 62-----62
15. Šilar Jakub, 1987SKK Vysoké Mýto4 / 57-----57
Řejha Jiří, 1981TJ Kralupy, oddíl kanoistiky--4 / 57---57
Kulhánek Jan, 1978Delfín Jablonec-4 / 57----57
18. Fikejs Adam, 1985SK Vltava Č. Krumlov z.s.---6 / 49--49
19. Blahník Miroslav, 1980TJ Slavia K. Vary--7 / 46---46
20. Fohl Ondřej, 1979TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-8 / 43----43
21. Velenovský Jiří, 1978VS Tábor--9 / 40---40
22. Bašus Ondřej, 1987Sportovní klub Žižkov Praha z.s.--11 / 35---35
23. Polišenský Tomáš, 1983SK Domeček Soběslav--15 / 27---27

kategorie K1W

poř.vkzávodníkoddílA
p/b
B
p/b
C
p/b
D
p/b
E
p/b
F
p/b
body
celkem
1. Zárubová Michaela, 1986TJ Dvůr Králové1 / 752 / 684 / 571 / 75--275
2. Kvapilová Gabriela, 1978TJ Slavia K. Vary2 / 681 / 752 / 68---211
3. Marková Jitka, 1978Loko Trutnov4 / 574 / 57----114
4. Volková Pavla, 1985Loko Trutnov6 / 495 / 53----102
5. Bačáková Radka, 1983Univerzitní sportovní klub Praha--1 / 75---75
6. Purgerová Šárka, 1984SK VS Č. Budějovice---2 / 68--68
7. Kubíčková Lucie, 1982TJ CANU - KAJAK Česká Skalice, z.s.3 / 62-----62
Veselá Linda, 1980Vysokoškolská tělovýchovná jednota Technika Praha z. s.--3 / 62---62
Nedvědová Anna, 1980Univerzitní sportovní klub Praha---3 / 62--62
Doležalová Zuzana, 1980TJ Kralupy, oddíl kanoistiky-3 / 62----62
11. Mulačová Marta, 1986Raft klub Trója---4 / 57--57
12. Bolehovská Iva, 1978Loko Trutnov5 / 53-----53
Přibylová Karolina, 1978TJ SK Hubertus KV--5 / 53---53
14. Štěpinová Šárka, 1983TJ DNT VS Kadaň--6 / 49---49
Typ závodu

Historie procházení