Trutnovský slalom - 56. ročník + 1. Český pohár veteránů

17.04.2022   Řeka Úpa - Trutnov Poříčí - areál loděnice Lokomotiva Trutnov
ředitel: Pavel Míl   vrchní rozhodčí: Zdenka Rychterová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov148.47 8 139.67 0 139.67 3
2.2/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3 KVS HK159.43 2 144.85 0 144.855.18/3,72
3.1/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK137.71 54 153.09 2 155.0915.42/11,01
4.2/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.165.01 154 198.79 302 319.01179.34/128,40
  FRYŠOVÁ Petra 1993 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARKOVÁ Kristýna 2009 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 1 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBEIER Alva 2005 2 Pardub.105.04 2 100.96 0 100.96 95
2.2/DSBEIER Matouš, 2004, Trutnov BEIER Matouš 2004 2+ Trutnov102.38 4 101.40 0 101.400.44/0,490
3. KOPIČKA Ondřej 1989 3+ Jablonec102.75 2 102.67 0 102.671.71/1,785
4.1/U23MÍL Jakub 2003 2 Trutnov105.73 4 106.19 0 106.195.23/5,280
5.3/DSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3+ Pardub.106.48 0 113.27 50 106.485.52/5,575
6.1/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.10 0 4.00 999 109.108.14/8,170
7.1/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV108.34 2 106.52 50 110.349.38/9,365
8.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 3 Pardub.110.59 2 107.34 4 111.3410.38/10,360
9.2/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz109.82 2 121.45 4 111.8210.86/10,855
10.4/DSVESELÝ Ondřej 2004 2 Pardub.116.65 4 108.42 4 112.4211.46/11,450
11.2/VVOREL Zdeněk 1974 3+ Pardub.111.18 2 113.06 0 113.0612.10/12,045
12.3/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB113.59 0 114.76 2 113.5912.63/12,540
13. MILLER Jan 1997 2 Turnov111.52 4 121.17 2 115.5214.56/14,435
14.1/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav114.56 2 115.70 2 116.5615.60/15,530
15.4/VKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV109.34 52 109.29 8 117.2916.33/16,225
16.5/VBOČEK Zdeněk 1975 3+ SKVSČB118.16 0 124.13 4 118.1617.20/17,024
17.2/VMMOŠTĚK Ondřej 1982 Trutnov143.46 4 119.14 0 119.1418.18/18,023
18.6/VMILLER Jan 1968 2 Turnov119.03 4 117.66 2 119.6618.70/18,522
19.7/VHAUCK Marek 1977 3+ KVS HK121.26 0 4.00 999 121.2620.30/20,121
20.1/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.123.40 0 149.34 152 123.4022.44/22,220
21.5/DSSTOLÍN Adam 2005 Trutnov125.49 4 118.26 6 124.2623.30/23,119
22.3/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.91 0 119.60 6 124.9123.95/23,718
23.2/DMHANUŠ Jakub 2007 3+ USK Pha123.85 8 123.27 2 125.2724.31/24,117
24.2/VSKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav121.31 4 126.03 4 125.3124.35/24,116
25.4/VMTATÍČEK Miroslav 1985 2 Pardub.132.86 6 120.18 10 130.1829.22/28,915
26.3/ZSLANGER Filip 2009 3 USK Pha133.73 52 122.35 8 130.3529.39/29,114
27.3/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov128.37 2 136.38 2 130.3729.41/29,113
28.8/VBOLEHOVSKÝ Jiří 1974 3+ Trutnov128.76 12 126.46 4 130.4629.50/29,212
29.1/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov130.14 2 129.24 2 131.2430.28/30,011
30.4/ZSSTOLÍN Antonín 2008 3 Trutnov132.04 8 128.12 4 132.1231.16/30,910
31.5/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha110.71 56 131.06 2 133.0632.10/31,89
32.5/VMŠILAR Jakub 1987 3+ Vys.Mýto130.51 4 156.22 8 134.5133.55/33,28
33.4/VSFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa130.26 18 129.26 8 137.2636.30/36,07
34.5/VSKUNA Alois 1960 3 SKVSČB136.13 4 140.35 2 140.1339.17/38,86
35.6/ZSSAMEK Petr 2008 3 Třebech.143.46 0 1.00 999 143.4642.50/42,15
36.3/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.137.87 6 126.52 60 143.8742.91/42,54
37.9/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.166.46 2 143.68 2 145.6844.72/44,33
38.6/VMSTOLÍN David   Trutnov142.43 8 138.54 10 148.5447.58/47,12
39.2/ZMFOLTÍN Radim 2010 KK Brand160.02 10 148.83 8 156.8355.87/55,31
40.3/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy160.36 2 146.00 54 162.3661.40/60,80
41.7/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha153.20 102 120.56 50 170.5669.60/68,90
42.4/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov197.15 60 181.84 18 199.8498.88/97,90
43.8/ZSBAČINA Tomáš 2008 Č.Lípa1.00 999 193.06 58 251.06150.10/148,70
  BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BEIER Artur   Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LACINA Richard 1967 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLADÍK Šimon 2009 3 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Matyáš 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUFFER Matěj 1999 3+ Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch 2005 2 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  INDRUCH Tomáš 1976 2+ KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VJINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
123.53 6 128.52 8 129.53 23
2.2/VZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
122.77 8 121.94 8 129.940.41/0,318
3.1/DMHANZEL Jáchym
PANZER Martin
2008
2007
3 Loko Plz
Loko Plz
1.00 999 126.65 6 132.653.12/2,413
4.1/VMTATÍČEK Miroslav
MERENUS Jan
1985
1983
2 Pardub.
Č.Lípa
125.62 8 5.00 0 133.624.09/3,28
5. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
143.20 12 137.16 6 143.1613.63/10,53
6. BAČINA Jan
BAČINA Jan
2006
1973
Č.Lípa
Č.Lípa
201.58 112 176.07 14 190.0760.54/46,72
7.1/ZSDOLEŽAL Vít
HRŇÁK Matouš
2011
2009
Kralupy
Kralupy
4.00 999 165.39 58 223.3993.86/72,51
  SYNEK Přemysl
HANUŠ Jakub
2007
2007
3 L.Žatec
USK Pha
3455.37 6 1.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David
SLEZÁK Adam
2007
2006
3 Pardub.
Pardub.
4.00 999 5.00 0 999.00 0
  HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952 Trutnov
Dv.Král.
4.00 999 5.00 0 999.00 0
  MOŠTĚK Ondřej
STOLÍN David
1982 Trutnov
Trutnov
4.00 999 5.00 0 999.00 0
  MALINSKÝ Petr
UHLÍK Kryštof
2008
2008
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 5.00 0 999.00 0
  KAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
2 SKŽižkov
Kotva B.
4.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VPAVELKOVÁ Irena   3+ USK Pha111.80 0 109.26 0 109.26 60
2.1/DMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 2 Kralupy116.34 2 109.95 0 109.950.69/0,655
3.1/VMZÁRUBOVÁ Michaela 1986 2 Dv.Král.110.52 0 113.28 6 110.521.26/1,250
4.2/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV113.06 0 115.16 0 113.063.80/3,545
5.2/DMSAKALOVÁ Markéta 2007 2 Kralupy131.69 4 106.66 8 114.665.40/4,940
6.2/VMRÁZOVÁ Renáta 1975 2 SKŽižkov117.31 4 133.75 106 121.3112.05/11,035
7.1/DSSLÁDKOVÁ Linda 2004 3+ Loko Plz121.45 0 141.42 8 121.4512.19/11,230
8.1/U23BEDNÁŘOVÁ Anna 2002 3+ Č.Lípa135.41 4 122.29 0 122.2913.03/11,925
9.1/ZSPETRIKOVÁ Barbora 2008 2 L.Žatec154.70 4 122.62 4 126.6217.36/15,920
10. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor125.67 4 128.76 0 128.7619.50/17,819
11.2/U23MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy128.33 2 111.98 104 130.3321.07/19,318
12.2/DSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3+ Třebech.145.44 10 131.08 2 133.0823.82/21,817
13.2/ZSBEIEROVÁ Běta 2008 3+ Trutnov138.57 6 133.04 2 135.0425.78/23,616
14.3/ZSMARKOVÁ Kristýna 2009 3 Trutnov135.08 2 137.60 8 137.0827.82/25,515
15.4/ZSDAVIDOVÁ Michaela 2009 3+ KVS HK135.72 4 128.68 52 139.7230.46/27,914
16.1/ZMPODUŠKOVÁ Jůlie 2010 3+ USK Pha144.91 4 138.38 4 142.3833.12/30,313
17.5/ZSMRÁZOVÁ Ema 2009 3+ USK Pha150.03 2 142.11 6 148.1138.85/35,612
18.6/ZSVIKOVÁ Anna 2008 3 Trutnov150.08 112 140.13 8 148.1338.87/35,611
19.3/VKOHOUTOVÁ Lenka 1974 3 Kotva B.146.25 2 161.01 6 148.2538.99/35,710
20.3/VMKUBÍČKOVÁ Lucie   Č.Skal.146.03 6 147.76 6 152.0342.77/39,19
21. MRSKOČOVÁ Jana   9 USA157.45 6 145.67 12 157.6748.41/44,30
22.4/VMMARKOVÁ Jitka 1978 3 Trutnov163.34 8 150.93 8 158.9349.67/45,58
23.5/VMBOLEHOVSKÁ Iva   Trutnov155.63 6 169.82 14 161.6352.37/47,97
24.3/DMBLÁHOVÁ Karolína 2007 3+ Č.Lípa158.52 4 183.27 54 162.5253.26/48,76
25.2/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK155.73 8 144.62 52 163.7354.47/49,95
26.4/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 3+ Pardub.178.24 6 170.67 2 172.6763.41/58,04
27.7/ZSMALINSKÁ Aneta 2009 KK Brand182.50 12 177.81 2 179.8170.55/64,63
28.3/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.178.28 4 182.19 106 182.2873.02/66,82
29.6/VMVOLKOVÁ Pavla   Trutnov191.23 58 211.80 8 219.80110.54/101,21
30.4/ZMPOKORNÁ Emílie 2010 3 USK Pha224.10 62 1.00 999 286.10176.84/161,90
31.5/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto199.71 206 166.05 156 322.05212.79/194,80
32.6/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto254.40 100 222.48 110 332.48223.22/204,30
33.7/DMSYNKOVÁ Valentýna 2007 3 L.Žatec209.96 256 1.00 999 465.96356.70/326,50
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOREJTOVÁ Andrea 1988 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JUMROVÁ Johana 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Ela 2006 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEVOVÁ Viktorie 2006 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VYBULKOVÁ Julie 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Hana 2011 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOUŠKOVÁ Kateřina 2003 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁDIVÁ Františka 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Silvie 2010 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VACULOVÁ Lucie 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENCOVÁ Alžběta 2010 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁKOVÁ Julie 2006 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAMKOVÁ Olga 2005 2+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně99.13 50 97.26 0 97.26 163
2.1/DMPANZER Martin 2007 2 Loko Plz101.45 2 95.45 2 97.450.19/0,2158
3.1/VJANČAR Filip 1976 3+ USK Pha102.49 2 99.82 0 99.822.56/2,6153
4.2/VBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVSČB105.68 2 100.95 0 100.953.69/3,8148
5.3/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz100.12 4 101.52 0 101.524.26/4,4143
6.1/ZSSVOBODA Šimon 2008 2 Benátky102.85 2 101.94 0 101.944.68/4,8138
7.2/VMHORYNA Lukáš   Trutnov103.58 2 102.07 2 104.076.81/7,0133
8.4/VPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVSČB106.85 4 104.16 0 104.166.90/7,1128
9.2/DMHANUŠ Jakub 2007 2 USK Pha104.45 0 107.17 0 104.457.19/7,4123
10.2/ZSKRÁL Matěj 2008 3+ USK Pha125.15 8 103.15 2 105.157.89/8,1118
11.1/DSHADRABA Martin 2005 2 Frol107.11 2 107.27 0 107.2710.01/10,3113
12.3/ZSŘEŽÁBEK Dominik 2009 2 USK Pha107.75 0 103.41 50 107.7510.49/10,8108
13.5/VMÁČE Lukáš 1977 3 Č.Kruml.108.58 10 106.39 2 108.3911.13/11,4103
14. PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.107.82 2 108.60 0 108.6011.34/11,798
15.4/ZSKVAPIL Matěj 2009 3+ Sláv.KV112.60 8 106.88 2 108.8811.62/11,993
16.2/DSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3+ Frol103.95 6 107.51 6 109.9512.69/13,088
17.5/ZSLANGER Filip 2009 3+ USK Pha106.26 4 120.24 2 110.2613.00/13,483
18.3/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.112.73 14 108.28 2 110.2813.02/13,478
19. KREJZA Filip 1989 3 Vys.Mýto104.80 6 107.25 4 110.8013.54/13,973
20.6/ZSPETŘÍK Marek 2008 2 USK Pha107.11 4 108.95 2 110.9513.69/14,168
21.4/DSNĚMEC Radek 2004 2 Pardub.100.22 54 106.34 6 112.3415.08/15,563
22.3/DMHAUCK Marek 2007 2 KVS HK110.65 2 112.84 0 112.6515.39/15,858
23.7/ZSMALINSKÝ Petr 2008 2 KK Brand105.69 8 125.21 6 113.6916.43/16,957
24.4/DMSYNEK Přemysl 2007 2 L.Žatec111.56 54 111.71 2 113.7116.45/16,956
25.1/U23MAREK Matyáš 2003 2 Třebech.106.86 52 110.28 4 114.2817.02/17,555
26.8/ZSHANZEL Jáchym 2008 2 Loko Plz106.49 8 117.44 2 114.4917.23/17,754
27.5/DSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 2 Jablonec108.87 6 109.22 6 114.8717.61/18,153
28.6/VZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.114.09 10 111.75 4 115.7518.49/19,052
29.6/DSVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice116.57 2 115.76 0 115.7618.50/19,051
30.7/VTROCH Petr 1971 Dv.Král.115.49 6 116.61 0 116.6119.35/19,950
30.1/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa116.61 0 126.21 2 116.6119.35/19,949
32.9/ZSSAMEK Petr 2008 3+ Třebech.123.72 54 114.78 2 116.7819.52/20,148
33.8/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň110.90 6 4.00 999 116.9019.64/20,247
34.5/DMPOLLERT Jonáš 2007 3+ USK Pha117.26 2 115.10 2 117.1019.84/20,446
35.7/DSHANUŠ Tomáš 2005 3+ Třebech.104.48 54 115.82 2 117.8220.56/21,145
36.10/ZSDOČKAL Radek 2008 3 USK Pha114.66 58 117.45 2 119.4522.19/22,844
37.11/ZSSLUŠNÝ Vojtěch 2008 3+ Benátky119.43 58 115.55 4 119.5522.29/22,943
38.9/VKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec116.09 4 119.80 4 120.0922.83/23,542
39.6/DMKVAPIL Ondřej 2007 3+ Vys.Mýto112.69 8 4.00 999 120.6923.43/24,141
40.1/ZMSEMERÁD Vít 2010 3+ Roudnice115.14 6 133.54 0 121.1423.88/24,640
41.3/VMMAREK Aleš 1978 Trutnov128.18 2 114.07 8 122.0724.81/25,539
42.12/ZSPÁCA Jan 2009 3 Kralupy130.65 10 120.63 2 122.6325.37/26,138
43.10/VHORÁK David 1976 3+ Frol117.18 6 4.00 999 123.1825.92/26,737
44.13/ZSPOKORNÝ Daniel 2009 3+ USK Pha116.34 8 134.56 0 124.3427.08/27,836
45.14/ZSSLÁDEK Michal 2009 3 Loko Plz152.52 8 125.76 0 125.7628.50/29,335
46.11/VJINDRÁK Petr 1969 3+ Tech.Pha4.00 999 120.83 6 126.8329.57/30,434
47.7/DMFRANZ Jakub 2007 Loko Plz117.37 10 115.98 56 127.3730.11/31,033
48.15/ZSHRŇÁK Matouš 2009 3+ Kralupy125.40 4 125.40 6 129.4032.14/33,032
49.2/ZMDOLEŽAL Vít 2011 3 Kralupy128.56 2 128.31 4 130.5633.30/34,231
50.3/ZMFOLTÍN Radim 2010 3 KK Brand139.67 6 129.30 2 131.3034.04/35,030
51.12/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.141.89 4 131.51 0 131.5134.25/35,229
52.13/VPODUŠKA Patrik 1976 3+ So Trója124.63 8 128.21 10 132.6335.37/36,428
53.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.145.55 6 130.81 2 132.8135.55/36,627
54.8/DMSLEZÁK Adam 2006 3+ Pardub.125.83 12 128.63 6 134.6337.37/38,426
55.2/U23ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště4.00 999 124.84 10 134.8437.58/38,625
56.14/VJÁNSKÝ Pavel 1975 3 Dv.Král.149.53 56 133.40 2 135.4038.14/39,224
57.9/DMDOVALA Jakub 2007 3 L.Žatec160.49 16 132.94 6 138.9441.68/42,923
58.15/VJEZVINA Václav   Trutnov130.34 10 136.35 252 140.3443.08/44,322
59.16/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.137.88 8 138.37 2 140.3743.11/44,321
60.4/ZMBOLEHOVSKÝ Oto 2011 Trutnov123.33 110 135.20 6 141.2043.94/45,220
61.17/ZSAUGUSTÝN Jakub 2009 3 Roudnice4.00 999 133.98 8 141.9844.72/46,019
62.18/ZSRŮŽIČKA Jan 2009 3 KK Brand135.59 10 140.83 56 145.5948.33/49,718
63.16/VCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3+ Frol136.09 12 154.41 4 148.0950.83/52,317
64.10/DMSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto141.75 8 152.81 4 149.7552.49/54,016
65.5/ZMKOVÁČ Tobiáš 2011 Klášter.147.05 6 146.61 6 152.6155.35/56,915
66.8/DSTUREČEK Ondřej   Trutnov147.16 10 181.91 10 157.1659.90/61,614
67.6/ZMVLNAS Ota 2010 3+ USK Pha1.00 999 152.53 6 158.5361.27/63,013
68.19/ZSROLINEC František 2008 3 Klášter.170.78 6 157.76 2 159.7662.50/64,312
69.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí158.35 2 133.80 52 160.3563.09/64,911
70.11/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.165.90 2 159.03 2 161.0363.77/65,610
71.12/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto159.31 58 156.75 10 166.7569.49/71,49
72.20/ZSBAČINA Tomáš 2008 3 Č.Lípa152.30 54 163.03 4 167.0369.77/71,78
73.7/ZMKOSTKAN Lukáš 2011 USK Pha164.63 8 161.30 8 169.3072.04/74,17
74.8/ZMKOVÁRNÍK Matěj 2010 3 Kralupy132.43 54 123.40 54 177.4080.14/82,46
75.13/DMBAČINA Jan 2006 3+ Č.Lípa140.07 54 124.65 54 178.6581.39/83,75
76.9/ZMBURGER Jonatan 2011 3 USK Pha180.80 4 149.05 52 184.8087.54/90,04
77.10/ZMKUDĚJ Jan 2011 Trutnov151.03 62 184.83 4 188.8391.57/94,13
78.17/VHADRABA Michal 1976 3 Frol182.89 14 1.00 999 196.8999.63/102,42
79.21/ZSPORTYCH Matyáš 2008 Trutnov194.55 8 192.77 8 200.77103.51/106,41
80.11/ZMKOLÁŘ Lukáš 2010 3 USK Pha130.53 450 150.45 52 202.45105.19/108,20
81.12/ZMBERNARD Ondřej 2011 USK Pha146.47 58 137.11 108 204.47107.21/110,20
82.4/VMŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto169.95 100 4.00 999 269.95172.69/177,60
83.22/ZSBARTÁK Lukáš 2009 Klášter.177.86 162 179.27 210 339.86242.60/249,40
84.13/ZMMAZANEC Jakub 2011 Klášter.192.14 354 220.87 262 482.87385.61/396,50
85.14/ZMJETMAR Ondřej 2010 3 Vys.Mýto170.90 352 237.72 252 489.72392.46/403,50
86.23/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.103.67 508 103.21 456 559.21461.95/475,00
87.14/DMKŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.104.70 656 115.55 510 625.55528.29/543,20
88.24/ZSBAŤA Václav   Pardub.1.00 999 81.37 652 733.37636.11/654,00
  PETRŮ Vojtěch 2007 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Matyáš 2009 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WESTFAL Mattias 2004 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUBÍN Daniel 1975 2 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MĚCHURA Jiří 1954 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Matyáš 2009 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VENC Ondřej 2007 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Lukáš 1980 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Ondřej 2008 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENDÓN Marco 2008 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Tomáš 1979 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍČEK Adam 2007 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLAVÍK Vojtěch 2005 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLADÍK Šimon 2009 3+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEPŠTA Martin 2009 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DVOŘÁK Vít 2009 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAIKRANZ Petr 1967 3+ Ostrava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAJDL František 1970 3+ L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK Michal 1982 3 TJ Dukla4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LUTONSKÝ Marek 2008 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRAŽÁK Jan 1963 3 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁRTL Miroslav 1954 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Jonáš 2011 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARTOŠ Vojtěch 2010 3 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽENTEL Zachariáš 2010 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLEŠTIL Šimon 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Vilém 2007 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZUNA Jáchym 2010 3 Semily4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PODUŠKA Mikuláš 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTEFAN Marek 1974 Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRÁL Vít 2012 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN František 2011 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STOLÍN Adam 2005 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KVAPIL Kryštof 2012 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMERENUS Jan
MERENUSOVÁ Barbora
1983
1984
2 Č.Lípa
Č.Lípa
4.00 999 139.37 8 147.37 11
2. JINDRÁK Petr
MRSKOČOVÁ Jana
1969 9 Tech.Pha
USA
153.43 12 146.39 14 160.3913.02/8,80
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka
BOČEK Zdeněk, 1975, SKVSČB BOČEK Zdeněk
1989
1975
2 VS Tábor
SKVSČB
4.00 999 155.34 14 169.3421.97/14,96
4.1/DSFRANZ Jakub
SLÁDKOVÁ Linda
2007
2004
Loko Plz
Loko Plz
181.33 12 4.00 999 193.3345.96/31,21
5.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
3 Pardub.
Pardub.
199.52 58 4.00 999 257.52110.15/74,70
Oddíl