Slalom na Paraplíčku + 2. Český pohár veteránů

14.05.2022   sportovní areál Paraplíčko u Železného Brodu
ředitel: Veřtát Michael   vrchní rozhodčí: Šedivá Iva
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV131.00 0 124.80 0 124.80 0
2.2/PZMBECK Hynek 2012 L.Žatec131.10 0 123.80 6 129.805.00/4,00
3.3/PZMKRÁL Vít 2012 USK Pha143.60 2 134.10 2 136.1011.30/9,10
4.4/PZMMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec141.60 2 139.40 4 143.4018.60/14,90
5.5/PZMMERENUS Jan 2012 Č.Lípa158.70 0 149.50 4 153.5028.70/23,00
6.6/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy153.80 54 149.30 8 157.3032.50/26,00
7.7/PZMPLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha165.30 4 161.50 102 169.3044.50/35,70
8.8/PZMDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec163.90 52 167.10 4 171.1046.30/37,10
9.9/PZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn171.00 54 175.60 10 185.6060.80/48,70
10.10/PZMVYBULKA Matěj 2012 Kralupy170.60 58 196.50 4 200.5075.70/60,70
11.11/PZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.167.30 154 192.00 56 248.00123.20/98,70
12.1/PZZPIŠVEJCOVÁ Bára 2013 Roudnice154.30 158 191.30 216 312.30187.50/150,20
13.12/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa186.30 404 209.30 208 417.30292.50/234,40
14.13/PZMKRATOCHVÍL Mika   Olomouc443.90 156 226.10 252 478.10353.30/283,10
15.14/PZMPIŠVEJC Marek 2014 Roudnice164.00 404 4.00 999 568.00443.20/355,10

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand112.80 8 105.90 2 107.90 18
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV116.60 2 116.40 2 118.4010.50/9,714
3.1/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3 KK Brand123.90 2 122.40 0 122.4014.50/13,410
4.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK140.70 2 125.40 0 125.4017.50/16,29
5.2/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK129.00 2 127.10 0 127.1019.20/17,88
6.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand129.90 0 129.10 0 129.1021.20/19,67
7.4/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 3 KK Brand139.60 2 128.20 2 130.2022.30/20,76
8. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor138.80 0 135.40 0 135.4027.50/25,55
9.5/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.145.30 52 131.60 4 135.6027.70/25,74
10.6/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy161.10 4 147.80 6 153.8045.90/42,53
10.3/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy160.90 6 153.80 0 153.8045.90/42,52
12. MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov172.00 2 166.80 4 170.8062.90/58,31
13.4/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec181.60 0 176.30 0 176.3068.40/63,40
14.7/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha292.90 6 178.20 4 182.2074.30/68,90
15.8/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy200.70 4 179.60 4 183.6075.70/70,20
16.9/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy206.30 8 189.30 10 199.3091.40/84,70
  ONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV95.10 0 95.40 0 95.10 73
2.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand99.20 0 97.50 0 97.502.40/2,569
3.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol93.80 6 95.70 2 97.702.60/2,765
4.2/VMILLER Jan 1968 2 Turnov100.60 0 99.40 0 99.404.30/4,561
5. VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.103.40 2 100.00 0 100.004.90/5,257
6.1/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy102.50 2 100.40 0 100.405.30/5,653
7.2/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha102.70 0 101.30 0 101.306.20/6,549
8.3/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3+ Pardub.101.90 0 101.80 0 101.806.70/7,045
9.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV101.30 2 100.20 4 103.308.20/8,641
10. MILLER Jan 1997 2 Turnov101.10 6 103.80 0 103.808.70/9,137
11.2/VMŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto106.10 0 105.30 0 105.3010.20/10,733
12.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB108.90 0 107.80 0 107.8012.70/13,429
13.5/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.108.30 0 109.00 0 108.3013.20/13,928
14.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.90 2 4.00 999 109.9014.80/15,627
15.1/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice104.60 8 121.10 4 112.6017.50/18,426
16.6/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB116.70 0 112.70 0 112.7017.60/18,525
17.4/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand110.90 2 114.90 4 112.9017.80/18,724
18.5/ZSMALINSKÝ Petr 2008 3+ KK Brand110.50 4 117.60 6 114.5019.40/20,423
19.3/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK115.00 0 113.70 2 115.0019.90/20,922
20.6/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha113.40 6 116.30 0 116.3021.20/22,321
21.7/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha117.00 0 116.40 2 117.0021.90/23,020
22.2/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav121.80 2 116.60 2 118.6023.50/24,719
23.8/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn126.90 0 121.20 0 121.2026.10/27,418
24.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov122.10 0 128.00 0 122.1027.00/28,417
25.1/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy120.50 4 122.80 0 122.8027.70/29,116
26.9/ZSSVOBODA Šimon 2008 Benátky137.60 6 121.60 4 125.6030.50/32,115
27.10/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.130.60 4 127.20 0 127.2032.10/33,814
28.2/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha129.80 0 128.10 0 128.1033.00/34,713
29.7/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.132.50 0 130.10 0 130.1035.00/36,812
30.3/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 USK Pha134.20 2 130.30 0 130.3035.20/37,011
31.11/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn128.80 6 131.80 2 133.8038.70/40,710
32.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník134.70 0 135.50 0 134.7039.60/41,69
33.12/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky129.20 6 136.60 4 135.2040.10/42,28
34.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV133.50 2 136.90 0 135.5040.40/42,50
35.4/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice125.00 12 149.40 12 137.0041.90/44,17
36.13/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha147.20 6 134.50 8 142.5047.40/49,86
37.5/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand143.00 2 138.40 6 144.4049.30/51,85
38.6/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice137.80 8 139.30 10 145.8050.70/53,34
39.14/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa147.50 4 144.50 4 148.5053.40/56,23
40.7/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha149.80 4 162.10 0 153.8058.70/61,72
41.15/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn170.20 2 152.80 2 154.8059.70/62,81
42.8/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 Boh.Pha147.00 8 150.20 8 155.0059.90/63,00
43.9/ZMZUNA Jáchym 2010 Semily237.60 2 158.70 2 160.7065.60/69,00
44.10/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha160.00 6 157.80 4 161.8066.70/70,10
45.5/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov160.00 2 160.70 2 162.0066.90/70,30
46.6/VSPISKÁČEK Jan 1966 Štětí171.70 4 163.60 2 165.6070.50/74,10
47.11/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn193.00 8 178.30 6 184.3089.20/93,80
48.16/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn189.90 8 200.50 8 197.90102.80/108,10
49.17/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn187.70 206 205.70 204 393.70298.60/314,00
  MRŮZEK Šimon 2011 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert   2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
121.30 4 117.40 2 119.40 16
2.1/VMJANKO Jan
ŠILAR Jakub
 
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
127.40 0 125.30 6 127.408.00/6,712
3. DOLEŽAL Štěpán
DOLEŽAL Tomáš
2015
1976
2 Kralupy
Kralupy
145.60 8 134.30 2 136.3016.90/14,20
4. BAČINA Jan
BAČINA Jan
1973
2006
3 Č.Lípa
Č.Lípa
156.60 12 146.60 4 150.6031.20/26,18
5.2/VMKULHÁNEK Jan
MUSIL Pavel
1978
1964
Jablonec
Jablonec
149.00 2 146.00 6 151.0031.60/26,54
6.1/VSŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
154.70 2 156.50 0 156.5037.10/31,13
7.1/ZSHLADÍK Šimon
SÝKORA Ondřej
2009
2010
3 Boh.Pha
Boh.Pha
161.30 8 164.00 8 169.3049.90/41,82
8.3/VMHUDSKÝ Luděk
MAREK Tomáš
 
1973
Žel.Brod
Žel.Brod
173.80 8 163.30 12 175.3055.90/46,81
9.1/ZMZACHYSTAL Adam
HRUBEC Matěj
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
201.80 6 185.30 14 199.3079.90/66,90
10.2/ZSKOUŘIL Hynek
BOUDA Vladimír
2009
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
3.00 999 256.70 120 376.70257.30/215,50
  HITHA Čeněk
LAMAČ Kristián
2008
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan
TÁBORSKÝ Vojtěch
2003
2010
Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSVACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand91.20 0 99.50 0 91.20 73
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV103.10 0 105.60 0 103.1011.90/13,069
3.1/ZMONDRÁČKOVÁ Barbora 2010 2 Šumperk115.00 2 102.70 2 104.7013.50/14,865
4.2/ZMVENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand105.40 4 104.80 2 106.8015.60/17,161
4.2/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.112.10 4 106.80 0 106.8015.60/17,157
6. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy105.60 2 105.20 2 107.2016.00/17,553
7.2/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec109.20 0 108.40 2 109.2018.00/19,749
8.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB109.30 2 108.50 4 111.3020.10/22,045
9.1/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha112.40 0 119.20 2 112.4021.20/23,241
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.70 2 114.20 0 114.2023.00/25,237
11.3/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand116.70 4 112.40 2 114.4023.20/25,433
12.3/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana 1980 3+ Kralupy115.70 2 113.30 2 115.3024.10/26,432
13.4/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha115.80 0 113.40 2 115.4024.20/26,531
14.1/U23STRASSEROVÁ Barbora 2001 2 L.Žatec118.40 2 113.00 4 117.0025.80/28,330
15.4/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha118.30 0 121.70 0 118.3027.10/29,729
16.5/ZMVACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand117.80 52 118.40 0 118.4027.20/29,828
17.1/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.115.20 4 124.00 4 119.2028.00/30,727
18.2/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa131.30 4 117.50 2 119.5028.30/31,026
19.5/ZSHRONOVÁ Šárka 2009 3+ Kralupy124.70 0 120.60 0 120.6029.40/32,225
20.6/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK121.90 2 122.10 4 123.9032.70/35,924
20.1/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň124.10 4 121.90 2 123.9032.70/35,923
22.7/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand133.30 2 129.20 0 129.2038.00/41,722
22.6/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 3 KVS HK138.60 2 129.20 0 129.2038.00/41,721
24.7/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy127.30 2 125.40 54 129.3038.10/41,820
25.8/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy131.50 0 136.20 0 131.5040.30/44,219
26.9/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3 Třebech.131.60 2 129.60 8 133.6042.40/46,518
27.8/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 3 KK Brand142.80 6 132.70 2 134.7043.50/47,717
28.10/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy146.90 0 135.30 0 135.3044.10/48,416
29.2/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa137.50 2 141.30 6 139.5048.30/53,015
30.11/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha147.50 2 140.10 4 144.1052.90/58,014
31.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov145.20 2 145.50 52 147.2056.00/61,413
32.3/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.155.40 2 149.00 0 149.0057.80/63,412
33.4/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec171.60 4 148.10 2 150.1058.90/64,611
34.9/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.154.70 4 148.60 2 150.6059.40/65,110
35.2/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.149.50 2 147.30 4 151.3060.10/65,99
36.5/VMVOLKOVÁ Pavla 1985 3 Trutnov150.50 2 1950.90 0 152.5061.30/67,28
37.5/DMHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol148.60 6 147.80 6 153.8062.60/68,67
38.1/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec154.20 0 4.00 999 154.2063.00/69,16
39.6/DMLEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov151.90 8 156.00 0 156.0064.80/71,15
40.7/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto154.20 6 150.80 56 160.2069.00/75,74
41.12/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 3 Kadaň156.30 8 165.80 154 164.3073.10/80,23
42.2/DSZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.160.90 6 157.40 52 166.9075.70/83,02
43.13/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand183.50 56 185.30 4 189.3098.10/107,61
44.8/DMČIHOVSKÁ Emílie 2006 SKVSČB204.50 8 201.40 64 212.50121.30/133,00
45.14/ZMŠROUBKOVÁ Sofie 2011 Klášter.238.20 60 213.40 6 219.40128.20/140,60
46.15/ZMČERMÁKOVÁ Natálie 2011 Klášter.125.70 150 164.50 202 275.70184.50/202,30
47.10/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Horš.Týn220.80 252 186.10 254 440.10348.90/382,60
  ŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMLHOTA Zbyšek 1984 Žel.Brod88.00 0 86.10 0 86.10 192
2.1/DSZACH Radovan, 2005, KK Brand ZACH Radovan 2005 2 KK Brand94.60 6 87.70 0 87.701.60/1,9188
3. PETŘÍČEK Vojtěch 1994 L.Žatec92.00 0 87.80 0 87.801.70/2,0184
4.1/DMZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha91.50 2 88.20 0 88.202.10/2,4180
5.2/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice88.10 2 88.00 4 90.104.00/4,6176
6.3/DMBERÁNEK Tomáš 2006 2 Třebech.96.70 0 91.70 0 91.705.60/6,5172
7.1/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky95.40 4 92.00 0 92.005.90/6,9168
8.1/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha96.60 2 92.60 2 94.608.50/9,9164
9.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.95.80 2 94.80 0 94.808.70/10,1160
10.2/VMRŮZEK Kamil 1977 Semily97.00 0 94.90 0 94.908.80/10,2156
10.2/VMJAN Kratochvíl 1978 Kotva B.96.80 2 94.90 0 94.908.80/10,2152
12.4/DMSEMERÁD Jakub 2006 2 Roudnice93.00 2 89.90 50 95.008.90/10,3148
13.2/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol94.70 2 95.20 0 95.209.10/10,6144
13.3/VMHORYNA Lukáš   3+ Trutnov97.40 0 95.20 0 95.209.10/10,6140
15.2/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand93.40 2 96.60 2 95.409.30/10,8136
16.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha97.90 0 95.70 0 95.709.60/11,1132
17.3/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec102.80 2 96.00 0 96.009.90/11,5128
18.3/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand99.50 2 96.30 0 96.3010.20/11,8124
19. VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.100.00 0 96.40 0 96.4010.30/12,0120
19.4/DSLOUN Matěj 2004 2 Šumperk105.50 2 94.40 2 96.4010.30/12,0116
21.4/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec99.30 0 97.20 0 97.2011.10/12,9112
22.4/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV100.40 0 97.70 0 97.7011.60/13,5108
23. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.102.30 0 97.80 0 97.8011.70/13,6104
24.5/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha100.00 0 97.90 0 97.9011.80/13,7100
25.4/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB98.20 0 96.00 2 98.0011.90/13,896
25.5/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB99.40 2 98.00 0 98.0011.90/13,892
27.6/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec105.40 0 98.50 0 98.5012.40/14,491
28.1/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy100.00 52 97.60 2 99.6013.50/15,790
29.7/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň99.90 0 97.90 2 99.9013.80/16,089
30.5/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy105.30 0 100.70 0 100.7014.60/17,088
31.5/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec104.80 2 100.80 0 100.8014.70/17,187
32.6/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand110.50 4 101.10 0 101.1015.00/17,486
33.7/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha103.90 0 101.20 0 101.2015.10/17,585
33.5/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol4.00 999 101.20 0 101.2015.10/17,584
35.8/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.107.20 0 101.60 0 101.6015.50/18,083
36. BRYCHCÍ Petr 1990 Žel.Brod104.50 0 102.30 0 102.3016.20/18,882
37.6/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.102.40 14 100.40 2 102.4016.30/18,981
38.7/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec102.60 2 100.60 2 102.6016.50/19,280
39.8/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky107.00 0 101.40 2 103.4017.30/20,179
40.9/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha105.80 2 104.80 0 104.8018.70/21,778
41.9/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec114.50 0 105.20 0 105.2019.10/22,277
42.10/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.108.00 4 105.30 0 105.3019.20/22,376
43.10/VTROCH Petr 1971 3 Dv.Král.110.80 2 105.40 0 105.4019.30/22,475
44.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.107.20 0 106.20 0 106.2020.10/23,374
45.11/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand109.20 0 108.00 0 108.0021.90/25,473
45.12/ZSVANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand112.60 0 108.00 0 108.0021.90/25,472
47.6/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec109.50 6 106.20 2 108.2022.10/25,771
48.11/VHORÁK David 1976 3+ Frol108.40 0 106.90 4 108.4022.30/25,970
49.6/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha114.30 10 108.70 0 108.7022.60/26,269
50.13/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha106.80 2 109.10 4 108.8022.70/26,468
51.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice115.30 0 109.00 0 109.0022.90/26,667
52.14/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha110.00 2 107.80 2 109.8023.70/27,566
53.15/ZSŠENK Alexandr 2008 3 KK Brand115.80 4 111.20 0 111.2025.10/29,265
54.16/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha111.70 0 106.80 54 111.7025.60/29,764
55.2/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha114.90 4 110.00 2 112.0025.90/30,163
55.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.131.20 0 112.00 0 112.0025.90/30,162
57.3/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha110.00 6 110.80 2 112.8026.70/31,061
58.17/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn111.80 2 117.40 0 113.8027.70/32,260
59.18/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol122.10 10 109.90 4 113.9027.80/32,359
60.7/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa118.80 2 112.00 2 114.0027.90/32,458
61.19/ZSHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha114.10 4 114.30 0 114.3028.20/32,857
61.4/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy115.40 6 112.30 2 114.3028.20/32,856
63.5/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy117.30 0 112.90 2 114.9028.80/33,455
64.6/ZMŠTEFAN Vojtěch   3 USK Pha128.20 0 113.20 2 115.2029.10/33,854
65.7/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy117.50 4 113.40 2 115.4029.30/34,053
66.7/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand122.30 4 114.50 2 116.5030.40/35,352
67.13/VŠTEFAN Marek 1974 3 Frol115.20 4 117.60 0 117.6031.50/36,651
68.3/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.119.40 4 118.20 0 118.2032.10/37,350
69.8/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha123.20 2 118.30 0 118.3032.20/37,449
70.14/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója120.20 4 118.40 0 118.4032.30/37,548
71.15/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk118.40 2 119.20 2 120.4034.30/39,847
72.9/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice121.50 2 119.10 2 121.1035.00/40,746
73.8/DMWAIS Jakub 2007 KK Brand119.50 2 121.60 2 121.5035.40/41,145
74.4/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník125.10 0 122.00 0 122.0035.90/41,744
75.10/ZMKRATOCHVÍL Devi 2011 3 USK Pha119.30 4 120.60 2 122.6036.50/42,443
76.16/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol122.90 0 129.10 6 122.9036.80/42,742
77.20/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha122.20 8 122.70 2 124.7038.60/44,841
78.21/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa128.90 0 124.80 0 124.8038.70/44,940
78.5/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz127.50 2 122.80 2 124.8038.70/44,939
80.6/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí132.20 0 123.20 2 125.2039.10/45,438
81.22/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice121.40 4 123.80 8 125.4039.30/45,637
82.11/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.128.80 6 125.70 0 125.7039.60/46,036
83.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník129.70 0 126.50 0 126.5040.40/46,935
84.12/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň128.30 4 127.00 0 127.0040.90/47,534
85.17/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.129.50 12 125.20 2 127.2041.10/47,733
86.8/VSWINTER Eduard 1956 Jablonec132.60 2 125.40 2 127.4041.30/48,032
87.9/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec128.20 0 130.50 6 128.2042.10/48,931
88.13/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha131.60 2 125.00 4 129.0042.90/49,830
89.14/ZMZUNA Jáchym 2010 3 Semily129.10 0 124.30 6 129.1043.00/49,929
90.18/VMAREK Tomáš 1973 Žel.Brod123.40 6 131.70 0 129.4043.30/50,328
91.15/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha137.50 104 130.90 0 130.9044.80/52,027
92.16/ZMURBAN František 2011 USK Pha132.70 2 127.30 4 131.3045.20/52,526
93.17/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha126.40 6 130.00 50 132.4046.30/53,825
94.23/ZSLEV Ondřej 2008 3 Trutnov133.60 4 131.10 2 133.1047.00/54,624
95.24/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.165.00 4 134.10 0 134.1048.00/55,723
96.18/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn136.40 2 132.40 2 134.4048.30/56,122
97.25/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn141.50 4 132.90 2 134.9048.80/56,721
98.8/DSPŘIBYLA Šimon 2004 3+ Boh.Pha125.20 10 150.10 6 135.2049.10/57,020
99.9/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec134.00 4 127.80 8 135.8049.70/57,719
100.19/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha1.00 999 131.90 4 135.9049.80/57,818
101.8/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy134.00 4 134.70 2 136.7050.60/58,817
102.20/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha136.60 2 137.80 0 137.8051.70/60,016
103.21/ZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy130.10 8 137.80 6 138.1052.00/60,415
104.9/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto161.10 56 138.00 2 140.0053.90/62,614
105.22/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha140.10 0 139.90 4 140.1054.00/62,713
106.9/VMPŘINDA Marek 1983 Klášter.140.70 102 138.20 2 140.2054.10/62,812
107.23/ZMMRŮZEK Šimon 2011 Semily148.00 4 140.30 0 140.3054.20/63,011
108.10/DSTUREČEK Ondřej 2005 3 Trutnov136.60 10 130.80 12 142.8056.70/65,910
109.24/ZMKOSTKAN Lukáš 2011 3 USK Pha148.70 2 143.00 0 143.0056.90/66,19
110.26/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn155.50 6 140.80 4 144.8058.70/68,28
111.25/ZMBERNARD Ondřej 2011 3 USK Pha135.30 10 132.80 54 145.3059.20/68,87
112.26/ZMŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha146.70 52 141.70 6 147.7061.60/71,56
113.27/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.154.90 6 148.00 2 150.0063.90/74,25
113.27/ZMKRÁL Jakub 2010 3 USK Pha162.20 14 148.00 2 150.0063.90/74,24
115.10/VSJAROLÍMEK Otto 1961 3 Turnov150.70 4 148.60 2 150.6064.50/74,93
116.19/VPISKÁČEK Pavel 1970 3 Štětí159.20 2 147.00 4 151.0064.90/75,42
117.28/ZSLUTONSKÝ Marek 2008 3 USK Pha190.50 10 147.70 8 155.7069.60/80,81
118.28/ZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.180.80 8 162.80 0 162.8076.70/89,10
119.29/ZSŠTEFAN Tomáš 2009 Frol160.00 16 156.00 8 164.0077.90/90,50
120.29/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto183.30 14 165.00 6 171.0084.90/98,60
121.11/VSPOLÍVKA Karel 1945 3 Sláv.HK168.60 52 174.90 0 174.9088.80/103,10
122.20/VHADRABA Michal 1976 3 Frol176.20 14 171.50 12 183.5097.40/113,10
123.30/ZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov185.20 16 223.00 206 201.20115.10/133,70
124.30/ZSLANG Sebastián 2008 Vys.Mýto195.20 10 206.20 108 205.20119.10/138,30
125.31/ZSLEBR Johan   Roudnice156.80 64 149.30 56 205.30119.20/138,40
126.32/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto171.10 102 185.70 54 239.70153.60/178,40
127.33/ZSJANKO Jonáš 2009 Vys.Mýto240.30 116 319.10 212 356.30270.20/313,80
  RŮŽIČKA Marcel 2009 Klášter.1.00 999 1.00 999 999.00 0
  POKORNÝ Pavel 2005 3 Turnov1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HITHA Čeněk 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOFROŇ Lukáš 2008 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAMAČ Kristián 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MRŮZEK David 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTOCHL Vojtěch 2007 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GOTVALD Robert   2 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABRAHAM Tomáš 1992 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMDOLEŽALOVÁ Zuzana
DOLEŽAL Tomáš
1980
1976
2 Kralupy
Kralupy
122.80 2 122.20 4 124.80 17
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
137.80 0 131.80 4 135.8011.00/8,813
3.1/U23HAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
157.90 4 134.50 8 142.5017.70/14,29
4.2/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.80 6 136.80 6 142.8018.00/14,45
5.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
159.50 4 147.00 0 147.0022.20/17,84
6.1/ZSZAŤKOVÁ Eliška
KEPŠTA Martin
2009
2009
3 KK Brand
KK Brand
160.30 4 160.60 6 164.3039.50/31,73
7.1/DMKOUCKÁ Mariana
VLNAS Ota
2007
2010
3 USK Pha
USK Pha
162.20 8 161.30 4 165.3040.50/32,52
8.1/ZMPINKAVA Jonáš
PODUŠKOVÁ Jůlie
2011
2010
USK Pha
USK Pha
167.00 4 190.50 0 171.0046.20/37,01
9.2/ZSKLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
Horš.Týn
Horš.Týn
252.10 8 196.10 4 200.1075.30/60,30
Oddíl