Slalom v Sušici + 3. Český pohár veteránů

21.05.2022   Sušice nádraží u železničního mostu.
ředitel: Vladislav Galuška   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV 84.40 0 89.23 4 84.40 127
2.1/DMVÁLEK Michal 2006 2+ VS Tábor84.93 0 84.88 2 84.930.53/0,6123
3.2/DMVONEŠ Jakub 2007 2 KK Brand86.15 0 88.39 56 86.151.75/2,1119
4.1/VMPIVOŇKA Zdeněk 1982 2 Horš.Týn89.54 2 89.25 0 89.254.85/5,7115
5.2/VPISCHEK Jan 1977 3 Pardub. 89.40 0 89.82 0 89.405.00/5,9111
6.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 3+ KK Brand91.31 0 91.40 2 91.316.91/8,2107
7.3/VMILLER Jan 1968 2 Turnov 92.18 0 93.13 0 92.187.78/9,2103
  WENDL Denis 2000 2 Horš.Týn92.76 0 4.00 999 999.00 99
9.2/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha 94.70 0 92.79 0 92.798.39/9,995
10.3/ZSKVAPIL Matěj 2009 2 Sláv.KV 92.90 0 93.46 0 92.908.50/10,191
11.4/VKREJČÍ Karel 1972 2 SKVSČB 93.53 0 93.06 0 93.068.66/10,387
12.1/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 3 USK Pha 89.10 4 107.37 2 93.108.70/10,383
13.1/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol 89.27 4 102.62 2 93.278.87/10,579
14.2/U23KUNEŠ Daniel 2003 2 Horš.Týn91.74 2 92.46 2 93.749.34/11,175
15.1/VOLÁK Jaroslav 1990 2 Klášter.94.07 0 94.18 0 94.079.67/11,571
16.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 98.04 0 94.49 0 94.4910.09/12,067
17.5/VMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov95.57 0 96.54 0 95.5711.17/13,263
18.3/DMHANUŠ Jakub 2007 3+ USK Pha 96.19 0 99.06 2 96.1911.79/14,059
  WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn96.55 0 4.00 999 999.00 55
20.4/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice95.06 2 94.47 100 97.0612.66/15,054
21.4/ZSPINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha 97.47 0 99.81 2 97.4713.07/15,553
22.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav97.51 0 97.92 2 97.5113.11/15,552
23.5/DMJANČAR Štěpán 2007 3+ USK Pha 100.20 0 98.78 0 98.7814.38/17,051
  WENDL Miloslav 1978 3+ Horš.Týn98.89 0 4.00 999 999.00 50
25.6/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB 97.64 2 99.80 2 99.6415.24/18,149
26.5/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand101.32 2 98.03 2 100.0315.63/18,548
27.7/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla104.08 0 100.14 0 100.1415.74/18,647
28.6/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3 SKVSČB 94.25 6 101.26 4 100.2515.85/18,846
29.6/ZSHLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha 102.42 0 105.30 0 102.4218.02/21,445
30.2/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav104.64 0 103.07 0 103.0718.67/22,144
31.4/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK 104.82 0 103.15 0 103.1518.75/22,243
32.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV 4.00 999 103.85 0 103.8519.45/23,042
33.2/DSHANUŠ Tomáš 2005 3 Třebech.102.84 2 102.92 4 104.8420.44/24,241
34.8/VHOJDA Ladislav 1973 3 Horš.Týn106.41 2 103.63 2 105.6321.23/25,240
35.3/VSMACHUTA Zdeněk 1964 3+ Kralupy 110.47 4 105.90 0 105.9021.50/25,539
36.7/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha 106.21 0 110.50 0 106.2121.81/25,838
37.4/VSKUBÁT Jiří 1959 Klatovy 111.36 0 106.83 0 106.8322.43/26,637
38.5/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3 VS Tábor104.10 4 104.93 2 106.9322.53/26,736
39.6/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB 109.23 0 105.94 2 107.9423.54/27,935
40.2/HABICH Karel 1994 VS Tábor134.78 8 107.95 0 107.9523.55/27,934
41.8/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha 103.99 4 107.92 2 107.9923.59/28,033
42.9/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.107.04 2 115.01 4 109.0424.64/29,232
43.10/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc 110.19 0 115.13 2 110.1925.79/30,631
44.7/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov 110.44 0 110.91 2 110.4426.04/30,930
45.11/ZSSVOBODA Šimon 2008 Benátky 165.70 2 106.55 4 110.5526.15/31,029
46.9/VNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň 124.54 6 108.57 2 110.5726.17/31,028
47.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy 109.22 2 110.59 2 111.2226.82/31,827
48.12/ZSKLIMENT Tomáš 2008 3 Horš.Týn111.35 0 111.89 2 111.3526.95/31,926
49.13/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha 110.15 54 103.52 8 111.5227.12/32,125
50.14/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3 Horš.Týn113.88 4 114.47 0 114.4730.07/35,624
51.10/VSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus112.71 2 117.07 0 114.7130.31/35,923
52.3/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB 113.05 2 111.39 4 115.0530.65/36,322
53.3/VADLEJCH Jan 1989 SKVSČB 119.29 2 113.57 4 117.5733.17/39,321
54.11/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor115.86 2 117.59 0 117.5933.19/39,320
55.12/VKOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov119.99 2 117.84 0 117.8433.44/39,619
56.15/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 Benátky 118.33 6 114.03 6 120.0335.63/42,218
57.8/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.30 2 118.40 2 120.4036.00/42,717
58.4/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha 118.40 2 121.92 2 120.4036.00/42,716
59.9/VSMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus120.19 2 120.90 0 120.9036.50/43,215
60.16/ZSPETR Martin 2008 3 SKVSČB 122.24 0 119.78 2 121.7837.38/44,314
61.5/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand122.14 0 122.68 0 122.1437.74/44,713
62.10/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.47 52 122.84 0 122.8438.44/45,512
63.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV 140.97 0 124.62 0 124.6240.22/47,70
64.7/DMHOTOVÝ Václav 2006 SKVSČB 123.70 58 121.12 4 125.1240.72/48,211
65.17/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn140.23 2 125.17 0 125.1740.77/48,310
66.6/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 Boh.Pha 127.19 8 124.44 4 128.4444.04/52,29
67.11/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov 128.56 0 129.84 4 128.5644.16/52,38
68.7/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 133.55 6 128.73 0 128.7344.33/52,57
69.12/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy 129.09 4 128.99 0 128.9944.59/52,86
70.8/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně 134.04 0 127.85 2 129.8545.45/53,95
71.9/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn133.63 4 127.68 4 131.6847.28/56,04
72.18/ZSKRÁL Ondřej 2008 3 USK Pha 129.45 52 125.27 8 133.2748.87/57,93
73.10/ZMKOLMAN Vít 2010 SKŽižkov140.54 2 134.69 0 134.6950.29/59,62
74.19/ZSKEPŠTA Martin 2009 KK Brand138.76 6 131.44 4 135.4451.04/60,51
75.11/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 USK Pha 127.67 8 137.90 6 135.6751.27/60,70
76.20/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn139.80 8 125.64 12 137.6453.24/63,10
77.12/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov 136.44 6 134.21 4 138.2153.81/63,80
78.13/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.145.94 54 140.85 0 140.8556.45/66,90
79.21/ZSBOUDA Vladimír 2009 Horš.Týn142.21 8 140.30 4 144.3059.90/71,00
80.14/ZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice138.22 8 139.47 8 146.2261.82/73,20
81.15/ZMSÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha 144.60 2 144.43 4 146.6062.20/73,70
82.2/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha 150.28 56 144.27 6 150.2765.87/78,00
83.3/PZVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn142.69 10 155.00 56 152.6968.29/80,90
84.13/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.186.61 6 149.49 6 155.4971.09/84,20
85.16/ZMHRUBEC Matěj 2010 Boh.Pha 165.63 2 155.06 6 161.0676.66/90,80
86.17/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 Roudnice152.83 12 151.23 12 163.2378.83/93,40
87.4/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha 162.12 2 172.33 106 164.1279.72/94,50
88.18/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 Č.Kruml.195.04 4 175.60 2 177.6093.20/110,40
89.22/ZSMYŠKA Matěj 2009 Č.Kruml.239.54 8 191.48 0 191.48107.08/126,90
  PISKÁČEK Jan 1966 Štětí 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VRBA Pavel 1973 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 3+ So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, USK Pha  GALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 USK Pha 78.44 0 77.22 2 78.44 120
2.1/DMTŮMOVÁ Veronika, 2006, Hubertus TŮMOVÁ Veronika 2006 2+ Hubertus84.62 2 83.03 0 83.034.59/5,9112
3.2/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice   GALUŠKOVÁ Bára 2006 2+ Sušice 82.60 2 84.15 2 84.606.16/7,9108
4.3/DMHOJDOVÁ Markéta 2007 2+ Horš.Týn85.97 0 86.33 0 85.977.53/9,6104
5.1/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 2 VS Tábor89.54 2 87.16 0 87.168.72/11,1100
6.1/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2+ Horš.Týn88.40 2 93.50 0 90.4011.96/15,296
7.2/DSTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVSČB 97.21 2 92.02 0 92.0213.58/17,392
8.2/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 2 USK Pha 93.67 4 92.26 0 92.2613.82/17,688
9.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha 95.00 2 94.29 0 94.2915.85/20,284
10.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 97.82 0 95.37 0 95.3716.93/21,680
11.1/U23STRASSEROVÁ Barbora 2001 2 L.Žatec 99.30 4 96.51 0 96.5118.07/23,076
12.3/ZSŠIMÁKOVÁ Anna 2008 2 SKVSČB 156.84 4 95.09 2 97.0918.65/23,872
13.4/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 2 SKVSČB 97.46 0 100.22 2 97.4619.02/24,268
14.3/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.97.64 0 100.52 0 97.6419.20/24,564
15.3/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha97.96 0 98.79 2 97.9619.52/24,960
16.4/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.96.26 2 99.57 0 98.2619.82/25,356
17.4/DMHORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy 98.41 0 101.17 0 98.4119.97/25,552
18.1/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand100.11 2 98.89 0 98.8920.45/26,148
19.2/HOCHHEIM Kristýna 1991 3 Boh.Pha 100.25 0 116.34 2 100.2521.81/27,844
20.5/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec 99.14 2 100.30 2 101.1422.70/28,940
21.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice 103.67 0 102.11 0 102.1123.67/30,239
22.1/VSBENEŠOVÁ Marie 1961 Sušice 107.03 2 104.59 0 104.5926.15/33,338
23.5/DMKOUCKÁ Mariana 2007 3+ USK Pha 100.72 4 103.94 2 104.7226.28/33,537
24.6/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha 103.97 2 104.94 0 104.9426.50/33,836
25.3/FIŠEROVÁ Lenka 1988 Loko Plz105.40 0 112.31 0 105.4026.96/34,435
26.2/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň 107.15 0 106.40 2 107.1528.71/36,634
27.2/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha 105.21 2 107.28 0 107.2128.77/36,733
28.7/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK 107.93 4 107.39 0 107.3928.95/36,932
29.3/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 3 Třebech.109.72 0 110.45 2 109.7231.28/39,931
30.6/DMKYLBERGEROVÁ Iva 2007 3+ Ot.Strak122.17 0 109.24 2 111.2432.80/41,830
31.7/DMAPOLÍNOVÁ Nela 2007 3 Hubertus112.06 4 111.25 0 111.2532.81/41,829
32.2/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3 Soběslav112.14 0 114.84 0 112.1433.70/43,028
33.4/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy 112.67 4 110.75 2 112.7534.31/43,727
34.4/VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy 111.38 2 110.92 2 112.9234.48/44,026
35.8/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 3 KK Brand119.71 0 112.04 2 114.0435.60/45,425
36.5/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy 112.91 2 127.56 2 114.9136.47/46,524
37.6/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha 115.42 0 114.98 6 115.4236.98/47,123
38.7/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 3 Kralupy 114.30 2 115.73 2 116.3037.86/48,322
39.5/VESELÁ Jitka 1991 Klatovy 118.26 4 116.92 0 116.9238.48/49,121
40.8/ZMJUMROVÁ Johana 2011 3 USK Pha 116.00 4 115.49 2 117.4939.05/49,820
41.8/DMŽATECKÁ Taťána 2007 3 Roztoky 122.22 6 118.35 0 118.3539.91/50,919
42.9/DMHORÁKOVÁ Ela 2006 Frol 116.23 8 116.65 2 118.6540.21/51,318
43.5/VMPŘIBYLOVÁ Karolína 1978 3 Hubertus116.05 4 119.39 0 119.3940.95/52,217
44.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.119.63 0 123.64 0 119.6341.19/52,516
45.4/VBORSKÁ Alena 1976 Boh.Pha 120.49 0 121.33 0 120.4942.05/53,615
46.9/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň 121.69 4 115.72 6 121.7243.28/55,214
47.10/ZSPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.122.57 0 122.01 0 122.0143.57/55,513
48.11/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 3 Č.Kruml.121.07 2 120.50 2 122.5044.06/56,212
49.10/DMPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.124.42 6 122.83 2 124.8346.39/59,111
50.5/VTREFNÁ Hana 1975 Boh.Pha 130.08 2 123.36 2 125.3646.92/59,810
51.3/VSSAMEŠOVÁ Věra 1955 3 Jablonec131.56 0 124.51 2 126.5148.07/61,39
52.6/HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz138.15 10 127.50 0 127.5049.06/62,58
53.4/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy 134.27 2 127.86 0 127.8649.42/63,07
54.11/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec 131.59 0 128.86 0 128.8650.42/64,36
55.6/VPODUŠKOVÁ Marie 1974 3 So Trója129.76 2 133.68 2 131.7653.32/68,05
56.1/PZVÁLKOVÁ Tereza 2012 VS Tábor136.03 6 131.03 2 133.0354.59/69,60
57.9/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 3 Č.Kruml.129.61 6 132.29 2 134.2955.85/71,24
58.12/ZSKODÝDKOVÁ Bára 2008 Sušice 134.33 4 134.72 54 138.3359.89/76,43
59.10/ZMŠTĚPINOVÁ Tereza 2010 3 Kadaň 134.15 8 128.06 12 140.0661.62/78,62
60.4/DSZÁRUBOVÁ Veronika 2005 Třebech.166.67 6 134.30 6 140.3061.86/78,91
61.11/ZMMRŮZKOVÁ Marie 2011 KK Brand176.27 4 132.37 8 140.3761.93/79,00
62.12/ZMCELNEROVÁ Amélie 2010 Č.Kruml.146.42 8 143.46 4 147.4669.02/88,00
63.2/PZSUCHÁ Amálie 2012 USK Pha 145.03 102 145.61 4 149.6171.17/90,70
64.3/PZPIŠVEJCOVÁ Bára 2013 Roudnice170.16 2 142.72 8 150.7272.28/92,10
65.4/PZKŘIŽKOVÁ Anna 2012 KK Brand157.46 8 145.84 6 151.8473.40/93,60
66.13/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.146.67 6 143.05 10 152.6774.23/94,60
67.5/PZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy 147.66 10 145.57 12 157.5779.13/100,90
68.6/PZZAPLETALOVÁ Viktorie 2013 Kralupy 157.35 10 149.23 10 159.2380.79/103,00
69.7/PZŠENKOVÁ Aniko 2013 KK Brand162.68 6 151.87 12 163.8785.43/108,90
70.14/ZMŠROUBKOVÁ Sofie 2011 Klášter.164.31 0 177.98 4 164.3185.87/109,50
71.8/PZMYŠKOVÁ Dorota 2012 Č.Kruml.173.74 2 188.78 12 175.7497.30/124,00
72.9/PZHRONOVÁ Hana 2013 Kralupy 170.15 12 215.79 58 182.15103.71/132,20
73.7/VZÁBRANSKÁ Monika 1977 Kralupy 175.22 16 182.72 14 191.22112.78/143,80
74.15/ZMČERMÁKOVÁ Natálie 2011 Klášter.144.49 50 146.41 58 194.49116.05/147,90
75.10/PZŘEJHOVÁ Veronika 2012 Kralupy 141.50 58 137.78 58 195.78117.34/149,60
76.11/PZJÍCHOVÁ Adéla 2013 Sušice 198.44 6 202.82 62 204.44126.00/160,60
77.12/PZVONEŠOVÁ Adéla 2013 KK Brand196.20 10 154.63 56 206.20127.76/162,90
78.13/PZŠTECHOVÁ Anna 2013 KK Brand152.76 62 154.92 60 214.76136.32/173,80
79.13/ZSMAŤKOVÁ Simona 2008 Horš.Týn166.63 110 226.54 10 236.54158.10/201,60
80.16/ZMCHÁBEROVÁ eliška 2011 Ot.Strak200.49 152 196.44 54 250.44172.00/219,30
81.14/PZMILYANOVÁ Anežka 2014 L.Žatec 193.09 158 241.58 18 259.58181.14/230,90
82.15/PZJÍCHOVÁ Eliška 2014 Sušice 212.51 64 223.92 110 276.51198.07/252,50
83.6/VMŠTĚPINOVÁ Šárka 1983 Kadaň 4.00 999 241.00 58 299.00220.56/281,20
84.16/PZVOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand183.64 160 181.72 154 335.72257.28/328,00
85.17/PZBARTOŠOVÁ Eliška 2013 Roudnice145.82 252 169.99 358 397.82319.38/407,20
86.17/ZMHEŘMANSKÁ veronika 2011 Ot.Strak213.41 256 166.82 404 469.41390.97/498,40
87.18/PZRŮŽIČKOVÁ Hana 2012 KK Brand113.11 454 127.30 404 531.30452.86/577,30
  VRBOVÁ Alexandra 2000 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít
WENDL Denis, 2000, Horš.Týn WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
98.71 4 98.68 0 98.68 26
2.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
110.11 6 108.35 0 108.359.67/9,822
3.2/VDOLEŽAL Tomáš
NEUGEBAUER Roman
1976
1965
2 Kralupy
Kralupy
114.27 0 114.22 2 114.2715.59/15,818
4.1/VSŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
128.32 2 121.42 0 121.4222.74/23,014
5.3/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
3 VS Tábor
VS Tábor
132.00 2 122.55 2 124.5525.87/26,210
6.1/ZSKRÁL Ondřej
DVOŘÁK Vít
2008
2009
3 USK Pha
USK Pha
120.64 4 122.73 2 124.6425.96/26,39
7.1/DMSYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
3 L.Žatec
USK Pha
129.56 4 121.28 4 125.2826.60/27,08
8.2/ZSHLADÍK Šimon
PELIKÁN Martin
2009
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
130.01 8 126.81 4 130.8132.13/32,67
9.3/ZSKLIMENT Tomáš
KVASNIČKA Matěj
2008
2008
Horš.Týn
Horš.Týn
126.28 6 182.46 14 132.2833.60/34,06
10.2/VSNEDVÍDEK František
HÁK Jiří
1944
1952
Dv.Král.
Trutnov
140.33 2 130.36 4 134.3635.68/36,25
11.1/ZMSUCHÝ Zbyšek
ŠTEFAN Vojtěch
2011
2011
USK Pha
USK Pha
130.24 6 131.90 12 136.2437.56/38,14
12.1/VMVELENOVSKÝ Jiří
RIANT Martin
1978
1977
3 VS Tábor
VS Tábor
155.07 0 128.71 8 136.7138.03/38,53
13.4/ZSHITHA Čeněk
KOPŘIVA Filip
2008
2008
Č.Kruml.
Č.Kruml.
174.15 8 125.43 12 137.4338.75/39,32
14.2/VMKREJČÍ Hynek
KREJČÍ Antonín
1978
1955
Roztoky
Kralupy
133.50 6 136.52 2 138.5239.84/40,41
15.1/KOLMAN Filip
KOLMAN Vít
1973
2010
3 SKŽižkov
SKŽižkov
145.38 4 150.88 6 149.3850.70/51,40
16.4/VMULAČ Oldřich
LEPÍK Filip
1961
1976
Hubertus
Hubertus
174.54 8 144.38 8 152.3853.70/54,40
17.2/ZMHRUBEC Matěj
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
161.50 108 171.50 8 179.5080.82/81,90
18.3/ZMSÝKORA Ondřej
ZACHYSTAL Adam
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
170.06 64 174.71 6 180.7182.03/83,10
19.5/ZSKOUŘIL Hynek
BOUDA Vladimír
2009
2009
Horš.Týn
Horš.Týn
177.37 8 181.56 60 185.3786.69/87,80

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  MRŮZKOVÁ Marie
MRŮZEK David
2011
1976
2 KK Brand
TJ Dukla
109.92 2 4.00 999 999.00 11
2.1/DMHORÁKOVÁ Julie
KLIMEŠ Vít
2006
2007
Kralupy
Kralupy
151.99 10 104.30 14 118.30 7
3.1/U23HAVIÁROVÁ Zuzana
MAREK Matyáš
2005
2003
3 Třebech.
Třebech.
133.68 6 117.64 6 123.645.34/4,56
4.1/VOUTRATA Jindřich
KONVALINKOVÁ Irena
1970
1977
3 Pardub.
Pardub.
132.20 0 131.20 6 132.2013.90/11,75
5.2/VKOLMAN Filip
TREFNÁ Hana
1973
1975
3 SKŽižkov
Boh.Pha
139.12 4 146.12 6 143.1224.82/21,04
6.2/DMVLNAS Ota
KOUCKÁ Mariana
2010
2007
3 USK Pha
USK Pha
153.78 6 142.24 4 146.2427.94/23,63
7.1/ZMPINKAVA Jonáš
PODUŠKOVÁ Jůlie
2011
2010
USK Pha
USK Pha
155.28 8 141.38 6 147.3829.08/24,62
8.1/ZSKLIMENT Tomáš
MAŤKOVÁ Simona
2008
2008
Horš.Týn
Horš.Týn
195.37 62 149.01 12 161.0142.71/36,11
9.2/ZMHOŘENÍ Hynek
ŠTĚPINOVÁ Tereza
2011
2010
Kadaň
Kadaň
180.80 16 164.02 12 176.0257.72/48,80
10.2/U23SYNKOVÁ Valentýna
STRASSEROVÁ Barbora
2007
2001
L.Žatec
L.Žatec
221.32 8 172.11 8 180.1161.81/52,20
11.3/ZMNOVOTNÁ Natálie
ŠUTTOVÁ Zita
2010
2011
Č.Kruml.
Č.Kruml.
186.81 16 216.12 14 202.8184.51/71,40
12.4/ZMCELNEROVÁ Amélie
ŠAFAŘÍK Viktor
2010
2011
Č.Kruml.
Č.Kruml.
197.78 162 267.88 14 281.88163.58/138,30

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23POHANKA Vít, 2000, Klatovy  POHANKA Vít 2000 2+ Klatovy 76.00 0 71.88 0 71.88 301
2.1/DSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor72.84 0 70.81 4 72.840.96/1,3297
3.2/DSTURNER Karel, 2004, Sušice   TURNER Karel 2004 2+ Sušice 73.78 0 73.18 0 73.181.30/1,8293
4.3/DSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice 74.21 50 73.91 2 75.914.03/5,6289
5.1/VMSUCHÝ Ondřej 1979 2 TJ Dukla79.20 0 77.07 0 77.075.19/7,2285
6.1/DMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice 78.09 0 76.33 52 78.096.21/8,6281
7.4/DSŠVEJD Jan 2004 2 Sušice 76.54 2 84.74 6 78.546.66/9,3277
8.5/DSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec 79.05 0 79.79 50 79.057.17/10,0273
9.1/VMRŮZEK David 1976 2 TJ Dukla79.37 2 79.45 0 79.457.57/10,5269
10.2/DMFRÖHLICH Jáchym 2007 2 Roudnice85.55 2 79.76 0 79.767.88/11,0265
11.2/VMBENEŠ Jindřich 1985 Sušice 79.81 0 78.77 2 79.817.93/11,0261
12.1/ZSUHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand82.65 2 79.92 0 79.928.04/11,2257
13.6/DSZACH Radovan 2005 2 KK Brand79.45 2 78.81 2 80.818.93/12,4253
14.2/U23ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice 79.28 2 79.65 6 81.289.40/13,1249
15.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně 81.45 0 81.78 0 81.459.57/13,3245
16.1/BOUZEK Filip 1992 2 Sušice 82.70 0 82.34 6 82.7010.82/15,1241
17.2/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus83.02 0 82.98 0 82.9811.10/15,4237
18.3/DMLEGUTKO Josef 2006 2 L.Žatec 85.29 0 83.43 0 83.4311.55/16,1233
19.4/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha 82.39 50 83.49 0 83.4911.61/16,2229
20.3/VLEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus83.95 4 83.88 0 83.8812.00/16,7225
21.7/DSSTRASSER Marek 2004 2 L.Žatec 82.07 2 86.01 0 84.0712.19/17,0221
22.4/VJANČAR Filip 1976 2 USK Pha 84.14 0 85.44 0 84.1412.26/17,1217
23.2/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky 82.60 2 85.49 2 84.6012.72/17,7213
24.3/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.83.07 2 84.66 0 84.6612.78/17,8209
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy 84.74 0 4.00 999 999.00 205
26.1/VSNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy 85.74 0 87.26 2 85.7413.86/19,3201
27.5/VMÁČE Lukáš 1977 2 Č.Kruml.87.35 2 85.91 0 85.9114.03/19,5197
28.8/DSŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVSČB 88.97 6 83.97 2 85.9714.09/19,6193
29.6/VRUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla86.44 0 86.46 0 86.4414.56/20,3189
30.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy 86.77 0 86.86 2 86.7714.89/20,7185
31.5/DMPISCHEK Jan Gabin 2006 3+ SKVSČB 86.91 0 89.07 0 86.9115.03/20,9181
32.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha 90.05 0 84.93 2 86.9315.05/20,9177
33.4/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV 86.95 0 98.25 2 86.9515.07/21,0173
34.7/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB 87.20 0 88.21 0 87.2015.32/21,3169
35.8/VTESAŘ Robert 1972 2 SKVSČB 87.23 0 86.69 2 87.2315.35/21,4165
36.2/VSMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy 88.49 0 87.34 0 87.3415.46/21,5161
37.6/DMNOVÁK Matouš 2006 2 VS Tábor85.56 2 84.34 50 87.5615.68/21,8157
38.9/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol 88.32 2 86.17 2 88.1716.29/22,7153
39.9/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň 88.23 0 87.19 2 88.2316.35/22,7149
40.5/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.89.88 0 86.40 2 88.4016.52/23,0145
41.6/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha 91.06 2 88.51 0 88.5116.63/23,1141
42.7/DMJANČAR Štěpán 2007 2 USK Pha 86.35 52 86.81 2 88.8116.93/23,6137
43.7/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha 87.69 2 87.16 2 89.1617.28/24,0133
44.6/VMHRON Robin 1979 2 Kralupy 89.28 0 90.86 4 89.2817.40/24,2129
45.10/DSŠKOP Jáchym 2005 2 Ot.Strak87.51 2 92.92 2 89.5117.63/24,5125
46.8/ZSKRATOCHVÍL Jakub 2009 3+ Olomouc 89.89 0 90.26 0 89.8918.01/25,1121
47.9/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha 90.39 6 88.02 2 90.0218.14/25,2120
48.11/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.86.15 4 89.69 2 90.1518.27/25,4119
49.10/ZSDVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha 90.79 4 90.38 0 90.3818.50/25,7118
50.2/VOLÁK Jaroslav 1990 3+ Klášter.88.52 2 93.49 2 90.5218.64/25,9117
51.8/DMŠKOP Jan 2007 2 Ot.Strak88.62 2 89.04 2 90.6218.74/26,1116
52.11/ZSPINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha 91.09 0 99.20 0 91.0919.21/26,7115
53.12/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol 89.78 4 91.64 0 91.6419.76/27,5114
54.10/VSAJDL František 1970 3+ L.Žatec 91.81 0 91.65 0 91.6519.77/27,5113
55.9/DMKLIMEŠ Vít 2007 3+ Kralupy 88.15 50 90.24 2 92.2420.36/28,3112
56.3/VOZKA Aleš 1989 Sušice 88.35 4 90.04 4 92.3520.47/28,5111
57.10/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec 90.47 2 90.84 4 92.4720.59/28,6110
58.12/ZSNOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand93.63 2 92.56 0 92.5620.68/28,8109
59.13/ZSKVASNIČKA Matěj 2008 3+ Horš.Týn93.35 0 97.10 0 93.3521.47/29,9108
60.11/DMPETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec 93.45 0 101.42 2 93.4521.57/30,0107
61.4/POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice 84.09 52 89.85 4 93.8521.97/30,6106
62.11/VVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha96.85 2 93.96 0 93.9622.08/30,7105
63.12/VMÍKA Viktor 1977 3 SKŽižkov94.09 0 92.65 2 94.0922.21/30,9104
64.13/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.92.40 2 92.32 4 94.4022.52/31,3103
65.14/ZSKEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand94.92 0 95.36 0 94.9223.04/32,1102
66.13/DSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol 93.07 2 96.12 2 95.0723.19/32,3101
67.15/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky 95.41 0 93.17 8 95.4123.53/32,7100
68.16/ZSPELIKÁN Martin 2009 3+ Boh.Pha 96.99 0 95.44 0 95.4423.56/32,899
69.17/ZSHLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha 95.56 2 93.69 2 95.6923.81/33,198
70.14/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub. 95.90 0 98.59 2 95.9024.02/33,497
71.14/DSSOPEK Milan 2004 Sušice 94.49 2 97.40 4 96.4924.61/34,296
  GALUŠKA Vladislav 1965 3 Sušice 97.18 0 4.00 999 999.00 95
73.12/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha 101.77 0 97.85 0 97.8525.97/36,194
74.13/DMTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz97.29 4 98.11 0 98.1126.23/36,593
  VANĚK Daniel 2008 3+ KK Brand98.28 0 4.00 999 999.00 92
76.1/ZMCARDOSELLI Lucas 2010 3+ Boh.Pha 99.08 2 98.29 0 98.2926.41/36,791
77.2/ZMŠTEFAN Vojtěch 2011 3 USK Pha 97.73 2 98.36 0 98.3626.48/36,890
78.5/KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV 98.50 0 100.90 0 98.5026.62/37,089
79.19/ZSRENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha 97.12 4 96.52 2 98.5226.64/37,188
80.7/VMKRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha 97.75 6 97.03 2 99.0327.15/37,887
81.3/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha 98.45 2 97.56 2 99.5627.68/38,586
82.20/ZSKRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha 99.80 0 99.44 4 99.8027.92/38,885
83.4/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.97.81 2 97.72 6 99.8127.93/38,984
84.4/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice99.83 0 100.06 2 99.8327.95/38,983
85.8/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 3 Sláv.KV 100.16 0 97.93 2 99.9328.05/39,082
86.15/VHORÁK David 1976 3+ Frol 102.89 0 99.97 0 99.9728.09/39,181
87.21/ZSHILAR Mikoláš 2009 3 USK Pha 98.32 2 101.34 0 100.3228.44/39,680
88.16/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha100.48 0 101.69 2 100.4828.60/39,879
89.9/VMADAMEC Jakub 1984 3+ Kralupy 100.68 2 100.65 0 100.6528.77/40,078
90.5/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 3+ Hubertus100.84 0 99.45 2 100.8428.96/40,377
91.22/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha 98.99 2 103.63 2 100.9929.11/40,576
92.5/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy 99.32 2 99.26 4 101.3229.44/41,075
93.6/ZMRIANT Antonín 2010 3 VS Tábor98.46 4 97.35 4 101.3529.47/41,074
94.6/VSNEUWIRTH Josef 1961 Hubertus4.00 999 99.74 2 101.7429.86/41,573
95.7/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.104.36 0 101.86 0 101.8629.98/41,772
96.7/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy 100.98 2 98.36 4 102.3630.48/42,471
97.10/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor99.99 4 100.55 2 102.5530.67/42,770
98.23/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha 98.69 4 101.14 2 102.6930.81/42,969
99.17/VŠTEFAN Marek 1974 3 Frol 105.80 8 98.72 4 102.7230.84/42,968
100.8/VSŠRÁMEK Jiří 1966 3 Rakovník102.82 0 106.82 0 102.8230.94/43,067
101.8/ZMPINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha 103.16 4 100.91 2 102.9131.03/43,266
102.9/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 3 Klášter.100.93 2 103.56 6 102.9331.05/43,265
  VELENOVSKÝ Vojtěch 2008 3 VS Tábor101.25 2 4.00 999 999.00 64
  PETR Martin 2008 3 SKVSČB 101.50 2 4.00 999 999.00 63
105.9/VSKOSHELEV Sergey 1960 3 Sušice 103.66 0 104.77 0 103.6631.78/44,262
106.14/DMGÍNA Štěpán 2006 3 Frol 102.02 2 103.86 4 104.0232.14/44,761
107.10/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand102.73 2 114.56 2 104.7332.85/45,760
108.11/VMDOLEJŠ Martin 1980 3 Hubertus104.93 0 102.96 4 104.9333.05/46,059
109.10/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz103.01 2 105.28 0 105.0133.13/46,158
110.15/DMHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVSČB 103.83 2 107.86 0 105.8333.95/47,257
111.16/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec 106.27 0 106.15 2 106.2734.39/47,856
112.26/ZSBERAN Tobiáš 2008 Frol 107.27 8 96.61 10 106.6134.73/48,355
113.11/ZMUHLÍK Vojtěch 2010 3 Bechyně 106.85 0 97.41 452 106.8534.97/48,754
114.12/ZMREZEK Adam 2010 3 SKVSČB 104.87 2 110.54 2 106.8734.99/48,753
115.13/ZMMAŤHA Petr 2010 3 VS Tábor107.18 0 103.51 4 107.1835.30/49,152
116.14/ZMBARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice107.24 0 107.92 2 107.2435.36/49,251
117.18/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol 105.65 2 107.46 0 107.4635.58/49,550
118.27/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand108.01 0 107.58 0 107.5835.70/49,749
119.15/ZMKREJČÍ Matěj 2011 3 SKVSČB 106.49 4 106.15 2 108.1536.27/50,548
120.28/ZSPLUTA Adam 2008 3 Boh.Pha 106.68 4 108.32 0 108.3236.44/50,747
121.16/ZMSÝKORA Ondřej 2010 3 Boh.Pha 107.66 2 108.06 8 109.6637.78/52,646
122.11/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak110.14 0 113.83 4 110.1438.26/53,245
123.1/PZKVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV 116.85 50 110.34 0 110.3438.46/53,50
124.19/VBREBTA Vladimír 1972 3 Jablonec112.54 2 110.65 0 110.6538.77/53,944
125.2/PZBECK Hynek 2012 L.Žatec 110.67 0 112.59 2 110.6738.79/54,00
126.20/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3 SKVSČB 111.15 0 108.82 2 110.8238.94/54,243
127.29/ZSKOPŘIVA Filip 2008 3 Č.Kruml.111.41 2 107.40 4 111.4039.52/55,042
128.12/VMBAŠUS Ondřej 1987 3 SKŽižkov112.19 0 118.47 50 112.1940.31/56,141
129.12/VSPÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.115.44 0 113.12 0 113.1241.24/57,440
130.13/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník113.98 0 113.24 0 113.2441.36/57,539
131.17/ZMSUCHÝ Zbyšek 2011 USK Pha 116.61 4 111.76 2 113.7641.88/58,338
132.18/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha 111.88 2 122.08 4 113.8842.00/58,437
133.21/VRIANT Martin 1977 3 VS Tábor110.44 4 115.01 2 114.4442.56/59,236
134.19/ZMSEIDL Marek 2010 3 Boh.Pha 110.64 4 114.54 0 114.5442.66/59,335
135.20/ZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3 Horš.Týn112.63 2 117.70 4 114.6342.75/59,534
136.21/ZMADAMEC Jáchym 2011 Kralupy 110.84 4 110.89 6 114.8442.96/59,833
137.30/ZSNOVÁK Dalibor 2009 3 VS Tábor110.70 6 113.40 2 115.4043.52/60,532
138.22/ZMHOŘENÍ Hynek 2011 Kadaň 111.50 4 264.03 2 115.5043.62/60,731
139.22/VHOŘENÍ Petr 1975 3 Kadaň 117.75 6 112.10 4 116.1044.22/61,530
140.23/ZMURBAN František 2011 USK Pha 112.91 4 114.33 2 116.3344.45/61,829
141.24/ZMSTRNAD Vojtěch 2011 VS Tábor114.97 6 112.66 4 116.6644.78/62,328
142.31/ZSVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3 Horš.Týn114.68 2 131.16 4 116.6844.80/62,327
143.25/ZMKUDĚJ Jan 2011 3 Trutnov 117.96 2 113.58 4 117.5845.70/63,626
144.26/ZMHRUBEC Matěj 2010 3 Boh.Pha 113.34 8 111.88 6 117.8846.00/64,025
145.14/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha 120.79 0 118.82 0 118.8246.94/65,324
146.3/PZMILYAN Štěpán 2012 L.Žatec 119.52 4 116.96 2 118.9647.08/65,50
147.27/ZMZACHYSTAL Adam 2010 3 Boh.Pha 120.26 0 123.60 2 120.2648.38/67,323
148.23/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky 116.46 4 125.73 52 120.4648.58/67,622
149.28/ZMKLÍR Vojtěch 2010 3 USK Pha 119.53 2 117.07 4 121.0749.19/68,421
  KOLMAN Vít 2010 3 SKŽižkov119.23 2 4.00 999 999.00 20
151.13/VMKREJČÍ Hynek 1978 Roztoky 120.27 4 119.27 2 121.2749.39/68,719
152.30/ZMMRŮZEK David 2010 3 KK Brand121.44 0 122.09 0 121.4449.56/68,918
153.4/PZKRÁL Vít 2012 USK Pha 118.81 4 121.69 0 121.6949.81/69,30
154.17/DMLAMAČ Kristián 2007 3 Č.Kruml.119.87 2 120.55 2 121.8749.99/69,517
155.14/VMBUREŠ Jan 1978 Sušice 127.81 10 115.98 6 121.9850.10/69,716
156.5/PZSVOBODA František 2014 Kralupy 120.45 2 120.08 2 122.0850.20/69,80
157.6/PZPODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha 123.54 6 118.14 4 122.1450.26/69,90
158.31/ZMVELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor108.58 56 123.71 0 123.7151.83/72,115
159.24/VJELÍNEK Tomáš 1975 Jablonec137.76 2 124.47 4 128.4756.59/78,714
160.32/ZSMYŠKA Matěj 2009 3 Č.Kruml.129.52 4 128.91 0 128.9157.03/79,313
161.33/ZSBOUDA Vladimír 2009 3 Horš.Týn121.39 8 141.22 8 129.3957.51/80,012
162.7/PZDRNEC Tobiáš 2013 L.Žatec 139.99 4 128.71 2 130.7158.83/81,80
163.8/PZVEJVANČICKÝ Petr 2013 Horš.Týn127.39 4 134.29 12 131.3959.51/82,80
  VOJÁK Jakub 2008 3 Ot.Strak127.40 4 4.00 999 999.00 11
165.25/VHADRABA Michal 1976 3 Frol 123.49 8 131.83 6 131.4959.61/82,910
166.15/VMPŘINDA Marek 1983 Klášter.129.57 2 127.92 54 131.5759.69/83,09
167.26/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója129.59 2 130.78 56 131.5959.71/83,18
168.32/ZMJUNEK Vojtěch 2011 KK Brand4.00 999 125.16 8 133.1661.28/85,37
169.9/PZPECHAČ Vavřinec 2012 USK Pha 128.60 12 122.70 12 134.7062.82/87,40
170.10/PZRIANT Josef 2013 VS Tábor135.11 2 140.66 2 137.1165.23/90,70
171.35/ZSHITHA Čeněk 2008 3 Č.Kruml.131.60 8 119.76 52 139.6067.72/94,26
172.36/ZSKOFROŇ Lukáš 2008 3 Č.Kruml.136.68 4 134.52 6 140.5268.64/95,55
173.27/VVYBULKA Jan 1969 3 Kralupy 134.94 6 147.37 54 140.9469.06/96,14
174.11/PZVYBULKA Matěj 2012 Kralupy 139.22 4 141.50 2 143.2271.34/99,20
175.37/ZSKOCUM Šimon 2008 Ot.Strak135.80 52 139.93 4 143.9372.05/100,23
176.15/VSNEDVÍDEK František 1944 Dv.Král.159.34 6 144.61 0 144.6172.73/101,22
177.33/ZMDVORNÍK Štěpán 2010 USK Pha 136.99 56 143.22 2 145.2273.34/102,01
178.38/ZSCMUNT Ondřej 2008 3 Loko Plz144.90 58 142.22 4 146.2274.34/103,40
179.34/ZMKOMIŠ Jan 2011 Loko Plz132.14 58 143.50 6 149.5077.62/108,00
180.12/PZHVĚZDA Daniel 2012 KK Brand155.68 4 147.92 2 149.9278.04/108,60
181.39/ZSKOUŘIL Hynek 2009 Horš.Týn145.20 8 146.83 4 150.8378.95/109,80
182.13/PZKOLMAN Jakub 2013 SKŽižkov150.03 4 151.90 6 154.0382.15/114,30
183.35/ZMSEDLÁČEK Štěpán 2011 3 Č.Kruml.155.32 4 150.17 4 154.1782.29/114,50
184.14/PZPIŠVEJC Marek 2014 Roudnice163.12 4 150.22 4 154.2282.34/114,60
185.15/PZJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 Klášter.150.02 8 139.55 58 158.0286.14/119,80
186.36/ZMŠAFAŘÍK Viktor 2011 3 Č.Kruml.150.61 8 155.82 6 158.6186.73/120,70
187.16/PZVOPALECKÝ Antonín 2013 Ot.Strak162.37 2 156.89 6 162.8991.01/126,60
188.40/ZSRŮŽIČKA Marcel 2009 Klášter.155.95 8 159.31 110 163.9592.07/128,10
189.37/ZMGEIGER Mikuláš 2010 USK Pha 163.14 160 152.36 12 164.3692.48/128,70
190.17/PZVOLF Tomáš 2016 KK Brand163.27 10 192.82 66 173.27101.39/141,10
191.18/PZNOŽÍŘ David 2012 KK Brand143.85 104 164.57 10 174.57102.69/142,90
192.19/PZZACH Jeroným 2013 KK Brand168.34 104 172.61 4 176.61104.73/145,70
193.20/PZDVORNÍK Jonáš 2012 USK Pha 171.13 12 526.52 158 183.13111.25/154,80
194.38/ZMŠKOP Josef 2011 Ot.Strak178.93 6 144.93 56 184.93113.05/157,30
195.39/ZMPORTYCH Ondřej 2011 Trutnov 188.21 4 200.57 60 192.21120.33/167,40
196.16/VMPOLIŠENSKÝ Tomáš 1983 Soběslav1.00 999 137.35 64 201.35129.47/180,10
197.28/VDOLEJŠ Petr 1974 Sláv.KV 147.79 56 141.67 160 203.79131.91/183,50
198.29/VPŘIBYLA Tomáš 1975 Hubertus312.33 14 168.61 58 226.61154.73/215,30
199.21/PZLANGER Viktor 2012 USK Pha 169.22 62 171.32 212 231.22159.34/221,70
200.40/ZMKRPÁLEK Jáchym 2011 USK Pha 128.85 114 148.18 166 242.85170.97/237,90
201.41/ZMMÁČE Jan 2010 Č.Kruml.140.71 104 128.47 208 244.71172.83/240,40
202.42/ZMMÁČE Jiří 2010 Č.Kruml.178.01 160 157.23 102 259.23187.35/260,60
203.43/ZMČAPEK Jiří 2011 Loko Plz4.00 999 118.46 162 280.46208.58/290,20
204.22/PZVYHNÁNEK Jiří 2013 Boh.Pha 222.60 72 170.77 158 294.60222.72/309,80
205.44/ZMHOLUB Vincent 2011 USK Pha 118.43 258 158.02 156 314.02242.14/336,90
  KUBÁT Jan 2011 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAVEL Vojtěch 2010 Frol 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSTKAN Lukáš 2011 3 USK Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROLINEC František 2008 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CIHLÁŘ Filip 2006 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jiří 1970 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1984 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 3+ L.Žatec 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVSČB 4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Štěpán 2012 Boh.Pha 4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Bára, 2006, Sušice   GALUŠKOVÁ Bára 2006 3 Sušice 95.09 0 93.82 0 93.82 27
2.2/DMHOJDOVÁ Markéta, 2007, Horš.Týn HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn99.18 0 96.67 0 96.672.85/3,023
3.1/DSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor98.93 0 96.70 2 98.704.88/5,219
4.2/DSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn98.34 2 96.83 6 100.346.52/6,915
5.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV 107.01 0 106.09 2 107.0113.19/14,111
6.1/ZSRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor116.59 2 106.89 2 108.8915.07/16,110
7.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK 108.84 6 109.22 0 109.2215.40/16,49
8.1/ZMPÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand110.95 2 109.51 2 111.5117.69/18,98
9.3/ZSJIRASOVÁ Klára 2008 3 USK Pha 133.77 4 109.56 4 113.5619.74/21,07
10.2/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.112.84 6 115.59 0 115.5921.77/23,26
11.4/ZSDVOŘÁKOVÁ Alžběta 2008 Č.Kruml.134.52 0 127.37 0 127.3733.55/35,85
12.5/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec 142.95 0 132.59 0 132.5938.77/41,34
  ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň 133.01 0 4.00 999 999.00 3
14.3/ZMMACHUTOVÁ Hana 2011 Kralupy 186.90 2 131.17 2 133.1739.35/41,92
15.4/ZMVYBULKOVÁ Julie 2011 Kralupy 152.99 102 133.52 4 137.5243.70/46,61
16.6/ZSZAŤKOVÁ Eliška 2009 KK Brand143.93 6 143.06 0 143.0649.24/52,50
17.5/ZMHRONOVÁ Ludmila 2011 Kralupy 148.74 4 150.89 4 152.7458.92/62,80
18.6/ZMNOVOTNÁ Natálie 2010 Č.Kruml.170.57 56 157.17 6 163.1769.35/73,90
19.7/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 USK Pha 1.00 999 154.86 10 164.8671.04/75,70
20.8/ZMŠUTTOVÁ Zita 2011 Č.Kruml.191.30 12 159.46 6 165.4671.64/76,40
21.7/ZSHOŘENÍ Hedvika 2008 3 Kadaň 130.23 108 121.66 106 227.66133.84/142,70
Oddíl